Baş Tacım

Baş Tacım 36. Bölüm Özeti (28 Temmuz Çarşamba) Manav Nişanlandı!

Baş Tacım 36. bölüm özeti 28 Temmuz Çarşamba. Manav Şiravani ile Nişanlandı. Damodar Teren kazası geçirdi! Detaylar Baş Tacım 36. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 37. Bölüm Özeti (29 Temmuz Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 36. Bölüm Özeti)

  • Şiravani’nin babası Amanv ile Arçana’nın nişanlanmasını ister
  • Savita ertesi gün Manav ile Şirava’nin nişan törenin düzenler
  • Varşa ve Vişali buna engel olmak ister
  • Arçana kardeşlerine kızar
  • Komşular Manav2ın ikinci defa nişan yapmasına laf söyler
  • Arçana, Komşulara karşı Manav’ı savunur
  • Damodar tren kazasında ölenlerin arasında adı yazılır

Detaylar Baş Tacım 36. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

Baş Tacım 36 Bölüm Özeti; Bölüm Satiş’in evinde başlar. Satiş annesinin moralinin bozuk olduğunu anlayınca annesinin yanına gider. Onunla konuşmak istediğini söyler. Bhavna, daha sonra dese de Satiş ısrar eder. Evlenmek üzere olduğunu, en büyük isteği olan bir gelinin olması hayalini gerçekleştirmek üzere olduğunu ama yüzünün gülmediğini, neden gülmediğini sorgular. Bhavna, Varşa’nın gelini olarak uygun biri olmadığını söyler. Satiş de düşünmeden karar vermemesini, Varşa’yı daha yakından tanımasını ister.

Baş Tacım 36 bölüm özeti Başlıyor!

Şiravani’nin babası gelir. Ellerinden hediyeleri görünce Savita’nın yüzü güler. Şiravani’nin babası Amerika da büyük bir iş aldığını, Şiravani’nin doğumunda bile yanında olamayacağını, en azından nişanını görmek istediğini söyleyince Manav şok olur. Savitha’nın da istediği budur.

Baş Tacım 36. Bölüm Özeti (28 Temmuz Çarşamba) Manav Nişanlandı

Arçana konuşmaları duyunca hemen mutfağa gider. Şiravani’nin babası gitmeden kızını nişanlanmak ister. Savita, Manav’ın Arçana ile henüz resmi olarak boşanmadığını, düğünü de bu sebeple yapamadıklarını açıklar. Manav, elinden geleni yapacağını söyleyince, Şiravani’nin babası Manav’a teşekkür eder.

Solu’nun evinde Varşa’nın düğününe gelecek olan davetlilerin listesi hazırlanır. Bu sırada Arçana topal topal Solu’nun evine gelir. Arçana yine ailesine Savita’nın evinde mutlu ve mesut olduğu konusunda yalan söyler.

Solu bu sırada Acit meselesini açar. Acit hakkında dava edeceğini ama arada Manşu olduğunu açıklar. Solu arada gelininden dolayı şikayet etmeyeceğini söyler. Arçana da  en iyisini yaptığını söyler.

Baş Tacım 36. Bölüm Özeti

Varşa ile Vişali, Arçana’nn söylediklerine inanmaz. Özellikle Manav ve Savita’nın evinde mutlu olduğuna dair sözlerine hiç ama hiç inanmaz. Bunda dolayı Manav’ı arayıp ağzından laf almaya çalışırlar. Ablasının neden moralinin bozuk olduğunu, neden eve geldiğini sorar. Manav da aynen şöyle der.

“Ben evleniyorum!”

Varşa üzerindeki şoku atlattıktan sonra kiminle der. Manav da Şiravani ile evleneceğini açıklar.

Vişali hemen Varşa’ya enişte ne dedi diye sıkıştırır. Varşa da duyduklarının bir kısmın söyler. Savita çok ama çok zengin olduğunu, şimdiki kaldığı evine özel şoförü ile geldiğini hayal eder. Şiravani’nin babası Şiravani için getirdiği altınları önüne serip zengin oldum der. Tabi hayal dünyasında çabuk çıkar. Önünde Şiravani’nin getirdiği altınlara bakıp, çok daha zengin olacağını söyler.

Baş Tacım 36 Bölüm Özeti - Manav Şiravani İle Nişanlandı

Savita, Manav ile Şiravani evlenirken Arçana’yı ayak altında dolanmaması için annesinin evine göndermiştir. Lakin Varşa ve Vişali, Savita’nın planını bozmak için evden birlikte çıkarlar. Arçana bunu fark edip topla hali ile arkasında koşsa da yetişemez.

Damodar oğlu Manav’ın yanına gelir. Manav’a “Gerçekten evlenebilecek misin?” der. Manav da babasına işleri daha da zorlaştırmanın bir anlamı olmadığını söyler. Komşular da Arçana ile evliyken Şiravani ile nasıl evleniyor diye çekiştirmeye başlar. Herkesin gözü Arçana’yı arasa da Arçana Savita tarafında kovulmuştur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Önde Varşa ve Vişali, arkada Arçana araba ile Manav’ın evine gelir. Arçana kardeşlerini durdurur. Ne yaptığını sorar. Varşa eniştesi Manav’dan hesap soracaklarını söylese de Arçana bu duruma razı olduğunu söyleyip kardeşlerini durdurur.

Varşa ne olursa olsun Manav’a haddini bildireceğini söyleyip bir adım atar. Lakin Arçana Varşa’ya elini kaldırıp tokat atmak ister. Vişali ve Varşa şok olur. Vişali, artık ablası kendilerini anlamadığını, Manav başkaları ile evlenip kendisini küçük düşürürken, ablası Arçana bu duruma karşı çıkması gerekirken, kendilerini dövmeye kalktığını söyleyip oradan ayrılır.

Şiravani’nin babası ve yakın arkadaşları da gelir. Yukarı çıkarken Şiravani’nin babası arkadaşları ile sohbet ederken, kızının Manav işle evleneceğini söyler. Komşular Savita’nın evinden bir hazırlık olduğunu ama ne olduğunu şimdiye kadar anlamasa da Şiravani’nin babasının konuşması ile olay daha da netleşir.

Komşular kulaktan kulağı konuşurken, Arçana da normal de babasının evinde kalması gerekirken, Varşa ve Vişali’yi durdurmak için geldiği için Mamav ile Şiravani’nin nişan törenini gözleri ile görür.

Baş Tacım 36. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 28 Temmuz Çarşamba Özeti – Manav’ın Babası Öldü Mü?

28 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 28 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Komşular Manav ile Şiravani nişanlandıktan sonra Savita ile Manav’ın yanına gidip, Arçana’ya ayıp ediyorsunuz. Manav evliyken neden üzerine bir daha evlendiriyorsunuz diye eleştiriler. Komşulardan bazıları Manav’a açık açık hakaret eder. Arçana sinirlenip komşulara sert çıkar. Kendisini de burada olduğunu, tüm bu olaylardan haberi olduğunu söyler.

Baş Tacım 28 Temmuz Çarşamba Özeti - Manav'ın Babası Öldü mü

Nişan sonrasında Vandu, Arçana’nın ne kadar iyi ve anlayışlı biri olduğunu anlar. Bu zamana kadar soğuk davrandığı için özür diler. Şiravani nişanında gelen altınlarını Savita’ya verip takmasını ister. Savita istemem yan cebime koy tarzında takılır. Şiravaini altınlarını verdikçe Savita’nın gözleri koca koca olur.

Ertesi gün Damodar trenle giderken tren kaza yapar. Bir çok kişi kazada ölür. Bir çok kişi de yaralanır. Bunu duyan Manav hemen olay yerine gelir. Manav yaralılar arasında babası Damodar’ı bulamaz. Vinod ölenlerin listesinde Damodar’ın adını görünce şok olur.

Devamı Baş Tacım 37. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 36. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 36 Bölüm Fragmanı

28 Temmuz Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 36 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu