Baş Tacım

Baş Tacım 20. Bölüm Özeti (12 Temmuz Pazartesi) Boşanma Evrakı!

Baş Tacım 20. bölüm özeti 12 Temmuz Pazartesi. Satiş, Manav’ın tamirhane almasına kredi vermeyecek. Manav, Arçana’yı Satiş’in şirketinde görecek! Detaylar Baş Tacım 20. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım Final Özet için tıklayınız.

=> Baş Tacım Dizisinin Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 20. Bölüm Özeti)

  • Savitha Manav’a boşanma evrakını imzalatmak isteyecek
  • Manav evrakı imzalamayacak
  • Savitha, Arçana’ya boşanma evrakını imzalatmaya çalışacak
  • Arçana boşanma evrakını imzalamayacak

Detaylar Baş Tacım 20. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Baş Tacım 21. Bölüm Özeti (13 Temmuz Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Baş Tacım 20 Bölüm Özeti; Savitha’nın elindeki evraklara bakması ile başlar. Geçtiğimiz bölümde Savitha, Manav’ı Arçana’dan boşamak için kimseye sormadan habersizce avukata gitmiş, avukat da karşılıklı anlaşma sağlanırsa boşanmanın olacağını, karşı taraf boşanma sırasında hiç bir para almayacağından emin olmasını istemiştir.

Baş Tacım 20 bölüm özeti Başlıyor!

Savitha bu evrakı nasıl Manav’a imzalatacağını düşünür. En doğrusu bu evrakı Arçana’nın gönderdiğini söyleyip, Manav’ın tüm direncini kırmayı düşünür. Planladığı gibi Manav’a evrakı verip, Arçana’nun boşanma davası açtığını söyler.

Savitha, Arçana’nun Satiş ile evliliği söz konusu olduğunu, bundan dolayı boşanma evrakı gönderdiğini söyler. Manav “Hayır! Hayır bu olamaz!” diyerek tepki gösterir.

Manav boşanma evrakını asla imzalamayacağını söyleyince, Savitha, “Onurunu ayaklar altına alma. Evlilik kolyesini evimize göndermedi mi? Bu evliliği uzatmanın bir anlamı yok oğlum” diye kandırsa da Manav hiç bir güç bu evrakı bana imzalatamaz. diyerek evrakı fırlatıp yere atar.

Savitha, oğlu Manav’ın imzalamadığı boşanma evrakını Arçana’ya imzalatmayı düşünür. Oğlu Sacin’e Manuhar’ı aramasını ister. Manuhar Savitha’nın sesini telefonda duyunca sinir olsa da konuşmak zorunda kalır.

Manuhar ne istediğini sorar. Savitha, Arçana ile görüşmek istediğini, hemen telefona gelmez ise kendisinin oraya geleceğini haber verir. Manuhar, komşulara rezil olmamak için telefonu Arçana’ya verir.

Arçana “Buyur anne” diyerek telefonu açar. Savitha kendilerine yakın meyve pazarına gelmesini ister. Arçana telefonu kapattıktan sonra Savitha kendisini neden pazara çağırdığını anlayamaz. Manuhar, Manşu ile birlikte gitmesini, Savitha’nın ne yapacağının belli olmadığını söyler.

Manşu ile Arçana pazara gider. Savitha, ona Manav’ın boşanmak istediğini, bu evrakı imzalarsa boşanmalarının kısa sürede olacağını söyler. Arçana kendisinden beklenmeyecek bir çıkılış yaparak evrakı imzalamayacağını söyler. Manşu da Arça’nın tarafında yer alır. Savitha, Manşu’ya gizlice “Bu evliliğe sen sebep oldun” der. Bu işi de çözmesiğini adeta emreder.

Boşanma evrakında sadece boşanma ile ilgili madde yok. Bunun dışında Arçana bu evlilikten hiç bir hak iddia edemeyeceği de yazmakta. Savitha’nın asıl derdi de Manav ile Arçana’nun boşanması değil, Arçana Manav’dan para koparmaması için böyle bir adım atarak adeta kendisini sağlama almaktadır.

Baş Tacım 20. Bölüm Özeti

Arçana evrakları imzalamadan pazar yerinden ayrılırken, Savitha Manşu’ya bu işi bir an önce halletmesine adete emreder. Manav ise iş yerinde Tarun ile Arçana’nın gönderdiği boşanma evraklarını düşünür.

Tarun bu işin bu buralara kadar gelmesini değerlendirir. Bu sırada Manav’ın iş yeri sahibi yeni dükkanı açakları yere geçmeden önce eski dükkanı satacağını, satmadan önce iş yerinden en çok emeği olan Manav’a iş yerini alıp alamayacağını sorar.

Baş Tacım 20. Bölüm Özeti (12 Temmuz Pazartesi) Boşanma Evrakı
Baş Tacım 20. Bölüm Özeti (12 Temmuz Pazartesi) Boşanma Evrakını Arçu Okur

Manav, üç kuruş için çalışan işçi olduğu için peşin alamayacağını söyleyince, patronu taksit taksit ya da kredi ile alabileceğini, bu konuda oan sıkıntı etmeyeceğini söyler.

Manşu, pazar yerinden eve gelirken Savitha’nın elindeki boşanma evrakını alır. Vinod evrakı görünce sinirden deliye döner. Arçana boşandığında beş kuruşsuz ortada kalacağını, hiç bir güvence vermeden boşanamayacağını söyler.

Manşu, Savitja’nın tehditlerinden sonra Arçana’nun evrakı imzalamasını isteyen taraf da yer alır. Solu da bir an önce bu işkencenin bitmesinden yana tavır alır. Zira Satiş’in annesi Satiş ile Arçana’nun yeniden görüşmesini ima etmişti.

Arçana ise boşanma taraftarı değildir. Manav ile her ne kadar konuşmasa da Savitha’nın evlilik kolyesini istemesi, şimdi ise boşanmayı istediğini düşünmesine rağmen Arçana boşanmak istemez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Aşfin geçtiğimiz bölümde Varşa’ya sevdiğini söylemişti. Bugün Varşa gelmeden iş yerine gelen Aşfin, Varşa’nın masasının üzerine yüzük koyar. Varşa iş yerine geldiğinden masadaki yüzüğü bulunca içinin bir tarafı çok sevinir.

Bir tarafı ise ne yapacağını bilemez. Zira ailesini bir çırpıda kenara ittiği için kendisini çok ama çok yalnız hisseder. Varşa patronu Aşfin’in masasına bıraktığı yüzüğü alıp geri Aşfin’e verir.

Saçin sonunda Manav’ın patronunun kızı Şiravani’yi yemeğe çıkartmayı başarır. Şiravani, Saçin’i daha yakında tanımaya başlar. Arçana ve Manav arsında ki mesele yemekte gündeme gelir. Saçin abisinin durumuna çok üzüldüğünü söyler.

Manav, kendi çalıştığı şirketi üzerine yapmak için gittiği yerde Satiş ile karılaşır. Satiş orada çalıştığını gören Manav şok olur. Manav evrakını imzalattırmak için Satiş’in odasına gittiğinden Satiş eski meseleri açar. Arçna ile evlenmek üzereyken, kendisine oyun oynadığını söyler. Satiş, Manav’ın tamirhanesine onay vermez.

Baş Tacım 20. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 12 Temmuz Pazartesi Özeti

12 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 12 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Aşfin, yüzüğü alıp, bahçede duran Varşa’nın yanına gidip ona sevdiğini söyleyip yüzüğü takar. Varşa yüzüğü bu sefer çıkartmaz. Varşa, evlenirken ailesinin de yanında olmak ister. Bu sebeple Solu’yu arar. Ancak konuşamaz.

Manşu’nun kızı Huni, annesinin çantasından saç tokasını alırken, evlilik kolyesini ulur. Çocuk oyun oynayarak içeri gelir. Vinod, kızı Huni’nin boynundaki kolyeye bakınca Manşu’nun olmadığını anlar.

Arçana kolyeye bakında “bu evlilik kolyesi benim” der. Arçana abisi Vinod’e bu kolyeyi Savitha’ya verdiğini söyler. Manşu hemen araya girer. Arçan’nın evlilik kolyesini gördüğünde çok beğendiğini benzerini kendisine aldığını söyler.

Saçin, eve geldiğinden Şiravani ile restoran da yemek yediklerini, her şeyin yoluna girdiğini, yakında evlilik için her an adım atabileceklerini söyleyince, Savitha çok sevinir. Zira Saçin zengin bir kızla evlenirse, kendisi de zengin olacağını çok iyi biliyor.

Bu bölümde Manav’ın en yakın arkadaşı Tarun karakterine hayat veren oyuncu değişmiştir!

Manav, arkadaşı Tarun’e Satiş’in sırf Arçana ile evlendiği için iş yerini almak için kredi vermediğini söyler. Tarun ise tüm gücü ile iş yerini satın almada destek vereceğini açıklar. Bu sırada Arçana gece okuluna gelir. Tarun Arçana’yu görünce şaşırır. Manav’a Arçana’nun lise diplomasını almak için okula geldiğini açıklar.

Arçana okula gelir. Sıra arkadaşına evdeki meseleyi açıklar. Ailesinin geçim sıkıntısı çektiğini, iş aradığını dillendirince, Anjeli “octave Finans” şirketinin kartını verip iş baş vurusunda bulunmasını ister. Arçana meseleyi ailesine açar. İlk başta Vinod başta olmak üzere karşı çıksalar da sonunda Arçana herkesten izin alır. Baş Tacım 19. Bölüm özeti devam ediyor.

Aşfin, Varşa ile gezerken aracı arızalanır. Yakınlar da ki tamirhaneye gider. Varşa Manav’ı görünce şok olur. Hemen kendisini saklar. Aşfin tek başına havaalanına gider.

Savitha, Arçana’yu rahatsız etmek için kendi anlaştığı avukatı gönderir. Arçana’nun ailesi avukatın söylediklerine canları sıkılır. Avukat Arçana’nun ailesi ile görüştükten sonra Savitha’nın evine gelir. Savitha çevirdiği işleri ortaya çıkmaması için avukatı evden kovar. Avukat evden şok olmuş bir şekilde çıkar. Savitha arkasında yetişip az önce oyun oynadığını söyler.

Arçana, sınıf arkadaşının yanına gider. İş görüşmesi için patronu ile görüşmeye gider. Arçana patronun yanına girdiğinden iş yeri sahibini görünce şok olur. Zira o kişi Satiş’dir. Satiş Arçana’yu işe alındığını söyler. Manav de bir kez daha finansal anlamda tüm ihtiyaçlarını almak için yeniden Satiş’in şirketine gider. Manav, Arçana’yu Satiş’in odasında görünce şok olur.

Şimdilik Baş Tacım 20. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 21. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 20 Bölüm Fragmanı

12 Temmuz Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 20 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu