Baş Tacım

Baş Tacım 28. Bölüm Özeti (20 Temmuz Salı) Senden Nefret Ediyorum!

Baş Tacım 28. bölüm özeti 20 Temmuz Salı. Manav, Arçana’dan nefret ettiğini söyleyecek! Detaylar Baş Tacım 28. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 29. Bölüm Özeti (21 Temmuz Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 28. Bölüm Özeti)

  • Arçana Manav’ın tutuklandığını gazetenden öğrenecek
  • Varşa ile birlikte karakola gidecek
  • Karakol komiseri Manşu’nun ifade verdiği söyleyecek
  • Arçana Manşu ile yüzleşecek
  • Saçin’in kayın babası Manav ve ailesini kurtaracak
  • Manav, Arçu’nun ailesinden hesap soracak

Detaylar Baş Tacım 28. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 28 Bölüm Özeti; Bölüm Arçana’nın Satiş ve ailesine tepki göstermesi ile başlar. Arçana hala evli olduğunu, boşanma gerçekleşmeden görüşmek için annesini araya koyduğunu söyleyip tepki gösterir.

Ailesi, Manav ile evlendiğinde de çok mutlu olduğunu ama Manav’ın yalan söylediğini düşündüğü için ailesi Manav ile görüşmesine müsade etmediğini anlatır. Kısaca Arçana kendisine sormadan Satiş ile yeniden görüşebileceğini dile getiren annesi Solu’ya isyan etmektedir.

Baş Tacım 28 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana, Manav yalan söylese de eşim, söylemese de o benim şimdilik eşim. Bu dünyada bir tek kişi evlilik kolyesi taktığını, o kişi de Manav olduğunu söyler. Bu sözleri duyan Satiş kendisinden utanırken, Manşu da Rasika’nın planını uygulayamadığı için canı sıkılır. Zira Rasika, Arçana ile Satiş’in yeniden bir araya gelmesini istiyordu.

Arçana aslanlar gibi orada Manav’ı savunurken, Manav da ailesi ile birlikte Arçana’nın şikayeti ile orada kaldıklarını, darp edildiğini dile getirir. Manav nezarette çok büyük yemin eder. Kendisini ve ailesini demir parmaklıkların ardına iten her kim varsa tek tek hesap soracağını söyler. Arçana ile evlendiği güne de lanet okur.

Arçana tüm bunları Satiş’in yüzüne söyler. Satiş de bu olaylardan haberinin olmadığını, düşüncesine her zaman saygı duyduğunu, şimdide saygı duyacağını açıklayınca, Satiş’in annesi Bhavna, iyi bir iş yapmadığını anlar.

Manşu ve Rasika birbirlerine bakar. Planları bozulmak üzere olduğunu görünce şeytan Manşu hemen kocası Vinod’un yanına gidip bir şeyler yapmasını ister. Vinod “Bu durumda ben ne yapabilirim ki” der. Bu sırada Satiş ve ailesi kutlama alanından ayrılır.

Manav karakolda ağzı burnu kan içinde karakol komiserine yalvarır. Annesinin bulunduğu kısma geçmek ister. Sonunda komiser kısa süre annesini görebileceğini ister. Manav annesini darp edilmiş halde görünce göz yaşlarını tutamaz. Savita “Ben sana demiştim. O kızdan bize hayır gelmez diye” der. Manav da Arçu defterini kapattığını söyler.

Baş Tacım 28. Bölüm Özeti

Arçana ve ailesi eve gelir. Arçana annesinden özür diler. Satiş ile evlendirme planını bilmediğini, bir tek kişiye gönlünü kaptırdığını, o da Manav olduğunu söyler. Varşa araya girip eniştesi Manav’ın masum olduğunu ve yalan söylemediğini söylerken, Solu “sen sus” der. Yine de anne kız Yani Solu ile Arçana birbirlerine sarılır. Arada küskünlük kalmaz.

Satiş eve gidince annesi Bhavna’ya kızar. Kendisinden habersiz evlendirme planları yapmasının yanlış olduğunu söyler. Satiş’in annesi Bhavna, “oğlum ben senin için…” derken Satiş annesini konuşturmaz bile.

Baş Tacım 28. Bölüm Özeti (20 Temmuz Salı) Senden Nefret Ediyorum

Ertesi gün Arçana kapılarına gelen gazeteyi alır. Gazetede ne haberler var diye bakarken, Manav’ın tüm ailesinin karakola düştüğünü görünce şok olur. Herkes ne olduğunu sorar. Arçana da ailesine anlatır. Manav ve ailesinin kendisine işkence yaptığı iddiası ile tutuklandığını okur. Arçana bu durumu çözmek için karakola gider. Manşu da hemen annesi Rasika’yı bunu konuda bilgilendirir.

Arçana ve Varşa hızla karakola gider. Savitha kapında giren Arçana’yı görünce “Neden geldin. Bu halimizi görmeye mi” diyerek yangına körükle gider. Manav da Arçana’ya eskiden sevgi dolu gözlerle bakarken, şimdi nefret dolu gözlerle ona bakar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arçana herkesin yanına tek tek gider. Kendisi şikayet etmediğini söyler. Ona inanmalarını ister. Ancak kimse Arçana’nun yüzüne bakmaz. En son Arçana Manav’ın yanına gider. Kendisine inanmasını ister. Lakin Manav’ın dilinden sadece nefret dökülür.

Arçana karakol komiserine , Manav ve ailesinden şikâyetçi olmadığını söyler. Karakol komiseri kamu davası açıldığını, bu konuda Arçana tarafında ifade veren birisi olduğunu söyler. Varşa kimse ifade vermedi dediği anda karakol komiseri emin misiniz? diye sorar. Sonrasında verilen ifade tutanağını gösterir. Varşa ve Arçana ifade veren kişinin adını görünce şok olurlar. Manşu, Arçana’nın Manav ve ailesi tarafında işkence gördüğüne dair ifade vermiştir.

Şiravani’nin babası gazetede yazan haberi okuyunca, kızını asla o aile ile evlendirmeyeceğini söyler. Şiravani, hem Manav’ı hem de Saçin’i çok iyi tanıdıklarını, onların öyle biri olmadığını, bu işte bir terslik olduğunu, avukatı da alıp gidip onları oaradan çıkarmalarını  ister.

Arçana taksiden iner inmez hızla yengesinin yanına gider. Babası Manuhar ve annesi Solu ne oldu kızım derken Arçana “Yenge!” diye bağırır. Manşu hiç bir şeyden haberi yok gibi gelir. Arçana bilmiyor numarası yapma der. Manşu hala ne diyorsun deyince Arçana Manav ve ailesi hakkında ifade verdiğini, ifade tutanağında yazanları okuduğunu söyler.

Baş Tacım 28. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 20 Temmuz Salı Özeti

20 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 20 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manşu’nun kaçacak yeri kalmayınca yaptığını kabul eder. Satiş ile evlenmesi için yaptığını, Manav’ın ayak altında olmasını istemediğini söyler. Sonrasında Savitha her defasında Arçana’ya eziyet ettiğini bildiklerini, bunu söylemenin ne suçu var diyerek kendisine çıkar yol bulmaya çalışır. Vinodi, Manşu’nun oyununa gelir. Manşu, Arçana’nın kısmet bulması için yaptığını söyler.

Arçana, hukuki konulara hakim olduğunu bildiği Satiş’in yanına gider. Olayı baştan sona anlatır. Kendisi hakkında Manşu’nun ifade verdiğini ve yalan ifade verdiğini, Manav ve ailesini bir an evvel kurtarması gerektiğini, bu konuda yardım ister.

Baş Tacım 20 Temmuz Salı Özeti - Satiş Varşa Hakkında Konuşur

Arçana ve Satiş gitmeden önce Manav’ın patronu aynı zamanda Şiravani’nin babası avukatla birlikte gelir. Gerekli evrakları hazırladığını, gözaltında çıkarmalarını ister. Karakol komiseri evrakları inceledikten sonra Manav ve ailesini nezaretten çıkarır.

Manav ve ailesi karakoldan çıkarken, Satiş ve Arçana gelir. Hiç kimse konuşmaz ve yönünü değiştirir. Manav Arçu’nun yanına gidip dostu ile karakol önüne gelip, düştüğü durumu görmeye mi geldiğini sorar. Sonrasında dünyada bir daha karşıma çıkma deyip uzaklaşır.

Savitha ve ailesi mahalleye gelir. Herkes pür dikkat Manav ve ailesine bakar. Manav evlerine geldikten sonra kapılarını kilitler. Damodar eşi Savitha’nın işkence sırasında moraran yerlerine krem sürer. Arçana da evde abisi ile tartışır. Manşu iyilik için yaptığını söylerken, Arçana arkasında ki sebebi bulacağını söyler.

Savitha ertesi gün su almak için sıraya geçince, mahalledeki diğer kadınlar Savitha ile alay eder. Manav bu olayı uzaktan izledikten sonra kadınların yanına gider. Yıllardır aynı mahalle de ki komşuları olduğunu, nasıl böyle konuşabildiklerini sorgular.

Manav annesinin düştüğü duruma sinirlenir ve öfkeyle annesini de alıp Solu’nun evine gider. Solu kapıda Manav ve annesi Savita’yı görünce şok olur. Manav hepsine tek tek hesap sorar. Yalan atarak annesi Savitha’nın acı çekmesine neden olduklarını, karakolda hem kendisini hem de tüm ailesini darp ettiklerini söyledikten sonra Manav Arçana’nın kolunu büküp acı çekmesini ister. Vinod araya girer.

Solu, herkesin sakin olmasını isterken Manav bu defa Solu’nun yanına gider. Karakola düştüklerinde Arçana ile görüşmek için aradığını ama görüştürmediğini söyler. Solu, o anları bir kez daha hatırlar.

Ertesi gün Arçana işe gittiğinde Satiş açıkça Varşa2ya talip olduğunu, müsaadesi olursa Varşa2yuı istemeye geleceklerini söyler.

Şimdilik Baş Tacım 28. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 29. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 28 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 28 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Filiz ablajim özet ücn teşekkür ederim kurban bayramynyz kutlu olsun yeni bölümü bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu