Baş Tacım

Baş Tacım 32. Bölüm Özeti (24 Temmuz Cumartesi) Şiravani’yi Seviyorum

Baş Tacım 32. bölüm özeti 24 Temmuz Cumartesi. ;Manav, Arçana’ya Şiravani’yi sevdiğini ve onunla evleneceğini söyler! Detaylar Baş Tacım 32. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 33. Bölüm Özeti (25 Temmuz Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 32. Bölüm Özeti)

  • Arçana boşanmaktan vaz geçer
  • Hakim üç ay süre verir
  • Solu neden boşanmadığını kızına sorar
  • Arçana Damodar’ın kendisine verdiği kaseti göster
  • Manşu kaseti çalmak ister
  • Arçana Manşu’yu suçüstü yakalar
  • arçana Manav’ın evine gider
  • Manav Arçana’ya Şiravani’yi sevdiğini söyler
  • Manav Arçana’yı Solu’nun evine teslim eder

Detaylar Baş Tacım 32. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

Baş Tacım 32 Bölüm Özeti;

Bölüm Solu ve ailesinin mahkeme önünde toplanması ile başlar. Çok geçmeden Satiş gelir. Manuhar neden geldiğini sorar. Satiş de Arçana’nın yakın arkadaşı olarak ona destek olmak için geldiğini, sorun olursa gidebileceğini söyler. Manuhar kesinlikle sorun olmayacağını, kalabileceğini söyler.

Bu bölümün en kritik noktası Manav’ın babası Damodar ses kaydını Arçana dinletmesidir!

Baş Tacım 32 bölüm özeti Başlıyor!

Bir kaç dakika sonra Savitha ve ailesi gelir. Lakin Manav ve Arçana henüz mahkemenin görüleceği adrese gelmemiştir. Solu merak edip Vinod’a kardeşi, Arçu’yu aramasını ister. Bu sırada Manav ve Arçana gelir. Arçu hemen ailesinin yanına gider.

Arçana Mahkeme salonuna girmeden önce Manav’ın babası Damodar ile bir iki dakika görüşür. Manav’dan boşansa bile her zaman babası olarak kalacağını söyler. Bu duygu ile mahkeme salonuna gider.

Hakim önce Manav’a boşanmak istiyor musun? diye sorar. Manav “boşanmak istiyorum hakim bey” der. Sıra Arçana’ya gelir. Arçana uzun uzun düşündükten sonra “Boşanmak istemiyorum!” deyince orada bulunan herkes şok olur. Mahkeme başkanı iki tarafın da rıza ile açılan davada bir taraf rıza göstermediği için boşanmanın gerçekleşmediğine karar verir.

Solu ve ailesi eve gelir gelmez neden boşanmaktan vaz geçtin diye Arçu’ya yüklenir. Arçana sonunda dayanamaz ve Damodar’ın Manav ile birlikte kaydettiği ses kaydını dinletmiş, Arçana da bu ses kaydını dilendikten sonra boşanmaktan vaz geçmiştir. Bu ses kaydını herkese dinletir.

Solu bu ses kaydını kim verdi diye sorar. Arçana da Manav’ın babası Damor verdiğini ve her şeyi baştan sona anlattığını söyler. Manşu da bu sırada şok olur. Acit’in foyası ortaya çıkmıştır. Arçana annesine Manav ve ailesine karşı yanlış yaptıklarını, başkalarının oyununa gelip evliliğini bitirmeyeceğini söyler.

Baş Tacım 32. Bölüm Özeti

Baş Tacım 32. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Savita Arçana’nın boşanmamasının arkasında Damodar’ın olduğunu söyler. Damor ise Arçana ile Manav’ın birbirlerini sevdiğini, mahkeme kararına göre bir sonraki duruşmaya kadar Arçana’ya katlanmak zorunda olduğunu söyler. Savita bir an evvel Arçu işle Manav’ı boşanması gerektiğini, Zira Saçin’in eşi Şiravani’nin karnı belli olmadan evlendirmeleri gerektiğini söyler.

Satiş eve gidip annesi Bhavna’ya, Arçana boşanmadı. Manav’a dönmek istediğini ve Varşa ile aralarında herhangi bir engelin de kalmadığını söyler. Bhavna, Varşa’yı gelini olarak görmek istemediği için buna bir çözüm bulmayı düşünür.

Manşu, Manav’ın babası Damodar, Acit ile adamının konuşmasını kaydettiği ses kaydını herkese dinlettiğini, artık herkes bundan haberdar olduğunu söyler. Rasika panik yapmamasını, üzerine gelen belayı bir başkasının üzerine yakacaklarını söyler.

Baş Tacım 32. Bölüm Özeti (24 Temmuz Cumartesi) Şiravani'yi Seviyorum

Satiş ile Varşa dışarıda buluşurlar. Varşa imkansız olduğunu ve boşanmanın gerçekleşmediğini söyler. Satiş bu olay nasıl olduğunu anlamadığını ama çok iyi bir şey olduğunu söyleyince, Varşa Manav’ın babası ile Manav Acit’in konuşmalarını kaydettiğini ve üzerine atılan iftiradan kurtulduğunu söyler.

Savita’nın emir ile gizlice Manşu Arçana’nın çantasındaki ses kaydının olduğunu kasedi alır. Tam odadan çıkacakken Arçana şöyle der.

“Elindeki kaset boş. Bu elimdeki gerçek olan kaset”

Deyince Manşu şok olur. Hemen zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışır. Bir anda Salona gidip Arçana kendisine iftira atıyor der. Kardeşi Acit’i basit bir kaset ile suçlayamayacağını, Manav ile hayat kadının resimleri gün gibi ortada der. Arçana ise Manav’ı sonuna kadar savunup suçlu olanın ortaya çıkartmak için hodri meydan der

Baş Tacım 24 Temmuz Cumartesi Özeti

24 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 24 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana hem kendisini affettirmek hem de hakim dediği 3 ay süreyi Manav’ın evinde geçirmek için valizini toplayıp Manav’ın evine gider. Savita Arçana’yı evden sürükleye sürükleye dışarı atar. Arçana dışarıda akşama kadar bekler. Damodar Savita’yı kandırıp Arçana’yı içeri almasını, aksi takdir de Şiravani meselesi başına bela olacağını söyler. Bunun üzerine Savita sesini çıkartmaz.

Damodar Arçana’yı eve getirir. Onu poja töreni ile karşılar. Lakin evde Manav ve Şiravani yoktur. Akşam Manav, Şiravani ile birlikte eve gelince Arçana’yı evde görünce şok olur. Manav Arçu’yu odaya götürüp şöyle der.

“Ben Şiravani’yi seviyorum. Onunla evleneceğim”

Deyince Arçana şok olur. Damodar ve bay Vişvasra’nın yanına gider. Duyduklarının gerçek olmadığını söyleyin der. Savita Arçu’yu darp eder. Her şey doğru der. Saçin ile evlilik dışında kırıştırıp hamile kalan Şiravani ise sesini çıkartmadan Arçu’nun dayak yemesine seyirci kalır.

Şiravani Manav ile Arçana arasında kara kedi olmamak için evden ayrılmaya karar verir. Şiravani Manav ile evlenmek zorunda olduğunu anlatır. Arçana gerçekleri duyunca evden kendi isteği ile ayrılır.

Varşa ablasına ulaşamadığını, onunla görüşmek istediğini söyleyip Manav’ı arar. Manav ise evden ayrılalı çok olduğunu haber verince Solu evinde panik başlar. Manav, Arçana’yı otobüs terminalinde bulur. Onu Solu’nun evine getirip teslim eder.

Devamı Baş Tacım 33. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 32. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 32 Bölüm Fragmanı

24 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 32 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu