Baş Tacım

Baş Tacım 23. Bölüm Özeti (15 Temmuz Perşembe) Arçana Boşanma Evrakını İmzalar

Baş Tacım 23. bölüm özeti 15 Temmuz Perşembe. Arçana, Manav’ın imzaladığı boşanma evrakını imzalayacak Detaylar Baş Tacım 23. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 24. Bölüm Özeti (16 Temmuz Cuma) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 23. Bölüm Özeti)

  • Arçana Manav’ın evine gidecek
  • Manav Aşfin’in aracını telim ederken Varşa’yi görecek
  • Manav Varşa’ya daha sonra gerçekleri anlatsa da inanmayacak
  • Manav gerçekleri bu defa Manşu’ya anlatacak.
  • Arçana, Manav ile boşanma evrakını imzalayacak
  • Manav, Saçin ile Şiravani meselesini öğrenecek

Detaylar Baş Tacım 23. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 23 Bölüm Özeti; Bölüm Manşu’nun konuşması ile başlar. Manşu ne yapıp edip Arçana ile Satiş’i bir araya getirmesi gerektiğini düşünür. Bu ırada Arçana elinde boşanma evrakı ile iş yerine gelir. Manav, iş çıkışında kendi evinde görüşmek istediği için Arçana evrakı yırtıp atmakla, imzalamak arasında kalır.

Satiş, iş yerine yorgun, bitkin bir halde gelen Arçana’ya neden bu halde olduğunu sorar. Arçana, Satiş’e hiç bir şey söylemek istemez. Arçana, işe yeni girdiğini ama acil bir işi olduğu için bugün işten erken ayrılmak ister. Satiş henüz çok erken olduğunu, acil olan konu ne dese de Arçu Satiş’e boşanma meselesini açmaz. Satiş, Arçu’ya gidebileceğini söyler.

Baş Tacım 23 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana iş yerinden ayrıldıktan sonra Manşu, Arçu ile Satiş’i bir araya getirecek bir plan aklına gelir. Hemen Satiş’i cep telefonundan arar. Kendisini tanıttıktan sonra Arçana’nın durumunu sorar. Satiş de moralinin çok bozuk olduğunu, bu sebeple izin verdiğini söyeyince, Manşu Arçana ile Manav’ın boşanma aşamasında olduğunu, Manav boşanma evraklarını imzaladığını, Arçu da bugün evrakları Manav’a teslim edeceğini söyler.

Manşu olayları tek tek anlattıktan sonra Satiş’den gidip Arçana’nın yanında durmasını, psikolojisinin alt üst olduğu, Manav’ın evine gitmiş olabileceğini haber verince, Satiş hemen yola çıkar. Manav işten eve gelir. Arçana’nın söylediklerini düşünürken, tamirhanenin patronu arar.

Baş Tacım 23. Bölüm Özeti (15 Temmuz Perşembe) Arçana Boşanma Evrakını İmzalar

Afşin’in arasının tamirden çıktığını, söylediği restorana acil aracı bırakmasını ister. Manav çok önemli bir işi olduğunu söylese de patronu rica edip acil gitmesini ister. Oysa Manav, Arçu’nun eve gelip evrakı teslim edeceğini bildiği için gitmek istemese de patronun ısrarı üzerine hızla gidip geleceğini düşünür.

Arçana trenle Manav’ın evine doğru giderken, Manav da Varşa’nın patronu Aşfin’in olduğu restorana gider. Bu sırada restoran da Varşa ile Aşfin yemek yemektedir. Manav resepsiyona anahtarı teslim ederken, Varşa ile Aşfin’i sarmaş dolaş görünce şok olur. Zira Aşfin’in evli olduğunu, bu durumdan Varşa’nın haberinin olmadığını anlar. Bu durumu Arçana’ya söylemek için hemen yola çıkar.

Baş Tacım 23. Bölüm Özeti

Arçana Manav’ın evine gelir. Dışarı da Manav’ı bulamayınca içeri girmek ister. Tam da bu sırada Savitha’nın daha önce kendisine “Sakin adımını bir daha içeri atma” dediğini hatırlayıp, içeri girmekten vaz geçer.

Manav, restorana gitmeden önce mahalledeki yaşlı bir kadına “Arçana gelirse eve girip beni beklesin. Yakında döneceğim” demiştir. Kadında bunu Arçana’ya söyler. Arçu bunun üzerine Manav’ın evine girer. İçeri de kimse olmadığını görünce salonda Manav’ın gelmesini bekler.

Baş Tacım 23. Bölüm Özeti - Manav Varşa'nın Yanına Gider

Savitha tapınaktan eve doğru gelmektedir. Zira istediği her şey tam da Savitha’nın planladığı gibi olmuştur. Arçana’dan kurtulmuştur. Savitha eve girdiğinden eski gelini Arçana’yu koltukta görünce hayal gördüğünü düşünür. Hemen evin içindeki tapına gidip “Ben evden kovsam da hayali kanepe de oturuyor. Onun hayalini gösterme bana” diye dua eder.

Arçana, kaynanasına ben hayal değilim. Gerçekten buradayım deyince Savitha sinirden deliye döner. “Sen hangi yüzle evime geliyorsun!” der. Arçana da Manav istediği için geldiğini söylese de Savitha sadece kendi bildiğini okur.

Savitha gelinin kolunda tutup zorla dışarı götürür. Arçana kolunu Savitha’dan kurtarıp, kendi isteği ile gelmediğini, Manav gelmesini istediği için geldiğini söylemeye çalışır. Lakin Savitha yine dinlemez. Evden kovsa da binanın bahçesinden de kovmak için kolunda tutup dışarı götürür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Tüm bunlar olurken, Satiş de Manav’ın evinin önüne gelir. Arabadan inip, Manav’ın evinin nerede olduğunu sorduğu sırada Savitha’nın Arçu’yu iteklediğini görür. Arçu düşmesin diye ani bir refleks ile onu tutar.

Savitha, “Dostunu da yanında getirmişsin. Utanmıyor musun?” deyince, Arçu delirir. Satiş dostu değil patronu olduğunu, buraya da kendisi davet etmediğini söyler. Satiş de Arçana benim arkadaşım dediği sırada Manav gelir ve Satiş’in bu sözlerini duyar.

Arçana  da Manav’ın geldiğini görünce yanına gider ve şöyle der.

“Artık yeter! Her defasına bana yapılan aşağılamayı bir kenara bıraktım. Yeri geldi büyüğüm dediğim yeri geldi eşim dedim. Ancak her defasına beni üzmek için sen ve ailen elinden geleni yaptınız. Ben ise tüm bunlara sustum. Ben sana değer vermiştim. Ancak bu değere layık olmadığını bugün itibari ile gördüm! Artık hiç bir baskıya ve aşağılamaya boyun eğmeyeceğim. Ben bu güne kadar senin eşindim. Artık aramızda ki tüm bağları koparıyorum! Artık senin eşin değilim!” (Baş Tacım 23. Bölüm Özeti) Arçana

Bu sözlerin ardından Arçana Manav’ın gözleri önünde boşanma evraklarını imzalayıp, Manav’a uzatır. Manav evrakları almak istemeyince, Arçana evrakları havaya fırlatır. Tüm bu olanlara mahalleli de şahit olur.

Arçana sinirle mahalleden ayrılır. Satiş’in de arabasına binmez. Satiş peşinden gidip Arçu’yu arabasına alıp, Solu’nun yanına yani Arçu’nun evine getirir. Solu kızına ne olduğunu sorsa da Arçu cevap vermez. Satiş olup biten her şeyi anlatır. Arçana Boşanma evraklarını imzaladı der.

Baş Tacım 23. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 15 Temmuz Perşembe Özeti

15 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 15 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav evde karaya oturmuş gemi gibi oturup, Arçana ile yaşadıklarını düşünürken arkadaşı Tarun arar. Zorla da olsa onu tamirhaneye gelmeye ikna eder.

Manav Tarun ile konulur. Arçu ile birbirlerine hem çok yakın hem de çok uzak olduklarını söylediği sırada aklına Aşfin meselesi gelir. Hemen Varşa’nın kaldığı eve gidip, Aşfin’in sahtekar olduğunu söylemek ister. Lakin Varşa Manav’a konuşma fırsatı bile vermeden kapıyı suratına kapatır.

Manav, Varşa kendisini dinlemeyince, gidip Aşfin’den hesap sorar. Aşfi’nde sen kim oluyorsun diye tepki gösterir. Manav, Arçu’nun boşanma evraklarını imzaladığını hatırlar. Varşa’nın eniştesi olduğunu söyler. Aşfin Manavın sözlerini dikkate bile almadan arabasına binip oradan uzaklaşır.

Baş Tacım 15 Temmuz Perşembe Özeti - Varşa, Aşfin ile Urmila'yı Görür

Manav tekar Varşa’nın evinin önüne gider. Varşa dışarı çıkınca tüm gerçekleri anlasa da Varşa “Bu imkansız. Aşfin evli olamaz. Sana inanmıyorum” der. Hatta Manav’a kızıp özel hayatına karışmamasını ister.

Manav, kendisini dinlemeyen ve adım adım hataya sürüklenen Varşa hakkında ki gerçekleri Solu’nun evine gidip annesine anlatmak istese de evde sadece Manşu olduğu için bunları Manşu’ya anlatır. Daha önce kendisini rezil eden Varşa’dan intikam almak için Manşu’nun eline fırsat geçer.

Varşa’nın en yakın arkadaşı Raşmi, Varşa’dan bazı bilgiler öğrenir. Hemen patronunu arayıp Varşa’nın gerçekleri öğrendiğini ama henüz buna inanmadığını, dikkatli olmasını ister. Varşa da patronu Aşfin’i evine gidip, dosya imzalatma bahanesi ile evdeki kadını görmeye gider. Lakin önceden haber alan Aşfin buna izin vermez.

Varşa iş yerinde Manav’ın söylediklerini düşünürken postacı zarf getirir. Varşa zarfı incelediğinden Urmila ile Aşfin yazan zarfın içerisinden uçuş bilgilerini görünce Manav’ın gerçek olabileceğini düşünür.

Manav, Satiş’in verdiği krediyi almaya karar verir. Kredi evrakını Arçana’nın elinden alır. Evrakı daha sonra patronuna götürüp teslim eder. Tabi gitmişken Saçin ile Şiravani meselesini de konuşur. Patronu Saçin ile Şiravani farklı dünyaların insanı olduğunu söyler.

Şimdilik Baş Tacım 23. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 24. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 23 Bölüm Fragmanı

15 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 23 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Filizcim bu masum ne zaman bitecek yerine güzel bi dizi başlasa ne güzel olur artik final olsun bu dizi saçmalamaya başladai yerine hangi dizi başlicak onuda söylermisin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu