Baş Tacım

Baş Tacım 34. Bölüm Özeti (26 Temmuz Pazartesi) Manav Şiravani’ye Sindur Sürdü!

Baş Tacım 34. bölüm özeti 26 Temmuz Pazartesi. Şiravani, bebeğini aldırmak isteyince, Manav Şiravani’nin alnına sindur sürüp, eşi olduğunu ilan edecek! Detaylar Baş Tacım 34. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 35. Bölüm Özeti (27 Temmuz Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 34. Bölüm Özeti)

 • Damodar, Solu ve ailesi ile görüşecek
 • Savitha Manav’ın bir tek eşi Şiravani diyecek
 • Arçana mutfakta yatmaya başlayacak
 • Manav, Arçana’ya acıyıp üzerini örtecek
 • Şiravai, Manav ile Arçana’nın birbirlerini sevdiğini anlayacak
 • Şiravani karnındaki bebeği aldırmak isteyecek
 • Şiravani’nin babası Savitha ve Manav’a kızacak
 • Savita, oğlu Manav’a sindur verip Şiravani’ye sürmesini isteyecek
 • Manav hiç istemese de Şiravani’nin anlına sindur sürecek

Detaylar Baş Tacım 34. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

Güncelleme (Manav, annesi Savita’nın baskısı ile herkesin içinde Şiravani’nin alnına sindur sürecek. Bu Hindistan geleneklerine göre “Bu kadın benim eşim” demek olduğu için Arçana, Manav’ın bu hareketinden sonra yıkılacak!).

Baş Tacım 34 Bölüm Özeti;

Bölüm Damodar’ın konuşması ile başlar. Geçtiğimiz bölümde Vinod, Manşu’yu şikayet eden Arçana’nın yanına gidip ağzına gelen sözleri söylemiş, artık kardeşim değilsin bile demişti. Bunun üzerine Arçana çok ama çok üzüldüğü için Damodar Solu’nun evine gider.

Damodar, Arçana’nın yanında yer almalarını, zor bir süreçten geçtiğini, başkaları Arçana üzerinden oyun oynarken, hiç bir suçu olmayan Arçana bu süreçte en Baş Tacım olan kişi olmasına rağmen en çok zarar gören de Arçana olduğunu söyler.

Damodar artık iki aile arasında ki çekişmenin son bulmasını, küslüğün ve kavganın bitmesini ister. Arçana öz kızı olduğunu söyler. Bunun üzerine Vinod Arçana’nın valizini getir.

Baş Tacım 34 bölüm özeti Başlıyor!

Vinod ile Damodar birbirlerine sarılır. Damodar bir büyük olarak her insan hata yapabildiğini ama asıl önemli olan hatasını fark edin bu hatasında vaz geçmenin çok daha önemli ve kıymetli olduğunu söyleyip Solu’nun evinden ayrılır.

Damodar Solu ve ailesine o kadar duygusal konuşur ki Damodar gittikten sonra evdeki herkesin gözlerinden yaşlar süzülür.

Arçana Savita’nın evinde adeta yok gibi muamele görür. Damodar elinde valizle birlikte içeri girince Savita o valiz de kimin der. Damodar da bu valiz Arçana kızımın deyince Savita sinir olur. Damodar gerek Savita gerekse Manav’ın ağzının payını verip, kızını her zaman bir baba gibi koruyacağını söyler. Arçana bu vefanın karşısında babası Damodar’a sarılır.

Baş Tacım 34. Bölüm Özeti

Vinod söylediklerin pişman olur. Bir çocuk gibi ağlar. Solu oğlu Vinod’u teselli etmek ister.

“Arçana beni affeder mi”

Deyince Solu Arçana çoktan affettiğini, Arçana’nın gönlü ve kalbi hep ailesi için attığını söylese de Vinod gidip kendimi affettirmem lazım der. Manuhar, henüz Savitha ve Manav cephesinde olayların durulmadığını, şimdi gidip rahatsız etmemesin ister. Her şeyin ilacı zaman olduğunu, zamanla sorunların çözüleceğini söyler.

Baş Tacım 34. Bölüm Özeti (26 Temmuz Pazartesi) Manav Şiravani'ye Sindur Sürdü

Akşam olur. Damodar Arçana’yı masaya, yemek yemeğe davet eder. Savitha “O burada asla yemek yiyemez” deyince tartışma başlar. Savita yine ağzına gelen hakaretleri bir bir edince Manav bile dayanamaz. “Anne Arçana’ın masada yemek yemesinde ne sakınca var.” Diyerek tepki gösterir.

Damodar da Arçana, Manav’ın eşi. Elbete masada yemek yiyecek der. Manav sinirle masayı terk eder. Savita da masada yemek yeme hakkı olmadığını, mutfakta gidip zıkkımlanmasını söyler. Arçana mutfağa gider. Damodar Arçana için yemek getirir.

Şiravani ise masadan yemeği alıp Manav’ın peşinden gider. Aç kalmamasını söyleyince, Manav masaya geri geleceğini söyler. Manav ile Şiravani masaya gelse de Arçana mutfakta bir sığıntı gibi yemek yer. Arçana ile Şiravani masaya gelince canı yemek bile istemez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arçana evde tek boş oda olarak mutfak olduğu için yere hasır serip, gece orada yatar. Gece yatarken aklına kendisine yapılan zulümler gelir. Gözyaşları ile uyur. Manav sabah beş olmadan kalıp su almak için mutfaktan kova alacağı sırada Arçana’yı fark eder. Hemen ışığı kapatıp, Arçana’nın üzerine battaniye getirir. Şiravani de bunu görüp kıskanır. Arçana, Manav’ın kendisine battaniye örttüğü sırada gözleri her ne kadar kapalı olsa da uyanık olduğu için hala Manav’ın içinde bir sevgi kırıntısı kaldığını düşünür.

Manav su doldurmaya dışarı gidince, Arçana da Manav gelene kadar ona sıcak çorba yapar. Manav geldiğinden çorbayı ikram etmek istese de Manav çorbanın yüzüne bakmaz. Sonra geriye dönüp çorbadan bir yudum alır.

Baş Tacım 34. Bölüm Özeti - Arçana Geri Planda Kalır

Şiravani’nin aklında Manav’in “Arçana da masada yemek yiyebilir. Bunda ne sakınca var” dediği sözleri ile gece Manav, Arçana’nın üzerini battaniye örtmesi aklında kalır. Şiravani, Manav ile ilişkisine iyice inanmaya başlar. Oysa Manav, doğacak yeğeni babasız doğmaması için evlenmek istediğini açık açık söylemesine rağmen Şiravani kendisinin kaptırmıştır.

Rasika kızı Manşu’nun aklına girer. Huni’nin veli toplantısı olduğunu söyleyip Vinod’u çağırmasını, kendi cephesine Vinod’uı çekmesini ister. Vinod hazırlanıp Rasika’nın evine gider. Vinod, Arçana’nın Manav’ın evinde kalmaya başladığını, Arçana gibi sorunu artık olmadığını, Arçana istediği için polise vermediğini, Savita’nın baskısı ile şikayetçi olmak zorunda kaldığını açıklar.

Bu bile Manşu’nun sakinleşmesine yetmez. Vinod, Manşu’nun tepkisine karşılıksız kalamaz. İşi boşanma laflarına kadar götürür. Vinod, şartlarını kabul etmesini, istemiyorsa evliliği de sürdürmenin anlamı olmadığını söyler.

Baş Tacım 34. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 26 Temmuz Pazartesi Özeti

26 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 26 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Tarun, Manav’ı ziyarete gelir. Manav evin çatısına çıkıp Tarun ile konuşur. Şiravani, Tarun ile Manav ne konuşuyor diye gizlice dinler. Tarun konuyu Arçana’ya getiri. Artık istediği olduğunu, ona karşı katı olmamasını isteyince Manav de Arçana’yı sevdiğini ama Şiravani meselesinde ona söz verdiğini söyler. Şiravani o anları kulakları ile duyar. Gece, Saçin’in resmine bakarken, Manav’ın söylediklerini düşür. Arçana Şiravani’nin yanına gelip neden ağladığını sorar.

Ertesi gün Manav’ın telefonundan doktorun numarasını alıp, evin sabit telefonundan Şiravani doktoru arar. Bebeğini aldırmak istediğini, hala imkan olup olmadığını sorar. Sonra telefonu kapatır. Hızla dışarı çıkar. Arçana telefonun yanındayken doktor arar. Şiravani bebeğini aldırmak istediğini ve bebeği aldırtmak için geleceğini söyler.

Baş Tacım 26 Temmuz Pazartesi Özeti - Şiravani'nin babası Öfkelenir

Arçana hemen durumu Manav’a bildirir. Arçana ile Manav, doktorun odasında Şiravani’yi yakalar. Manav neden bebeği aldırmak istediğini sorar. Şiravani, Arçana ile aralarında kara kedi olmak istemediğini söyler.

Doktor hemen Şriavani’nin babasını yanına çağırır. Şiravani ölümü pahasına bebeğini aldırmak istediğini söyleyince adam sinirlenir. Hemen Manav’ın evine gidip kızını yolda bulmadığını söyler. Manav’a kızar. Kızını ortada bırakmayacağı konusunda söz verdiğini ama şimdi kızı, bebeğini aldırmak için doktor doktor gezdiğini söyler. Savita Manav Şiravani ile evlenecek deyip Manav’a sindur verir. Gidip bunu Şiravani’nin alnına sürmesini ister. Manav çok zorlansa da herkesin içinde Şiravani’nin alnına sindur sürer.

Devamı Baş Tacım 35. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 34. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 34 Bölüm Fragmanı

26 Temmuz Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 34 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Arcanin bi Soham adinda oglu olcak ve Varsanin çoçugu olmiycak bu yüzden Arçanin oglu Sohami kaçiracak ve olduler varsayilir

 2. Anonim teşekkür ederim bilgi ucn filiz ablajim sizede özet uçn teşekkür ederim yeni özet bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu