Baş Tacım

Baş Tacım 16. Bölüm Özeti (8 Temmuz Perşembe) Varşa Evi Terk Etti!

Baş Tacım 16. bölüm özeti 8 Temmuz Perşembe. Varşa Evi Terk Eder. Raski Arçu’nun eşyalarını evden atar! Detaylar Baş Tacım 16. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 17. Bölüm Özeti (9 Temmuz Cuma) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 16. Bölüm Özeti)

 • Varşa otel de toplantıya gidecek
 • Solu otel odasında Varşa ile Patronunu samimi görünce yanlış anlayacak
 • Solu kızına tokat atacak
 • Varşa bunun üzerine evi terk edecek
 • Savita Sacin için kısmet aramaya çıkacak
 • Arçana’nın eşyalarını fırlatıp atacak
 • Varşa iş arkadaşı Sacin’in evine yerleşecek

Detaylar Baş Tacım 16. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 16 Bölüm Özeti; Bölüm Arça’nın telefonla konuşması ile başlar. Varşa gelmesi gereken saatte gelmeyince, Arçu telefonla şirketi aramış, şirkette toplantı da olmadığını, otele gittiğini öğrenmiştir. Solu sinirden deliye döner. Evdekiler onu evde tutamaz.

Solu, kızının kurtlara yem etmeyeceğini söyler. Öfkeyle evden çıkıp Varşa’nın peşine düşer. Evde herkes Solu ve Varşa’dan gelecek bir habere kulak kesilmişken, Savitha Manuhar’ın cep telefonunu arar. Manuhar, telefonun diğer ucunda Arçu’nun kaynanası olduğunu anlayınca ne istediğini sorar. Savitha, Arçana ile görüşmek istediğini söyler. Arçu şaşkınlıkla telefonu alır. Savitha gelip kıyafetlerini toplamasını ister.

Baş Tacım 16 bölüm özeti Başlıyor!

Varşa iş yerinde yapacağı sunumu otel de yapacak olması ailesini panikletse de Varşa önemli müşterilere sunum yapacak olmasından dolayı stres altında hisseder. Patronu yanına gelip her şeyin çok iyi olacağını, moralinin bozuk olmamasını ister.

Patronu herkesin içinde projenin mucidi Varşa olduğunu, şimdi sunumları yapmak üzere Varşa’nın geleceğini söylediği anda Varşa’nın kalbi yerinden çıkacak gibi olur. Varşa çok güzel bir sunum yapar. Herkes Varşa’nın sunumu çok beğenir. Patronu da Varşa’ya tebrik eder. Projeyi düşünen ve hayata koyan olduğunu, bunu kutlamaları gerektiğini söyler.

Varşa patronu yanından uzaklaştıktan sonra evdekiler beni çok merak etmiştir. der. Ancak iş yerinde ki konumu daha önemli olduğunu düşündüğü için annesinin dizinin dibinde oturan bir kız imajı çizmek istemez.

Baş Tacım 16. Bölüm Özeti (8 Temmuz Perşembe) Varşa Evi Terk Eder

Manav, Arçu’nn kıyafetlerine bakıp, geçmiş de Arçana ile yaşadığı anıları hatırlar. Kısaca Manav, geçmişte yaşamaya başlar. Bay Vişvasra yani Manav’ın amcası yanına gelir. Aşk acısı çektiğini bildiğini, bunun da üstesinden geleceğini, yanlış anlaşılmalar bir gün ortadan kaybolacağını söyler. Manav dünden beri yemek yemediği için Vişvasra onu kendi elleri ile besler. Manav ise utancından ağlar.

Varşa sunum sonrası patronu ile akşam yemeğine gider. Varşa bu yemeği hiç istemese de bir nevi mecbur kalır. Varşa patronunu istediği adres gidince onu orada beklerken bulur. Portonu ne içmek istersin diye sorunca, Varşa alkolsüz içecekler olmasını ister.

Patronu restoran da alkollü içeceklerin olduğunu, bunun sorun olup olmayacağını sorar. Varşa olmayacağını söyler. Patronu Varşa’ya çok aşık. Ancak bir türlü açılamadı. Adam yavaş yavaş erke arkadaşın var gibilerinden sorular sorup onu (Varşa’yı) daha yakında tanımaya başlar.

Baş Tacım 16. Bölüm Özeti

Patronu iş yerindeki başarılarından dolayı pasta sipariş eder. Pastanın üzerine tebrikler Varşa yazar. Patronu pastayı kestikten sonra ilk dilimini kendi elleri ile Varşa’ya yedirmek ister. Varşa utanır ve patronun elinden pastayı alıp yer. Rasmi, Varşa’nın patronu ile yemek yemeğe gittiğini bilmez. Varşa yemek arasında telefonu telefonunu almaya geldiğinden Rasmi ile karşılaşır. Rasmi’ye her şeyi anlatır.

Vinod ile Solu otel de Varşa’yı ararken, Raşmi ile arkadaşı, Varşa’ın patronla sevgili olduğunu söyler. Bu konuşmaları uzaktan Solu duyar. Raşmi, Patron ile Vaşra restoranın son katında yemek yediklerini, Varşa birazdan patronun 509 numaralı odasına Varşa patronun telefonunu götüreceğini söyler. Solu bunu duyunca otel de 509 numaralı orayı aramaya başlar.

Varşa patronun cep telefonunu 509 numaralı odaya girip teslim eder. Solu da merdivenleri üçer beşer çıkar. Patronu Varşa’nın başarısını takdir ettiğini, yeni bir proje vereceğini, incelemesini ister. Bu sırada Patronu Varşa’ya alkol ikram eder. Varşa ilk başta içmek istemese de içmek zorunda kalır.

Baş Tacım 16. Bölüm Özeti - Varşa Annesi İle Tartışır

Varşa içki içerken elindeki dosyayıı yere düşürür. Patronu ile birlikte dosyayı almak isterken, Varşa ile Patronun kafası çarpışır. Bu sırada içeri Sulochana girer. Bu manzara karşısında Sulochana kızı Varşa’ya tokat atar. Baş Tacım 16. Bölüm özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak: dizicenter.net

Sulochana kızının yolda bulmadığını, başka erkeklerin masasını şenlendirmek için büyütmediğini söyleyip Varşa’yı patronun yanında istemeden rezil eder. Patronu aile faciasına tanık olmamak için yanında ki çalışanları da alıp alt kata inerler.

Sulochana ile Varşa da kendi bildiği doğruları ile karşı karşıya gelirler. Varşa yanlış bir şey yapmadığını söylerken, Sulochana elinde içki, üzerinde yarı çıplak kıyafetle bir otel odasında erkekle ne yaptığını sorgular. Varşa ise otele kendi projesinin kabul edildiğini, patronu ile sunuma geldiğini, orada sanıldığı gibi hiç bir şey olmadığını söyler.

Sulochana kızını götürmek ister. Varşa ise toplantıya geldiğini, toplantı bitene kadar otel de kalacağını açıklayınca, Vinod ile Sulochana geldikleri gibi giderler.

Lafçı Manşu gecenin geç saatlerinden annesi Rasika’yı arar. Evde öğrendiği bilgi ile annesi Rasika ile Varşa’nın aileyi rezil ettiği konusunda laflayıp dalga geçerler. Raskia gecenin bu saatinde aramasına kızsa da Sulochana’nın kızlarının başına gelen bir olayı dikkatle dinler.

Baş Tacım 16. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 8 Temmuz Perşembe Özeti

8 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 8 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Varşa ailesini gönderdikten sonra otelin lobisinden ağlar. Yanına patronu gelir. Gözlerinin yaşını silmesini ve rahat olmasını ister. Varşa annesi birden odaya dalıp aile faciasına şahit olduğu için özür diler. Patronu hiç bir sorun olmadığını, önemli olan Varşa’ya senin iyi olman der.

Savitha Manav için öğle yemeği hazırlar. Sacin neden abisine yemek hazırladığını sorunca, Savitha Manav’a kısmet bulduğunu, Manav ile iş yerinde çalışan kızı görmeye gideceğini söyler. Savitha, Manav’ın iş yerine gelir. Manav’ın olmadığını görünce iş yerindeki kıza zorla yemek yedirmek ister.

Savitha kızla konuşunca Sacin ile aynı yaşlarda olduğunu anlayınca bir anda planı değiştirir. Kızı Sacin’e alıp, patronun kızını alınca Sacin de patron olacağını hayal eder.

Baş Tacım 8 Temmuz Perşembe Özeti - Solu şok olur

Savitha evden çıkmadan önce Arçu’yu aramış, tüm eşyalarını da alıp gitmesini istemiştir. Lakin Varşa’nın otel meselesi nedeniyle Arçu gidip kıyafetini almamıştır. Savitha Manav’ın iş yerinden geldiğinde Arçu’nın valizlerini görünce şok olur. Hemen Sacin’i çağırıp telefonu ile Arçu’yu aramasını ister. Sacin de Vinod’un numarası olduğu için onu arar. Savitha sinirle bağırıp çağırır. Kıraatleri almaz ise çöpe atacağını söyler.

Vinod bunun üzerine Arçu’ya meseleyi sorar. Arçu da Savitha eşyaları almasını söylediğini, birazdan gidip alacağını söyleyince Manuhar, Vinod ile birlikte gitmesini söyler. Vinod ile Arçu, Savitha’nın evine gider. Savitha eşyaları fırlatıp atar.

Arçu bir kez daha rezil olur. Tüm bunlardan habersiz olan Manav ise iş çıkışı evine geldiğinden valizlerini almış Arçu ile karşılaşır. Manav konuşmak istese de Arçana’nın kararlı olduğunu görünce bir şey diyemez.

Varşa, kendisini patronunu karşısında rezil eden ailesinden artık bıktığını, bunda sonra artık o evde birlikte kalmayacağını açıklar. Bunu duyan Sulochana şok olur. Varşa artık aynı evde kalmak mümkün olmadığını, baskılardan yıldığını söyleyip evden valizi ile birlikte evi terk eder. Bir kaç dakika sonra Arçana da valizi ile içeri girince Sulochana ne diyeceğini bilemez.

Sulochana, Varşa’nın evi terk ettiğini Arçu’ya söyler. Ana kız birlikte ağladıktan sonra Varşa’yı geri eve getirmek için tüm arkadaşlarını telefonla ararlar. Raşmi’yi de arasalar da Raşmi, Varşa’nın yanında olmadığı konusunda yalan söyler.

Arçu, Varşa’nın Raşmi ile kaldığını, gidip kontrol etmeleri gerektiğini söyler. Tüm aile bir olup Raşmi’nin evine giderler. Varşa karşısında ailesini görünce şok olur. Raşimi Sulochana ve ailesini içeri buyur eder. Solu aile arasıda mesele olduğunu söyler.

Varşa “Beni evden kovdunuz. Bu kız bana kapısını açtı. Dolayısı ile bu da yanımda duracak” der. Varşa tüm ailesini kovar. Ertesi gün Varşa iş arkadaşları aparatif kahvaltı yapıp işe gitmek için hazırlandığını görür. Oysa kendisi işe giderken annesi bir tarafta, ablası Arçana bir tarafta ona yemek hazırlamak için elinden geleni yaptığını fark eder.

Şimdilik Baş Tacım 16. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 17. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 16 Bölüm Fragmanı

8 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 16 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Filizcim saol canim ve mümkünse özetleri hizli verebilirmisin her gün en az 2 bölüm olursa güzel olurdu mesela😁

 2. Filizcim saol canim ve mümkünse özetleri hizli verebilirmisin her gün en az 2 bölüm olursa güzel olurdu mesela😁😏

  1. bu youtuber arkadaşlardan bazıları çok hayırsız. Bizden özet alıp kaynak göstermedikleri için son dakikada bir özet yazma kararı aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu