Baş Tacım

Baş Tacım 15. Bölüm Özeti (7 Temmuz Çarşamba) Manav’a Büyük İftira!

Baş Tacım 15. bölüm özeti 7 Temmuz Çarşamba. Acit ve adamı herkesin içinde Manav’ı rezil edecek. Herkes Manav’ın suçlu olduğuna inanacak! Detaylar Baş Tacım 15. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 16. Bölüm Özeti (8 Temmuz Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 15. Bölüm Özeti)

  • Manav ile Arçu’ya iftira atan adam kavga edecek
  • Dini törende olan ev halkı kavgayı ayıracak
  • Kadın satan adam, Manav’ın Arçu’ya tuzak kurduğunu iddia edecek
  • Manav ise bu işlerin arkasında Acit ve annesi olduğunu söyleyecek
  • Acit komiseri de ayarladığı için herkes Acit’e inanacak
  • Arçu annesinin evine gidecek

Detaylar Baş Tacım 15. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 15 Bölüm Özeti; İftira atan adam, Manav’ın yanına gelmesi ile başlar. Bu sırada Manav seyyar satıcıdan alış veriş yapmaktadır. Manav karşısında Arçu’ya iftira atan adamı görünce yakasına yapışır.

Kadın satan terbiyesiz adam Acit’in planını uygulamaya devam eder. Vinod’un da orada alış veriş yaptığını bildiği için yüksek sesle patron diye hitap eder. Manav’ın hayat kadınları ile bir olduğunu ve parasını ödemediğini ileri sürer. Herkesin içinde Manav’ı rezil etmeye başlar. Manav duydukları karşısında sinirden deliye dönerken, Vinod ise Manav’ın bunu yapacağını düşünemez bile.

Baş Tacım 15 bölüm özeti Başlıyor!

Vinod hemen adamın yakasına yapışıp kavga etmeye başlar. Acit de dini tören için içeri de olduğu için dışarı da kavga eden Vinod, Manav ve kadın satan sapığın kavga ettiğini gören Acit, Manşu’yu yanına çağırıp bu kavgayı Solu’nun görmesini ister. Manşu hemen Solu’nun yanına gidip, Vinod’un kavga ettiğini söyler. Törene gelen herkes dışarı çıkar. Acit ile annesi şeytan Rasika, “şimdi izlemesi çok zevkli” deyip kendilerince dalga geçerler.

Baş Tacım 15. Bölüm Özeti (7 Temmuz Çarşamba) Manav'a Büyük İftira

Herkes kavganın başına gelince, Manav tüm bildiklerini tek tek anlatır. Kendi tamirhanesinden bu adamın birisi ile konuştuğunu ve bir kıza (Arçu) iftira atılacağını duyduğunu, buna gönlü razı gelmeyip takip ettiğinde bu yalancı adam Arçu’yu kandırıp hayat kadınların olduğu eve götürdüğünü tek tek anlatır. İşin arkasında ise Rasika ve Acit’in olduğunu açıklar.

Acit hemen gelip yalan söylüyor bu adam diye çıkışır. Vinod ise zaten Acit’i dövmek için fırsat arıyor. Onu (Acit’i) açıkça tehdit eder. Ancak Acit bu olaylarla hiç bir alakası olmadığını söyler. Bunun üzerine her şeyin başı olan, Arçu’ya da iftira atan adamın boynunu sıkıp doğru söylemesini ister. İşte Acit’in planı da burada başlar.

Adam kendisini Manav’ın yönlendirdiğini, Arçu’yu tuzağa düşürüp, onunla evlenmek istediğini söyler. Manav herkese adamın yalan söylediğini söyler. Acit devreye gidip asıl suçlunun kendisi olmadığını söyleyip işin içinden sıyrılmaya çalışır.

Acit arakasına çevredekilerin de desteğini alıp Solu’ya damadı Manav’ın yalan söylediğini, asıl Arçu’yu tuzağa düşüren Manav olduğunu söyler. Manav ise bunun üzerine kadın satan adamı karakoldan Acit’in çıkardığını, onun vekalet ücretini ödediğini açıklar.

Baş Tacım 15. Bölüm Özeti

Acit, Manav’ın karakoldan kimseyi çıkartmadığını söyleyince, Manav karakol komiserini çağırır. Gerçekleri açıklamasını ister. Ancak Acit bu konuyu da önceden düşünüp, karakol komiserine rüşvet vermiştir. Manav, gelen komisere gerçekleri söylemesini ister. Ancak Komiser tam tersini söyler. Karakoldan Acit’in çıkartmadığını söyleyince Manav şok olur.

Acit, komiserini de ayarladığı için rahatça kadın satan adam yalandan darp edip Manav’ı ele verecek bir şeyler ister. Adam da zaten anlaşmalı olduğu için cebinden Manav’ın çekilen resmilerini gösterir. Resimlere orada bulunan herkes tek tek bakar. Manav bile bakıp şok olur. Bu resim gerçek olmadığını söyleyince, Acit yalan söyleyen ortada der.

Baş Tacım 15 Bölüm Özeti (7 Temmuz Çarşamba Baş Tacım Özeti)

Arçu, Manav’ın yalan söyleyip söylemediğini düşünür. Manav Arçu’nun yanından her defasıda yalan söyleyip gittiği için (Kadın satan adamı görünce peşinden gitmek için) Arçu da “Acaba tüm bu olanlar doğru mu?” diye düşünmeye başlar. Bu sırada Rasika devreye girer. Kendi oğlunun masum olduğunu ama Manav’ın foyasının ortaya çıktığını açıklayıp, Manav’ı herkesin içinde rezil eder.

Acit işi bir adım daha ileriye sürükler. Arçana ile Satiş sözlüyken, Manav, Arça’yı hayat kadınlarının olduğu yerden çıkardığını söyleyince, Solu bir anda Manav’a bakışı değişir. Daha önemlisi de tüm bu oyuna Arçana inanır. “Neden bana bu oyunu oynadın Manav” der.

7 Temmuz Çarşamba Baş Tacım 15. Bölüm Özeti Solu Kızını Götürür

Bunu duyan Manav şok olur. Oysa kendisine bir tek kişinin inanması gerekiyorsa o da Arçu olması gerekirken, ilk Arçu Manav’a tepki göstermiştir. Manav, Acit’in yalan söylediğini bu defa Solu’ya anlatır. Ancak Solu Manav’ın yüzüne tokat atar. Sonrasında şöyle der.

Her şeyin sabit bir şekilde ortada. Resimler mi yalan söylüyor? Komiser mi yalan söylüyor? Hangisi yalan söylüyor Manav? Sulochana

Deyip tepki gösterir. Solu zaten zengin bir damat isterken, fakir olan Manav’a kızını verdiği için baştan belli bu evliliğe karşı çıkarken, bugün yalan da olsa duydukları karşısında Solu da öfkesinden deliye döner. Kızının Satiş ile evliliğine engel olduğunu söyler. “Kızımın hayatını bitirdiniz!” der.

Baş Tacım 15. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 7 Temmuz Çarşamba Özeti

7 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 7 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Solu kızının burada bırakmayacağını söyleyince herkes şok olur. Arçu olduğu yere diz çöker. Solu kızına “Hadi evimize gidelim kızım” der. Arçana ise annesi ile birlikte Manav’ın evinden ayrılır. Manav gözleri yaşlı bir şekilde üzerine atılan iftiraya ilk inanan Arçu olması ve annesi ile birlikte evden ayrılmasını ağlayarak izler.

Baba evinden ağlayarak çıkan Arçana, bugün baba evine ağlayarak girdiğini düşünen Solu ne diyeceğini bilemez. Zira kızına en iyi kısmeti bulmak için elinden geleni yapsa da kendince Manav sahtekar biri olduğunu düşünür.

Savitha evde çılgına döner. Oğlu Manav sahtekar ve kadın satan birisi gibi mahalleliye gözüktüğünü, bunun tek sorumlusu Solu cadısı olduğunu söyleyip, mutfakta ne kadar tabak çanak varsa hepsini kırmaya çalışır. Yine annesini Manav sakinleştirir.

Ertesi gün Savitha, Arçana’ya ait olan tüm altınları yatağın üzerine koyar. Solu’nun kendisine yaptığı hakaretten dolayı intikam alacağını söyler.

Baş Tacım 7 Temmuz Çarşamba Özeti - Manav Arçu'nun Yanına Gider

Savitha tek başına Solu’nun evine gider. Solu kızı Arçu’yu evden götürürken kimseden izin almadığı için Savitha da intikam alır. Solu’nun kapısının önüne gelip Arçu’yu istemediklerini, söyleyip herkesin içinden Solu ve ailesini rezil eder. Solu Savitha’nın sözlerinden etkilenir ve astım hastalığı tutar. Herkes hemen onu eve götürür. Astım ilacı verirler. Bu sırada Arçana ise annesinin can çekiştiğini şok olmuş gözlerle hareketsiz bir şekilde izler.

Vandu, Manav’ın dükkanına gidip, Arçana’yı ne kadar sevdiğini ailesine ve Arçu’ya söylemesi gerektiğini dile getirir. Bunun üzerine Manav Solu’nun evine gittiğinde, Solu astım yüzünden nefes alamaz. Vinod, Manav’ı dövmek istese de Manuhar araya girer. Manuhar, ailesinin yakasından düşmesini ister.

Manav tüm bunlara rağmen Arçu’nın yanına gidip gerçekte gördüklerin doğru olmadığını, deliller her ne kadar kendisini suçlasa da asla hata yapmadığını söyleyince Arçu inanacak gibi olur. Manşu, Arçu’nun Manav’a inanması halinde iş kendilerine döneceğini çok iyi bildiği için hemen Manav’ın yanına gidip “Gelen polis de mi yalan söylüyor” der. Bunun üzerine Vinod araya girer. Manav’ı açıkça kovar. Manav ise yine gözü yaşlı, elleri boş Solu’nun evinden ayrılır.

Şimdilik Baş Tacım 15. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 15. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 15 Bölüm Fragmanı

7 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 15 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu