Baş Tacım

Baş Tacım 39. Bölüm Özeti (31 Temmuz Cumartesi) Satiş ile Varşa Nişanlandı!

Baş Tacım 39. bölüm özeti 31 Temmuz Cumartesi. Varşa ile Satiş’in nişanında büyük kavga çıkacak. Savita ortalığı birbirine katacak! Detaylar Baş Tacım 39. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 40. Bölüm Özeti (1 Ağustos Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 39. Bölüm Özeti)

 • Arçana, Varşa’nın nişanı için Solu’nun evine gidecek
 • Manav, Varşa’nın nişanı için hediye getirecek
 • Manav’ın bu davranışı Arçu’yu etkileyecek
 • Nişan törenine Bhavna, Acit’i bizzat davet edecek
 • Acit nişan da Savita’ya karakol meselesini açacak
 • Savita sinirlerine hakim olamayıp kavga çıkartacak

Detaylar Baş Tacım 39. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 39 Bölüm Özeti;

Bölüm Arçana’nın Manav ile Şiravani’yi görmesi ile başlar. Vişali elindeki dondurmayı Arçana’ya uzatır. Arçana’nın gözlerinden yaşlar döküldüğünü görünce “Ne oldu abla” dediği sırada Vişali, Arçu’nun baktığı yöne bakınca, Şiravani ile Manav’ı görür. Vişali açık açık onlar artık nişanlı. Neden üzülüyorsun der. Arçana da ne olursa olsun Manav kocası olduğunu ve bu olanlar zoruna gittiğini söyler.

Baş Tacım 39 bölüm özeti Başlıyor!

Savita, Şiravani’ye gelen altınları hesaplar. Vandu annesine ne yapıyorsun burada der. Savita zenginliklerini hesapladığını söyleyince, Vandu altınların Şiravani’ye ait olduğunu, dolayısı ile zengin olan da Şiravani olduğunu söyleyince “Aptal kızım. Şiravani kim? Kimin gelini? Tabi ki benim gelinim olacak. O zaman da bu altınlar benim olacak” diyerek düşüncesini paylaşır.

Solu’nun evinde Varşa’nın nişan töreni hazırlıkları son hız devam eder. Solu’nun evine hiç beklenmedik bir misafir gelir. Manav hayırlı olsun diye hediye getirmiştir. Herkes Manav’ın bu düşünceli davranışı karşısında teşekkür eder. Arçana, eşi Manav’a ikramlar da bulunur.

Baş Tacım 39. Bölüm Özeti (31 Temmuz Cumartesi) Satiş ile Varşa Nişanlandı

Manşu, annesine olup bitenden haberdar eder. Rasika da nişan törenine Acit’in de geleceğini haber verince, Manşu bu nasıl olacak diye merakla sorar. Rasika, Acit’in bizzat Bhavna tarafından nişana davet edildiğini söyler. Manşu işlerin daha da kötüye gitmesinden korktuğunu açıklar.

Vişvasra, Manav’ın nereye gittiğini sorar. Rasika da tamirhaneye gittiğini söyler. Damodar, Şiravani’yi doktora Vindu’nun götürmesini ister. Vindu, Şiravani’nin yanına gidip birlikte doktora gidebileceklerini söyler. Şiravani, sadece Manav ile gideceğini söyleyip, doktora daha sonra gideceğini söyler. Şiravani Vandu’yu tek yakalamışken, onu kendi tarafına çekmek için duygu sömürüsü yapar.

Varşa, eniştesi Manav ile bir ara yalnız kalır. Varşa eniştesine hep böyle olmasını, ablasını da hiç bir zaman yalnız bırakmamasını ister. Manav, Varşa’nın sözlerine kalbi ile katılsa da Şiravani’nin doğacak bebeği Manav’ın dilini kilitler.

Arçana, Varşa’nın konuşmalarını duyup Manav’ın yanına gider. Şiravani ile olan evliliğini kabullenemediğini, bu kararından dönmesini istese de Manav, mecbur olduğunu söyler.

Baş Tacım 39. Bölüm Özeti

Manuhar, damadı Manav’ı yanına çağırır. Solu ona hediye verir. Manuhar, “Sen de bizim bir evladımızsın. Bu hediye senin oğlum” der. Manav utancından yerin dibine girer. Zira Arçana’nın üzerine Şiravani ile evlenecek olmasına rağmen Solu ve Manuhar’ın kendisine karşı samimiyeti, Manav’ı duygulandırır.

Varşa’nın nişan töreni başlar. Misafirler gelmeye başlar. İlk gelenlerden biri de Manşu’nun annesi Rasika. Rasika, Arçan’nın alnında sindur, boynuna da mangalsutrayı görünce Manav’ın yanında şöyle der.

“Kız Arçana başına sindur sürmüşün. Hayırdır!”

Diye eleştirir. Akşama doğru Damodar ve Savita gelir. Savita Manav’ın tamirhane de çalıştığını düşse de karşısında Solu’nun evine Manav’ı görünce “Hayırdır oğlum. Sen burada ne arıyorsun?” diye oğluna sorar. Tam da bu sırada Acit gelir. (Yeni bir oyuncu hayat veriyor)

Manşu Acit’i görünce hoş geldin abi der. Solu ve Satiş de şok olur. Zira düğüne davet edilmediğini düşünür. Savita “Bu karaktersiz değil mi? Manav’a iftira atan. Şunu elime verseler parçalarım” diyerek durumu değerlendirir. Solu da bu nasıl oldu da nişana geldi der.

Rasika hemen durumu kullanmak için Solu’nun yanına gider.

“Solu Acit’in gelmemesi için konuştuk. Lakin Satiş’in annesi, benim ahretliğim Bhavna illa Acit olmadan olmaz dedi. Ben de oğluma gelmesini söyledim!”

Acit yüzsüzlük yapıp Solu’nun yanına gidip “Hayırlı olsun” der. Vinod’un yanına gidip elini uzatır. Lakin Vinod elini sıkmaz. Açıkça gitmesi yanında tavır takınır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav, Acit’in gelmesi ile Arçana mutfağa gittiğini fark eder. Dikkatlice Arçana’yı izledikten sonra Arçana misafirlere meyve suyu ikram edeceği sırada Manav, Arçana’nın elinden meyve suyunu alıp, Acit’e götürür. Acit meyve suyundan aldığı sırada Manav, Acit’in kendisine karşı herkesin içinde attığı iftirayı düşünür. Elindeki tepsiyi kafasına geçirmek ister. Ancak Varşa’nın nişan törenini mahvetmek istemediği için ses etmez.

Baş Tacım 39. Bölüm Özeti - Acit, Savita'yı Sinir Eder

Satiş ile Varşa’nın nişan töreni sırasında din görevlisi kız tarafından olan evlileri tek tek çağırır. En son din görevlisi başka evli yok mu dediği sırada, herkes Manav ile Arçana’ya bakar. Manav da Arçu’yu alıp, Varşa ile Satiş’i tebrik eder. Bu sırada Manav’ın annesi Savita, “olamaz Gitti Altınlar ;)” bakışı atar.

Acit hemen bu fark eder. Savita’yı sinir edecek sözler söyler. (Polis karakolunda dayak yediklerini) Savita deli bir kadın. Nişan, düğün dinlemediği için herkesin içinde delirir. Acit’e bağırıp çağırır. Rasika hemen Savita’yı karşısına alıp tartışmaya başlar. Bhavna, doğru söyleyen Savita’nın yanında yer alması gerekirken Rasika’nın yanında yer alır.

Baş Tacım 39. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

31 Temmuz Cumartesi Baş Tacım Özeti

31 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 31 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Bhavna bununla da kalmaz. Rasika ve Acit benim davetlim. Sen Savita’yı buradan gönder. Solu, gitmelerini söyler. Rasika gitmeyeceğini, karaktersiz oğlunu getiren Acit’in ve annesinin gitmesini söyleyince, Acit delirir.

Acit, Savita’yı karşısına alınca, Manav annesine kimse laf edemez deyip Acit’i dövmeye kalkar. Bir anda düğün yeri ringe döner. Araya girenler kavgayı ayırır. Savita ve ailesi nişan töreninden öfkeyle ayrılır. Bhavna hemen Sacit’in iyi olup olmadığını sorar. Acit, Manav ve ailesi hakkında atıp tutunca, Arçana da dayanamaz. Manav’ın arkasından gider. Arçu giderken, Acit’in ağzının payını verir.

31 Temmuz Cumartesi Baş Tacım Özeti - Savita Kaseti Alır

Bhavna, Solu’nun yanına gidip düğünde Manav ve ailesini görmek istemediğini dolaylı yoldan söyleyince, Varşa da Satiş’in yanına gidip, Acit ve ailesini düğünde görmek istemediğini söyler. Bhavna bunu duyar. Varşa da kaynanası Bhavna’nın bunu duyduğunu bilir. Nişan sonrasında Bhavna, Varşa’nın yanında Rasika’ya “düğüne de bekliyorum! Öyle değil mi gelinim” der.

Herks gittikten sonra Varşa, düğünün de Acit’i istemediğini Manşu’nun yanında söyler. Varşa ile Manşu tartışır. Manşu, Acit’in haksız olduğunu bildiği halde kardeşini sonuna kadar savunur.

Savita gece su içmek için kalkar. Arçu’yu mutfakta göremeyince evde onu arar. Bu sırada Arçana, Manav’a Şiravani meselesine son vermesini ister. Lakin Manav evlenme konusunda mecbur olduğunu söyler.

Savita bunu Manav’ın ağzından Arçana’ya söylediğini duyunca hemen Şiravani’yi uyandırıp, gizlice Arçana ve Manav’ı dinlemesini ister. Bu sırada Arçu “Lütfen beni affet” deyip Manav’ın koluna sarılır. Şiravani bu manzarayı görünce kıskançlıktan delirir. Arçu’yu kolunda tutup salona getirir. Manav’ı elinden almaya çalıştığını söyler. (Kim kimi elinden alıyor acaba) Şiravani ağzına gelenleri söyleyip, odasına gider.

Ertesi gün Savita, Arçana’nın elindeki Acit’in ses kaydını zorla alıp Manav’a verir. Gidip polise ihbar etmesini ister. Manav hayır diyerek karşı çıkar.

Devamı Baş Tacım 40. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 39. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 39 Bölüm Fragmanı

31 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 39 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. ben bu siravaniyi anlamiyorum. Evlenmeden hamile kalmasi yetmezmis gibi manavi arcananin elinden almak istiyor.Ne yuzsus ne karaktersiz kizmis siravani. Siravani ne çabuk Saçìni unutdy. Hemen Manava aşık olmaya basladi. manavi kendi karisindan kıskanıyor. Siravaninin babasida ne utanmaz biri kızı gibi oda. Manavin evli olduguni bile bile kizini manavla evlendirmek istiyor. Bir ayleyi dağıtıp kizini vericek. Kizinida alip amerikaya gitse cok daha dogru olurdu.Oysa manavin esi var. Hemde hickimsenin anlamadigi bilmedigi kadar herkesden sakinicak kendini bile o kadar sevmiyor arcanayi sevisi kadar.Basindan beri siravani biliyordu arcanayi cok sevdigini.

  1. aynen… ilerleyen bölümler de Arçana’ın kardeşi Varşa da kötü biri olacak. Arçana’nın bebeğini çalacak

   1. Dogru soyluyorsun Filizcim Varsa Sohami kaciracak ve oldu diye bi sure diziden ayrilicak sonra Sonham büyuyup serseri bir tip olarak diziye geri donecek

 2. Merhaba Filizjim neden can yoldasym yazmoyorsyn lütfen yazarmisin

 3. Merhaba Filizjim can yoldasym dizisine ne zaman yazyorsyn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu