Baş Tacım

Baş Tacım 30. Bölüm Özeti (22 Temmuz Perşembe) “Ben Şiravani ile Evlenirim!”

Baş Tacım 30. bölüm özeti 22 Temmuz Perşembe. Şiravani hamile olduğunu açıklayacak. Manav, Şiravani ile evlenmeye karar verecek! Detaylar Baş Tacım 30. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım Son Bölüm (Final) Özeti için tıklayınız.

=> Baş Tacım Dizisindeki Oyunlar Kim hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 30. Bölüm Özeti)

  • Şiravani hamile olduğunu söyleyecek
  • Şiravani baba evinden Manav’ın evine gelecek
  • Satiş ile Varşa’nın evlilik için görüşmesine oyna çıkacak
  • Şiravani’nin babası zorla kızını götürecek
  • Manav, kardeşinin evladı öksüz kalmasın diye Şiravani ile evlenmeye karar verecek

=> Baş Tacım 31. Bölüm Özeti (23 Temmuz Cuma) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Detaylar Baş Tacım 30. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 30 Bölüm Özeti;

Bölüm Manav ile Satiş’in konuşması ile başlar. Satiş ısrarla Arçana’ya ilgi duymadığını, lakin Arçu’nun kardeşi Varşa’yı sevdiğini söyler. Manav ise “Hepsi bu kadar mı?” der. Satiş sinirlenip oradan ayrılır.

Varşa eve gelir gelmez. Manav ile Satiş’in görüştüğünü, Satiş Manav’a Arçu ile ilgilenmediğini, başka bir kızla ilgilendiğini söylediğini açıklar. Arçu ise artık her şey için çok geç olduğunu dile getirir.

Baş Tacım 30 bölüm özeti Başlıyor!

Manşu’nun da bir tek isteği o da Vinod’un ailesinden uzaklaştırmak. Lakin aynı evde kaldıkları için bunu başaramadığı için evlerin ayrılmasını ister. Vinod kararsız kalınca Manşu sinirlenir.

Arçana trene biner. Bir sonraki durak da çok fazla kişi terene binemeye çalışınca Arçu erkeklerin arasında sıkışıp kalır. Koltukta oturan bir kadın kalkınca yerine oturmak için hamle yapsa da başka bir kadın Arçu gelmeden oturur. Arçu oturamadığı için canı sıkılır. Lakin kadının yanında oturan kişinin Manav olduğunu görünce şok olur.

Manav öfkeli bir şekilde oturduğunu gören Arçana, ondan uzaklaşmaya çalışır. Bu sırada erkekler Arçana’yı itekleyince, Manav Arçu’yu fark eder. Arçana’ya seslenmeden oturduğu yerden kalkar. İlk durakta trenden iner. Giderken Manav evrakını düşürür. Arçana evraktaki yazılanlara bakınca Saçin’in vize sırasında teslim ettiği evraklar olduğunu görünce bir şok daha yaşar.

Manşu’nun gazı ile Vinod annesi ile babasının yanına gelir. Ev meselesini açar. Solu asla olmaz diyerek olayı kestirip atarken, Manuhar ve Solu da oğullarının bu kadar düşüncesiz olmasına çok üzülürler.

Baş Tacım 30. Bölüm Özeti

Varşa Satiş’in olduğu restorana gider. Kısa konuşacağını söyler. Ablası ile Manav’ı bir raya getirmek için yardım etmesini ister. Satiş Manav ile konuştuğunu ve aralarında olmadığını söyler. Varşa bunun yeterli olmadığını, onların boşanmalarına da engel olmaları gerektiğini söyleyip masadan ayrılır. Satiş, Varşa’nın azimli olması çok hoşuna gider.

Şiravani’nin babasına bir telefon gelir. Kızı Şiravani için kısmet çıkar. Damat adayı Amerika da işi olan zengin bir çocuk olduğunu söyler. Şiravani hamile olduğu için ve yakında Saçin’i kaybettiği için babasının “Sana kısmet var” demesine şok olur. Ne cevap vereceğini bilemez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şiravani eline çantasını alıp Manav’ın evine gelir. Herkes ne olduğunu anlayamaz. Manav hemen Şiravani’yi bir odaya götürüp neden valizle kendilerine geldiğini sorar.

“Ben Saçin’den hamileyim!”

Deyince Manav şok olur. Saçin herkesin yanına gidip eğer çocuğuna baba bulamaz ise kendisini öldüreceğini söyler. Tüm aile nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda fikir alış verişinde bulunur.

Baş Tacım 30. Bölüm Özeti (22 Temmuz Perşembe) Manav evlenmek İster
Baş Tacım 30. Bölüm Özeti (22 Temmuz Perşembe) Manav

Solu, Manşu’nun yanına gidip iş yapıyor gibi yapar. Sonrasında Vinod’u doldurup doldurup ailesine karşı gelmesine neden olduğunu, bunun farkında olduklarını imalı bir şekilde söyler. Manşu yok falan dese de Solu lafını söyleyip gider.

Solu sonunda Satiş ile Varşa’nın evlenmesine izin verse de henüz erkek tarafında Bhavna, Varşa değil Arçana’nın gelinin olmasını ister. Hatta bu konuda oğlu Satiş ile birlikte tartışır.

Bhavna, derdini anlatmak ve bir çıkar yol bulmak için Manşu’nun annesi Rasika’ya gidip derdini anlatır. (Tam da lafçı ve plancı kadına derdini anlatıyor) Rasika, olayı Manşu’dan öğrense de bilmiyor numarası yapar.

Savita’nın mahallesinde kadınlar laf etmeye başlar. Saçin’in nişanlısı valizi ile geldiğini, neden valizi ile geldiğini laf ederler. Şiravani evde boş boş duvara bakar. Savitha kürtaj meselesini açmak ister. Lakin Şiravani kesinlikle evladını dünyaya getireceğini söyler.

Solu, Satiş’in annesi Bhavna’nın yanına gider. Satiş ile Arçana olmadığını lakin Satiş ile Varşa olup olamayacağını sorar. Bhavna, Rasika’dan aldığı akılla hareket eder.

Varşa konusunda problem olmadığını ama yakında Arçana boşanıp yine Satiş’in gözünün önünde olması halinde eş dosta ne cevap vereceklerini sorgular. Kısaca Varşa olursa, Arçana Satiş’in gözünün önünden çekilmesini istemiştir.

Baş Tacım 30. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 22 Temmuz Perşembe Özeti

22 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 22 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Şiravani’nin babası kızını Manav’ın evinde bulur. Kızının işlediği günahtan haberi olan Şiravani’nin babası kızına tokat atıp zorla onu evine götürür. Akşam Manav, Şiravani’nin valizini getirir.

Arçana evde Solu’nn Bhavna ile görüşmesinden çıkan sonucu düşünür. Satiş ile Varşa evlenecek olursa Manav ile Arçu boşanmaması gerektiği konusunu Satiş’e söyler. Bu şartlar da Manav ile evli kalmak mümkün olmadığını, bu şartı kaldırmasını ister. Satiş bu şarttan bile haberinin olmadığını söyler.

Savita, Manav ile Şiravani’nin evlenmesini ister. Damodar Manav’ın evli olduğunu, nasıl evleneceğini sorar. Damodar kesinlikle bu evliliğe karşı çıkar. Savitha “Sanki Manav, Arçana ile evli hayatı yaşıyor mu? Yakınca boşanacaklar” der.

“Ben Şiravani ile evlenirim!”

Deyince bir anda herkes sus pus olur. Rasika, Şiravani’yi bir an önce düştüğü durumdan kurtarmamız gerek der. Damodar oğluna gidip neden der. Arçana ile evliyken neden bunu yapıyorsun der. Manav da Şiravani’yi seviyorum diye yalan söyler. Bunun üzerine Damodar oğluna tokat atar. Manav da Şiravani’yi kurtarmak için evlenmesinin zaruri olduğunu söyler.

Arçana ve Manav birbirlerinden habersiz tapınağa gider. Her ikisi de dua ettikten sonra çıkışta adamın biri Manav’a çarpar. Manav da Arçana’ya istemeden çarpınca ikisi de birbirini görür. Manav konuşmanda gitmek ister. Arçana onu durdurup, Saçin meselesinden çok üzüldüğünü söyler. Manav cevap bile vermeden uzaklaşır.

Savita’nın evine bir posta gelir. Postacı Bay Saçin’in hediye gönderdiğini söyleyince herkes şok olur. Saçin Amerika’ya gitmeden önce herkese tek tek hediye almış, kendisi gittikten sonra teslim edilmesini istemişti.

Evdekiler hediyeleri açınca gözyaşlarına boğulurlar. Savitha, Arçu’ya gelen hediyeyi alıp Solu’nun evine gider. Oğlu Saçin ölmeden önce yengesine hediye aldığını ama yengesi sorumsuzca davranıp oğlu Saçin’in ölümüne sebep olduğunu söyler.

Şimdilik Baş Tacım 30. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 31. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 30 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 30 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu