Baş Tacım

Baş Tacım 47. Bölüm Özeti (8 Ağustos Pazar) Aşfin Varşa’nın Düğüne Gelir!

Baş Tacım 47. bölüm özeti 8 Ağustos Pazar. Aşfin, Varşa’nın düğüne davetli olarak gelir. Peki Aşfin Satiş’in Akrabası mı? Detaylar Baş Tacım 47. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 48. Bölüm Özeti (9 Ağustos Pazartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 47. Bölüm Özeti)

  • Varşa, Vandu’dan Rasika’nın niyetini anlar
  • Arçana, Varşa’ya Rasika konusunda dikkat etmesini ister
  • Acit, Varşa’nın patronunu araştırır
  • Manohar ile Manav bankaya gider
  • Hırsızlar Manohar’ın parasını çalar
  • Manav düğünde Manohar ve ailesi rezil olmasın diye Şiravani’nin babasında borç ister
  • Arçana Manav’ın borç aldığını öğrenir
  • Düğüne Aşfin ve eşi Urmila gelir
  • Aşfin Varşa’yı görünce şok olur

Detaylar Baş Tacım 47. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 47 Bölüm Özeti;

Bölüm Savita’nın evinden başlar. Arçana görümcesi Vandu’nun eline kına yakar. Vandu, abisi ile boşanma meselesini açmak ister. Ancak Arçu’nun kafasında Rasika’nın nasıl olur da Vandu’yu annesinin evine gönderdiği gelir.

Vandu’ya ne deyip de gönderdiğini sorar. Vandu da kulak misafiri olduğu konuları tek tek anlatır. Arçana, Rasika’nın gene bir iş çevirdiğini hemen anlar. Ancak ne planladığını bilmediği için onu bulmak bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Baş Tacım 47 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana evde düğün hazırlıkları sırasında bir aksilik olup olmadığını merak edip evi arar. Telefona Varşa çıkar. Varşa ablası ile konuşamadan Solu araya girip, Arçana ile konuşmak istediğini söyler. Solu annesine bir şey çaktırmaz. Solu düğüne yabancı gibi geç gelmemesini, erkenden gelmesini söyler. Solu telefonu kapatacağı sırada Arçana, Varşa’yı telefona ister.

Telefona Varşa gelir. Arçana kimsenin olmadığı bir yere geçmesini, önemli şeyler söyleyeceğini dile getirir. Arçana, Vandu’nun söylediklerini (Rasika, Varşa’nın yaptıklarını yediremediği için sinir olduğunu, evliliği bozmaya çalıştığını) tek tek söyler. Varşa daha da dikkatli olacağını söyler.

Rasika bir önceki gün Manşu’yu arayıp Varşa’nın patronu hakkında bilgi vermesini ister. Ancak Manşu yanında Varşa olduğunu çaktırmadan söyleyip telefonu kapatmıştı.

Bugün ise Rasika yeniden arar. Lakin Manşu, Varşa’nın patronu hakkında bilgi vermek istemez. Zira bilgi vermesi halinde Varşa’nın düğünün bozulacağını çok iyi bildiği için annesini geçiştirir. Acit, Manşu’nun bilgi vermediğini anlayınca Varşa’nın eski patronunu bizzat araştıracağını söyler.

Baş Tacım 47. Bölüm Özeti (8 Ağustos Pazar) Aşfin Varşa'nın Düğüne Gelir

Manohar Varşa’nın düğünü için giderleri Manav ile hesaplar. Solu gerekli parayı bankadan çekmesini ama yalnız da gitmemesini söyler. Vinod’un işi çıkınca Manav, beraber gidebileceğini söyler. Manav ile kayın babası Manohar bankaya gider.

Manohar ile Manav’ı banka girişinde dilenci bir çocuk karşılar. Onlardan para ister. Karnı aç olduğunu söyler. Manav para vermek yerine yakınlarda yiyecek satan yere götürüp, çocuğun karnını doyurur. Manohar damadı ile gurur duyar.

Baş Tacım 47. Bölüm Özeti

Manohar bankadan para çekmeye gider. Hırsızın biri Manohar’ı yakında takip eder. Manohar para çekip bankanın dışına çıktığı sırada, hırsızlar motosikletle gelip Manohar’ın bankadan çektiği 300.000 Rupi parayı çalar. Manav hemen kayın babasının yanına gelse de hırsızlar çoktan kaçmıştır. Hemen karakola gidip şikayetçi olurlar. Manohar, kızının düğününü yapamayacağını, herkese rezil olacaklarını söyler. Manav hiç merak etmemesini, buna bir çözüm bulacağını söyler.

Baş Tacım 47. Bölüm Özeti - Arçana Manav'a Teşekkür Eder

Manohar tek başına eve döner. Herkes giderler hakkında bilgi verir. Vinod dekorasyon şirketini arayacağını söylerken, Vişali kıyafetinin nasıl olduğunu sorar. Solu kocasına paranın nerede olduğunu sorar. Manav ise bankada kayın babasına şöyle demiştir.

“Baba ben gelene kadar herkese para konusunda yalan söyle! Ben bu para meselesine bir çözüm bulacağım”

Manohar, Solu’nun parayı sorması üzerine sadece Manav diyebilir. Solu da hemen paranın Manav da olduğunu zanneder. Bir kaç saat sonra Manohar paranın çalındığını söyleyeceği sırada Manav ellerinde para ile gelince, Mahınar Manav’ın parayı nereden aldığını merak eder. Tabi Solu’ya hiç bir şey çaktırmaz.

Manohar Manav’ı dışarı çağırır. Parayı kimden aldığını sorar. Manav önce söylemek istemez. Manohar, Manav’ın dükkanının borç yüzünden kapalıyken parayı nereden bulduğunu söylemesini isteyince, Manav da Şiravani’nin babasından istediğini açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kız tarafı kendi hazırlıklarını yaparken, erkek tarafı olan Satiş ve ailesi de kendi hazırlıkları yapar. Misafirleri bir bir gelmeye başlar. Damadın arkadaşı ve yakın akrabalar gelir. Kız tarafında da Varşa’nın arkadaşları ve akrabaları hayırlı olsun demek için gelirler.

Arçana kurumuş çamaşırları alırken Manav’ın gömleğinin yırtılmış olduğunu görünce orada duran komşuya sorar. Komşu Arçu’yu tersleyince, Savita gelip gelini Arçu’yu komşulara karşı korur.

Şiravani’nin babası Manav’ın 300.000 Rupi borç istemesi kafasına takılır. Kızı Şiravani’yi arayıp hem Şiravani’nin sağlığını sorar. Hem de Manav’ın maddi sıkıntı içinde olup olmadığını sorar. Şiravani de Manav’ın tamirhanesinin kapalı olduğunu, bu konuda sıkıntı çektiğini söyler. Şiravani ile babasının konuşmasını Arçu duyar. Arçıu Manav’ın neden borç para istediğini çok merak eder.

Arçana hemen evi arar. Vişali kıyafet seçerken Arçu para meselesini sormak ister. Manohar hemen anlayıp “Ver ben konuşurum” der. Manohar kimsenin olmadığı bir yere gidip, Manav’ın borç istemesi kendisi yüzünden olduğunu, bankadaki parasını çektiği sırada hırsızlara kaptırdığını, Manav da bu durumu kimseye çaktırmamak için borç aldığını açıklar.

Arçana düğün için hazırlanır. Kaynanası evlilik kolyesini takabileceğini söylediği için gönül rahatlığı ile kolyesini takar. Savita gelini Arçu’yu yanına çağırı Sindur da sürmesini ister. Arçana kısa bir şok geçirdikten sonra sindur sürer.

Baş Tacım 47. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti

8 Ağustos Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 8 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Düğün günü Rasika hala Varşa’nın patronu hakkında bilgi bulamadığı için canı sıkışır. Acit annesinin yanına gelip Varşa’nın patronu hakkında bilgi verir. Adının Aşfin olduğunu, eşi Londra da yaşadığını söyler. Rasika bunun üzerine şöyle der.

“Şimdi elime düştün Varşa!”

Aşfin ile eşi Urmila da Londra’dan gelir.

Aşfin’in eşi Urmila, Acit’in öz kuzenidir. Bu akrabalık Varşa’nın hiç ama hiç hoşuna gitmeyecek!

Savita ve ailesi (Şiravi de dahil) Varşa’nın düğününe gelir. Herkes Arçu’yu merak ettiği için çevresinde toparlanır. Manav anne ve babasını karşılar.

Arçana, Solu ile ileride konuştuğu için Manav, Şiravani’yi görünce ona güzel olduğunu söyler. Damodar da her şeyi Manav’ın sayesinde yaptığını, herkese böyle damat nasip etmesini söyler.

Evin etrafında düğün için süslenirken, Manav ile Arçana birbirlerini bir türlü bulamaz. Zira ne Arçu ne de Manav birbirlerini soramadıkları için karşılaşamazlar. Rasika ve oğlu Acit gelir. Düğünü mahvetmeye geldikleri için kedilerinden emin adımlarla düğün alanına girer. Savita, Acit ve Rasika’nın geldiğini görünce aklına hemen Varşa’nın nişanında zorla dansöz gibi oynattığı gelir.

8 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti - Aşfin Varşa'yı Görür

Arçu, Manav’ın düğün sırasında çalışmasını görünce hayran kalır. Babasını rezil etmemek için Şiravani’nin babasından aldığı parayı da duyunca, Arçu düğün sırasında Manav’ın kolundan tutup dışarı götürür. Babasını rezil etmemek adına borç aldığı için teşekkür eder. Manav önemli değil der. Sornasında mesele kendi aralarında ki ilişkiye gelir. Manav birbirlerini sevdiklerini ama şartlar nedeniyle ancak dost olabildiklerini söyler. Manav ile Arçana birbirlerine sarılır.

Varşa ile Satiş’in nikah töreni başladığında Aşfin ile eşi Urmila gelir. Bhavna onları karşılar. Savita hemen Varşa’nın patronu olduğunu anlar. Manşu da Aşfin’i görünce şok olur. Aşfin nikah töreni alanına geldiğinden Varşa ile Satiş’in nikahının kıyıldığını görünce şok olur. Hemen geçmişte Varşa ile yaptıkları aklına gelir.

Devamı Baş Tacım 48. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 47. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 47 Bölüm Fragmanı

8 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 47 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu