Baş Tacım

Baş Tacım 46. Bölüm Özeti (7 Ağustos Cumartesi) Savita’ın Büyük Değişimi!

Baş Tacım 46. bölüm özeti 7 Ağustos Cumartesi. Savita, Manav ile Arçana’nın yan yana gelmesini ve Varşa’nın düğünün yönetmesine izin verecek! Detaylar Baş Tacım 46. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 47. Bölüm Özeti (8 Ağustos Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 46. Bölüm Özeti)

  • Varşa’nın düğünü başlar.
  • Düğün öncesinde Varşa Savita’ya nişan için davet gönderir
  • Solu, Rasika’yı çağırdığı için Savita’nın gelmesini istemez
  • Varşa annesinden habersiz Savita ve ailesini düğün öncesi eğlenceye davet eder
  • Rasika düğün öncesi eğlenceye gelir
  • Rasika bir yolunu bulup Bhavna ile görüşür
  • Rasika Bhavna’ya Varşa’nın geçmişini anlatır
  • Bhavna durumu Satiş’e anlatmak ister

Detaylar Baş Tacım 46. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 46 Bölüm Özeti; Solu’nun panik içerisinde herkese emir vermesi ile bölüm başlar. Varşa ise annesinin panik yapmamasını, her şeyin yolunda olduğunu söylese de Solu, kızının düğün öncesinde son etkinlik olduğu için hata istemediğini söyler. Düğün öncesi etkinliğe Savita ve ailesi davet edilmez.

Baş Tacım 46 bölüm özeti Başlıyor!

Varşa’nın düğün öncesi etkinliğine önce yemek yeme yarışması, ardında da kutudan çıkan kelimeye uygun şarkı söyleme yarışması yapılıp eğlenirler. En son kurayı Manav çeker. Manav “Gökyüzü” kelimesi geçen şarkı söylemesi istenir. Manav, Baş Tacım dizinin müziğini seslendirir. Bu sırada Varşa, Arçu’yu arayıp Manav’ın söylediği şarkıyı dinlettirir.

Baş Tacım 46. Bölüm Özeti (7 Ağustos Cumartesi) Savita'ın Büyük Değişimi

Savita’nın evinde Arçu, Şiravani’ye elinden geleni yapsa da Şiravani Arçu’nun rol yaptığını kendisine dokunmamasını ister. Şiravani sendeleyip bayılınca hemen eve doktor gelir. Doktor Şiravani’nin devamlı dinlenmesi gerektiğini açıklar.

Manav, evde ne olup bittiğini sormak için annesi Savita’yı arar. Savita da evde her şeyin yolunda olduğunu ama Şiravani hamile olduğu için bayıldığını, eve doktor çağırıp muayene ettirdiklerini söyler. Manav eve gelip Şiravani’yi görmek ister. Ancak Savita, Şirava’nin iyi olduğunu, oradaki işleri yapmasını ister.

Baş Tacım 46. Bölüm Özeti

Varşa’nın düğün öncesi hazırlıklarında Solu, Savita ve Damodar’ı çağırmak istese de son olaylardan dolayı Savita ve Damodar yerine Acit ve Rasika’yı çağırır. Manşu durumu annesine anlatır. Rasika düğün öncesi şenliklerine geleceğini söyler.

Baş Tacım 46. Bölüm Özeti - arçana Şiravani'ye Yardım Eder

Acit, neden düğün öncesi şenliklere gitmek istediğini sorar. Rasika da Varşa’nın geçmişini öğrendiğini, orada Bhavna ile görüşüp, Varşa’nın geçmişi hakkında ona bilgi vereceğini açıklar. Acit bilgi verince ne olacak diye sorunca, Rasika da Varşa yakın zamanda patronu ile ilişki yaşadığını açıklayacağını, Varşa’nın düğünü de orada biteceğini söyler.

Varşa bizzat Savita’nın evine gider. Arçu kardeşini görünce çok mutlu olur. Varşa özellikle evdeki yemekli törene Savita ve ailesinin gelmesini ister. Varşa, kendi düğününe gelmesi konusunda ısrarcı olunca, Savita geleceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vinod, Manşu ile Vişali’yi kuyumcuya götüremeyeceğini, düğün için eve gelecek kişileri karşılayacağını söyleyince Manav kendisi götüreceğini söyler. Manav, Manşu ile Vişali’yi kuyumcuya götürüp alış veriş yaparken, hırsızın biri Manşu’nun çantasına koyup kaçar.

Manşu çıkışta güvenlik görevlisi tarafında çantasında ki çalınan altını bulunca Manşu’nun hırsız olduğunu söyler. Manav araya girip, güvenlik kameralarına bakmalarını söyler. Kuyumcu sahibi kameralara bakınca Manşu’nun hırsız olmadığını anlayınca, kuyumcu Manav ve yanında kilerden özür diler.

Düğün öncesi şenliklere normal da Arçu katılacağını söylemesine rağmen, Varşa’nın daveti üzerine Savita geleceğini söylemesi, Arçu’nn planlarını %100 değiştirmesine neden olur. Arçana, evde bakıma ihtiyacı olan Şiravani’ye bakacağını, Savita’nın gitmesi konusunda ısrarcı olur.

Baş Tacım 46. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Ağustos Cumartesi Baş Tacım Özeti

7 Ağustos Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 7 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Savita ve ailesi düğün öncesinde Varşa’nın isteği üzerine Solu’nun evine gelir. Acit ve Rasika da gelir. Savita mümkün mertebe dünürü ile aynı kareye girmemek için elinden geleni yapar. Solu ve kızı Vişali mutfakta konuşurken, Savita kulak misafiri olur.

“Kızım sakin Savita hanımı düğün şenlikleri için oynaması konusunda ısrarcı olma. Zaten nişan da ayıp ettik. Rasika da onu aşağılamak için elinden geleni yaptı!”

Sözlerini duyan Savita, Solu’ya karşı bakışı değişir. Şenlik sırasında herkes oynarken, Savita kızı Vandu’nun morali bozuk şekilde oturduğunu görünce kızının neşelendirmek için çıkıp oynamaya başlar. Herkes o anlarda çok eğlenir. Rasika’nın ise suratı birden düşer.

7 Ağustos Cumartesi Baş Tacım Özeti - Rasika Varşa'nın Geçmişini Anlatır

Rasika Bhavna’yı yalnız bulunca hemen onun yanına gidip, Varşa’nın geçmişini araştırdığını, geçmişinde patronu ile aşk yaşadığını açıklar. Bhavna sinirli bir şekilde Varşa’nın yanına gitse de son anda kararını değiştirip, Varşa’dan su ister. Sonrasında hiç konudan bahsetmez. Rasika merakla neden tepki göstermediğini sorar. Bhavna konuyu daha sonra açacağını söyler

Ertesi gün Bhavna konuyu oğluna açar. Lakin geçmişinden Varşa’nın aşk yaşadığından bahsetmeden Satiş araya gidip şöyle der.

“Varşa’nın geçmişi değil, geleceği beni ilgilendirir”

Sözleri ile durumu karşı düşüncelerini paylaşınca, Bhavna da aynı düşündüğünü söyler. Rasika evinde Varşa’nın düğünü bitirmek ya da düğünde rezillik çıkartmak için Varşa’nın patronunu hakkında bilgi almayı düşünür.

Varşa, ablası Arçu ile eniştesi Manav’ın evlilikleri yakında biteceği için düğün sırasında Satiş ve ailesi kendisini ablası Arçu ve eniştesi Manav’dan istemesini rica eder.

Solu ve Manohar kabul eder. Arçu da konuyu öğrenince durumu Savta’ya anlatır. Düğün sırasında evlilik kolyesini takmak istediğini söyler. Bu sırada içeri Şiravani içeri girince, Arçu sorduğu sorunun cevabını beklemeden Savita’nın yanından ayrılmak ister. Savita, Şiravai’nin yanında evlilik kolyesini takabileceğini söylerken, Şiravani’ye de evlendikten sonra kolyeyi takabileceğini açıklar.

Devamı Baş Tacım 47. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 46. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 46 Bölüm Fragmanı

7 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 46 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Filizcim ozetleriniz gercekden coooooook guzel elerinize emeklerinize saglyk ❤❤❤❤❤❤💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu