Baş Tacım

Baş Tacım 22. Bölüm Özeti (14 Temmuz Çarşamba) Manav Boşanma Evrakını İmzalar!

Baş Tacım 22. bölüm özeti 14 Temmuz Çarşamba. Manav, Manşu’nun oyununa gelir. Boşanma evraklarını imzalar. Arçana bunu duyunca ne mi yapacak? Detaylar Baş Tacım 22. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 23. Bölüm Özeti (15 Temmuz Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 22. Bölüm Özeti)

  • Manav, Arçana ile Satiş arasında bir ilişki olduğunu düşünecek
  • Savitha, Manav’a baskı kurup boşanma evrakını imzalamasını isteyecek
  • Rasika ile Manşu, Satiş’in Arçana ile evlenmesini isteyecek
  • Rsika plan yapacak
  • Manşu Manav’ın yanına gidip Arçana ile Satiş arasında ilişki olduğunu söyleyecek
  • Manav boşanma evrakını imzalayacak.

Detaylar Baş Tacım 22. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 22 Bölüm Özeti; Bölüm Savitha’nın oğlu, Manav’a konuşması ile başlar. “Gördün mü oğlum. Ben sana demiştim. Arçana seni aldatıyor. Ancak sen beni dinlememiştin. Şimdi gözünle gördün. Bu işi uzatmadan bitirelim” der. Bay Vişvasra da yengesi Savitha’ya oğlu Manav’a boşanması konusunda baskı yapmamasını, kararı Manav’ın vermesi gerektiğini söyler.

Baş Tacım 22 bölüm özeti Başlıyor!

Bay Vişvasra yeğeni Manav’ın yanına gelir. Ona içinden Arçana’ya karşı ne hissettiğini, kalbinin ne yapması gerektiğini, ona söylediğini, kalbinden gelen sesi dinlemesini ister. Laf arasında eşler bir birine sadık olması konusunda ayrıca parantez açıp, evli çiftler her zaman birbirlerine sadık olması gerektiğini dile getirdikten sonra Vişvasra yanından ayrılır. Vandu, abisinin yanına gelip “gerçek ne abi” der. Tüm bunlar doğru diyerek Arçana’nın aldattığına inanmak istemez.

Baş Tacım 22. Bölüm Özeti (14 Temmuz Çarşamba) Manav Boşanma Evrakını İmzalar

Ertesi gün Arçana, yeni iş yerine daha çok alışmıştır. Arçana, Manav’ın dosyası ile ilgilenmiş, Satiş de tüm kontrolü yaptığı, Manav’a kredi verebileceklerini söyleyince, Arçana bu habere çok sevinir. Satiş akşam gece okuluna kendisi bırakacağını, bir dost olarak bunu yapmak istediğini, reddetmemesini ister. Yolda Satiş, Manav’ın çok şanslı olduğunu, bu şansı kendi elleri ile kaybettiğini açıklar.

Manav yeni iş yerinde çalışırken, Arçana’nın kendisine yalan söylemeyeceğini, neden Satiş’ın yanında yer aldığını düşünürken, Arçana gece okuluna gelir.

Manav, Arçana’nın arabadan indiğini görünce, yine ve yeniden yıkılır. Manav ve Arçu uzun uzun birbirine bakar. Arçu Manav’ın konuşmasını ister. Lakin Manav tekrardan işine koyulunca, Arçana okulun yolunu tutar. Bu sırada Manav’ın elini aracın keskin yeri keser. Manav’ın elinin kesildiğini gören Arçana, hemen ona yardıma gitmek ister. Lakin arkadaşı, sınıfa geç kaldıklarını, nereye gittiğini sorunca, Arçu Manav’ın yanına gitmekten vaz geçer.

Baş Tacım 22. Bölüm Özeti

Okul çıkışında Arçu eve gelir. Derin düşüncelere daldığını gören Solu, kızı Arçana’ya neden düşüncede olduğunu sorar. Arçu cevap vermeyince, Manav meselesi olduğunu, bundan dolayı canı sıkıldığını bildiğini söyler.

Varşa, yakın zamanda çıkmaya başladığı patronu Aşfin’in telefonu aradığında bir bayanın (Aşfin’in eşi Urmila) çıkmasına kafası takılır. Bugün yeniden aradığında yine aynı kız telefona çıkınca, bayan Aşfin lavaboda olduğunu, mesajı varsa iletebileceğini söyler. Lakin Varşa, iş yerinden görüşeceklerini söyleyip telefonu kapatır.

Baş Tacım 22. Bölüm Özeti Aşfin Varşa'yı Kandırır

Lavabodan çıkan Aşfin’e Varşa’nın aradığını söyleyince, Aşfin biraz gerilir ama çaktırmaz. İş yerinde ki çalışanı olduğunu, iş ile ilgili olduğunu söyler. Aşfin evde Varşa’yı arar. Varşa telefona çıkan kızın kim olduğunu sorar. Aşfin de esprili bir dille eşi olduğunu söyler. Varşa dalga geçme der.

Manav’ın patronunun kızı Şiravani ile Sacin arasında aşk başlar. Şiravan, Saçin’e zarf verir. İçinde düğün davetiyesini görünce şaşırır. Saçin de Şiravan’nin kendisini sevdiğini anlayınca ikisi de birbirlerine sarılır.

Aşfin’in eşi Urmila şirkete Aşfin ile gelir. Lakin, Aşfin eşi olarak değil, tanıdık bir müşteri gibi tanıtır. Urmila Hindistan’a gelmişken alış veriş yapmak ister. Aşfin çok yoğun olduğunu, tek başına gitmesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Saçin Nevyork üniversitesine kabul edildiğini ailesine söylememişti. Zira Şiravani’ye aşık olduğu için onu bırakıp gitmek istemiyordu. Bugün itibari ile Saçin, Şiravani’nin kendisini sevdiğini ve giderken beraber gidebileceğini anlayınca üniversiteye kabul edildiğini Savitha’ya haber verir. Savitha ise şimdiden kendisini Newyork da resim çektirirken hayal eder.

Satiş, kredi ile alakalı Manav’ın iş yerine gelmesini ister. Satiş iş yerine gelen Manav’a kredinin onaylandığını söyler. Bu sırada iş yerinden olmayan Arçana, Satiş’i arayıp telefonda konuşur. Satiş de bilerek samimi bir şekilde Arçana ile telefonda görüşünce, Manav sinirlenir. Satiş kredi ile Arçana’nın hiç ir alakasının olmadığını, profesyonel düşünmesini ister. Manav, Satiş’den kredi istemediğini söyler.

“Kredi istemediğine emin misin?” (Baş Tacım 22. Bölüm Özeti) Satiş

Deyince, Manav duraksar. Bu sırada Satiş hayatın değişeceğini, istediği şekilde patron olabileceğini söyler. Ancak buna rağmen Manav Satiş’den kredi istemediğini söyler.

Manav eve geç gelince amcası nerede kaldığını sorar. Manav da Satiş’in ofisine gittiğini söyleyince, Savitha “Sen daha onun ofisinde ne yapıyorsun” der. Manav da kredisi onaylandığını haber verince herkes çok mutlu olur. Lakin Manav kimseye krediyi almayacağını söyleyemez. Satitha da şimdiden zengin olma hayalleri kurmaya başlar.

Saçin, sık sık Manav’ın eski iş yerine gidip Şiravani ile görüşür. Bu defa Şiravani’nin babası Saçin ile Şiravani yakalar. Adam Saçin’e dışarı çıkmasını, kızı ile özel konuşacağını söyler. Saçin çıkınca, davul bile dengi dengine olduğunu, abisi Manav çalışanı olduğunu söyler. Şiravani de Saçin’i çok sevdiğini, lütfen kendilerini kabul etmesini ister.

Baş Tacım 22. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 14 Temmuz Çarşamba Özeti

14 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 14 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Rasika kızı Manşu ile plan yapar. Savitha kararını değiştirdiğini, Arçu ile Satiş evlenirse işlerine geleceğini, kendisi Satiş’in annesine gidip evlendirmek için ilk girişimde bulunurken, Manşu da evde Solu’yu ikna etmesini ister. Manşu bir taraftan, Rasika diğer taraftan baskı kurup, daha önce arlarını bozdukları Satiş, Arçana meselesini yeniden hortlatırlar.

Manşu herkesi ayarladıktan sonra Savitha’nın yanına gider. Bu sırada Savitha, mahallenin kadınları ile kavga etmektedir. Manşu, Solu’yu ikna ettiğini, boşanma konusunda ikna ettiklerini haber verir. Manşu, bay Vişvasra’nın yanına gidip Arçu şle Manav’ın boşanmasını istediklerini açıklar. Manşu laf arasında Arçu ve Satiş dost olduklarını, evli bir kadın olarak Arçana ile Satiş’in görüşmesinin doğru olmadığı için evliliğe son vermelerinin en doğrusu olduğunu şu sözlerle ifade eder.

“Arçana artık yeter diyor. Bu evliliği bitirmek istiyor!” (14 Temmuz Çarşamba Baş Tacım Özeti) Manşu

Deyince Manav şok olur. Aslında Manav’ın da beklediği bir son olsa da bu sözleri kız tarafından duyunca canı sıkılır. Manşu’nun yanından ayrılmak ister. Manşu onu durdurup, en doğrusu bu der. Manşu evden ayrılınca, Savitha, “Arçu’yu bırakmak için Manşu’nun sözleri de senin için yeterli değil mi oğlum” der.

Baş Tacım 14 Temmuz Çarşamba Özeti - Manşu Oyun Oynar

Manav odasına gidince, masada duran boşanma evraklarını görür. Arçu’nun Satiş ile olan yakınlığını ve en son Manşu’nun söylediklerini düşününce, bu evliliği devam ettirmenin mümkün olmadığına karar verir.

Manav boşanma kağıdını imzalar. İmzaladıktan sonra oturup çocuk gibi ağlar. Duygusuz Savitha bile Manav’ın ağladığını görünce dayanamaz ve o da ağlar. Oğlunun elinden boşanma evrakını alır. Artık Savitha’nın istediği olmuştur. Manav canım diyemediği canını kaybetmiştir.

Savitha, oğlunun elinden boşanma evrakını alınca, Solu’nun oğlu Manav’a düğün günü makine mühendisi olmadığını, öğrendiği anda attığı tokat aklına gelir. Göz yaşlarını silip soluğu, Sulochana’nın evinde alır. Dalga geçe geçe Manav’ın Arçana’yı istemediğini tek tek anlatır.

Arçana iş yerinden gelir. Lakin evde kimse Manav’ın Arçana’dan boşanmak istediğini, hatta boşanma evrakını imzaladığını söyleyemez. Ertesi gün işe giderken Manşu, Arçu’ya Sulochana sana çok önemli şey söyleyecek der. Solu çekine çekine Manav’ın boşanmak istediğini açıklar.

Arçana hemen Manav’ın evine telefon eder. Savitha ileri geri konuşur. Daha sonra Vandu’yu arar. Vandu abisinin iş de olduğunu söyler. Arçana, ağlaya ağlaya Manav’ın iş yerine gider. “Bunu sen mi imzaladın” der. Manav da evet cevabını verince, Arçana ağlayarak tamirhaneden çıkar.

Şimdilik Baş Tacım 22. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 23. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 22 Bölüm Fragmanı

14 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 22 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Bas tacim gunde ozetlerini yazsaniz olur Filiz ablajim korey dizisi hic onemli dal 23 24 bolumleri lutfen yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu