Baş Tacım

Baş Tacım 40. Bölüm Özeti (1 Ağustos Pazar) Acit Yine Kurtuldu!

Baş Tacım 40. bölüm özeti 1 Ağustos Pazar. Acit yine dört ayak üstüne düştü! Vandu’nun şikayeti de boşa çıktı! Detaylar Baş Tacım 40. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım Arçana Ölecek Mi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 40. Bölüm Özeti)

  • Vandu, Acit’in ses kaydını polise verir
  • Acit tutuklanır
  • Aci,t nezarette kaçıp Vandu’yu kaçırır
  • Acit Vandu’ya tecavüz etmek ister
  • Vandu son anda kaçar
  • Acit, hemen polis nezaretine gizlice girer
  • Manav polis karakolunu basıp hesap sorar
  • Krakol da Acit’i görünce şok olur

Detaylar Baş Tacım 40. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

=> Baş Tacım 41. Bölüm Özeti (2 Ağustos Pazartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Baş Tacım 40 Bölüm Özeti;

Manav ile Savita’nın konuşması ile başlar. Savita kaseti verip, Satiş’i şikayet edip tutuklatmasını ister. Manav annesine hayır diyerek karşı çıkar. Savita neden diye sorunca, Arçana’yı ailesine karşı küçük düşürmeyeceğini, Varşa’nın düğün arifesinde böylesi bir kargaşa çıkartmayacağını söyleyip kaseti çöpe atar. Savita da sinirlenir.

Baş Tacım 40 bölüm özeti Başlıyor!

Şirvani, bir önceki gün doktora Manav ile doktora gidememesinin acısını Arçana’dan alır. Manav’ı evde beklerken, Manav’ın başka işleri olduğunu söyleyip, laf çarpar. Arçana kardeşinin nişanına gittiği için bir anda suçlu olur.

Şiravani doktora gitmek istemediğini, ihtiyaç olursa taksiye binip, kendi başına gideceğini söyler. Sonrasında kaynanası Savita’yı yanına çağırıp tapınağa giderler. Damodar ise her şeyin farkında. Şiravani Saçin ile kırıştırıp hamile kaldığı için Manav, Şiravani ortada kalmasın diye evleneceğini söylemiş. Şiravani buna tamah etmesi gerekirken, Arçana’nın elinden Manav’ı almaya çalışması Damodar’ı da sinir eder.

Yine dini tören de Solu ve ailesi Bhavna’nın daveti üzerine giderler. Varşa kaynanasına karşı saygıda kusur etmez. Acit meselesinden dolayı Satiş ile Varşa’nın arası da açıldığı için ikili birbirlerine karşı daha mesafeli konuşurlar. Her şey yolunda derken, Rasika ve Acit tören alanına çıkagelir. Yine herkes sinir olsa da bir önceki gün ki gibi tepki vermezler.

Baş Tacım 40. Bölüm Özeti (1 Ağustos Pazar) Acit Yine Kurtuldu
Baş Tacım 40. Bölüm Özeti (1 Ağustos Pazar) Acit Polis Karakolunda

Yakında evlenecek olan Satiş ile Varşa dini törenin ilk ritüelini yerine getirip, ateşi yakarlar. Sonrasında zengin olan Bhavna misafirlere ikramlarda bulunur. Varşa kaynanasının Yanına gidip “Ben de yardım edeyim!” der. Bhavna bilerek Varşa’nın eline ekmek verip, bu ekmeği Rasika ve Acit’e ver der.

Varşa, Bhavna’nın bilerek gönderdiğini ve boyun eğeceğini düşünürken, Varşa önce Acit’e, daha sonrada Rasika’ya ağzının payını verir. Rasika neye uğradığını aşırır. Zira Varşa hakaret etmeden, imalı sözlerle her ikisini de adeta dili ile döver.

Diğer tarafta Savita ve komşuları ateşin etrafında toplanırlar. Komşulardan biri Şiravani’nin karnının büyüdüğünü fark eder. Diğer komşularla çekiştirmeye başlar.

“Görüyon mu kız. Şiravani hamile! Bak karnı da büyümüş. Acaba kimden hamile kaldı?” ;)

Dediği sırada komşuların yanın Arçana gelir. Şiravani’nin Saçin’den hamile kaldığını, Manav Şiravani’yi ortada bırakmamak için onunla evleneceğini bildirir. Bu meseleyi daha fazla konuşmamalarını özellikle rica eder.

Baş Tacım 40. Bölüm Özeti

Varşa, Rasika’nın ağzının payını verip annesinin yanına gider. Tam da bu sırada polisin siren sesleri duyulur. Polis memurlar Acit’in kim olduğunu sorar. Çevredekiler Acit’i gösterir. Polisler acit’in yanına gidip savcılık emri ile gözaltına alma kararları olduğunu söyler. Rasika hemen oğlunu götürmelerine engel olmak ister. Lakin komiser sert çıkar. Rasika neden diye sorsa da polis bilgi vermez.

Karakola giden Rasika, Acit’i kim neden şikayet ettiğini sorar. Karakol amiri de Vindu Desmuk’un şikayette bulunduğunu, ellerinde delil olduğunu söyler. Rasika bunun üzerine şok olur. Savita’nın evinden Vindu, Saçin’in anısına Acit’i şikayet ettiğini, geceleri yatamadığını, en azından kötülerin yaptıkları yanına kar kalmaması için yaptığını söyler.

Baş Tacım 40 Bölüm Özeti - Vandu Yaşadıklarını Anlatır
Baş Tacım 40. Bölüm Özeti – Vandu Acit’i Anlatır

Savita ve ailesi ertesi gün Holi bayramına kalkar. Herkes birbirini toz boyalarla yüzlerini boyar. Arçana yine istenmeyen kişi olduğu için tüm bunların gerisinde kalır. Balkonda eğlenen insanları izler. Komşulardan biri Arçana’yı da alıp eğlenceye davet eder. Manav, Arçana’nın yüzüne boya sürer. Şiravani ise Manav’ın kendisine yapmadığı için kıskanır.

Acit karakoldan polisin birine rüşvet verip gizlice çıkmayı başarır. Hemen akabinde Holi bayramı vasıtası ile eğlenen Daşmuk ailesini yanına gider. Yanında davulcu kılında adamları ile eğlencenin ortasına dalıp, Vandu’yu kaçırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Acit, Vandu’ya taciz etmek ister. Vandu namusunu korumak için eline geçirdiği tozu Acit’in gözüne atar. Bu boşluktan yararlanan Vandu hızla kaçıp evine gelir. Yaşadıklarını ailesine anlatır. Manav öfkeyle karakola Vandu’yu da götürüp, ellerinde delil olmasına rağmen Acit kardeşi Vandu’yu kaçırdığını söyler. Manav sinirlerine hakim olamayıp karakol amirine bağırır.

Abi bak Acit orada!

Deyince Manav da şok olur. Karakola amiri, Acit’in rüşvet verdiği kişilerden olduğu için Acit karakoldan çıkıp Vandu’yu kaçırmış, sonrasında Vandu kaçınca tekrar nezarethaneye gelmiştir. Geriye dönük olarak Acit karakolda nasıl kaçtığını, içerideki polisi nasıl ayarladığını anımsar. Kendisi ile kimsenin aşık atamayacağını söyler.

Savita’nın evinde Vandu, Acit’i hayal mi gördüğü yoksa gerçekten mi Acit’i görüp görmediği mevzu olur. Arçana kesinlikle Vandu’nun doğru söylediğini açıklar. Savita, Arçana’ya kızıp “Her şey senin yüzünden oldu” der. Vişvasra dayanamaz ve kaset meselesini ortaya atıp işi başlatan kendisi olduğunu, Arçana’nun bunda hiç bir suçu olmadığını söyler.

Baş Tacım 40. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti

1 Ağustos Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 1 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manşu eşi Vinod ile kardeşi Acit meselesinden dolayı tartışır. Tartışma ortasında Rasika arayıp son olaylardan bilgilendirdikten sonra Manşu, Vinod’a Manav ve ailesinin yalancı olduğunu, Acit nezaretteyken Vandu kendisini Acit’in kaçırdığını iddia ettiğini söyler. Bunu duyan herkes şaşkınlığını gizleyemez.

Vandu normalde tek başına gittiği yere artık Manav ile birlikte gitmek zorunda kalır. Arçana, evden Acit’in nezaretten çıktığını öğrenir öğrenmez Savita’ya söyler. Savita da hemen Manav ile Vandu’yu çağırıp, Acit’in nezaretten çıktığını söyler. Manav, Acit’in şimdi elimden çekeceği var deyip Acit’i öldürmeye gider. Arçu yalvarsa da oralı olmaz. Şiravani “Bebeğimi babasız koyma” diye ağlar. Bunun üzerine Manav, işe gideceğini söyleyip evden ayrılır.

1 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti - Arçana Satiş'i İkaz Eder
1 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti (40. Bölüm) – Arçana Satiş’i Uyarır

Manav evden çıkar. Çok geçmeden posta gelir. Arçana içerisinde ne olduğuna bakmadan masanın üzerine koyar. Bir kaç dakika sonra Acit, Manav’ın evini telefonla arayıp hediyesini alıp almadığını sorar. Arçana ne hediyesi derken, masanın üzerindeki posta aklına gelir.

Arçana hemen mektubun içinde ne var diye bakınca, yüzü boyalı ve arkası dönük kişinin Vandu’ya taciz ettiği resmi görünce şok olur. Bu sırada içeri giren Vandu da resmi görünce şok olur. Arçana o sinirle Savita’nın evine gider. Acit’a tokat atıp, Vandu’nun namusuna laf atamayacağını söyler.

Savita hemen oğlu nezarette olduğu halde iftira atıldığını söyler. Arçana, Acit’in gönderdiği resimi gösterip, resi,mde Vandu’ya tacizde buluna kişinin kolunda ki iz ile Acit’in kolunda ki iz aynı oldğunu söyler. Acit kendi eli ile kendisini ele verdiğini, ayağını denk almaz ise mahkemeye vereceğini söyleyip oradan ayrılır. Tüm yaşananları Manav’ın tamirhanesine gelip anlatır.

Arçana eve geldiğinden Savita anlamadan, dinlemeden Arçana’nın elindeki resmi yakar. Arçana onun delil olduğunu söylese de Savita sinirden delirir. Ertesi gün Acit, Vandu’yu kezzapla tehdit eder.

Devamı Baş Tacım 41. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 40. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 40 Bölüm Fragmanı

1 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 40 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Filizcim cok teşekürler yeni ozetler dekleyorys teşekürler

  2. Varsa ileride neden kötü oluyor acaba niye yeğenini kaçırıyor ve Archana’nin çocuğu kötü mü oluyor önce yıl nerede ve nasıl yaşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu