Baş Tacım

Baş Tacım 48. Bölüm Özeti (9 Ağustos Pazartesi) Satiş ile Varşa Evlendi!

Baş Tacım 48. bölüm özeti 9 Ağustos Pazartesi. Varşa ile Satiş Evlendi. Varşa düğün sırasında Aşfin’i gördü! Detaylar Baş Tacım 48. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 49. Bölüm Özeti (10 Ağustos Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 48. Bölüm Özeti)

 • Varşa nikah kıyılma sırasında Aşfin’i görecek
 • Varşa Aşfin’i tanımıyor gibi davranacak
 • Solu Aşfin’i görünce o da tanımıyor gibi davranacak
 • Solu, Aşfin’i görünce kızının mutluluğa zarar vereceğini düşünecek
 • Rasika ve Acit düğün sırasında olay çıkacağını düşünecek
 • Varşa ile Satiş evlenecekler
 • Manav, Solu’nun evinden gözyaşları içinde ayrılacak
 • Arçana ile Şiravani tartışacak

Detaylar Baş Tacım 48. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 48 Bölüm Özeti;

Bölüm Varşa ile Satiş’in nikah kıyma işlemi sırasında, Varşa ile Satiş’in arasında ki perdenin kaldırılması ile başlar. Bu sırada Aşfin, Varşa’yı görünce şok olur. Urmila Aşfin’e hitaben “Aşkım birbirlerine ne kadar da çok yakışmışlar değil mi?” der. Aşfin ise üzerindeki şaşkınlığı atar atmaz “evet aşkım” der.

Aşfin hala neye uğradığına şaşırırken, Rasika ile Acit, mevzudan haberdar olduğu için Varşa’nın düğünün de rezillik çıkmasını bekler. Aşfin’in telefonu çalınca, Aşfin nikahın kıyıldığı yerden uzaklaşır.

Baş Tacım 48 bölüm özeti Başlıyor!

Bhavna, akrabası Urmila ile Solu’yu tanıştırır. Urmila, Solu’nun güzel ve genç olduğunu söyler. Solu, Urmila’nın eşinin düğüne gelip gelmediğini sorar. Bhjavna telefonla konuşmak için dışarı çıktığını dile getirir.

Solu, Aşfin ile daha önce karşılaştıkları için Solu, Aşfin’i tanıyor!

Solu, Bhavna’nın yanına gelip nikah kıyılma sırasında büyük olarak kocası Manohar ile kendisi yerine Manav ile Arçana’nın oturmasını rica eder. Bhavna da buna karşı çıkmaz. Nikah kıyılma işlemi başlar. Din görevlisi gelin ve damada büyüklerinden dua almasını ister.

Baş Tacım 48. Bölüm Özeti (9 Ağustos Pazartesi) Satiş ile Varşa Evlendi

Arçana ve Manav ayağa kalkar. Satiş ve Varşa, Manav ve Arçu’nun ayaklarına dokunduğu sırada Manav, Aşfin’in düğüne gelen misafirler arasında olduğunu görür. Çaktırmadan Arçana’yı sakin bir yere götürüp durumu şöyle anlatır.

“Şu Varşa’nın kaynanasının yanında oturan adamı tanıyor musun? O, Varşa’nın patronu Aşfin!”

Deyince Arçana da şok olur. Aşfin ile Bhavna’nın ne akrabalığı olduğunu bilmediği için şaşkınlığını gizleyemez. Manav, Aşfin’i düğünden kovmak ister. Lakin Arçana rezillik çıkacağı için müdahale etmemesini ister.

Satiş ile Varşa ateşin etrafında yedi defa dönerken, Varşa’nın arkadaşı ona çiçek atar. Varşa’nın gözüne isabet edince, sevgi dolu gözlerle Varşa arkadaşına bakar. Bu sırada Varşa’nın baktığı yönde aynadan yansıyan bir görüntü Varşa’yı şok eder. Gözlerine inanamaz. Tekrar aynaya baktığında Aşfin’i görünce şok olur.

Yedi defa dönmesi gereken Varşa, bir anda durması bir çok kişinin dikkatini çeker. Savita bile neden durduğunu merak eder. Solu kızına devam etmesini ister. Varşa yavaş hareketlerle yedi defa dönmesini tamamlayıp yerine oturur. Evlilik kolyesi ve sindur ritüellerinden sonra nikah kıyılır.

Baş Tacım 48. Bölüm Özeti

Varşa ile Satiş’in evliliğini ilk kutlayan kişi Urmila ile kocası Aşfin olur. Aşfin, Varşa’ya “Kutlarım. Mübarek olsun” deyip elini uzatır. Varşa ise Aşfin’in elini sıkmaz. Satiş, Aşfin ile Manav’ı tanıştırır. Aşfin hemen Manav’ı tanır. Defalarca Varşa için kendisini ikaz ettiği o anları hatırlar.

Bhavna resim çektirip anı kalmasını ister. Urmila, Satiş’in yanında durunca, Aşfin de Varşa’nın yanına gider. Manav bu durumu fark edip hemen Varşa ile Aşfin arasında adeta etten duvar olup, resim karesinde Varşa ile Aşfin’i yan yana getirmez.

Baş Tacım 48. Bölüm Özeti - Varşa Arşfin'i Görür

Solu kızını uğurladıktan sonra odaya geçip ağlar. Savita dünürünün yanına gelip şöyle der.

“Ağlayacak bir şey yok. O kendi evine gitti artık. Sen de onu anlı şanlı düğünle uğurladın! “

Bunun üzerine Solu kendi derdini unutup yakın zamanda birden evlenen ve düğünleri olmayan Vandu’yu hatırlar. Savita bu defa ağlar. İki dünür birbirlerinin göz yaşlarını siler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Erkek tarafı Varşa’yı alıp evlerine götürür. Bhavna gelini için aarti töreni yapar. Varşa evdeki herkesin duasını alır. Sıra Aşfin’e gelince Varşa yapmak istemez. Satiş “Eniştemin de duasını alalım” deyince Varşa, Aşfin’in ayaklarına dokunmaya çalışır isteksizce. Aşfin de bunu fırsata çevirip, Varşa’nın koluna dokunup buna gerek olmadığını söyler.

Manohar damadı Manav sayesinden kız Varşa’nın düğününü yapabildiği için damadına herkesin içinde “Senin gibi bir evladım olduğu için çok şanslıyım” der. Manav’ı herkesin içinde över. Manav, tüm aile ile vedalaşır. Zira yakında boşanma davaları olacağı için belki de bir daha bu eve gelemeyeceğini düşünür.

Savita ve ailesi evlerine gitmek için taksiye binerler. İki taksi gelir. (Çek çek dedikleri motosikletten bozma taksi) Bir tanesine Manav, diğerine de Savita biner. Şiravani, Manav ile gitmek istediği için Savita’nın yanına binmez. Savita, Şiravani’yi yanına çağırır. Lakin Arçana mevzuyu fark edince “Anne ben senin yanına gelirim” der. Manav ile Şiravani birlikte aynı taksi de yolculuk eder.

Satiş gece Varşa’nın moralinin bozuk olduğunu anlayınca onun yakın zamanda ailesinden ayrılıp yeni bir eve gelin gelmesinden kaynaklandığını düşünür. Bu sebeple Satiş kanepede yatar. Gece Aşfin, Varşa’nın telefonunu arayıp, aileye hoş geldin der. Varşa korkudan ne yapacağını bilemez. Hemen telefonu kapatır.

Baş Tacım 48. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti

9 Ağustos Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 9 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Şiravani düğünde Manav ile Arçu’nun yan yana gelmesine kıskançlık edip eve geldiklerinde, ilk fırsatta Arçana’ya ile tartışır. Arçana da evde mahkeme emri ile sayılı zaman da kaldığını, Manav’ın Şiravani’yi sevdiği için değil, mecbur olduğu için evlendiğini, işleri daha da zorlaştırmamasını söyler. Bu sırada yanlarına Vandu gelip Arçana’ya destek olunca, Şiravani’nin morali bozulur ve mutfaktan ayrılır.

Ertesi gün Arçana ve Manav, Vandu’yu Rasika’nın evine bırakır. Rasika yine Vandu’ya işkence edip adeta köle gibi çalıştıracağının sinyalini verir. Manav yumruklarını sıkar. Vandu ise hiç bir sorun olmayacağını söyler.

9 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti - Damodar Damadını Över

Arçana ve Manav Ganj nehrinin kenarına gelip Aşfin meselesini konuşur. Her ikisi de dua edip bu sorundan kurtulmak ister. İkisi birlikte tapınağa giderken adamın biri Arçana’ya çarpar. Manav adamı dövmeye çalışır. Araya girenler ikiliyi ayırır.

Arçana ve Manav yolda giderken, Aşfin ve Urmila arabaları ile durup Manav ve Arçana’yı yolda yürümemesini, evlerine kadar götüreceklerini söyler. Manav istemese de yanlarında ki Aşfin’in karısı meseleden haberdar olmadığı için mecburen arabaya binerler.

Manav ile Arçana, Solu’nun evine gelir. Peşlerinden Urmila ile eşi Aşfin Solu’nun evine gelir. Solu Aşfin’i görünce sinir olsa da Urmila’nın olaylardan haberdar olmadığını bildiği için sesini çıkartmaz.

Devamı Baş Tacım 49. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 48. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 48 Bölüm Fragmanı

9 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 48 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Ablajim iyi agšamlar 49bolumi lutfen yazarmisiniz elektrikler kesildi diziyi izlemedim tešekkur ederim çok yorulmiyorsaniz 50bolumide yazsaniz çok sevinirdim janym ablajim

  1. gece senin için yazacağım canım. benim de işler var şu ara başımı kaldıramıyorum. Yakın zamanda yine 10 bölüm önden götürürüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu