Baş Tacım

Baş Tacım 37. Bölüm Özeti (29 Temmuz Perşembe) Şiravani ile Manav Nişanlandı!

Baş Tacım 37. bölüm özeti 29 Temmuz Perşembe. Manav ve Şiravani Nişanlandı! Detaylar Baş Tacım 37. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 38. Bölüm Özeti (30 Temmuz Cuma) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 37. Bölüm Özeti)

  • Savita Manav’ın Arçana’ya sindur sürdüğünü anlayacak
  • Şiravani’nin babası Amerika’ya gideceğini açıklayacak
  • Şiravani’nin babası Amerika’ya gitmeden kızının nişanını yapmak isteyecek
  • Damodar tren kazası geçirecek

Detaylar Baş Tacım 37. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

Baş Tacım 37 Bölüm Özeti; Bölüm Manav’ın eve Arçana ile birlikte gelmesi ile başlar. Manav eve geldiğinde Manav’ın annesi Sivata, Manav’ın elinde kalan Sindur lekesini görünce hemen Arçana’nın alnına bakar. Arçana’nın alnında da sindur lekesi görünce olayı hemen anlar. Ancak bilmiyor gibi davranıp, Manav’a sindurun nereden bulaştığını sorar. Manav cevap vermek yerine işe gideceğini söyleyip evden ayrılır. Damodar da Savita ile Arçana tartışmaması için Arçana’yı Manav’ın odasına gönderir.

Damodar evden ayrılınca, Savita fırsat bu fırsat deyip Arçana’nın kaldığı odaya gider. Savita, Arçana’nın kafasında ki sinduru zorla su dökerek çıkartır. Manav ile Şiravani evleneceğini, asla buna engel olamayacağını bağıra bağıra söyler.

Satiş annesinin moralsiz olduğunu görünce hemen yanına gidip nedenini sorar. Bhavna ilk başta neden moralinin bozuk olduğunu söylemek istemez. Satiş ısrar evdence Varşa’nın ailelerine uygun bir şe olmadığını söyler. Satiş ise önce Varşa’yı gerçekten tanımasını, ön yargısını kırmasını ister.

Baş Tacım 37 bölüm özeti Başlıyor!

Şiravani’nin babası Savita’nın evine gelir. Kendisini ve kızını oyaladıklarını, artık buna bir son vermelerini ister.  Savita, Şiravani’nin babasının ne dediğine değil, ellindeki getirdiği hediyelere odaklanır.

Şiravani’nin babası Amerika’ya iş nedeniyle gideceğini, uzun bir sürede gelemeyeceğini, hatta Şiravani doğum yaptığında bile yanında olamayabileceğini söyler. Sonrasında gitmeden en azından Manav ile Şiravani’nin nişanlandığını dünya gözü ile görmek ister.

Arçana, Şravani’nin babasının söylediklerinin bir kısmını dinledikten sonra hemen mutfağa gider. Zira adamın konuştuğu her şey kendi canın epey acıtmaktadır. bunun farkında olan Arçana hemen mutfağa gidip söylelenlerini oradan dinler.

Şiravani’nin babası Amerika’ya gitmeden kızını Manav ile nişanlanmak ister. Savita, Manav’ı aslında hemen evlendireceklerini ama Arçana ile resmi olarak boşanamadığı için sürecin uzun sürdüğünü söylese de adam en azında nişan yapın diye baskı kurar. Manav adamın sözlerini dinledikten sonra yakında doğum yapacak olan Şiravani’yi ve bebeğini ortada bırakmamak için Şiravani ile nişanlanacağını açıklar.

Savita nişan sırasında Arçana’nın ayak altında dolanmaması için onu annesinin evine gitmesini, nişan töreni bitene kadar da gelmemesini ister. Arçana topal hali ile Solu’nun evine gider. Varşa ve Vişali Arçana’nın gelmesinin arkasında bir iş olduğunu hemen anlar. Arçana’ya sorar. Lakin Arçana cevap vermez.

Baş Tacım 37. Bölüm Özeti

Arçana’nın sözleri Varşa ile Vişali’yi tatmin etmeyince, Varşa hemen eniştesi Manavı arayıp, Arçana’nın neden eve geldiğini açık açık sorgular. Manav da önce cevap vermek istemese de bu işten kaçış olmadığını bildiği için Manav şöyle cevap verir..

“Bizim evde nişan var. Ben nişanlanıyorum!”

Varşa duyduklarını tam olarak anlamak için kiminle nişanlanıyorsun? Ne nişanı? diye sorar. Manav da “Şiravani ile bugün nişanlanıyorum” diye cevap verince, Varşa şok olur. Vişali, kardeşine ne duydun. Enişte ne söyledi diye bir kaç defa sorar. Varşa kendisine geldiğinde olayı anlatır. Vişali da şok olur.

Baş Tacım 37. Bölüm Özeti (29 Temmuz Perşembe) Şiravani ile Manav Nişanlandı

Varşa ile Vişali, ablasının gururunu ayaklar altına alan Manav ve ailesini komşularına rezil etmek için evden bir hışımla çıkarlar. Arçana kardeşlerinin çıktığını ve Manav’ın evine gittiğini anlayınca hemen peşlerine takılır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Varşa ile Vişali, Manav’ın evine gelir. Hemen arkasında Arçana da evin önüne gelir. Kardeşleri Manav’ın evine çıkmadan yetişir. Varşa eniştesi Manav’dan bu rezilliğin hesabını sormaya geldiklerini ablası Arçu’ya söyler. Arçana ise tüm olanlardan haberdar olduğunu ve rıza gösterdiğini söyler.

Varşa, ablasının rıza göstermesini bile umursamadan gidip hesap sormaya kalkınca Arçana Varşa’ya elini kaldırıp tokat atmak ister. Vişali ve Varşa şok olur. Vişali, artık ablası kendilerini anlamadığını söyleyip ikisi birlikte oradan ayrılır.

Arçana kardeşlerinin arkasında ağlarken yanına komşular gelir. Evde bir düğün ya da nişan merasimi olup olmadığını sorar. Arçana da yalan söyleyip düğün ve nişan töreni olmadığını söyler. Arçana eve çıkar. Savita Arçana’yı görünce yanına gidip onu sıkıştırır.

“Sana nişan bitene kadar annenin evinde kal demedim mi?”

Diye sıkıştırır. Arçana mecbur kaldığını söylemeye çalışsa da Savita onu dinlemez. bu sırada Şiravani’nin babası arkadaşları ile birlikte gelir. Yukları çıkarken komşular Şiravani’nin babasının söylediklerini duyar. Manav ile Şiravani’nin nişanı olacağını anlayınca hepsi kulaktan kulağa haberi yayarlar.

Arçana mutfak da Manav ile Şiravani’nin nişan törenin gözleri ile görür. O anlarda Arçana yıkılır. Baş Tacım 37. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Temmuz Perşembe Baş Tacım Özeti

29 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 29 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Komşular, Savita ile Manav’ın yanına gider. Manav evli olduğu halde yeniden evlendirdiklerini, toplumun düzenini bozduklarını söyler. Onunla da kalmayıp henüz yeni evlenen Manav’a sapık imalarında bile bulunur. Komşuların hakaretlerine dayanamayan Arçana sinirlenip komşulara sert çıkar. Kendisinin evde ve olaylardan haberdar olduğunu söyleyip komşuları adeta dili ile döver.

Nişan töreni bittikten sonra Vandu, Arçana’nın yanına gidip onu yanlış anladığını, kendisini affetmesini ister Arçana, Vandu’ya sarılıp her zaman kardeş olduğunu söyler. Bu sırada Savita da Şiravani ile Manav’ın nişan töreni sırasında gelen altınları önüne koyup hayallere dalar.

29 Temmuz Perşembe Baş Tacım Özeti - Manav tren Kazasını Öğrenir

Bir sonraki Gün Damodar trenle gitmesi gereken adrese erkenden çıkar. Çok geçmeden sıcak haber olanak Damodar’ın da bindiği trenin kaza yaptığını, çok sayıda ölü ve yaralıların olduğu haberi basına düşer.

Bunu duyan Manav hemen olay yerine gelir. Manav yaralılar arasında babası Damodar’ı bulamaz. Vinod trende seyahat edenlerin listesine bakınca Damodar’ın adını görünce şok olur.

Devamı Baş Tacım 38. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 37. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 37 Bölüm Fragmanı

29 Temmuz Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 37 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu