Baş Tacım

Baş Tacım 42. Bölüm Özeti (3 Ağustos Salı) Vandu ile Acit Evlendi!

Baş Tacım 42. bölüm özeti 3 Ağustos Salı. Vandu ile Acit evlendi! Peki bu duruma Savita ne dedi? Detaylar Baş Tacım 42. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 43. Bölüm Özeti (4 Ağustos Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 42. Bölüm Özeti)

  • Rasika, yeni bir paklan yapar
  • Acit Manav’ın dükkanını dağıtır
  • Manav dükkanına gider
  • Rasika ve Acit tapınakta Vandu’yu tehdit eder
  • Kadın hakları derneğinde Rasika ifade verirken, Acit ve Vandu evlendiğini söyler
  • Rasika hakkında ki suç duyurusu da düşer

Detaylar Baş Tacım 42. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 42 Bölüm Özeti;

Bölüm Rasika ile Acit’in konuşması ile başlar. Rasika, Hem Arçana hem Manav hem de Vandu hakkında planı olduğunu, hepsini şoke edeceğini söyler.

Manav ile Arçu dışarında birlikte eve gelince Şiravani kıskanır. Manav, durumu açıklamak istese de Şiraani sinirle Artık Arçana ile ilgili bir cümle bir duymak istemediğini söyler.

Baş Tacım 42 bölüm özeti Başlıyor!

Bhavna düğün davetiyelerini seçerken kocasında ve Satiş’den yardım alır. Kocası ve Satiş istediği davetiyeyi seçebileceğini söyler. Bu sırada Solu ve Varşa gelir. Bhavna müstakbel gelinine düğün davetiyesinin hangisi güzel olduğunu sorar.

Varşa ise çok farklı bir model beğenir. Bhavna sinir olur. Gösterdiği modeli çok eski olduğunu söyleyip kendi beğendiğini gösterir. Varşa istediğini seçebileceğini söyleyip, kaynanasının mutlu eder.

Baş Tacım 42. Bölüm Özeti

Rasika, akşam Arçana’yı telefonla arayıp, kadın hakları derneğinde savunma vereceğini, gelmesi gerektiğini söyler. Rasika ile Arçana kadın hakları derneğin de ifade verir. Rasika yine yalanlar atıp karşısında ki heyeti kandırır. Arçana ise Rasika’nın anlattığı gibi olayın olmadığını söyler. Arçana, Rasika’ya “bu düşmanlığın sebebi ne?” der.

Manav ile Arçana tapınağa gider. Tapınak girişinde Tarun Manav’ı arayıp acil dükkana gelmesini, dükkan da sıkıntı olduğunu söyler. Manav Vandu’yu tapınak da bırakıp hızla dükkana gider. Acit ve annesi Rasika ise Manav gittikten sonra Vandu’nın karşısına çıkar.

Baş Tacım 42. Bölüm Özeti - Acit ile Vandu Evlendi

Manav tamirhanedeki meseleyi çözer çözmez hemen tapınağa gelir. Tapınak da Vandu duvarın kenarında oturmuş, ağlar bir halde bulur. Bir anda görüntü değişir.

Kadın hakları derneği Savita’yı arayıp, son ifade için gelmeleri gerektiğini söyler. Manav, Arçana ile gideceğini söyleyince, Savita “Bende geleceğim” der. Rasika, kızı Manşu’yu arayıp, Vandu meselesini hallettiklerini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kadın hakları derneğin de Rasika ile Savita tartışırken, Şiravani Manav’ı arayıp, Vandu’nun evden kaçtığını ve hala da gelmediğini haber verir. Savita sinirle Acit’in kaçırdığını söyler. Görevliler Rasika’ya oğlu Acit’ arayıp bilgi almasını ister. Tam da bu sırada içeri Acit girer. Savita Acit’in boğazını sıkar. Kızının nerede olduğunu söyler.

Bu sırada içeri boynunda evlendiğini simgeleyen çiçekten kolye ile içeri Vandu girince herkes şok olur. Savita kızının Acit ile evlenmesine inanamaz. Savita kızına tokat atar. Manav da Vandu’yu başka bir odaya götürüp nasıl evlendiğini sorar. Vandu da Rasika ile Acit’in ettiği tehditlere karşın mecbur kaldığını anlatır.

Baş Tacım 42. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti

3 Ağustos Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 3 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor. Acit ile Vandu evlenince Rasika hakkında yapılan şikayet başvurusu da otomatikman düşer.

Acit Arçana, Manav ve Rasika’nın duasını almak için ayaklarına dokunur. Kadın hakları derneğinin önünden Vandu, düşmanı Acit’in arabasına binerken, Manav ve ailesi arkalarında bakar.

3 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti - Manav Şiravani'ye Kızar

Manav ve ailesi Rasika’nın evine gelir. Damodar hala kızının evlendiğine inanamaz. Manav ve ailesi evden çıkar. Akşam Acit, Vandu’ya tecavüz etmeye çalışır Rasika araya gidip oğluna kızar. Vandu’yu tehdit edip, Arçana ve Manav’ın gelmesini sağlamasını, gelince Arçana’ya tokat atmasını ister.

Vandu dediği gibi yapıp abisi ile yengesini çağırır. Evden gitmek istediğini söyler. Sonrasında gelmek istemediğini söyleyince, Arçana Vadu’yu götürmek ister. Vandu bu sırada Arçana’ya tokat atar. Böylelikle Acit’in Arçana’dan yediği tokadın intikamı alınmış olur.

Şiravani Vandu’yu sormak için Rasika’nın evine telefon eder. Rasika da Manav ile Arçana güle oynaya gittiklerini söyler. Arçana eve gelince, Şiravani Arçana’ya demediğini bırakmaz.

Manav, Arçu’ya yapılan hakaretlere dayanamaz ve Şiravani2yi herkesin içinde rezil eder. Kendisini kabul ettiğini, haddini bilmesini ister. Arçu’nun her zaman ki gibi bu olay da suçu olmadığını söyler.

Devamı Baş Tacım 43. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 42. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 42 Bölüm Fragmanı

3 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 42 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

Baş Tacım 43. Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm) – 4 Ağustos Çarşamba

Yukarıda verilen Baş Tacım 43 bölüm özeti sonrasın da gelecek bölümde neler olacak sorusu en çok merak edilen konular arasında yer almakta. İşte 4 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak Baş Tacım 43 bölüm fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Filzjim teşekür ederim özetler cok gözel yeni ozetler bekleyorys Merhabalar arkadaşlar iý agşamlar .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu