Baş Tacım

Baş Tacım 4. Bölüm Özeti 24 Haziran Satiş Nişanı Atacak Mı?

Baş Tacım 4. bölüm özeti 24 Haziran Perşembe. Rasika’nın planı tutmayacak. Acit’in arçana’yı ucuz bir kız gibi göstermesine Satiş inanacak mı? Detaylar Baş Tacım 4. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 5. Bölüm Özeti için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 4. Bölüm Özeti)

  • Satiş ve ailesi Arçu’nun evine gelecek
  • Rasika nişanı atacaklarını beklerken nişan tarih almaya geldiklerini öğrenecek
  • Acit arkadaşları ile Arçana’ya tuzak kuracak
  • Satiş ile Arcana akşam yemek yiyecek
  • Satiş Nişanı Atacak mı?

Detaylar Baş Tacım 4. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 4 Bölüm Özeti; Rasika’nın gelmesi ile başlar. Herkes elindeki çiçeğe odaklanmıştır. Manşu, annesinin elindeki çiçek de ne der. Rasika Satiş ve ailesinin aklına girdiği için Arçu ve annesi Sulochana iyi tutmak için harekete geçer. Çiçekle gelip “Arçu benim de kızım” deyip yaptığı hatadan dolayı özür diler.

Baş Tacım 4 bölüm özeti Başlıyor!

Rasika kızı Manşu ile yemek hazırlarken, Manşu “Anne ne yaptın sen. Bunlarında neden özür diledin” diye sorar. Rasika Satiş ve ailesini ayarladığını, yakında evde kıyamet kopacağını söyler. Tam da bu sırada Satiş ve annesi gelir. Sulochana neden geldiklerini merakla gözlerle bakar.

Satiş ve annesi Sulochana ile önemli bir konu hakkında konuşmak istediklerini söyler. Bazı sıkıntıları çözmek için geldiklerini söyleyince, Arçana ve aile üyeleri Satiş’in evelenmekten vaz geçtiğini anlar. Lakin gerçek çok farklıdır. Sulochana, Satiş ve annesi bir odaya gidip konuşurlar. Damat tarafı Arçana hakkında duyduklarını da söyler.

Satilş ve annesi dışlarından söylenen hiç bir şeyi önemsemediklerini, buraya düğün tarihini ve gelinin görmeye geldiklerini söyleyince herkes derin bir nefes alır. Arçana da çok mutlu olur. Rasika hemen oğlu Acit’i arayıp planları işe yaramadığını, ikinci Hamellerini hemen yapıp Satiş’in annesini aramaları gerektiğini söyler.

Baş Tacım 4. Bölüm Özeti

Acit’in ayarladığı kadın Satiş’in annesini arayıp Arçana hakkında iftira atar. Herke kadının ne konuştuğunu anlamadan yapacağı açıklamaya odaklanır. Satiş’in annesi kadına fırça atıp telefonu kapattıktan sonra morali bozulur. Rasika ise her an Satiş’in annesi Arççana ile evliliği sonlandıracağını bekler. Lakin öyle olmaz. Kadın hiç bir şey demeden Açnaha’yı kendilerinin tanıması gerektiğini düşünür. Kaynak: dizicenter.net

Ertesi gün Satiş kaynanası Sulochana’yı arayıp Arçana ile görüşmek istediğini söyler. Ev halkı uzun zamandır bu manzarayı görmeyi beklemiştir. Herkes biraz da dalga geçerek “müstakbel damadımız seninle telefonla görüşmek istiyor” diyerek dalga geçerler.

Baş Tacım 4. Bölüm Özeti - Satiş Nişanı Atar
Baş Tacım 4. Bölüm Özeti – Satiş Arçana’nın Resmine Bakar

Arçana evde utana sıkıla telefonu alır. Meraklı Melahat Sulochana ve kızları Varşa ve Vaşali de telefonda ne konuştuklarını dinler. Satiş Arçana ile dışarıda buluşmak istemiştir. Sulochana hemen kızına kabul etmesini ister. Varşa ve Vaşali de Arçana’yı hazırlar. Satiş araba ile gelip Arçana’yı evinden alır. İlk defa gece dışarıda yemek yiyecek olan ikili birbirlerini daha yakında tanımak ister.

Satiş ile Arçana giderken yolda arabaları arızalanır. Satiş yakınlar da araba tamir eden birilerinin olup olmadığını sorar. Bir çok kişi Manav’ın dükkanını tarif eder. Manav arabayı tamir eder. Hakkından fazla veren Satiş’e geri parasını iade eder. Parayı almayan tamirciye Arçana yüzünden bakmadan bahşiş verir. Manav ise Arçu’nun kendisine bahşiş vermesine çok bozulur. Baş Tacım 4. Bölüm Özeti devam ediyor.

Satiş Arçana’yı çok pahalı bir restoranda götürür. Arçu lokantada menüde yazan rakamları görünce şok olur. Zira o para ile kendi ailesinin bir ay geçindiğini düşünür. Satiş ise özgürce istediği yemeği seçebileceğini söyler. Birlikte temek yedikten sonra arabaya kadar yolda yürüyen ikilinin yanında bir delikanlı gelir. Arçana’yı ucuz bir kadınmış gibi aksettip diyaloğa girer. Arçu tanımadığını söyler. Satiş ise Arçu’nun başka erkeklerle samimi bir kız olduğunu düşünür.

Bu olayı planlayan isim ise Manşu’nun öz kardeşi Acit’den başkası değildir. Arçu ile laubali olarak konuşan adam Arçu’yu ile konuştuktan sonra hemen Acit’in yanına gelip söylediklerini bir bir yaptığını, Satiş’in çok bozulduğunu anlatır. Kaynak: dizicenter.net

Baş Tacım 4. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 24 Haziran Perşembe Özeti

24 Haziran Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 24 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Satiş morali bozulsa da Arçu’ya bir şey demez. Arçu da adamın söyledikleri karşısında gözlerinin yaşını tutamaz. Eve geldiklerinde Satiş, Arçana’nın gözündeki yaşları görünce şaşırır. Satiş adamın söylediklerini asla kafasına takmadığını, Arçu’ya da kafasına takmamasını söyler.

Baş Tacım 24 Haziran Perşembe Özeti
Baş Tacım 24 Haziran Perşembe Özeti – Acit’in Adamı Satiş İle Konuşur

Satiş Arçu’yu sağ salim annesine teslim eder. Lakin Arçu’nun yüzünden düşen bin paçadır. Vişali ve Varşa neler olduğunu anlatmasını ister. Arça ise sıradan bir yemek yedik diyerek kardeşlerini üzmeden olayı geçiştirmek ister. Sulochana da kızlarına çok fazla üzerine gitmemelerini söyler. Ancak Sulochana, kızı Arçu’nun düşünceli tavırları karşısında bir şeylerin ters gittiğini hisseder.

Manşu hemen annesi Rasika’yı arayıp Arçu’nun morali çok bozuk bir şekilde geldiğini haber verir. Vinod ve Sulochana hemen Arçu’yu hesaba çeker. Neler olduğunu anlatmasını ister. Arçana da neler olduğunu tek tek anlatınca Vinod sinirden deliye döner. Kaynak: dizicenter.net

Acit planın başaralı olduğunu anlayınca başka bir arkadaşını Satiş’in yanına gönderip adamla olur olmadık mevzuda tartışır. Satiş tartışma sonrasında karşısında ki adamı itekler. Adam elindeki Arçana’ya ait olan resmi yere düşürür. Satiş bu resmi bulur. Satiş o sinirle nişanı atacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Devamı Baş Tacım 5. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 4. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 4 Bölüm Fragmanı

24 Haziran Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 4 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu