Baş Tacım

Baş Tacım 25. Bölüm Özeti (17 Temmuz Cumartesi) Manav ile Arçana Boşanacak mı?

Baş Tacım 25. bölüm özeti 17 Temmuz Cumartesi. Mahkeme günü gelip çatar. Varşa her ne kadar araya girse de her ikisi de mahkeme salonunda boşanmak istediğini söyler! Detaylar Baş Tacım 25. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 26. Bölüm Özeti (18 Temmuz Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 25. Bölüm Özeti)

  • Varşa, eniştesi ile ablasının arasını bulmak için Manav’ın yanına gider
  • Manav, Satiş ile Arçu’nun arasında bir ilişki olduğunu söyler
  • Varşa, Satiş’in ofisini basar
  • Eniştesi ile ablasının arasından çekilmesini ister
  • Satiş, Manav’ın iş yeri açılışına Arçu’yu gönderir
  • Manav’ın babası zorla da olsa dua sırasında Manav ile Arçu’yu yan yana oturtur.

Detaylar Baş Tacım 25. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 25 Bölüm Özeti;Manav yeni, iş yeri açılışında önce araçların biri gelir, diğeri gider. İşler açılmıştır. Bu sırada içeri Varşa girer. “Enişte özel konuşabilir miyiz” der. Manav tamirhanenin ofis bölümüne geçerler.

Baş tacım 25. Bölüm Notu: Varşa artık eniştesi Manav2ın gerçek yüzünü biliyor. Bu nedenle Satiş’e ablasının peşini bırakması konusunda iki defa onu ikaz edecek!

Baş Tacım 25 bölüm özeti Başlıyor!

Varşa, eniştesi Manav’a neden ablası Arçana ile boşanmak istediğini açıkça sorar. Manav da Evli bir kadın Satiş’in arabasına binmesi, onunla düğüne katılacakların isim listesini konuşması, Arçu her gittiği yere Satiş ile gitmesi, evli bir kadının yapacağı işler olmadığını, Satiş ile Arçu evlenmek istediği için aradan çekilmek maksadı ile boşanmak istediğini söyler Varşa her ne kadar tüm bunlar yanlış dese de Manav kendince son sözünü söylemiştir.

Baş Tacım 25. Bölüm Özeti

Ertesi gün Varşa “işe gidiyorum” diyerek evden ayrılır. Zira Aşfin’in işinden ayrıldığını henüz Solu’ya söyleyemedi. Varşa, eniştesi ile Arçu’yu bir araya getirmek için aradaki kara kedi olan Satiş ile görüşmeye gider. Sekreter, Satiş’in toplantı da olduğunu söyler. Varşa tam olarka 2 saat bekledikten sonra sinirlenir ve toplantıyı basar. Satiş buna çok sinir olsa da Varşa ile konuşmayı kabul eder.

Varşa, ablası ile eniştesi arasında ki problemin tek sebebi olduğunu, evli bir kadına yardım ederek dikkat çektiğini, ailesi ve göreneklerine göre bunların yanlış olduğunu söyleyip Arçu’nun peşini bırakmasını, Manav ile Arçana arasında ayrılık oluşturmamasını öfkeyle söyleyip gider.

Baş Tacım 25. Bölüm Özeti (17 Temmuz Cumartesi) Manav ile Arçana Boşanacak mı

Satiş, çalışanını yanına çağırır. Manav’ın kredisi hakkında konuşur. Satiş Arçu’yu odasına çağırır. Kredi’nin doğru yerde kullanıldığını, onaylaması gerektiğini, profesyonel hayatta iş başka, akrabalık başka olduğunu söyler. Sonrasında Manav’ın iş yerine gidip, açılışında Manav’ın yeni yerinin açtığını tespit etmesini ister.

Manav’ın tüm akrabası ve yakın çevresi, kredi ile alınan tamirhane açılışına gelmiştir. Savita, kurdeleyi kendisinin keseceğini söyleyip, hava atarken lüks bir araba gelir İçinden Arçana iner. Herkes elinden dosya ile neden geldiğini merak eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Savitha arabadan inan Arçu’yu görünce sinirlenir. “Sen ne yüzle buraya geliyorsun” der. Arçu da iş yerinden gönderildiği, bazı formalitelerin yerine getirdiğini söyler. Bay Vişvasra, Arçu’yu başka bir yere götürür. Arçu, evrakları tamamlayınca, hemen şoförü arar. Tabelanın nerede kaldığını sorar. Lakin Satiş’den emir alan şoför yoğun trafiğin arasında kaldığını, geç geleceğini haber verir.

Baş Tacım 25. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 17 Temmuz Cumartesi Özeti

17 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 17 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav’ın babası, Manav ile Arçu’yu bir araya getirmek için Saçin ve Vandu ile birlikte plan yapar. Manav’ın babası birazdan rezillik çıkaracağını, Manav ile Arçana’nın yeni iş yerini birlikte açmasını ister. Bu sırada Manav’ın eski patronu ile Şiravani gelir. Savitha, adamlara gerçek yüzlerini göstermemek için Manav’ın istediğini yapabileceklerini söyler.

Bu sırada Sacin, Manav’ın yanına gidip ikna etmeye etmeye çalışır. Vandu da Arçyu’yu kenara çekip henüz evli olduklarını, yeni iş yerinin birlikte açılması hallinde bereketli olacağını söyler. Arçana ve Manav baskılara dayanamaz ve yeni iş yeri açılışının duasında Arçu ve Manav yan yana oturur. Dua sonrasında Savitha dükkanın kırmızı kurdelesini keser.

Satiş’in annesi Satiş ile Arçu’yu bir araya getirmek için görüşmeye gelir. Varşa kadını geldiğine pişman eder. Sonrasında Satiş’in ofisine gidip hesap sorar. Ablasının peşini bırakmasını son defa söylediğini söyler.

Arçu ve Manav birbirlerinden habersiz terene binerler. Teren de daha önce karşılaştıkları çift ile karşılaşırlar. Manav ve Arçu birbirlerini fark etse de konuşmazlar. Manav ve Arçu aşkından etkilenen ve evlenen yeni çiftler resim çektirir. Daha sonra Arçu ve Manv’ın yanına yana gelip resim çektirmesini ister.

Tren çıkışında Manav ile Arçu fark etmeden aynı taksiye binerler. Manav ile Arçu boşanmak için adliye sarayına gitmektedir. Manav , Arçu’nun taksi ücretini öder. Lakin Arçana, Manav’a parayı verir. Arçu ve Manav’ın duruşması görülür. Her ikisi de birbirlerinden boşanmak istediklerini söyler. Hakim her ikisine de süre verir.

Şimdilik Baş Tacım 25. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 26. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 25 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 25 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Ablajim kurban bayramlarınız kutlu olsun rıca etsem bugün özet yazarmisiniz janym teššekur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu