Baş Tacım

Baş Tacım 27. Bölüm Özeti (19 Temmuz Pazartesi) Manav Tutuklanır!

Baş Tacım 27. bölüm özeti 19 Temmuz Pazartesi. Damodar ve Manav Acit’in konuşmasını kaydedecek. Manav ve Ailesi karakola düşecek! Detaylar Baş Tacım 27. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 28. Bölüm Özeti (20 Temmuz Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 27. Bölüm Özeti)

  • Bhavna, oğlu Satiş ile Arçana’nın görüşmesini bir kez daha isteyecek
  • Demodar meyhanede iftira atan adamın söylediklerini duyacak
  • Manav’ın babası öğrendiği bilgiyi oğluna söyleyecek
  • Damodar ve oğlu plan yapıp Acit’in ağzından gerçekleri itiraf ettirecek
  • Manav kaydı evden çıkarmadan evi polis basacak
  • Evdeki herkesi tutuklayacak
  • Manşu, Arçana’dan habersiz Manav ve ailesinden Arçu adına şikayetçi, olacak

Detaylar Baş Tacım 27. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 27 Bölüm Özeti; Bölüm Savita’nın arçana’ya öfke dolu gözlerle bakması ile başlar. Zira Saçin’in evlilik sonrasında zengin olacağı gerçeğini çok iyi bldiği için Arçana’ya ağzını dahi açamaz. Manşu, Savitha’nn yanına gelir. İkişer odakları bir araya gelip, herkes kendi çıkarını korumasını ister. Savitha, oğlunu Arçana ile yeniden bir araya gelmesini istemediğini söylerken, Manşu da yakında Arçana ile Satiş’i evlendireceklerini söyler.

Baş Tacım 27 bölüm özeti Başlıyor!

Manav’ın babası, Saçin’in düğününe Arçu’nun geleceği konusunda emin olduğu için ona sari hediyesi alır. Nişan sırasında Damodar gelinin Arçu’ya hediye verir. Arçana da kayın babası Damodar’un ayaklarına dokunur. Daha sonra Savitha’nın ayaklarına dokunurken, Savitha bir adım geri atar. Lakin bunu Savita ve Arçu dışında kimse fark etmez.

Savitha ilk fırsatta Arçana’nın yanına gidip, “Seninle özel konuşabilir miyiz gelinim” der. Savitha Arçu’yu sakin bir yere çektikten sonra elindeki sari hediyesini alıp hakaretler eder. Damodar gelir. Hediyeyi kendisi verdiğini, kimsenin buna karışamayacağını söyler.

Savitha yine hakaretlerine devam edince Damodar eşi Savitha’ya tokat atar. Manav hemen gelir. Babasına kızıp, annesine vurmamasını isteyince, Damodar ve Arçu şok olur. Savita da rol yapmaya başlar.

Damodar, plan kurup Manav ile Arçu’yu bir araya getirmek için Vandu ile Saçin’i Solu’nun evine gönderse de Manav terbiyesizlik edip “Lütfen düğünümüzden ayrılın” der. Bunu gören Damodar, Vandu şok olur. Savita da rol yapıp, yüzünün acıdığını söyler.

Manşu eve gelir gelmez, Savita’nın rezilliklerini anlatır. Solu da ben böyle olacağını biliyordum der. Vinod, Arçana’nın gitmesi bile hataydı derken, Solu ben demiştim ama sen dinlemedin diyerek Arçana’nın kafasının dikine gitmesini açıkça eleştirir. Sonrasında “benim iznim olmadan adım atmayacaksın. Anladın mı beni” der. Bu sözler karşısında Arçu’nun gözlerinden yaşlar dökülür.

Şiravani’nin babası, Arçaan’ya hakaretler eden, sonrasında kocasında tokat yiyen Savita’nın durumu görür. Kızına, iyi bir kaynanası olmadığını, yol yakınken vaz geçmesini ister. Şiravani “baba bana güven. Saçin iyi biri” der.

Baş Tacım 27. Bölüm Özeti

Damodar, Arçana’nın başına gelen, sonrasında Acit’in Manav’ı tuzağa düşürdüğü olayı çözmeye karar verir. Zira Arçu’nun Manav’dan uzaklaşmasının en büyük sebebi, Acit’in kurduğu bu tuzaktır. Damodar bunları meyhanede düşünürken, daha önce hiç görmediği sarhoş bir adam (Manav’a ve Arçana’ya tuzak kuran kişi) karşısında ki kişiye kurduğu tuzağı anlatır. Tabi sarhoş olduğu için çevresinde kendisini dinleyen Damodar’dan haberi yoktur.

Baş Tacım 27. Bölüm Özeti (19 Temmuz Pazartesi) Manav Tutuklanır

Damodar öğrendiği bilgi ile sarhoş bir halde hemen Manav’ın tamirhanesine gelir. Meyhanede konuşan adamın söylediklerini bir bir aktardıktan sonra Arçana’ya gerçeği kanıtlaması gerektiğini, üzerine atılan iftiradan kurtulmasını ister.

Bhavna, Solu’yu arayıp artık Satiş ile Arçu’nun görüşmeye başlaması gerektiğini söyler. Solu henüz Arçana’nın haberi olmadığını söyler. Manşu, Solu’yu gaza getirip, Satiş meselesini açıklaması gerektiğini söyler.

Varşa, ablasının yanına gider. Bilerek yemek yaparken, Varşa eniştesi Manav ile bir kere meselelerini konuşmasını ister. Manav’ın kötü biri olmadığını dile getirir. Varşa Arçu’ya sormadan hemen kendi telefonundan Manav’ın evini arar. Telefona Savitha çıkınca, Arçana hemen telefonu kapatır. Varşa bir defa daha aramasını, bu defa başkası açacağını söyler. Ancak yine Savitha açınca, Arçana telefonu kapatır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Damodar Manav’ı zorla bir adrese getirir. Manav burada ne var baba ver. Damodar bir evin kapısını çalar. Açan kişi Manav ve Arçana’ya tuzak kuran kişidir. Manav adamı karşısında görünce yakasına yapışıp öldürmek ister.

Damodar oğlunu sakinleştirdikten sonra tüm gerçeği bildiğini, sakin olmasını ister. Damodar para verip, gerçekleri açıklayıp, Acit’in foyasını ortaya çıkarması konusunda yardım ister. Karşılığında para vereceğini söyler.

Adam, Damodar’ın teklifine sıcak bakar. Rasika’nın evine gider. Acit onu karşısında görünce sinirlenir. Adam, Acit’in ağzından konuşturmaya çalışır. Acit sinir olup adamı evden atar. Bu sırada Manav ve babasını motosikletle uzaklaştığını görünce şok olur. Kendisine oyun kurduklarını anlar.

Baş Tacım 27. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 19 Temmuz Pazartesi Özeti

19 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 19 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Damodar ve Manav, Acit ile adamını konuşmasını kaydetmiştir. Eve gelip ses kaydını evdekilere dinletirler. Bu arada Rasika hemen Manşu’yu tüm olaylardan haberdar eder. Damodar, kaydı Manav’a verip, gelinin Arçana’yı eve getirmesini ister.

Manav, babasına çok teşekkür eder. Kendisini yalancı konumundan kurtardığını söyler. Bu arada yirmiye yakın polis Manav’ın evini basar. hakkında şikayet olduğunu, ellerinde tutuklama emri olduğunu söyler. Evde kim var kim yok herkesi karakola götürürler. Baş Tacım 27. Bölüm Özeti devam ediyor.

Manav kendisini kimin şikayet ettiğini öğrenemez. Lakin Arçana’ya karşı yapılan bir şikayet olduğunu anlar. Rasika bu olayı planlamıştır. Manşu çaktırmadan karakola gidip ifade verir. Manav telefonla konuşma hakkını Arçu’ya arayıp olaylardan haberdar etmek ister. Lakin Arçana’nın telefonuna Solu çıkar ve Arçu’yu rahatsız etmemesini ister. Solu telefonla konuşurken, Arçana, Satiş ve annesi Bhavna konuştuğunu görünce, Manav’ın istediğini yapmaz.

Solu ile Manuhar’ın evlilik yıl dönümünde Solu konuşma yapar. Satiş ile Arçana’nın yeniden görüşmesini ister. Arçana sinirle orayı terk eder. Manşu ve Solu’nun araya girmesi ile Arçana ile Satiş yeniden evlilik görüşmesi yapmak üzere aileler anlaşır. Çocuklar ise buna hiç sevinmez.

Şimdilik Baş Tacım 27. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 28. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 27 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 27 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Bu Archana’nin kardeşi kötü mü olacak ileride ben bir yerde manav ve Archana’nin çocuğunu ile nehire atlayıp yıllar sonra döndüklerini gördüm de doğru mu ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu