Baş Tacım

Baş Tacım 35. Bölüm Özeti (27 Temmuz Salı) Manav Arçana’ya Sindur Sürdü!

Baş Tacım 35. bölüm özeti 27 Temmuz Salı. Arçana balkonda düşecek. Manav, tapınakta Arçana’nın alnına sindur sürecek! Detaylar Baş Tacım 35. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 36. Bölüm Özeti (28 Temmuz Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 35. Bölüm Özeti)

 • Arçana çamaşır asarken balkonda düşecek
 • Manav Arçana’nın yardımına koşacak
 • Arçana ayağa kalkamayacak
 • Savita gece Arçana’ya bakacak
 • Manav ile Arçana yakınlaşacak
 • Manav Arçu’yu tapınağa götürecek
 • Tapınakda Manav Arçu’nun başına sindur sürecek

Detaylar Baş Tacım 35. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

Baş Tacım 35 Bölüm Özeti;

Bölüm, Solu’nun taksi de Arçana’nın söylediklerini düşünmesi ile başlar. Arçana neden Manav’ın evinde kaldığını, Manşu ile annesi Rasika’nın planından bahseder. Solu, bu sinirle Rasika’nın evine gider.

Rasika Solu’yu görünce, Manşu’yu almaya geldiğini zanneder. Hemen kızını çağırır. “Manşu kızım kaynanan geldi!” der. Manşu koşarak gelir. Önce sevinir. Sonrasında annesinin planı aklına gelir. Arçana kendisini rezil edip polise verdiğini, o sebeple asla o eve dönmeyeceği konusunda gene zırvalar.

Baş Tacım 35 bölüm özeti Başlıyor!

Solu “Ben o sebeple gelmedim! Manşu’yu da götürmeye niyetim yok! Kendisi ne zaman isterse o zaman evime gelebilir.” deyince Manşu şok olur. Solu, Arçana’nın neden Manav’ın evinden kaldığını açıklar. Rasika ile Manşu’nun konuşmasında etkilenip o kadar işkenceye rağmen kızı orada kaldığını söyler. Solu konuşurken torunu Huni gelir. Huni babaannesine sarılmak ister. Rasika hemen Huni’yi yanına çeker. “Madem Manşu’yu götürmeyeceksin O zaman Huni’ye de dokunamazsın! ” der.

Solu sinirle Manşu’ya döner. “Annene bir şey de. Onun torunu ise benim de torunum. Rezillik çıkartmaya gerek yok” deyince Manşu annesine müsade etmesini ister. Solu torununu sevdikten sonra Rasika’ya dönüp, Acit’in yaptıklarını unutmadığını, Arçana ile Manav’ın arasını bozmak için neler yaptığını bildiğini, bunun da gereğini yapacağını söyleyip, Rasika ile Manşu’ya açıkça ayağınız denk alın diyerek oradan ayrılır.

Satiş, Varşa ile restorana gider. Satiş, sonunda Arçana Manav’ın evine gittiğini, artık aralarında hiç bir sorunun kalmadığını söylediği söyler. Varşa tüm bunların aksine Satiş ile arkadaş olduğunu ama asla evlenemeyeceğini söyler. Satiş şok olur. Zira kendisi hem yakışıklı, hem zengin, hem de iyi bir aileden gelmesine rağmen Varşa kendisini ikinci defa reddetmiştir. Satiş neden diyerek durumu anlamaya çalışır. Dost olarak ilişkilerine devam edebileceklerini söyler. Satiş, hayata sabit bir fikir ile bakmaması gerektiğini söylese de Varşa’nın fikrini değiştiremez.

Rasika cephesinde Solu’nun açıkça tehdit etmesi gündem olur. Rasika, ne yapıp edip Solu’nun elindeki kozları boşa çıkartmaları gerektiğini, aksi halde Acit cezaevine gireceğini söyler. Şeytana pabucunu ters giydiren Rasika’nın aklına yine bir plan gelir. Manşu bu planı beğenmez. Yapmayacağını söyler. Rasika sinirle hem Acit hapse gireceğini, hem de Vinod’u kaybedeceğini söyleyip, iyi düşünmesini ister.

Savita Vandu’nun elindeki kovaya bakar. Ne yaptığını alaycı bir dille sorar. Vandu da çamaşırları ipe asacağını söyler. Savita hemen yanında Arçana’ya gider. “Arçana boş işlerle uğraşma! Al çamaşırları ipe as!” der. Arçana istemese de çamaşırları alır.

Bu sırada Tarun ile Manav kapının önünde konuşurlar. Arçana ipe çamaşırları asarken, çocuklar Arçana’nın üzerine bastığı tabureye dokunur. Arçana dengesini kaybedip balkondan aşağıya düşer. Arçana can havli ile balkon demirlerini tutar. Bu sırada Manav ve Tarun hemen Arçana’nın düşeceği yere gelir. Arçana balkon demirlerini daha fazla tutamaz ve yere çakılır.

Baş Tacım 35. Bölüm Özeti

Manav yere çakılan Arçana’nın yanına gider. Çevredeki insanların yardımı ile hemen Savita’nın evine taşırlar. Vişvasrra hemen doktor çağırır. Arçana’nın her yeri kan içinde kalır. Savita, Arçana’nın beceriksiz olduğu konusunda laf söyleyince, Manav “lütfen sus anne” diyerek annesini susturur. Arçana’yı doktor kontrol eder. Kendisine geldiğinde ağrısı olacağını, bunun için ağrı kesici almasını ister. Daha detaylı kontrol için hastaneye gitmesi gerektiğini söyler.

Arçana su içmek ister. Lakin kolunun acısından içemez. Manav eli ile su içirir. Sonrasında Arçana’ya ilacını verir. Bu sırada komşular Manav ile Arçana aşkı alevlendiğini söylerken, Şiravani kıskanır.

Baş Tacım 35. Bölüm Özeti (27 Temmuz Salı) Manav Arçana'ya Sindur Sürdü
Baş Tacım 35. Bölüm Özeti – Manav Tapınakta Arçana’nın Alnına Sindur sürerken

Savita, Arçana’dan kurtuldum derken şimdi başına bela olduğunu düşünür. Bu sırada yanına Manav gelir. Düşmanı bile o halde olsa yardım edeceği, dışarıda ki insanlar Arçana’yı gelini olarak bildikleri için düştüğü yerde onu öylece bırakamayacağını söyler. Savita ile Manav’ın bu tartışmasını Şiravani pencereden dinler. Yine aklında Manav, Arçana’ya olan aşkı depreştiğini düşünür.

Solu, kızının başına gelen kazayı öğrenir öğrenmez hemen Savita’nın evinde gider. Manav da olayın nasıl gerçekleştiğini ayrıntılı olarak kaynanası Solu’ya anlatır. Manuhar, kızını emanet ettiği kapıda ölümcül kaza geçirmesinin normal olmadığını söyler. Savitha bu manzarayı görünce, “Hadi Arçana annen ile git buradan” diye kendi kendisine söylenir. Arçana annesi ile gitmek istemez. Solu bunun üzerine küçük kızı Vişali’yi yanında bırakır.

Şiravani, Manav’ın Arçana’ya karşı ilgisini görünce odasına gider. Dolabın içinden evlilik kolyesini çıkartıp, farklı düşüncelere dalar. Oysa Manav, o evlilik kolyesini Şiravani’ye almamıştır. Şiravani, masanın üzerinde görüp, Manav’ın kendisine aldığını düşünmüştür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Savita eve geldiğinde hala Vişali’nin orada Arçana’ya baktığını görünce Vişali’nin gitme vakti geldiğini söyler. Kısaca açık açık Vişali’yi kovar. Vişali neye uğradığını şaşırır. Eve gelip Arçana’nın oradaki konumunu anlatır. Solu, kızına orada kimsenin bakmayacağını söylese de Varşa orada enişte Manav var. O bakar diyerek Solu’yu ikna etmeye çalışır.

Varşa’nın dediği gibi Manav Arçana’ya yardım etmez. Arçana gece uyanıp lavaboya gitmek istese de acı içinde kıvranır. Arçana’nın acı içinde kıvranmasını duyan Savita, söylene söylene Arçana’yı lavaboya götürür. Sonrasında dalga geçe gece onu yerine götürüp ilaç verir.

Bu sırada Manav’ın kendisini eleştirdiği o sözler gelir.

Anne düşmanın bile olsa yardım etmelisin!

Sözlerini hatırlar. Arçana’nın bacağına sargı bezini bizzat Savita bağlar. Manav da uzaktan bu anları izler. Savita gece ikiye kadar Arçana ile ilgilenir. Arçana gece 4’te yine uyanır. Bu defa ona Manav ona yardım eder. Manav, Arçana’ya sıcak süt ısıtır. Bu sırada duygusal müzik eşlik eder.

Baş Tacım 35. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 27 Temmuz Salı Özeti

27 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 27 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Solu, Manuhar ve Vinod, Arçana’nın durumunu merak eder. Sabah erkenden gelirler. Vinod hastaneye götürmek istese de Arçana evde kalacağını söyler.

Solu, Arçana’yı yine evine götürmek ister. Arçana da kendisine kaynanası Savita’nın baktığını, gece bacağında ki sargıyı bizzat değiştirdiğini söyler. Solu bile Savita’nın sözlerine inanmak istemez. Solu mutfağa, Savita’nın yanına gider. Arçana’ya kendi kızı gibi baktığı için teşekkür eder.

Satiş, anne ve babasını alıp Varşa’yı bir kez daha istemeye gider. Bhavna, Varşa’nın isteme törenin de canı çok sıkılır. Zira hiç de istemediği Varşa’yı gelin olarak almak üzeredir. Bhavna ilk fırsatta Rasika’yı telefonla arayıp, Varşa’yı gelini olarak istemediğini, buna bir çözüm bulmasını ister. Rasika da kendisini ve oğlu Acit’i düze çıkaracak akıl verir. Daha sonra planı uygulamak için kızı Manşu’nun yanına gidip evin gelini olarak orada olman gerek diyerek Manşu’yu Solu’nun evine gönderir. solu, torunu Huni2nin geldiğini görünce çok sevinir.

Arçana her hafta düzenli gittiği tapınağa dua etmeye gitmek ister. Damodar, Vandu’yu alıp gitmesini ister. Lakin Vandu evde olmadığını öğrenir. Damodar, Manav’a götürmesini ister. Manav taksi ile Arçana’yı tapınağa götürür. Tapınak görevlisi Mangalsutra olmadan ve sindur sürülmeden eşler tören yapamayacağını söyler. Manav da bunun üzerine Arçana’nın alnına sindur sürer.

Manav eve geldiğinden Sivata Manav’ın elinde kalan Sindur lekesini görünce olayı hemen anlar. Lakin bilmiyor gibi davranıp, Manav’a  “Şiravani’ye sürdüğün sindur elinde kalmış” der. Evden herkesi gidince, Savita, Arçana’nın kafasında ki sindura su döker. Manav’ı elinden alamayacağını, onu Şiravani ile evlendireceğini söyler.

Devamı Baş Tacım 36. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 35. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 35 Bölüm Fragmanı

27 Temmuz Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 35 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Arcana ve Manav yine ayrilacak ve Manav ailesi ile Kanadaya yerlesecek ve 18 yil orda kalacak ve Arcana Purvi adinda bir kiz cocugu evlat edinecek ve Manav Arcanadan bosanmak icin tekrar Hindistana geri dönecek bosanmadan once 6 ay birlikde olmalari istenecek

 2. Dizinin devamini sonra yazicam cünku artik Arcanan a ve Manavin cocuklar büyüdü bu ýuzden hikayenin geri kalnini sonra yazicam
  (Bu arada Soham da diziye geri donüyor serseri bi tip olarak tabi büýümüş olarak)

 3. Filizcim Aşka yolculuk tekrar yayinlansin lütfen cevap ver Filizcim lütfen tekrar yayinlayin Aşka yolculugu lütfen🥺😢😭

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu