Baş Tacım

Baş Tacım 38. Bölüm Özeti (30 Temmuz Cuma) Manav İle Şiravani Elele!

Baş Tacım 38. bölüm özeti 30 Temmuz Cuma. Damodar Tre kazasında kurtulur. Manav ile Şiravani restoranda ele ele Arçana’ya yakalanır! Detaylar Baş Tacım 38. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 39. Bölüm Özeti (31 Temmuz Cumartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 38. Bölüm Özeti)

  • Manav morga babasını arar
  • Arçana Manav’a destek olmak için gider
  • Manav tüm cesetler arasında babasını bulamaz
  • Damodar trene binmediği ortaya çıkar
  • Damodar eve gelir
  • Manav babasının yaşadığını öğrenince çocuklar gibi sevinir
  • Satiş ile Varşa’nın isteme töreni olur
  • Savita zorla Manav ile Şiravani’yi yemeğe gönderir
  • Arçana, Manav ile Şiravani’yi, restoranda görüp yanlış anlar

Detaylar Baş Tacım 38. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor..

(Güncelleme 30 Temmuz 2021) Bu bölümün en dikkat çeken olayı Manav ile Arçana birlikte dua ederken Şiravani görecek. Manav Şiravini’yi yemeğe çıkardığında ise Arçana Manav ile Şiravani2yi Elele görecek.

Baş Tacım 38 Bölüm Özeti;

Bölüm Vinod ile Manav’ın hızla morga gitmesi ile başlar. Kalabalığın arasında ilerleyemezler. Gazeteciler, Manav ile röportaj yapmak ister. Manav konuşamayacağını söyler. Hemen bir kaç adım ileride yakını için ağlayan kadın ile röportaj yapmaya çalışır.

Muhabir kadının acısını tazeleyecek sözler edince Manav dayanamaz. Muhabirin yanına gidip, insanların acıları henüz çok taze olduğunu, onları rahatsız etmemesini ister. Kameraman da bu sırada Manav’ın konuşmasını canlı olarak yayınlar. Arçana televizyonda Manav’ı görünce “Onun yanında olmalıyım” diyerek evden çıkar.

Baş Tacım 38 bölüm özeti Başlıyor!

Manuhar ve Solu kızı Arçanayı görmeye geldiği Savita’nın evinden ayrılmaz. Onların başlında durup moral vermeye çalışır. Arçana hastaneye ulaşır. Lakin mahşer yeri gibi kalabalığı görünce Manav’ı bulamayacağını düşünür. Hastane içinde Morg kapısının önünde Manav’ı bulup yanına gider. Bu sırada hastane görevlisi bir tane sahipsiz ceset olduğunu, akrabası olup olmadığını kontrol etmesini ister.

Arçana ve Manav birlikte Morga giderler. Manav yerde yatan ve üzeri beyaz örtü ile kapalı olan adamın kim olduğunu anlamak için elleri titreye titreye örtüyü kaldırır. Babası olmadığını görünce derin bir nefes alır.

Baş Tacım 38. Bölüm Özeti (30 Temmuz Cuma) Manav İle Şiravani Elele

Damodar, yani Manav’ın babası ise sızıp kaldığı yerde uyanır. Tam trene bineceği sırada içtiği içkiler nedeniyle tren istasyonunda sızıp kalmıştır. Damodar uyandığında çevresinde koşuşturan insanları görünce şok olur. Markete gidip insanların neden koşuşturduğunu sorar. Marketçi adam da tren kazası olduğunu, bir çok ölü ve yaralıların olduğunu söyler.

Damodar hemen telefon kulübesine gidip hayatta olduğunu ailesine haberdar etmek istese de kulüben ölünde uzayan kuyruğu görünce şöyle düşünür.

“Ben burada telefon etmek için sıra beklersem çok vakit kaybederim! Hemen eve gitmeliyim”

Diye düşünüp evin yolunu tutar. Savita ile Arçana’nın anne ve babası evde gelecek haberi beklerken, Damodar içeri “Hanım! Hanım neredesin” diyerek girer. Herkes gözlerine inanamaz. Savita kocasına sarılır. Damodar da neden trende olmadığını tek tek anlatır.

Vandu hemen abisi Manav’ı arar. Manav babasının eve geldiğini öğrenince çocuklar gibi sevinir. Hemen sevincini en yakınında ki Arçana ile paylaşır. Hatta yaşadıklarını unutup, Manav ile Arçana birbirlerine sarılırlar.

Baş Tacım 38. Bölüm Özeti

Manav, Arçana, amcası ve Tarun araba ile eve gelirler. Manav koşarak babasının yanına gider. Ona sımsıkı sarılır. Damodar bu sırada televizyonda kendisi ile beraber seyahat eden insanların yaralandığını, hatta öldüğünü ağlamaklı olarak Manav’a söyler.

Manuhar ile Solu evlerine gelir. Varşa, Manav’ın babasına ne olmuş diye sorar. Solu, trene binmediği için hayatta olduğunu ama psikolojik açıdan çok etkilendiğini söyler. Arçana ile Manav bu süreçte çok yıprandıklarını ve aile bağları bir kez daha güçlendiğini söyler. Bu sözlerden sonra Varşa ve Vişali sevinirken, Manşu’nun canını sıkar.

Baş Tacım 38. Bölüm Özeti - Manav'ın Babası Eve Gelir

Ertesi gün Savita kendisine gelir. Yine Arçana’yı azarlar. Arçana yine o evde eziyet görmeye devam eder. Solu’nun evinde ise hazırlık vardır. Solu herkese neler yapmasını tek tek söyler. Manuhar bu sırada gazete okumaktadır. Solu eşi Manuhar’a kızıp, görücüler geleceğini, hala gazete okuduğu konusunda söylenir.

Satiş ve ailesi içeri girer. Varşa, hemen mutfağa gidip meyve suyu hazırlar. Satiş’in annesi Bhavna Varşa’yı gelinin olarak görmek istemediği için morali çok ama çok bozuktur. Varşa kahve öncesinde meyve suyu getirir. Bhavna istemediğini söyler. Varşa’nın morali bozulur. Solu, ikram olduğunu ısrarla söyleyince Bhavna zorla da olsa alır. Varşa, Bhavna’nın kendisi hakkında olumsuz düşünceye hakim olduğunu anlayınca şöyle der.

“Ben Satiş ile bir dakika görüşebilir miyim?”

Herkes şaşkınlıkla Varşa’nın söylediklerini düşünür. Sonrasında Satiş ile konuşmasına izin verir. Varşa, Satiş’in annesi Bhavna’nın kendisini istemediğini söyler. Satiş ise Varşa’nın içini ferahlatacak sözler söyleyip, Varşa’yı ikna etmeye çalışırken, Manşu da gizlice Satiş ileVarşa’nın konuşmasını dinler. Oradan da kendisine bir pay çıkartır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şiravani, Saçin’i kaybetse de Manav’ın onu koruyup kollaması ve çocuğuna baba olacağını söylemesi üzerine, Şiravani’nin Manav’a karşı bakış açısı da birden bire değişir. Hatta o kadar yüzsüzleşir ki Arçana’dan Manav’ı ister. Onu bırakmasını açıkça söyler.

Şiravani bununla da kalmayıp, Manav’ın odasına gidip ona şirin gözükmeye çalışır. Nişanlandıkları için çok mutlu olduğunu söyler. Manav, Şiravani’nin sözlerine tepki vermeyince, Şiravani “Sen ne düşünüyorsun” diye sorar. Manav da bunun üzerine senin mutlu olmana sevindim diyerek konuyu değiştir.

Vandu, babası Damodar’ın yanına gelir. Manav ve Arçana meselesini konuşur. Babasına ne yapabileceklerini sorar. Damodar artık sadece dua edebileceklerini, konuşmanın bir faydasının olmadığını söyler.

Baş Tacım 38. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Temmuz Cuma Baş Tacım Özeti

30 Temmuz Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 30 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manşu her zaman ki gibi evde olup biteni ayaklı gazete gibi annesi Rasika’ya anlatır. Rasika her zaman ki olaylar dinlerken oralı bile olmaz. Lakin Satiş ile Varşa meselesinde Bhavna’nın istekli olmadığını, Varşa ise aşk evliliği değil, mantık evliliği yapmak istediğini kulakları ile duyduğunu annesine bir bir anlatır.

Manav, akşam evde Şiravani ile tören de bir arada olmamak için geç gelir. Şiravani, Saçin’in ölümü ile ilgili sigorta evrakına imza atması gerektiği için evden ayrılır. Damodar akşam Manav ile Arçana’nın yan yana oturması için her şeyi ayarlar. Hatta Savita’nın Şiravani’ye verdiği sariyi verip, hemen giymesini ister.

30 Temmuz Cuma Baş Tacım Özeti - Ritüelleri Manav İle Arçana Yapar

Solu ve Manuhar’ın yanında Savita’nın sesi çıkmaz. Zira Şiravani’nin giymesi gereken sariyi Arçana giymiştir. Manav da Arçana’yı tören de giyilecek sari içinde görünce Şiravani’yi sorar. Şriavani’nin karakola ki sigorta evrakını imza karşılığında almaya gittiğini öğrenince, içten içe sevinir.

Manav ile Arçana din görevlisinin yanında birlikte ritüelleri yerine getirirler. Ritüel bitimine yakın Şiravani ile Vandu gelir. Şiravani, Arçana ile Manav’ı yan yana görünce şok olur. Savita bilerek Şiravani geldi der. Herkes bir anda ona bakar.

Şiravani sinirle odasına gider. Manav hemen Şiravani’yi teselli etmeye gitmek ister. Lakin din görevlisi ritüellerin tamamen bitmediğini, yerinde kalması gerektiğini söyler. Damodar ile Vandu birbirlerine bakıp “İyi iş çıkardık” der.

Savita hemen Şiravani’in yanına gidip onu ikna etmeye çalışır. Manav, Arçana ile yan yana oturmaya mecbur kaldığını, arkasında Savita’nın olduğunu hiç bir zaman unutmamasını söyler. Arçana’nın gelip geçici olduğunu ama Şiravani Manav’ın ömür boyu eşi olacağını söyleyip onu ikna etmeye çalışır.

Bu bölümde Acit karakterine hayat veren oyuncu değişmiştir!

Solu, Rasika’nın evine gider. Varşa ile Acit’in nişan töreni olacağını, nişan törenine ve düğününe gelmesini ister. Rasika, Manşu’dan tüm bilgileri öğrendiği için Solu’nun Acit’i şikayet etmeyeceğini bildiği için Rasika, Acit’i çağırıp, Solu yengene selam ver der. Solu onun selamına ihtiyacı olmadığını, evlatlarında da uzak durmasını isteyip gider.

Arçana, Varşa’nın düğünü ve nişanı için ailesinin yanına giderken, Savita da bunu kullanmak için Manav ile Şiravani’yi dışları da yemeğe gönderir. Manav isteme dese de Savita zorla gitmesini ister.

Şiravani, Manav ile Arçana’nın yakınlaştığı konusunda eleştirince, Manav kendisin Arçana’nın yerine koymasını ve ona göre düşünmesini ister. Bu sırada ona dostça yaklaşıp elini tutar. Arçana da kardeşleri ile birlikte kıyafet alış verişinden çıkar çıkmaz, karşısında ki restoranda Manav ile Şiravani’nin el ele tutuştuğunu görüp yanlış anlar. Oysa Manav, Şiravani’ye insanlık namına evleneceklerini söylemektedir.

Devamı Baş Tacım 39. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 38. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 38 Bölüm Fragmanı

30 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 38 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu