Baş Tacım

Baş Tacım 41. Bölüm Özeti (2 Ağustos Pazartesi) Vandu Ölecek Mi?

Baş Tacım 41. bölüm özeti 2 Ağustos Pazartesi. Vandu, Acit’in namusuna laf etmesinden sonra intihar edecek. Peki Vandu ölecek mi? Detaylar Baş Tacım 41. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 42. Bölüm Özeti (3 Ağustos Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 41. Bölüm Özeti)

  • Manşu ile Vinod tartışacak
  • Vinod Manşu’ya tokat atacak
  • Manşu Vinod’u aile içi şiddet bürosuna şikayet edecek
  • Vinod özür dilecek
  • Arçana, Acit’in asit meselesini Manav’a anlatacak
  • Manav Acit’in evine gidip onu dövecek
  • Acit intikam almak için Vandu’nun gösterisinde resimleri her yere fırlatacak

Detaylar Baş Tacım 41. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 41 Bölüm Özeti;

Bölüm Vinod’un ellerinde çanta ile içeri gelmesi ile başlar. Vinod, düğün öncesinde gelen hediyeleri tek tek gösterir. Annesine gelen güzel sariyi giymesini ister. Sonrasında eşi Manşu’nun yanına gider. Eşine sariyi verip giymesini ister. Ancak Manşu hala Acit’in meselesinde Vinod’un aldığı tavır yüzünden tartışır.

Manşu sinirlenip giymeyeceğini söylese de Vinod artık eskisi gibi alttan almaz. Açık açık Acit’in yaptıklarının cezasını çektiğini söyler. Manşu, Varşa’nın düğünde olmasını istemediği mesel olur. Manşu, Varşa’nın buna hakkı olmadığını söylese de Vinod, Varşa’nın kendi düğünü olduğunu, istediğini davet edip istediğini davet etmeyeceğini söyleyip karşı çıkar.

Baş Tacım 41 bölüm özeti Başlıyor!

Vinod ile Vinod’un tartışmasını duyan Varşa, Manuhar ve Solu kapıya kadar gelir. Manşu avazı çıktığı kadar bağırıp, hakaretler edince Vinod dayanamaz ve Manşu’ya tokat atar. Solu, Manşu’nun tokat yemesinden sonra hemen içeri girer. Manşu sinirle Varşa yüzünden kendisine tokat attığını söyler. Manşu odadan çıkarken öfkeyle Varşa’ya bakar.

Rasika, Varşa’ya karşı işleri güzel idare ettiğini, şimdiden yüz vermemesini söyleyerek Varşa’nın ipini elinde tutmasını ister. Bu arada Varşa’nın Acit’i düğüne çağırmaması konusunu gündeme getirir. Bhavna, haberin Rasika’ya kadar gitmesine şaşırır. Rasika, iyi dileklerde bunup telefonu kapattığı sırada Manşu gelir.

Rasika kızına hoş geldin der. Ancak kızı Manşu ağladığını görünce ne olduğunu sorar. Manşu, Vinod’un tokat attığını, Acit meselesinden dolayı evde tartışma çıktığını söyler.

Solu ile kızı Varşa dünürlerinin evine giderler. Bhavna ve Satiş düğün öncesinde anları karşılarında görünce hem şaşırırlar, hem de buyur ederler. Solu, düğün öncesinde eksik bir durum olup olmadığını sormaya geldiğini söyler. Bhavna, “müstakbel gelinim ile birlikte kahve yapalım” diyerek Varşa’yı mutfağa çağırır. Bhavna mutfakta asıl niyetini ortaya koyar.

Rasika’nın aradığını, düğünde Acit’in olmaması meselesini açtığını söyler. Yakında Satiş’in eşi olacağını ve kendisinin de gelini olacağını, kimseye düşmanlık beslememesini ister. Varşa durumu idare eden sözler söyleyince, Bhavna gelinine teşekkür eder. Satiş de gizlice konuşmaları dinler. Bhavna mutfaktan çıkınca Satiş gelir. Nişanlısına “Seni seviyorum” der.

Manav işten gelirken herkese hediye alır. Manav herkesin hediyesini tek tek verir. En sona da Arçana’ya hediyesini verir. Zavallı Arçana kendisine Manav’ın hediye almasına çok sevinir. Damodar da açık açık Manav Arçana’ya da hediye aldı. Arçana benim gelinim deyip, karısı Savitya’nın sabahtan beri “Benim gelinim Şiravani” laflarına karşılık verir.

Baş Tacım 41. Bölüm Özeti

Vinod evdeyken telefon gelir. Manşu, kendisini darp ettiği için şikayette ulunduğuna dair telefon alır. Vinod olayı çözmek için evden ayrılırken, Solu Varşa’yı evlendireceği sırada oğlunun boşanmasından çekinir.

Pazar yerinde Savita pazarcı kadında daha fazla sebze alabilmek için tartışır. Bu sırada Acit gelir. Savita’ya laf atar. Savita oğlunun ölümünden sorumlu Acit’in sözlerine dayanamaz ve boğazına sarılır. Acit laflarına devam edip sinir eder. Varşa pazarda gezerken olayı fark edip gelir. Acit’i açıkça tehdit eder. Pazar yerinde yaptıklarını polise anlatılmasını istemiyorsa çekip gitmesini ister. Acit sinirle orayı terk eder.

Baş Tacım 41. Bölüm Özeti (2 Ağustos Pazartesi) Vandu Ölecek Mi

Vinod aile içi şiddet bürosuna gider. Orada Manşu ve Rasika orada beklemektedir. Manşu, Vinod’u görünce ayağa kalkmak ister. Ancak Rasika buna engel olur. Aile içi şiddet bürosunda çalışan görevli;

“Hakkınızda eşinizi darp ettiğiniz iddiası var. Bu konuda ne söyleyeceksiniz!”

Deyince Vinod açıkça hata ettiğini, bir an canından bile çok sevdiği eşine şiddet uyguladığını kabul eder. Manşu güzle sözlere karşı hemen yelkenlerini suya indirir. Rasika, Vinod ile Manşu’nun barışmasına sinir olur.

Rasika oğlu Acit’in ortalığı karıştırdığının farkında. Yaptıkları unutulana kadar ortadan gitmesi için oğluna ABD’ye bilet alır. Lakin Acit annesine kolayca vaz geçmeyeceğini, kendisini rezil edenlerden tek tek intikam alacağını söyler. Başta Rasika’nın kızı Vandu ile başlayacağını söylediği sırada Rasika “Sakın” der. Düşmanların çoğaltmamasını ister. Acit uzu uzun düşündükten sonra ABD’ye gideceğini söyler. Lakin içinden “İntikamımı aldıktan sonra” der.

Vandu, dans dersini öğrenmek için kendi başına dans etmeye başlar. Şiravani yanlış yaptığını, doğrusunu göstereceğini söyleyip hareketi kendisi yapmaya çalışırken dengesini kaybeder. Son anda Manav onu tutar. Manav sinirle doktorun ne dediğini unuttun mu? sen diye karşı çıkar. Arçana da Manav’ın yanında ona destek vertip, bebeğe zarar vereceğini söylediği sırada Şiravani “Sen benim bebeğim hakkında sakın konuşma!” diye çıkışır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arçana, Şiravani’nin hakaret dolu sözlerinden sona mutfağa gidip ağlar. Manav hemen peşinden gidip Arçana’yı sakinleştirmeye çalışır. Doğruyu söylediğini ama ona rağmen tepki aldığını söyleyip gözlerindeki yaşları siler. Sonrasında Manav iş yerinde işi çıktığını, Vandu’yu üniversiteye götürmesini ister.

“Hayır Manav! Vandu’yu sen götür. Vandu ile senden saklandığımız bir olay var. Acit, Vandu’yu okulda sıkıştırıp, yüzüne asit dökeceğini söylemiş”

Deyince Manav sinirden deliye döner. Acit’i dövmeye gider. Bu sırada Savita, Arçana’ya kızar. Oğluna ne dedin de sinirle gitti diye kızar. Acit sinirli bir şekilde eve gelir. Rasika oğluna ne olduğunu sorar. Varşa pazar yerinden kendisini tehdit ettiğini söyler. Bu sırada zil çalar.

Manşu kapıyı açar açmaz içeri Manav girer. Acit’in yakasına yapışıp eşşek sundan gelinceye kadar döver. Bu arada Rasika da Manav’ın yumruklarından nasibini alır. Manşu Manav’a yalvarır. kardeşine bir şey yapmamasını ister. Manav;

“Manşu’ya dua et! Bir daha kardeşimin yakınında görürsem seni öldürürüm!”

Diyerek Rasika’nın evinden çıkar. Rasika hemen polisi aramasını ister. Ancak Acit, polisi karıştırmamalarını, kendisi bu işin üstesinden geleceğini söyler. Manav eve gider. Ağzında kan lekesi gören Şiravani, hemen panik yaparken, Rasika “Gördün mü senin yüzünden oğlumun ağzı kan ” der. Manav, Arçana’nın suçu olmadığını söyleyip destek olur.

Baş Tacım 41. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti

2 Ağustos Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 2 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Vandu, üniversitenin dans gösterisinde görev alır. Vandu dans ederken Acit gelir. Vandu’nun ayaklarına kapanıp onu affetmesini, yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söyler. Bu sırada Manav dışarı da telefonla konuşur. İçeri gelince Acit’i Vandu’nun yanında görünce koşarak gelir. Acit’i dövmeye çalışır. Acit, özür dilemeye geldiğini söyler. Elindeki resimler alıp bunları sileceğini ve kimseye göstermeyeceğini söyleyip dans gösterisini izlemeye çalışanların üzerine resimleri atar. Herkes, Vandu’nun tecavüze uğradığını düşünür.

Manav ve ailesi ve gelir. Savita kızının namusuna laf edildiğini söyler. İş gene Arçana’nın üzerine kalır. Savita Arçana’ya kızar. Arçana o sinirle Rasika’nın dernek toplantısı yaptığı restorana gider. Herkesin içinde Acit’in yaptıklarını anlatır. Manşu kardeşinin böyle bir şey yapmadığını söyleyince Arçana sinirlenir. “Ben size Rasika ve ailesinin ne kadar rezil insanlar olduğunu anlatayım” diyerek yaptıklarını baştan sona anlatır. Çevredeki kadınlar da Arçana’ya destek olur.

2 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti - Arçana Annesini Kovar

Akşam Vandu evden kaçar. Savita Arçana’yı eve almadığı için dışarıda yattığı için Vandu’nun dışarı çıktığını fark eder. Bağırarak Vandu’ya seslenir. Sesleri duyan Manav hemen dışarı çıkar. Vandu koşarak kaçar. Nehir kenarına geldiğinde kendisini nehrin serin sularına atlar. Arçana da hemen peşinden atlar. Manav hem kardeşi hem de karısının suya mücadele ettiğini görünce Manav da atlayıp Arçana’yı kurtarır. Eve geldiklerinden Savita Arçana’yı suçlar. Manav sinirle şöyle der.

“Arçana olmasaydı Vandu şimdiye çoktan ölmüştü! Yeter artık Arçana’yı suçlama!”

Bay Vişvasıra da buna destek olur. Ertesi gün Varşa gazetede Vandu’nun intihar girişiminde bulunduğunu öğrenince Solu ve Varşa hemen Arçana’nın evine gider. Arçana annesini içeri almaz. Varşa’nın nişanın da kendilerini kovduğunu söyler.

Devamı Baş Tacım 41. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 41. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 41 Bölüm Fragmanı

2 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 41 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu