Baş Tacım

Baş Tacım 43. Bölüm Özeti (4 Ağustos Çarşamba) Acit Vandu’ya Tecavüz Eder!

Baş Tacım 43. bölüm özeti 4 Ağustos Çarşamba. Acit, Vandu’ya tecavüz edecek. Arçana Vandu’nun işkence gördüğünü öğrenecek! Detaylar Baş Tacım 43. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 44. Bölüm Özeti (5 Ağustos Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 43. Bölüm Özeti)

  • Vandu Arçana’ya tokat atmak zorunda kalır
  • Rasika Manav’a da vurmasını ister
  • Vansu vurmak istemez
  • Manav Vandu’nun ellerini tutup kendisini tokatlar
  • Şiravaini kıskançlık krizine girer
  • Manav Arçana’yı korur
  • Acit, Vandu’ya tecavüz eder

Detaylar Baş Tacım 43. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 43 Bölüm Özeti;

Bölüm Rasika’nın Vandu ile konuşması ile başlar. Rasika, Vandu’dan Arçana’ya tokat atmasını ister. Zira tokat atarsa tüm dertlerinin biteceğini söyler. Vandu hayır desede Rasika’nın zorlaması ile Vandu tokat atar. Manav yıkılır. Arçana ise işlerin düzelmesi için tokat yemesi gerekiyorsa bunu Vandu’nun yapmasını ister. Sonunda Vandu Arçu’ya tokat atar.

Baş Tacım 43 bölüm özeti Başlıyor!

Rasika “İşte benim gelinim” der. Sormasında Acit, Manav’a da tokat atmasını ister. Vandu abisine el kaldıramayacağını söyleyince Acit ve Rasika baskı kurar. Manav bu defa Vandu’nun ellerini tutup kendisini tokatlar. Rasika’nın tavrı bir anda değişir. Sanki Vandu’yu önemsiyor gibi yapar. Arçana ve Manav Rasika’nın evinden ayrılır.

Savita evde Mana’ın ne yaptığını merak eder. Damodar’a gidip bakmaları gerektiğini söyler. Damodar sabırlı olmasını, birazdan Manav ile Arçana’nın geleceğini söyler. Savita merakını gideremediği için Şiravani’ye Rasika’yı aramasını ister.

Şiravani, Rasika’yı arar. Rasika önce Şiravani’yi tanıyamaz. Daha sonra “Manav’ın ikinci karısı mı?” diye çıkışır. Bu durum Şiravani’nin zoruna gider. Rasika ortalığı karıştırmak için Manav ile Arçana çıkalı çok oldu. Şimdi dışarıda geziyorlardır. Diyerek kandırır.

Manav ile Arçana eve gelir. Rasika kızı Vandu’nun durumunu sorar. Manav, Vandu’nun iyi olduğunu söyler. Şiravani kandırıldığını düşünüp Arçana’ya hakaret eder. Manav, “Kes sesini Şiravani” der. Arçana kendisine yabancı olmadığını, boşanana kadar eşi olduğunu söyler.

Baş Tacım 43. Bölüm Özeti

Manşu, Vinod ile arası açılmıştır. Gerek Vandu meselesinden gerekse Acit’in yaptıklarını koşulsuz savunması, Vinod’un küsmesine neden olur. Manşu kendisini affettirmeye çalışır.

Arçana, Şiravani’nin çok üzüldüğünü, gidip ondan özür dilemesini ister. Manav gözleri yaşlı bir biçimde Şiravani’den özür diler. Şriavani ise Arçana ile yakınlaşmasını bir an bile kabul edemediğini, neden kendisine işkence ettiğini sorgular.

Acit eve alkollü gelir. Daha önce bu konuda (tecavüz) güvence verilmesine rağmen Acit dürüst durmaz. Alkollü bir halde Vandu’ya saldırır. Vandu kaçmak istese de Acit’in ellerinden kaçamaz. Acit Vandu’ya tecavüz eder.

Baş Tacım 43. Bölüm Özeti (4 Ağustos Çarşamba) Acit Vandu'ya Tecavüz Eder

Gece sesler duyan Arçana uykusundan uyanır. Savita’nın ağladığını fark eder. Hemen yanına gidip neden ağladığını sorar. Arçana, ilk defa Savita’ya yakınlaşır. Her şeyin geride kalacağını söyleyip, Rasika’ya moral verir.

Manav, ertesi gün Vandu’yu arasa da telefona Acit çıkar. yine abuk sabuk konuşup Manav’ı sinir etmeye çalışır. Rasika mutfağa Vandu’nun yanına gider. Vandu’nun kolunda ki ve boynundaki izleri görünce Acit’in Vandu’ya tecavüz ettiğini anlar. Ancak bir şey demez.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Varşa ile Satiş Manav’ın dükkanının önünde buluşurlar. Manav’ın dükkanının mühürlendiğini hemen Arçana’ya haber vermek için Savita’nın evini arar. Savita, telefonu açınca Varşa’ya bu telefon evin sabit hattı olduğunu, Arçana’nın cep numarası olmadığını, bir daha aramamasını söyler. Lakin Varşa çok önemli olduğunu söyleyince Arçana’ya telefonu verir. Varşa, eniştesi Manav’ın tamirhane dükkanını şirketin mühürlediğini haber verince Arçana şok olur.

Baş Tacım 43. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti

4 Ağustos Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 4 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana bu meseleyi Manav ile konuşur. Manav evce kimseye bu meselden bahsetmemesini, yakında işleri düzene koyacağını söyler.

4 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti - Savita Arçana'yı Kovar

Ertesi gün Manşu ve Vinod ile Rasika, Vandu ve Avcit Savita’nın evine gelir. Rasika gelmeden önce Vandu’nun yaralarını kapatması için her tarafını bol bol mücevherler verip kapatır. Arçana ile Vandu hamur işi hazırlarken Arçana, Vandu’nun şiddet gördüğünü anlar. Manşu hemen yanlarına gelip, aradaki iyi ortamı bozmamalarını ister. Arçana bunun üzerine bir şey diyemez.

Akşam rüyasında Arçana Vandu’nun işkence gördüğünü rüyasında görür. Hemen Varşa’yı arayıp buna çözül bulmasını ister. Varşa, Rasika’nın çalıştığı kadın hakları derneğinin önüne çağırır. Acit’in Vandu’ya işkence ettiğini bildiğini, hakkında işlem başlatacağını söyler.

Rasika hemen eve gelip Vandu’nun kolunda ki ve boynundaki yaralara krem sürer. Daha sonra Savita’yı arayıp Vandu ile Acvit’in arasını Arçana bozmaya çalıştığını, Varşa’yı araya soktuğunu söyler. Savita buna inanıp Arçana’yı evden kovar.

Devamı Baş Tacım 44. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 43. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 43 Bölüm Fragmanı

4 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 43 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu