Baş Tacım

Baş Tacım 24. Bölüm Özeti (16 Temmuz Cuma) Varşa Aşfin’den Kurtulur!

Baş Tacım 24. bölüm özeti 16 Temmuz Cuma. Manav, Varşa’yı Aşfin’in elinden kurtaracak. Varş Manav’ın gerçek yüzünü görecek! Detaylar Baş Tacım 24. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 25. Bölüm Özeti (17 Temmuz Cumartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 24. Bölüm Özeti)

  • Varşa, Aşfin ile eşi Urmila2yı görecek
  • Aşfin bu durumu düzeltmek için yalan söylese de Varşa inanmayacak
  • Varşa Aşfin’in yanından ayrılıp taksi ile eve gelecek
  • Varşa’yı takip eden Aşfin, Varşa ile görüşmek istese de Varşa buna izin vermeyecek
  • Aşfin hemen Raşmi’yi arayıp Varşa gerçekleri biliyor diyecek
  • Aşfin ile Raşmi konuşurken eve sessizce Varşa girecek
  • Varşa, Raşmi2nin gerçek yüzünü görecek

Detaylar Baş Tacım 24. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 24 Bölüm Özeti; Varşa’nın havalarında Aşfin ile eşi Urmila’yı9 sarmaş dolaş görmesi ile başlar. Hemen aklına Manav’ın “O yalan söylüyor. Aslında Aşfin evli” dediği laflar aklına gelir.

Baş Tacım 24 bölüm özeti Başlıyor!

Aşfin eşini bir an önce yolcu etmek için elinden geleni yapar. Zira Aşfin buradaki işinden vaz geçmezken, Urmila da gittiği yerdeki işinden memnun olduğu için eşler arasına mesafe girmiştir. Aşfin eşini yoldu edip arkasını döndüğünde büyük bir şok yaşar. Ağacın arkasında onu izleyen Varşa2yı görünce şok olur.

Baş Tacım 24. Bölüm Özeti

Varşa, Aşfin’in yanına ağır adımlarla gelir. Kendisini neden kandırdığını sorgular. Aşfin ise “hayatım açıklayabilirim” deyince Varşa neyi açıklayacaksın. Sen evlisin ve her şey ortada der. Aşfin de eşini sevmediğini, yakında boşanacaklarını söylemeye çalışır.

Varşa ile Aşfin konuşurken yanlarına uçak pilatu gelir. Varşa bu dalgınlıktan yararlanıp hıza orada duran taksiye biner. Aşfin arkasını döndüğün de hararetli tartışmanın ardından Varşa’nın taksiye bindiğini görür. Hızla onu durdurmaya çalışsa da Varşa, Aşfin’in elinden kurtulur.

Varşa, Raşimi birlikte kaldığı eve gelir. Taksiden iner inmez lüks arabası ile Aşfin gelir. Merdivenler de Varşa’yı yakalar. Varşa hayatında bir daha yüzünü görmek istemediğini söyler ve hızla evine girer.

Baş Tacım 24. Bölüm Özeti (16 Temmuz Cuma) Varşa Aşfin'den Kurtulur

Aşfin merdivenlerden iner inmez Raşmi’yi arayıp, “Varşa benim evli olduğum gerçeğini öğrendi. Sen onma göz kulak ol. Yeniden eskisi gibi olalım” dediği sırada Raşmi ben Varşa’yı hallederim Sen merak etme patron der. Bu sırada arkasında Varşa2nın olduğunda habersiz olan Raşmi arkasını döndüğünde şok olur.

Raşmi kendisini ifade etmeye çalışsa da Varşa en yakınındaki arkadaşı biler Aşfin’in evli olduğu gerçeğini bildiği halde ona söylemediğini fark eder. Sinirle valizini toplar. Eşyaları arasında Solu ve ailesinin resmini görünce duygusallaşır. Varşa valizi de alıp dışarı çıkar. Kendisine uygun bir kaldırım bulur.

Zamanında annesi Solu ile anlaşamadığı, onun özgürlüklerine çok müdahale ettiği gerekçesi ile evden ayrılıp Raşimi’nin yanında kalmaya başlamıştı. Bugün yeniden ana ocağına dönemeyeceğini düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Baş Tacım 24. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 16 Temmuz Cuma Özeti

16 Temmuz Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 16 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Solu mutfakta iş yaparken tencere yere düşer. Bir anda Varşa aklına gelir. Arçana’yı yanına çağırıp, Varşa’yı aramasını ister. Arçu, kardeşini arayıp telefonu annesine veriri. Varşa yarı ağlamaklı duygusal bir konuşma yapar. Lakin dışarı da kaldığını söyleyemez bile

Manav, patronu ile Şiravani ile Saçin meselesini konuşmuş, patronu her ikisi de ayrı dünyaların insanı olduğunu söylemiştir. Yine de adam kızının mutluğu her şeyden önce gelir demiştir.

Manav eve gelir. Şeytan Savitha, Şiravani meselesini görüştün mü der. Manav da görüştüğünü, çok sıcak bakmadığını, yine de kızı ile görüşüp haber vereceğini söyler. Bu sırada patronu Manav’ı arar.

Manav’ın patronu kızı Şiravani ile görüştüğünü ve Saçin meselesinde onları ikna edemediğini, evliliklerinin önünde engel olmayacağını söyleyince, Manav bu habere çok sevinir. Hemen sevincini Saçin ve Savitha ile paylaşır.

Manav dışarı çıkıp iş yerine giderken yolda bir başına oturan Varşa’yı görünce hemen taksiden iner. Varşa’ya ne olduğunu sorar. Varşa “Enişte sen haklıydın. Aşfin evliymiş” deyince, Manav zararın neresinden dönersen kar diyerek Varşa2ya moral verir.

Varşa’nın gidecek yeri olmadığını bilen Manav, ona aileden bahseder. Ne kadar hata yapsak da aile bizim sığınağımız. Deyip, Varşa’yı Solu’nun evine getir. Solu kapıda kızını görünce hem sevinir hem de başına bir iş geldiğini düşünür.

Şimdilik Baş Tacım 24. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 25. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 24 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 24 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu