Baş Tacım

Baş Tacım 21. Bölüm Özeti (13 Temmuz Salı) Arçana Seni Aldatıyor!

Baş Tacım 21. bölüm özeti 13 Temmuz Salı. Savitha, Manav ile Arçana’yı boşatmak için plan yapar! Detaylar Baş Tacım 21. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 22. Bölüm Özeti (14 Temmuz Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 21. Bölüm Özeti)

  • Arçana işe kabul edildiğini söyler
  • Manşu, Lise mezunu Arçu’nun iş bulmasını kıskanır
  • Savitha, Arçu’nun Satiş’in yanına işe girdiğini öğrenir
  • Arçana’nın ilk iş gününde Savitha rezillik çıkarır
  • Solu, Savitha’nın rezillik çıkardığını öğrenip hesap sorar
  • Saçin Newyork üniversitesine kabul edilir.
  • Savitha oğlu Manav’a tuzak kurar.

Detaylar Baş Tacım 21. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 21 Bölüm Özeti; Bölüm, Manav’ın Arçana ile Satiş’i odadan çıkarken görmesi ile başlar. Arçana, Satiş’in finans şirketinden çıkarken, Manav’ın kalbinden sanki bir parça kopar. Satiş kapıya kadar yolcu ettikten sonra Manav, yeni iş yeri için eksik olan evrakları getirdiğini söyler.

Baş Tacım 21 bölüm özeti Başlıyor!

Satiş, içeri gelmesini, evrakları inceleyeceğini söyler. İçeride evrakları inceledikten sonra Satiş kredi vermemek için işi yine yokuşa sürer. Manav, Satiş’in ofisinden çıkarken, Arçana’nın şalını fark eder. Onu almak için eğildiğinde, Satiş de fark edip şalı almaya çalışır.

Manav, “Az önce Arçana buradan çıktı. Bu şal onun.” der. Satiş, “Ben veririm şalı sen gidebilirsin” der. Manav kendi eşinin şalını bile almasına izin vermeyen Satiş’in ofisinden çıkar. Bir kaç adım atmıştır ki Arçana ile karşı karşıya kalır.

Arçana da şalını orada unuttuğunu fark edip dönmüştür. Manav, bu defa onunla konuşmak isteyen değil, yüzünü bile görmek istemeyen kişi gibi takılır. Zira Satiş ile arasında bir ilişki olduğunu düşünür. Manav, Arçana’nın önünden çekilir. Arçu ise buna çok ama çok şaşırır.

Geçtiğimiz bölümde Aşfin’in sevgilisi geldi. Varşa, Aşfin’in evini telefonla aradığında bir bayan sesi duymuş, sonrasında telefon çekmemişti. Varşa hem onu merak eder hem de Aşfin’in işe gelmediği için merak eder. Onu telefonla arasa da ulaşamaz.

Baş Tacım 21. Bölüm Özeti (13 Temmuz Salı) Arçana Seni Aldatıyor
Baş Tacım 21. Bölüm Özeti (13 Temmuz Salı) Savitha’nın Ayarladığı kız Manav’ı Kandırır

Arçana eve gelir. Finans şirketinde işe başladığını söyler. Manşu şok olur. Manşu “Lise mezunu olmayan birine kim iş verir ki” diye ağzından kaçırır. Sonra Arçana, şirketin sahibi Satiş olduğunu, kendisini tanıdığı için iş verdiğini açıklar.

Sulochana, kızı Arçu’nun lise mezunu olmamasına rağmen, Satiş’in düşünceli davranıp iş vermesi karşısında hemen Satiş’i telefonla arayıp teşekkür eder. Arçu, o şirketin kendisine ait olduğunu bilmeden gittiğini, yine de buna rağmen işe aldığı için teşekkür eder. Satiş de yalakalık yapmak için Arçana’dan daha iyi çalışan bulamayacağını söyler.

Manşu, lise mezunu olmasına rağmen prestijli bir şirkette iş bulmasına çok kıskanır. Sırf bu sebeple Manşu, Vinod’un yanına gidip, “Arçana Satiş il evlenmek üzereyken ayrıldılar. Şimdi Arçana farklı biri ile evli. Lakin Arçana Satiş’in yanında işe başladı. Laf söz olur” deyip, Vonod’un beynini yıkar.

Manav, akşam yemeğinde, Satiş ile Arçana’nın aynı odadan çıktığını düşünür. Bundan dolayı canı yemek istemez. Vandu, “Abi neden yemek yemedin” deyince, bay Vişvasra’nın dikkatini çeker. Manav’a neden yemek yemediğini sorar. Manav da Satiş ile Arçu meselesini açar. Bu sırada pencerenin gerisindeki Savitha, amca yeğen konuşmasını dinler. Aklına yine sinsi bir plan gelir.

Baş Tacım 21. Bölüm Özeti

Sulochana, kızını dualarla işe uğurlar. Arçana iş yerine geldiğinde onu Satiş karşılar. Arçu’ya yapması gereken iş hakkında bilgi verir. Savitha cadısı, Satiş’in iş yerine gider. Görevliler yaşlı kadını görünce ne için geldiğini sorar. Savitha, iş yeri sahibi Satiş ile görüşmek için geldiğini söyleyince, herkes dalga geçer. Savitha deli kadın misali Satiş’in odasına gider.

“Sen benim gelinimi, benden izinsiz nasıl çalıştırırsın! Benim gelinimi ayarlamaya mı çalışıyorsun?” (Baş Tacım 21. Bölüm Özeti) Savitha (Manavın Annesi)

Deyip şok eder. Bu sırada Arçana da odada bulunduğu için Savitha’nın dedikleri karşısında şok olur. Savitha, Satiş’i evli bir kadını ayarlamaya çalışmakla suçlar. Arçu ise ilk iş gününde başta işyeri sahibi olmak üzere tüm şirket çalışanlarına rezil olur. Arçu o anda işi bırakmayı düşünür. Satiş ise buna izin vermeyeceğini, kim ne derse desin umurunda olmadığını söyler.

“SAVİTHA GİBİ BİR KAYNANANIZ OLSAYDI NE YAPARDINIZ? Yorumlarda bu soruyu cevaplarsanız çok sevinirim”

Savita, eve gelir. Yemek yaparken, Arçu’nun ona karşı ilk defa karşı çıkıp, laf söylemesi karşısında ne yapacağını düşünürken, ekmeği yakar. Vandu, ocakta yanan ekmeği görünce hemen gelip ocağı kapatır.

Baş Tacım 21. Bölüm Özeti - Savitha Arçu'yu Rezil Eder
Baş Tacım 21. Bölüm Özeti – Savitha Arçu’nun iş Yerine Gider

Vandu, annesine kızıp, neden ekmeği yaktığını sorar. Savitha da Arçana’nın rezilliklerini düşünüyorum der. Bu sırada Manav ile amcası bay Vişvasra girer. Savitha’nın dediklerini duyar. Savitha, Satiş’in iş yerine gittiğini söyler.

“Arçana Manav’ı Satiş ile aldatıyor!”

Manav ise annesinin bu iftirasına karşı Arçu bunu asla yapmayacağını, Arçana hakkında konuşurken, kelimeleri çok daha dikkatli seçmesini ister. Savitha, oğlunun Arçu’yu savunması karşısında çok şaşırır. Arçana’yı hiç bir zaman rahatsız etmemesini ister.

Satiş, Arçu işi bırakmasın diye bir çok işi bir anda verir. Arçana ise Satiş’in itibarını düşünüp işten ayrılmayı düşündüğü sırada Satiş’in ard arda gelen bir çok dosyayı düzenleme işini yapmaya karar verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şiravani, deli Savitha’nın oğlu Saçin’e aşık olur. Tamirhane de Saçin ile geçirdiği anları hatırlar. Kısaca Savitha’nın Saçin ile Şiravani’yi evlendirme planın ilk aşaması başarılı olur. Tam da bu sırada Şiravani’ye bir posta gelir.

Şiravani, zarfı açtığında, Saçin için “Newyork Üniversitesi” burslu olarak işletme bölümüne kabul edildiğini okuyunca çok mutlu olur. Bu sırada tamirhaneye gelen Saçin, Şiravani’ye neden sevindiğini sorunca, Şiravani, Saçin’e Newyork üniversitesine kabul edildiğini açıklar. Saçin bu haberi duyunca çok ama çok mutlu olur.

Baş Tacım 21. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 13 Temmuz Salı Özeti

13 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 13 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana ilk gün işten geç geleceğini öncenden söylediği için evdeki yemekleri Manşu yapar. Manşu, evde emir verdiği Arçana’nın yapacağı işleri kendisi yaptığını düşünür. Solu da Manşu’ya “Arçana bu yemeği çok sever. Gelmeden hazırlayalım” der.

Manşu, Arçana’yı bir an evvel işten çıkartması gerektiğini, bunun içinde kayın babası Manuhar’ın yanına gidip, Arçana ile Satiş aynı işyerinde çalışmasının çok doğru olmadığını söyler. Bu sırada Solu gelir. Yanlış olan bir şey yok der. Manşu da lafı dediği ile kalır. Bu arada Arçana işten gelir. Solu ile Manşu’nun tartışmasını duyar. Manşu bu defa Arçana’ya yüklenir. Satiş’in olduğu yer de çalışmaması gerektiğini söyler.

Baş Tacım 13 Temmuz Salı Özeti - Savitha Yalan Söyler
Baş Tacım 13 Temmuz Salı Özeti – Savitha Arçana Hakkında Yalan Söyler

Manav, annesini Arçu hakkında iler geri konuşmasına karşı annesine kızdığı için Savitha evde tiyatro oynar. Eşyasını toplayıp evden gidiyor numarası yapar. Manav, annesine gitmemesini ister. Savitha tam da bu sırada şöyle der.

“Oğlum eğer gitmememi istiyorsan o zaman boşanma evrakını imzala!”
(13 Temmuz Salı Baş Tacım Özeti) Savitha

Deyince Manav şok olur. Savitha “Ya ben ya da Arçana” diye açıkça Manav’ı zor durumda bırakır. Buna rağmen Manav boşanma evrakını imzalamaz.

Ertesi gün Arçana’nın düşüncelere daldığını fark eden annesi Solu, Arçu’ya ne olduğunu sorar. Lakin Arçu söylemez. Bunun üzerine Solu Satiş’i gizlice arayıp neden Arçu’nun işe gitmek istemediğini sorar. Satiş de Savitha’nın iş yerine gelip, rezillik çıkardığını söyler.

Manav iş yerine gelir. Satiş’e evrakları teslim eder. Satiş de Manav’ın evrakları ile Arçu’nun ilgilenmesini ister. Manav evrakı masaya bırakıp çıkar. Arçana, Manav’ın kredi istediğini görünce şaşırır. Solu da bu sırada kızının iş yerinden rezil den Savitha’dan hesap sormaya gider.

Afşin’in, Varşa’nın en yakın arkadaşı Raşmi’yi odasına çağırır. Varşa’yı elde ederken çok yardım olduğunu söyler. Anlaşılan Aşfin tekin biri değil. Gelen bayan da kardeşi değil sevgilisi.

Ertesi gün Savitha, Manav’ı Arçu’dan koparacak bir plan yapar. Manav’a gidip, Arçana iş yerinden çıkmıyor. Arçana seni aldatıyor.  Gel benimle bunu sana kanıtlayacağım der. Manav annesine karşı gelmek istese de başaramaz.

Manav’ın kolunda tutup şirkete götürür. Arçu ile Satiş iş hakkında, özellikle Manav’ın kredisi meselesi hakkında konuşurken, Manav uzaktan ikisini görür. Savitha’nın ayarladığı bir kadın gelir. Kiminle görüşmek istiyorsunuz der. Kendisini şirket çalışanı gibi gösterir. Satiş bey sevgilisi ile konuşuyor. Şu an müsait değil deyince, Manav sinirden deliye döner. Satiş’in konuştuğu kişi karım der.

Şimdilik Baş Tacım 21. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 22. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 21 Bölüm Fragmanı

13 Temmuz Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 21 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. Filiz zaten benim böyle bir kayinvalidem var ve inan ki çok zor oluyor yaa onunla her şey gerçekten zor en çokta yeni gelin zamanlan da zor oluyor ama zaman geçinçe kendini korumayi ögreniyorsun hayat işde her şeyi ögretiyor😁

  2. Aşfine gelince o kadar kolay mutlu olunmicagi belliydi zaten umarim varşa zamaninda her şeyi fark eder

  3. Janym ablajim ozet harika sana çooook tešekkur ederim ablajim Ben koyde kayinlarimda dizini izlebilmiyorum on Ucn senden rija edyorum ozetlerini yazmayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu