Baş Tacım

Baş Tacım 26. Bölüm Özeti (18 Temmuz Pazar) Solu Satiş’e Yeşil Işık Yakar!

Baş Tacım 26. bölüm özeti 18 Temmuz Pazar. Solu, kızı Arçana ile Satiş’in evlilik konusunda yeniden görüşebileceklerini karar verir! Detaylar Baş Tacım 26. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 27. Bölüm Özeti (19 Temmuz Pazartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 26. Bölüm Özeti)

  • Şiravani, Manav’a Arçu meselesini bir kez daha düşünmesini ister
  • Manav, Arçu meselesini kapattığını söyler
  • Satiş’in annesi Solu ile görüşür
  • Solu uzunca düşündükten sonra kar verir
  • Solu, Arçana ile Satiş’in evlilik konusunda yeniden görüşmesini onaylar
  • Saçin ile Şiravani nişanlanır

Detaylar Baş Tacım 26. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Güncelleme (18 Temmuz 2021) Satiş, annesinin Arçu’ya görücü gittiğinden haberi yoktur. Satiş, Varşa’dan etkilenmeye başlar.  Manav’ın babası Damodar ise Arçu’nun gözleri önünde karısı Savita’ya tokat atar.

Baş Tacım 26 Bölüm Özeti; Bölüm Manav’ın düşüncelere dalması ile başlar. Manav mahkeme başkanın sözlerini hatırlar. Bir ay içinde boşanma sürecine girdiklerini, bir ay boyunca aksine karşı çıkan olmadığı takdirde, mahkeme ikisini de boşayacağını açıkladığı o sözleri hatırlar. Canı çok ama çok sıkılır. Bu sırada yanına Şiravani (Saçin’in sevgilisi) gelir.

Baş Tacım 26 bölüm özeti Başlıyor!

Şiravani. Manav’ın yanına elinde dosya ile birlikte gelir. Tamirhanenin tüm dokümanlarını getirdiğini, artık iş yeri kendisine ait olduğunu söyler. Konu konuyu açar ve mesele Arçana’ya gelir. Zira tamirhane açılışında Şiravani, Arçana’yu ikna ettiği için onu çok daha yakından anlamıştır. Manav’a Arçu ile boşanmamasını, yeniden denemelerini ister. Lakin Manav bu meselenin tartışmaya kapandığını söyler. Kız söylediğine pişman olur.

Solu evde temizlik yaparken evin önüne bir araba durur. Solu kim gelmiş diye bakınca, Satiş’in annesini görünce şaşırır. Hemen içeri buyur eder. Satiş’in annesi yine Arçu ile Satiş’i yeniden bir araya getirmek ister. Gelini olmasını istediğini, bu konuda ısrarcı olur. Satiş’in son günler de çok canı sıkıldığını, ikili için en azından söz alarak adını koymak ister. Solu ve Manuhar da Satiş’in annesinin sözlerine sıcak bakar. Manşu ise bu habere çok sevinir.

Baş Tacım 26. Bölüm Özeti (18 Temmuz Pazar) Solu Satiş'e Yeşil Işık Yakar

Ertesi gün Arçana işe gitmek için hazırlanır. Solu meseleyi Arçu’ya açamaz. Zira Satiş’in annesi yeniden Satiş ile evlenme konusunda görüşmesini istemektedir. Solu da buna onay verince, meseleyi Arçana’ya açamaz. Manşu ise bir an evvel meseleyi Arçana’ya açıp söylemesini ister.

Manşu bu işi bozacak tek kişi varsa oda Varşa olduğunu çok iyi bilir. Bu sebeple kimsenin olmadığı bir zamanda yanına gider. İşte çalışmadığını bildiğini ve herkese bu konuda yalan söylediğini çaktırmadan söyler. Sırrını bildiğini, açık etmeyeceği söyleyip Varşa’yı avucunda tutmak ister. Varşa öfkeyle Manşu’nun elinden tutup salona götürür.

Herkes ne olduğuna odaklanır. Varşa şöyle der.

“Anne ben size yalan söyledim. Ben işi bıraktım! Patronum bana evlenme teklifi etti. Ben onun evli olduğunu öğrendim. Bu sebeple işi bıraktım!”

Bunu duyan Solu şok olurken, Manşu’nun Varşa’yı tehdit ettiği mesele de ortadan kalkar.

Baş Tacım 26. Bölüm Özeti

Varşa tüm gerçekleri açıkladıktan sonra Manşu’ya döner. “Sakın bir kere daha beni tehdit etme! İşte tüm gerçekleri ailem biliyor. ” der. Manşu da hemen rol yapıp hiç bir şeyden haberinin olmadığını söyleyip, kendisini aklamaya çalışır. Solu her ikisini de dinledikten sonra Solu ağır adımlarla kızı Varşa’nın yanına gider. Arçana annesinin Varşa’ya tokat atacağını anlar. Hemen önüne geçip, Varşa hatasını anladı. Diyerek kardeşine destek olur.

Baş Tacım 26. Bölüm Özeti - Solu Satiş'in Annesi İle Görüşür

Sulochana, Arçana’yı dinledikten sonra, Arçana’yu kenara itekler. Yine ağır adımlarla Varşa’nın karşısına çıkar. Herkes Varşa’ya tokat atacağını beklerken, Sulochana kızına doğruyu söylediği için teşekkür eder. Manşu ne yapıyor? Bu arada Manşu sinirden tırnaklarını yiyor ;)

Gece Varşa uyuyamaz. Arçana yanına gelip doğru olanı yaptığını, Sulochana artık gerçekleri bildiğini söyler. Bu sırada Varşa, se nde gerçekleri görmelisin. Enişte sandığın gibi biri değil diyerek Manav’ın gerçek yüzünü görmesini istese de Arçana lafı kestirip atar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav’ın babası tiyatro provasında karşısında ki oyuncuya Swaty demesi gerekirken, Arçana diyerek hitap edip, sözlerini ise içinden gelen duygulara göre rolünü söyler. Ajans sahibi oyunu çok beğense de karşısında ki gelinin adı Swaty olduğunu söyler.

Manav’ın babası da Arçana olması daha iyi diyerek karşılık verir. Bunun üzerine tiyatro oyunundaki kızın adı Arçana olur. Bu olayları an ve an Manav izleyip duygulanır. Manav’ın babası Damodar ile Manav tiyatro çıkışında evlilik hakkında, aşk hakkında konuşurlar. Damodar oğluna aşkının peşinden gitmesini ister.

Varşa, tüm aile kendisi hakkında gerçeği bildiğini ama Manav hakkında gerçeği bilmediğini, bu sebeple kendisini Aşfin’in elinden kurtaran kişinin Manav olduğunu söyler. Solu, Manav hakkında gerçekleri bilse de hemen lafı kestirip atar.

Savita’nın evine postacı gelir. Postacı tamirhane açılışında Manav ile Arçana’nın çekilmiş resmini getirir. Savitha resimlere bakınca şok olur. Manav’ın yanına gidip bu resimler de neyin nesi der. Manav sadece anı olduğunu, önemsememesini istese de Savita sinirle Manav ile Arçu’nun yan yana olduğu resmi yırtar.

Baş Tacım 26. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 18 Temmuz Pazar Özeti

18 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 18 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Sulochana birden şiddetli rüzgar çıkınca evlatlarını merak eder. Herkesin yolda olduğunu, bu rüzgar da başlarına bir şey gelmemesini ister. Kısa süre sonra Vinoıd ile Manşu gelir. Sulochana, yolun durumunu sorar. Manşu yolun açık olduğunu ama çok trafiğin olduğunu söyler.

Sulochana, Arçana da bir gelse dediği sırada Arçu taksi ile gelir. Arçana içeri girince Satiş, Arçu’yu arayıp sağ salim eve gidip gitmediğini sorar. Solu ve Manşu, Arçana’nın Satiş ile konuşmasını ağzı kulaklarına varırcasına izler. Solu, Satiş’in annesinin söylediklerini düşünür. Satiş’in Arçana için çok iyi kısmet olduğuna karar verir. Durumu Manuhar ile paylaşır. Manuhar, Satiş meselesine onay verir.

Baş Tacım 18 Temmuz Pazar Özeti - Arçana Saçin'in Nişanına Gider

Sulochana, meseleyi konuşmak için Satiş’in evine gider. Satiş’in nerede olduğunu sorar. Satiş’in annesi ofiste olduğunu söyleyince Sulochana, Arçana ve Satiş meselesini yeniden deneyebilecekleri açıklar. Kadın bu habere çok sevinir. Lakin bu durumdan ne Satiş’in ne de Arçana’nın haberi yoktur.

Satiş iş konusunda Arçana’ya soru sormak için Manşu’nun telefonunu arar. Manşu da herkese duyura duyura Satiş Arçana ile görüşmek istiyor deyip telefonu verir. Varşa bunu duyar. Daha önce ikaz ettiği Satiş’in hala bu konuda ısrarcı olduğunu görür. Varşa Satiş neden bu saatte arıyor. Diyerek Arçana’nın aklını başına almasını ister. Gerekirse bir kez daha gidip haddini bildireceğini söyler. Arçu şok olur “Ne dedin sen” der.

“Ben Manav eniştemin söylediklerini teyit etmek için Satiş’in ofisine gidip görüştüm. Onu ikaz ettim!”

Arçana, Varşa’ya hak vermesi gerekirken, Varşa’ya kızar. Bu işe karışmamasını ister. Ertesi gün Arçana kardeşini de alıp Satiş’in karşısına çıkartır. Varşa Satiş’den özür diler. Arçana da bu meseleye Varşa’nın karıştığı için özür diler.

Arçana Satiş ile konuşurken, içeriden çağırırlar. Arçana Satiş’in yanından ayrılınca, Varşa gerçek yüzünü Satiş’e gösterir. “Hala Arçana’nın peşindesin” deyip kızar. Arçana gelince Varşa gene rol yapmaya devam eder.

Manav’ın babası Damodar, Arçu ile Manav’ın bir araya gelmesi için plan yapar. Saçin ile Şiravani’nin nişan törenine, Saçin ve Vandu’nun gidip bizzat davet etmesini ister. Solu Saçin ve Vandu’yu kovmaktan beter etse de Arçana nişana geleceğini söyler. Nitekim nişana gider. Hediyesini de vtakdim ederken, Savitha Arçu’ya sinirli gözlerle bakar.

Şimdilik Baş Tacım 26. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 27. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 26 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 26 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. FILIZ ABLA BIRILERI ISIMLERIMIZI CALIP UTANMAZ SEYLER YAIYOR
    LUTFEN YARDIM ET ISIM YERINDE O SAYFADA “MERAL…”DIYE DURUYOR LUTFEN ABLACIM GOR LUTFEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu