Baş Tacım

Baş Tacım 18. Bölüm Özeti (10 Temmuz Cumartesi) Manav’ın Tüm Ümitleri Tükendi!

Baş Tacım 18. bölüm özeti 10 Temmuz Cumartesi. Manav, evlilik kolyesini tapınağa bırakacak! Detaylar Baş Tacım 18. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 19. Bölüm Özeti (11 Temmuz Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 18. Bölüm Özeti)

  • Manav Arçana’nın evlilik kolyesini, bulacak
  • Arçana gece okuluna başlayacak
  • Sacin, Arçana ve Solu’yu yolda görüp yardım edecek
  • Satiş yakın zamanda işlediği kusurlardan dolayı özür dileyecek
  • Manav, Satiş ile Arçana’yı aynı araba görecek
  • Manav evlilik kolyesini tapınağa bırakacak

Detaylar Baş Tacım 18. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 18 Bölüm Özeti; Sulochana’nın konuşması ile başlar. Evde Varşa olmayınca geçim konusunda sıkıntı baş gösterir. Manşu biriktirdiği paradan vermek istemeyince, Vinod ile Manşu tartışır. Vinod annesine ihtiyacı olan parayı vereceğini söylese de Manşu’nun tepkisi karşısında kendisi bu sorunu çözeceğini dile getirir. Vinod bunun üzerine öfkeyle Manşu’ya bakar.

Baş Tacım 18 bölüm özeti Başlıyor!

Savitha evde Tv izler. Televizyonda şarkı söyleyen şarkıcıdan daha güzel şarkı söylediği konusunda iddia eder. Savitha şarkı söyleyen kızı TV de göremediğini söyleyince, Sacin gözünde gözlük olmadığını söyler. Savitha gözlüklerini Vandu’dan ister.

Vandu dolaptan gözlükleri almak için açınca, Arçana’nın malgalsutrasını (evlilik kolyesini) ve bileziklerini görünce şok olur. Hemen arkasını dönüp, “Bu Arça’nın evlilik kolyesi burada ne arıyor” deyince, Manav şok olur. Zira geçtiğimiz bölümde Manav Arçu için en azından evlilik kolyesini takıyor diye düşünüyordu. Ancak bugün Arçana’nın evlilik kolyesini görünce canı sıkılır.

Savitha elbette kendisini ele verecek şekilde olayı anlatmak yerine, “Arçana ve annesi gelip kolyeyi teslim etti!” şeklinde anlatır. Manav “inanmıyorum. Arça bunu yapmaz. Kolyesin bırakmaz” der. Manav, amcasına bu işte bir iş var dediği sırada, Savitha araya girip kız seni istemiyor. Kolyesini bıraktı. Daha uzatma. Şeklinde çıkışır.

Baş Tacım 18. Bölüm Özeti (10 Temmuz Cumartesi) Manav'ın Tüm Ümitleri Tükendi

Manav ne olursa olsun Arçana’ya bu kolyeyi vermek ister. Savitha “ne diyeceksin. Arçana canım kolyen bizde kalmış al tak mı diyeceksin?” diye çıkışır. Ancak buna rağmen Manav geri adım atmaz. Savitha’nın elinden evlilik kolyesini alır.

Manşu her ne kadar Arçana’ya yeni kıyafetler alınması için para vermese de Solu kefen parasını çıkartır. Birlikte kıyafet almak için sari dükkanına gider. Arçana en ucuzu almak isterken, Solu en iyisini almasını ister.

Solu sari (Kıyafet) dükkanından çıkarken ayağı takılır. O sırada oradan geçmekte olan Satiş yardım eder. Eve kadar eşlik etmek ister. Solu önce kızına bakar. Sonra tamam oğlum der. Satiş eve kadar getirir. Mahunar yardımları için teşekkür eder. Arçana da ona teşekkür eder. Satiş yeri gelmişken, onlara karşı kötü ithamlarından dolayı özür diler. Daha sonra Solu’nun yanına gelir. Kendisini affetmesini ister.

Baş Tacım 18. Bölüm Özeti

Savitha oğlu Sacin’e kızı ayarlayıp ayarlamadığını sorar. Sacin takip ettiğini ama henüz konuşamadığını söyleyince, Savitha oğluna kızıp, bir işi başaramadın der. Sacin’i yanından kovar. Bu sırada aklına güzle bir plan gelir. Hemen o planı uygulamaya koyulur.

Manşu annesinin evine gider. Rasika kızı Manşu’ya hem en pahalı sariden hediye eder. Hem de dört adet altın bilezik verir. Manşu, önce çok sevinir. Sonra Vinod, bileğindeki altınları almaya çalıştığını, hep Arçana için harcamak istediğini söyleyince, Raski güzle bir planı olduğunu söyler.

Varşa iş yerinde patronuna imzalatması gereken evrakı alıp odasına gider. Birazda sessiz bir girir yapar. Bu sırada patronu kendisi ile dans ettiği o anları defalarca izlettiğini hatta o anı yavaşlatıp, izlediğini fark edince, Varşa yavaşça geri çıkar. Varşa kendi masasına geldiğinde arkadaşı Rasmi’nin söyledikleri aklına gelir.

Baş Tacım 18. Bölüm Özeti - Manav Satiş ile Arçu'yu Görür

Manşu annesinin söylediği plana göre Arçana’ya hediyeler alır. Vinod bunu görünce çok şaşırır. Düne kadar parasını bile vermek istemeyen Manşu’nun bir anda değiştiğine inanamaz.

Varşa sabah işe geldiğinde bilgisayarında Patronu ile olan resmini görünce şok olur. Bu eşek şakasını kim yapmış diye düşünürken, Raşmi “sürprizimi beğendin mi” deyince, Varşa sinirlenir. Raşmi patrona aşık olduğunu bildiğini söyleyip, Varşa’yı sinirlendirir.

Manav’ın patronu yeni ofis açacaklarını, ofis açarken bazı konularda yardım istediğini söyleyince, Manav sevinçle gider. Uzun süredir çalışmadığı için işsiz kalmıştır.

Manav işçilerin başında ofisi hazırlamakla sorumludur. Patronu yolcu ederken, Solu ile Arçana taksi ile yakınlar da ki okula gelir. Manav, Solu gidene kadar saklanır. Daha sonra Arçana’nın çıkardığı evlilik kolyesini geri vermeyi düşünür.

Baş Tacım 18. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 10 Temmuz Cumartesi Özeti

10 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 10 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana gece okula kayıt olur. Ona ders veren hoca, Manav’ın patronunun kızıdır. İçeri girer girmez. Arçana ile kız daha önce tanıştığı için patronun kızı hemen onu içeri alıp, oturacağı yeri gösterir. Satiş de aynı okula gelir. Manav ise hala dışarıda evlilik kolyesini verip vermeme arasında kalır.

Satiş’in içeri girdiğini göremez. Arçana ders sonunda dışarı çıkınca Satiş onur fark edip durdurur. Okulda ne yaptığını sorunca, Arçana gece okuluna kayıt olduğunu söyler. Satiş gece karanlıkta taksi ile gitmesini istemediğini, eve kadar bırakabileceğini söyleyince Arçana kabul eder. Maalesef Manav tüm bu olanları uzaktan görür. Arçana’nın boynunda evlilik kolyesinin de olmadığını fark eden Manav o an annesinin söyledikleri aklına gelir.

Baş Tacım 10 Temmuz Cumartesi Özeti - Sacin Kızı Ayarlamaya Çalışır

Satiş, Arçana’yı eve kadar bırakınca mahalle deki kadınlar laf söz etmeye başlar. Henüz resmi olarak evli olan Arçana hemen Satiş ile çıkmaya başladığı konusunda laf ederler. Manav’ın patronun kızı gece okulunda sadece geometri değil, aynı zamanda el işi derslerinde girdiği için Sacin derse kayıt olup kızla arkadaşlık kurmaya çalışır.

Sacin okul çıkışında yengesi Arçana ile karşılaşır. Sacin herkesin çok özlediğini söyleyince, Arçana şaşırır. “Hem evlilik kolyesini alıyorlar hem de nasıl özlüyorlar” diye içinden geçirir. Ertesi gün Varşa’nın doğum günüdür. Vişali telefonla Varşa’yı arayıp “İyki Doğdun Varşa” diye hep birlikte söyleyince Varşa’nın gözlerinden yaşlar süzülür.

Bir sonraki gün Manav Arçana’ya evlilik kolyesini vermekten vaz geçer. Zira Satiş ile arabaya bindiği için artık gözünden düşmüştür. Manav evlilik kolyesini tapınağa bırakır. Arçana da tapınak görevlisi tarafından çiçek koyarken Manav’ın bıraktığı evlilik kolyesi tepsinin içine düşer. Bunu ne Arçana ne de görevli fark edemez.

Tapınak çıkışlında Manav ile Arçana karşılaşır. Manav üşüttüğü için iki de bir de hapşurur. Arçana ona mendil verir. Manav neden evlilik kolyesini bıraktığını soracakken, Arçana dinlemenden arkasını döner. Manav Arçana’yı çağırdığı sırada Vinod gelir. Kardeşini oradan alıp götürür.

Şimdilik Baş Tacım 18. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 19. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 18 Bölüm Fragmanı

10 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 18 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu