Baş Tacım

Baş Tacım 29. Bölüm Özeti (21 Temmuz Çarşamba) Saçin Öldü!

Baş Tacım 29. bölüm özeti 21 Temmuz Çarşamba. Saçin’e kamyon çarpacak! Saçin ölecek! Detaylar Baş Tacım 29. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 30. Bölüm Özeti (22 Temmuz Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 29. Bölüm Özeti)

  • Saçin’in vizesi iptal olacak
  • Şiravani’nin babası nişanı bozacak
  • Saçin sinirle evden çıkacak
  • Saçin’e yolda kamyon çarpacak
  • Saçin hastanede ölecek

Detaylar Baş Tacım 29. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 29 Bölüm Özeti; Bölüm Manav’ın düşüncelere dalması ile başlar. Manşu, Arçana hak ettiğini söyleyip, Vinod’a destek olurken, Vinod, Arçu’nun kendisini anlamadığını dile getirir. Manşu hemen evin planını çıkartır. Evin ortak kullanım alanlarından ayrılabileceğini söyler. Vinod ilk başta buna sıcak bakmaz.

Baş Tacım 29 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana evrak imzalatmak için Satiş’in yanına gelir. Satiş, evrakları imzaladıktan sonra, Arçu’ya ailesinden biri ile evlenmek istediğini, o kişi de Varşa olduğunu söyler. Arçu bunu duyunca çok şaşırır. Arçu hemen eve gelir. Annesine Varşa’ya bir talip var deyince Solu da şaşırır. Kim acaba der. Satiş’in adını duyunca sinirlenir. Zira Satiş ile Arçana’nın evlenmesini isterken, Satiş, Varşa’ya talip olunca kesinlikle olmaz der.

Manşu telefonla konuşurken, Varşa onu dinler ve ciddi bilgiler elde eder. Kardeşi Vişali’nin söyledikleri ile birleştirince hemen Manşu’nun yanına gider. Sen zamanında sırrın sırrımdır demiştin ama ben sırrımı herkese söylemiştim. İşte fırsat sana der. Manşu, Varşa’nın kolundan tutup salona götürür. Manşu evleri ayrıma meselesini anlatır. Solu kesinlikle olmayacağını söyler.

Baş Tacım 29. Bölüm Özeti

Şiravani ve babası Manav’ın evine gelir. Saçin eve hala gelmemiştir. Herkes Saçin’i bekler. Manav akşam olunca Saçin’i telefonla arar. Saçin’in telefonu yakınlar da çalınca dışarı çıkar. Saçin sarhoş bir halde merdivenler de oturduğunu görünce hemen ona yardım eder.

Baş Tacım 29. Bölüm Özeti (21 Temmuz Çarşamba) Saçin Öldü

Herkes ne olduğunu merak eder. Saçin karakol da hakkında işlem olduğu gerekçesi ile Amerika vizesi iptal edildiğini bildiren evrakı gösterir. Şiravani’nin babası hemen Şiravani’yi de alıp evden gider. Çok geçmeden de Şiravani’nin babası bu şartlar da evliliğin olamayacağını söyleyen bir telefon eder.

Saçin bunları duyunca sinirle evden çıkar. Yolda Saçin’e kamyon çarpar. Manav, Saçin’in tüm arkadaşlarını aradığını ama hiç birine gitmediğini söyler. Manav ve ailesi sabaha kadar Saçin’e ulaşmaya çalışır. Lakin ona ulaşamazlar. Tek çarenin polis karakoluna gidip kayıp baş vurusunda bulunmak olduğunu söyler. Tam da bu sırada Manav’a acı haber telefonla gelir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Tarun, Saçin’e kamyon çarptığını ve yoğun bakımda olduğunu haber verir. Manav ve ailesi hemen hastaneye gelir. Manav hemen doktorun yanına gidip durumunu sorar. doktor Saçin’in durumunun çok ciddi olduğunu, ellerinden geleni yaptıklarını söyler.

Vişali okul çıkışında Manav’ın eczaneden ilaç aldığını görünce merak edip yanına gider. Tarun ile birlikte Manav eczaneden ilaç alır. Manav hızla hastaneye gider. Vişali durumu Manav’ın en yakın arkadaşı Tarun’dan öğrenir. Vişali ablasına Saçin’in yoğun bakımda olduğunu haber verir.

Baş Tacım 29. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 21 Temmuz Çarşamba Özeti

21 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 21 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana ve Vişali hemen hastaneye gider. Lakin hastanede kimse Arçana’yı muhatap bile almaz. Adeta Arçu yok gibi davranırlar. Şiravani de haber duyar duymaz soluğu hastanede alır.

Savitha hastanede dualı tatlı dağıtır. Bu sırada Arçu’yu görünce “Her şey senin yüzünden oldu” der. Saçin karakola düştüğü için vizesi iptal edildiğini, sorasında nişanlısı nişan attığını, tek sorumlusu olduğunu söyleyip, onu hastaneden kovar.

Şiravani, Saçin’in odasına gider. Uyanmasını ister. Bu sırada Saçin gözlerini açar. Hemşire hemen doktora haber vermeye gider. Manav da Saçin’in uyandığını herkese söyler. Şiravani daha konuşamadan kalp krizi geçirip vefat eder.

Arçana eve gelir gelmez tekrar Manşu ile tartışır. Kendisine sormadan şikayetçi olduğu için Saçin ölüm kalım mücadelesi verdiğini söyler. Çok geçmeden Arçana’ya Saçin’in öldüğü haberi gelince Arçu da yakılır.

Solu ve ailesi Saçin’in cenaze törenine gider. Lakin Savita geldiklerine pişman edip, Solu ve ailesini kovar. Evde Manşu’nun sorumsuzca ifade vermesi sonrasında bir gencin ölümü tartışma konusu olur. Vişali yengesi Manşu’ya kızar. Solu tamam dese de Vişali susmaz. Solu daha fazla tartışma çıkmaması adına Solu kızı Vişali’ye tokat.

Varşa ertesi gün Manav’ın dükkanına gider. Enişte gerçekleri söylemem lazım der. Manav da ben sizin enişteniz değilim diyerek karşı çıkar. Varşa Manşu’nun kendi başına şikayet ettiğini, bu olayda Arçana’nın hiç bir bilgisinin olmadığını söyler.

Manav da tüm bunlar kardeşim Saçin’i geri getirecek mi der. Varşa iş yerinden ayrılırken Satiş’in geldiğini görür. Hemen saklanıp konuşmaları dinler. Saçin, Arçana ile aralarında hiç bir ilişkinin bulunmadığını, kendisi Varşa’yı sevdiğini söyler. Varşa ise bu konuşmaları uzaktan duyar.

Şimdilik Baş Tacım 29. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 30. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 29 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 29 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Bas tacim günde iki bölüm yazarbilirmisiniz rıca etsem ablacim çok mütlu olujamda çok iyi dızıde

  2. Şiravani hamile kalacak ve Manavla evlencek ve aradan 2 ýyl geçecek ve şiravani Arçana ve Manava çocugunu emanet edecek ve sonra Arçananin bi oglu olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu