Baş Tacım

Baş Tacım 31. Bölüm Özeti (23 Temmuz Cuma) Kızını Öldüreceğim!

Baş Tacım 31. Bölüm Özeti 23 Temmuz Cuma. Savitha Solu ile karşılaşacak. Savitha, Arçana’yı gördüğü yerde öldüreceğini söyleyecek! Detaylar Baş Tacım 31. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 32. Bölüm Özeti (24 Temmuz Cumartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 31. Bölüm Özeti)

  • Manav, Saçin’in küllerini nehre bırakacak
  • Manav Şiravani ile evlenmeyi kafasına koyacak
  • Varşa ile Satiş bir olup Arçana’yı Mahkemeye göndermeyecek
  • Manav ile Arçu ilk duruşmada taraflar gelmediği için dava ertelenecek
  • Savitha Huni’yi yolda bulacak
  • Savitha yolda Solu’ya Arçu’yu öldüreceğini söyleyecek
  • Manav, boşanma davasının olacağı gün Arçana’yı evden alacak

Detaylar Baş Tacım 31. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 31 Bölüm Özeti;

Bölüm Savita’nın evden ayrılması ile başlar. Savitha’nın hakaret dolu sözleri ile Arçana yıkılır. Saçin’in son törenine katılmak ister. Solu buna izin vermek istemese de Arçana buna mecbur olduğunu söyler.

Baş Tacım 31 bölüm özeti Başlıyor!

Manav, Saçin’in küllerini evden alır. Savitha törene katılmayacağını, eşi Şiravani’yi götürmesini ister. Sadece Manav ile Şiravani, Saçin’in küllerini nehre götürür. Arçana da törene yetişir. Manav sanki orada Arçu yok gibi davranır. Saçin’in küllerini nehre attıktan sonra Manav, “Şiravani hadi gidelim” der.

Arçana eve geldiğinde yaşadıklarını anlatır. Lakin tüm bunları hak ettiği söyler. Manşu hemen suçu benim üzerime mi atacaksın diyerek daha kendisine tepki gösterilmeden karşı çıkar. Vinod da her zamanki gibi Manşu’nun tarafında yer alır.

Şiravani Manav’ın evinde başı döner. Hemen hastaneye kaldırılır. Şiravani’nin hamileliği riskli olduğunu, üzüntüden uzak durmasını ister. Hastane çıkışında Şiravani, Arçana ile evli olduğunu, kendisi ile evlenmek zorunda olmadığını söyler. Lakin Manav, kardeşinin emanetini korumak kendisinin görevi olduğunu açıklar. Arçu meselesini de düşünmemesini, yakında boşanacaklarını, boşanma davasını çoktan açtığını açıklar.

Baş Tacım 31. Bölüm Özeti

Varşa gece düşündükten sonra Manav ile Arçana’nın boşanmalarına engel olmaları gerektiğini Satiş’e anlatır. Satiş de elinden geleni yapacağını söyler. Ertesi gün Arçana erkenden kalkar. Dua eder. Solu hemen kızının yanına gelip beraber gideceklerini, bugün büyük gün olduğunu, onu asla yalnız bırakmayacağını söyler. Varşa, kendisinin gideceğini, merak etmemesini söyler.

Varşa ile Arçu taksiye biner. Varşa taksi de Satiş’e mesaj atıp Arçu’yu çağırmasını ister. Satiş çok önemli evrakı bulamadığını hemen ofise gelmesinin çok önemli olduğunu söyler. Arçu hemen Satiş’in ofisine gider. Evrakı teslim eder. Satiş iş üstüne iş verip onu oyalamaya çalışır.

Baş Tacım 31. Bölüm Özeti (23 Temmuz Cuma) Kızını Öldüreceğim
Baş Tacım 31. Bölüm Özeti (23 Temmuz Cuma) Savitha Solu’yu Tehdit Eder (Kızını Öldüreceğim)

Varşa da bu sırada mahkemeye gider. Arçu’nun acil işi çıktığını, işini halledip hemen geleceğini söyler. Avukat bir an evvel gelmesini, aksi halde duruşmanın erteleneceğini söyler. Varşa bunun üzerine ne yapıp edip Arçana’yı duruşma salonuna getirmemesini ister. Satiş de bilerek trafik kuralı ihlali yapar. Satiş, trafik polisi ile uzun uzun tartışır.

Satiş Arçu’yu ikna edemeyeceğini anlayınca Manav’dan boşanmamasını ister. Lakin Arçu, Manav’ın kardeşini istemeden de olsa ölmesine sebebiyet verdiğini, bu şartlarda evli kalamayacaklarını söyler.

Avukatlar, Arçu gelmediği için duruşmanın bir sonraki tarihe ertelendiğini açıklar. Arçu’nun avukatı “Lütfen sonraki duruşmaya Arçana gelsin” der. Varşa bu habere çok sevinir. Zira hala Manav ile Arçana’nın evliliklerini kurtarmak için önünde bir umut vardır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Solu eve gelen Arçana’nın boşanmadığını öğrenince şaşırır. Nasıl olduğunu sorar. Varşa hemen lafa atlar. Satiş’in acil şirkete çağırdığını, daha sonrada Arçana mahkemeye yetişemediğini açıklar. Solu bir sonraki duruşmaya erkenden gitmesini ister.

Vinod evde hesap yaparken Manşu gelir. Ne kadar açık olduğunu sorar. Vinod 3 Lakh açık olduğunu söyler. Manşu sıkıntı etmemesini, annesi Rasika’dan alabileceğini söyler. Vinod çaresiz kalınca iste bakalım annenden der. Manşu hemen annesini arayıp, Vinod’un sıkıştığını 3 lak paraya ihtiyacı olduğunu söyler. Rasika gülerek vereceğini söyler. Zira Vinod’u para ile ellerinde tutacaklarını düşünürler.

Varşa, Satiş’e teşekkür etmek için restorana giderler. Varşa Satiş’e teşekkür eder. Varşa “Bundan sonra dost olalım” der. Satiş, Varşa’nın dostluğunu kazandığı için çok mutlu olur. Dikkat: Baş Tacım 31. Bölüm Özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Damodar eve gelen Manav’dan boşanmanın gerçekleşmediğini öğrenince çılgınlar gibi bağırır. Hemen ayağa kalkıp dua eder. Savitha da er ya da geç bu boşanmanın olacağını söyler.

Savitha 3 lak parayı alıp Solu’nun evine gelir. Solu hiç bir şeyden haberi olmadığı için Savitha “Damat 3 lak paraya ihtiyacı varmış onu getirdim” der. Bu sırada içeri Vinod gelir. Satiha ayağa kalkıp parayı verir. Vinod parayı almadan önce Arçana “Abi dur! Parayı alma” der. Arçana kendisi para işini hallettiğini, paranın tamamı burada der. Vinod parayı nereden bulduğunu sorunca, Arçu altın kolyesini sattığını söyler.

Baş Tacım 31. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 23 Temmuz Cuma Özeti

23 Temmuz Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 23 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manşu hemen annesindeki parayı alıp Vinod’a verir. Arçu’nun parasına gerek olmadığını söyler. Vinod ise parayı alıp kaynanasına teslim eder. “Biz bize yeteriz. Yardımların için teşekkür ederim kaynana” der. Böylelikle Manşu ile Rasika’nın planı tutmaz.

Ertesi gün Manav, Varşa’yı arar. Arçana ile görüşmek istediğini, söylediği adrese gelmesini ister. Varşa sevinçle bu iş oldu der. Hemen Arçu’ya “Manav enişte seninle konuşmak istiyor. Hemen oraya git” der. Arçana koşa koşa Manav’ın söylediği adrese gider. Mahkemeye trafik yüzünden gelemediğini söyler. Manav ise şöyle der.

“Ben senden boşanacağım. Bu tarz oyunlarla beni oyalama. Bir sonraki duruşmaya gel!”

Diyerek Arçana’yı ikaz eder. Arçu eve geldiğinde Varşa ne konuştuklarını sorar. Arçu da Manav’ın duruşma salonuna geç kalmaması için ikaz ettiğini söyler.

Solu pazara gitmek için hazırlanır. Bu arada Huni bende gelmek istiyorum der. Solu ile birlikte Manşu’nun çocuğu pazara giderler. Solu pazarcıya para verirken Huni, ucan balon görüp arkasından gider. Balonu alır. Lakin arkasını döndüğünde babaannesi Solu’yu bulmayınca ağlamaya başlar. Not: Baş Tacım 31. Bölüm Özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın!

Yolda bir başına ağlayan küçük kız çocuğunu gören Savitha, hemen onun yanına gidip kim çocuğu olduğunu sorar. Huni de annesi ile babasının adını söyleyince Savitha Arçu’nun yeğeni olduğunu anlar. Solu da bu sırada yanlarına gelir. Savitha Solu’yu karşısında görünce şöyle der.

“Bak sen torununu bir dakika bulamayınca paniğe kapıldın. Oysa ben evladımı ömür boyu kaybettim. Ben de senin çocuğunu öldüreceğim!”

Diyerek göz yaşlarını tutamaz. Solu da olayla kızının ve kendisinin alakası olmadığını, aslında tüm olay Manşu’nuın başının altından çıktığını söylemek istese de Savitha Solu’yu konuşturmaz bile.

Manav Arçana’yı telefonla arar. Satiş’in ofisinin oraya gelmesini ister. Solu kesinlikle gidemeyeceğini, onlar seni öldürtmek istiyor dese de Arçu Manav’ın yanına gider. Bazı evrakları birlikte doldurup imzaladıktan sonra ayrılırlar. (Boşanma için gerekli evrak)

Hunni annesinin yanın da durduğu sırada, Manşu da altınlarını temizler. Bu esnada Manav’ın Arçu’ya evlenirken aldığı, lakin Savitha zorla evlilik kolyesini geri istediği o kolye Manşu’nun eline geçmiş, Manşu da onu bu zaman kadar saklamıştı. Huni kolyeyi alıp oynamaya başlar. Annesi fark eder etmez dua tepsisinin içinde koyup kaçar. Manşu tepsinin içinden kolyeyi alamadan Arçana dua etmek için tepsiyi yerinden alır.

Arçana içinde çiçek dolu tepsiyi tapınağa bırakır. Tepsinin içinde kolyenin olduğunu fark etmez. Bir kaç dakika sonra tapınağa gelen Manav’ın tepsisine görevli çiçek koyar. Manav tepsiyi çıkışta teslim ederken evlilik kolyesini görünce şok olur. Çok önceden kolyeyi kendisi bizzat bıraktığını, bugün o kolye yine kendisine gelince şaşırır. Eve gelince kolyeyi Şiravani görüp alır. Manav alma bile diyemez.

Manav, evlilik kolyesi meselesinde olup biteni babası Damodar’a anlatır. Damodar bunun bir işaret olduğunu, Arçana’dan boşanmamasını istese de Manav kararlı bir şekilde Şiravani için yapması gerektiğini söyler.

Solu kızının gece okuluna gitmesini istemez. Zira Savitha gördüğü yerde öldüreceğini söylemiştir. Lakin Arçana ne olursa olsun okula gideceğini söyler. Okul çıkışında Manav ile karşılaşan Arçu gözleri ile konuşsa da dili ile konuşamaz. Her ikisinin bakışları aslında bir çok şeyi ifade eder.

Solu kızının bu defa kendisi götüreceğini söyler. Lakin Arçana kendisini bir başkası mahkemeye götüreceğini söyler. Herkes kim dediği sırada içeri Manav gelir. Arçu Manav ile birlikte mahkemeye gideceğini, kimsenin gelmesine gerek olmadığını söyler.

Şimdilik Baş Tacım 31. bölüm özeti burada son buldu. Devamı Baş Tacım 32. Bölüm Özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Baş Tacım 31 Bölüm Fragmanı

16 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 31 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu