Baş Tacım

Baş Tacım 33. Bölüm Özeti (25 Temmuz Pazar) Arçana Bayılır!

Baş Tacım 33. bölüm özeti 25 Temmuz Pazar. Arçana yaşadığı stresi daha fazla kaldıramaz. Yolun ortasına bayılır! Detaylar Baş Tacım 33. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 34. Bölüm Özeti (26 Temmuz Pazartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 33. Bölüm Özeti)

  • Şiravani’nin babası altın takı getirecek
  • Manşu evi terk edecek
  • Manşu annesi Rasika’nın evine yerleşecek
  • Arçana Manşu’yu geri getirmek için Rasika’nın evine gidecek
  • Arçana Rasika ile Manşu’nun konuşmalarını duyacak
  • Arçana yaşadığı stresi kaldıramadığı için yolun ortasında bayılacak
  • Çevredekiler Arçana’nın kimliğinde yazan Manav’ın evine getirecek

Detaylar Baş Tacım 33. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

Baş Tacım 33 Bölüm Özeti;

Bölüm Şiravani’nin babasının Savita’nın evine gelmesi ile başlar. Babası evleneceği için ona altın getirir. Şiravani buna gerek olmadığını söyleyince, Savita’nın canı sıkılır. Savita hemen Şiravani’nin yanına gidip “babanın hediyesini almaman büyük ayıp. Bak Manav ile evleneceksin. Buna ihtiyacın olacak” der.

Bu sırada içeri Manav girer. Bunların hiç birine gerek olmadığını söyler. Bunun üzerine Şiravani’nin babası tek evladı olduğunu, tüm malı ve serveti ileride Şiravani’ye kalacağını, baba olarak görevini yapması için müsade etmesini isteyince, Manav sessiz kalır.

Şiravani’nin babası kızına pahalı altın kolye verir. Şiravani altını alır almaz kaynanasına “al bu altını sen sakla anne” der. Savita altını alıp kendi odasına gider. Güzel bir alış veriş olduğunu söyleyip güler.

Baş Tacım 33 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana geçtiğimiz bölümde “Kendimi Manav’a affettirmem lazım” deyip bir hışımla çıktığı ana ocağına gelmiştir. Yeniden valizindeki kıyafetleri yerleştirirken, Vişali suçunu asla kendisinde olmadığını, evliyken başkası ile evlenmeye çalışan da suç olduğunu söyler.

Varşa, Manav’ın yaptığı terbiyesizliği ablası ile konuşmak yerine Satiş’in ofisine gidip Manav’ın yaptığı terbiyesizliği öfkeli bir şekilde anlatır. Kendisi bu evlilik için canla başla mücadele ederken, Manav’ın başkaları ile gönül eğlendirmesini anlayamadığını söyler.

Satiş ise olayları geniş perspektiften bakmasını ister. Varşa sinirlenir. Kendisi ile arasında mesafe olduğunu hatırlatınca, Satiş de sinirlenir. Arkadaş olduklarını zannettiğini ama verdiği tepkiye bakarak arkadaş olmadıklarını anladığını söyleyip, sinirle ofisten çıkar.

Rasika kızına verdiği akıllar sayesinde olay henüz Acit’e ve kendisine yansımadı. Manşu, evde basit bir ses kaydının Acit’i suçlayamayacağını söyleyip zeytinyağı gibi üste çıkmayı başardığı gibi olur olmadık her durumda tartışma çıkararak olayı Solu ve ailesine unutturmayı başarmıştır.

Manşu bugün de annesi Rasika’dan aldığı akılla Arçana’ya gider. Manav ile yaşadıkları ile kendi aile yaşamına karşı olumsuz etkilediğini söyleyip açık açık tepki göster. Solu dayanamaz ve kızının ne suçu olduğunu sorgular. Manşu bu defa karşısında çıkan Solu ve eşi Vinod’a tepki gösterir. Ağza alınamayacak hakaretler eder.

Vinod tepki gösterince senin eşin benim. Beni savunacaksın diyerek Vinod’u susturmayı başarır. Manşu sonunda blöf yapar. Manşu, Huni’yi de alıp evden gider gibi yapar. Evde kendisine kimsenin güvenmediğini söyler. Arçana yenge gitme diyerek onu durdurmak ister. Ancak Manşu, Arçana’ya ağzına gelenleri söyler. Sonrasında arkasına bakmadan çekip gider.

Baş Tacım 33. Bölüm Özeti

Savita’nın keyfi yerinde. Zira Şiravani’ye gelen altınları kendisi takıp, çok zengin olacağını söyler. Yakında Şiravani tam olarak Manav’ın eşi olduğunda çok daha fazla parası olacağını düşünür. Şiravani kendi kendisine konuşan Savita’nın yanına gider.

Savitha aynadan Şiravani’yi görünce yanına gider. Takılarını taktığını, oğlu Saçin’i hayal ettiğini söyler. Sonrasında altını çıkarıp kutusuna koyar. Biraz da ağlamaklı yapar. Duygu sömürüsü yapınca, Şiravani bana gelen altınları takabilirsin der. Şiravani gidince, Savita oğlu Saçin’in resmine bakıp “Kusura bakma oğlum eşine yalan söylemek zorunda kaldım. Affet beni oğlum” der.

Baş Tacım 33. Bölüm Özeti (25 Temmuz Pazar) Arçana Bayılır

Arçana, Manşu’nun evden ayrılmasında kendisini suçlu hisseder. Solu ise hiç bir suçunun olmadığını, Manşu öfkesinden kötü sözler söylediğini, yakında geri geleceğini söyler.

Varşa, yeniden Satiş’in ofisine gider. Sekretere Satiş ile görüşmek istediğini söyler. Sekreter, Satiş’i telefonla arayıp bayan Varşa’nın geldiğini söyler. Satiş müsait olmadığını söylemesini ister. Varşa bunu duyunca sinirle Satiş’in odasına gider. Satiş’den özür diler. Satiş kuru kuru özür dilemenin geçerli olmadığını, birlikte dışarı yemek yemeğe gitmek ister. Varşa dost olarak geleceğini söyler.

Arçana taksi ile yola çıkar. Manav de yolda durup marketten bir şey alana kadar Şiravani’ye yolda beklemesini ister. Bu sırada bir araç Şiravani’ye çarpar. Arçana olaya şahit olur . Hemen Şiravani’nin yardımına koşar. Onu arabaya bindirir. Manav, Şiravani’ye yardım eden kişinin Arçana olduğunu bile anlayamaz. Manav ile birlikte Arçana Şiravani’yi acile getirirler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Doktor muayene ettiktne sonra Manav2ı çağırır. Manav

“Doktor Şiravani nasıl”

Diye sorunca Doktor Şşravani iyi der. Bunun üzerine Manav;

“Doktor ya bebek nasıl”

Deyince Arçana bebekten haberi olur. Doktor bebeğin de sağlığının iyi olduğunu, lakin komplikasyon gelişebileceğini, riskli bir gebelik olduğunu söyler. Arçana iki kişi arasında kara kedi olmamak için hastaneden ayrılır. Yolda Arçana, Manşu’nun söylediklerini düşünür. Arçana büyük bir karar aşamasındadır.

Rasika’nın evine giden Arçana yengesi Manşu ile görüşmek ister. Rasika, ayak üstü Arçana’ya sen ne yüzle buraya geliyorsun diye karşı çıkar. Arçana yengesi Manşu’nun yanına gidip, Vinod’un ona ihtiyacı olduğunu ve eve dönmesi gerektiğini söyler.

Manşu ise hatasını kapatmak için asla eve dönmeyeceğini söyler. Rasika ile Manşu, Arçana’yı aralarına alıp bir o laf söyler, bir diğeri laf söyleyip Arçana’yı adeta yerden yere vururlar. Arçana da bunların altında kalmaz. Acit’in neler yaptığını bildiğini, kendi evliliğini bitirmek için hangi planları yaptığından haberdar olduğunu söyleyip, Rasika’nın ağzının payını verir.

Arçana gittikten sonra Rasika ile Manşu laf etmeye başlar. Polise olay yansımadan Solu ve ailesini kendi problemlerinden boğacaklarını söyler. Bu sayede Acit de polisin eline düşmeyeceğini söyler. Lakin Arçana geri dönmüştür. Rasika’nın tüm söylediklerini bizzat kendi kulakları ile duyar. Manşu Arçana’yı fark edince gözleri fal taşı gibi açılır. Rasika da arkasını dönünde Arçana’yı görünce şok olur.

Baş Tacım 33. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 25 Temmuz Pazar Özeti

25 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 25 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana hiç bir şey demeden yerdeki çantasını alıp Manşu’ya bakar. Sorna çekip gider. Manşu foyaları ortaya çıktığı için panik olurken, Rasika panik yapmamasını, Arçana her şeyi bilmesi hiç bir şey ifade etmediğini, Arçana’nın arkadaşı Satiş’in sevgilisi düğünü basıp bildiklerini herkesin içinde söylemesine rağmen hiç bir şey olmadığını söyler.

Satiş’in annesi Bhavna Rasika’nın yanına gidip Varşa’yı gelini olarak görmek istemediğini, bir yol bulmasını ister. Rasika da kendi oğlu Acit’i düze çıkartacak bir plan yapar. Bhavna, Solu’nun evine gidip, Varşa ile Satiş’in evliliği hakkında konuşur.

25 Temmuz Pazar Masum Bölüm Özeti - Arçana Manav'ın Evinde

Varşa ile Satiş’in evliliğinin olamayacağını söylerken, Arçu’nun boşanmamasını da laf arasında söyler. Arçana evde oldğu sürece Varşa ile Satiş’in evliliği olmayacağını söyler. Arçana, Bhavna’nın sözlerini duyunca, Varşa’nın mutluluğu için bir şey yapması gerektiğini düşünür.

Arçana yolda giderken bu zamana kadar yaşadıklarını düşünür. Sonunda vücudu bu strese dayanamaz ve yolun ortasına bayılır. Çevredeki insanlar hemen Arçana’nın kimliğinden kaldığı adres Manav’ın adresi yazdığı için çevredekiler Arçana’yı Manav’ın evine getirir.

Savita, Arçu’yu baygın halde görse de “uğursuzun burada ne işi var” der. Adamlar da yolda bayıldığını ve kimliğinde yazan adresin bura olduğunu söyler. Manav da içer girince, Arçana’nın bayıldığını görünce panik olur.

Manav hemen eve doktor çağırır. Gelen doktor ciddi bir sorun olmadığını, yaşadığı stresten dolayı bayıldığını, birazdan kendisine geleceğini haber verir. Doktor gittikten sonra aradan saatler geçse de Arçana kendisine gelmez. Bu süreç gittikçe uzar. Uzun bir sürenin sonunda Arçana kendisine gelir.

Arçana gözlerini açınca şok olur. Kendisini Manav’ın evinde olduğunu anlayınca hemen gitmek ister. Damodar durumu baştan sona anlatır. Kendisini evinde misafir etmek istese de Savita Arçana’ya nefret etiğini ve evinden defolup gitmesini ister.

Arçana, Rasika ile Manşu’nun konuşmalarında Savita’nın Arçu’yu evden kovacağını ve Manav’ın yanında onu barındırmayacağını söylediği o sözleri hatırlar. Arçana evden ayrılmayacağını söyler. Savita şok olur. Manav, Arçana istediği kadar kalabileceğini söyleyince Savita bir şok daha yaşar.

Savitha evde kalmasına bir şartla müsade edeceğini, kendilerini şikayet eden ve bu işlerin arkasında kimlerin olduğunu söylemesini ister. Arçana da Manşu planladığını söyler. İkinci şartı da Manşu’yu polise ihbar etmesini ister.

Damodar, Solu merak etmemesi için Varşa’yı arayıp “Arçana bizde merak etmeyin” der. Solu bu işin içinde bir iş var deyip Manuhar ile birlikte soluğu Savita’nın evinde alır. Kızı Arçana ile görüşmek ister.

Solu, kızını götürmek istese de Arçana gitmek istemez. Savitha kızı ile anlaşma yaptığını, oğlunu hapse düşüren ve ölümüne sebebiyet veren Manşu’yu şikayet etmesi halinde evde kalabileceği konusunda anlaştıklarını söyler.

Solu eve gider. Vinod olayı öğrenip hemen Manşu’yu kurtarmaya gider. Rasika’nın evinde polisler Manşu’yu götürmek üzereyken Vinod yetişir. Komiser hakkında şikayet olduğunu söyler. Rasika polislere bir belge gösterir. Polisler bu belgeye nazaran serbest bırakır. Rasika da Vinod’a yüklenir. Arçana iftira attığını söyler. Huni babasına sarılmak ister. Lakin Manşşu buna izin vermeyince, Vinod sinirle soluğu Arçana’nın yanında alır.

Devamı Baş Tacım 34. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 33. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 33 Bölüm Fragmanı

25 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 33 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu