Baş Tacım

Baş Tacım 49. Bölüm Özeti (10 Ağustos Salı) Aşfin Belası!

Baş Tacım 49. bölüm özeti 10 Ağustos Salı. Aşfin’in tacizleri giderek artar! Detaylar Baş Tacım 49. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 50. Bölüm Özeti (11 Ağustos Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 49. Bölüm Özeti)

  • Bhavna Varşa’nın haber vermeden gitmesine kızar
  • Bhavna herkesi düğün sonrası yemeğe davet eder
  • Manav parası olmadığı Arçu’ya açıklar
  • Arçana düğün sonrasında ki davete gitmeyeceklerini söyler
  • Savita kolyesini Manav’a verip düğün sonrası davete karılırlar
  • Aşfin’in sapıkça hareketleri Varşa’yı rajhatsız eder

Detaylar Baş Tacım 49. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 49 Bölüm Özeti; Bölüm Bhavna’nın panik olması ile başlar. Bhavna Varşa ile alış verile gideceğini önceden söylemesine rağmen Satiş eşini dışarı çıkarmış, Varşa da durumu Bhavna’ya haber edememiştir. Bhavna defalarca hem oğlu Satiş’i hem de Varşa’yı arasa da ulaşamaz.

Baş Tacım 49 bölüm özeti Başlıyor!

Satiş ile Varşa eve gelir. Bhavna gelinine Varşa’ya kızar. Dışarı alış verişe gideceklerini bildiklerini ama neden haber vermeden gittiğini sorgular. Satiş durumu açıklamaya çalışsa da başarılı olamaz. Varşa, haber vermesi gerektiğini, bunda dolayı özür dileyip, bir daha olmayacağını söyler.

Savita’nın komşuları, Arçana’nın vakti dolup gitmesine anlam veremediklerini, Arçana da Manav da birbirlerini sevdiklerini ama buna rağmen ayrılma kararlarına engel olması gerektiğini tatlı bir dille anlatır. Savita, komşuların söylediklerini düşününce haklı bulur. Hemen gidip Arçu’nun en çok sevdiği yemeği yapar. Arçana kaynanasına tepki gösterir.

“Anne bir kaç gün içinde gideceğim! Neden en sevdiğim yemeği yaptın!”

Diye karşı çıkar. Savita da yalan söyleyip, Vandu da olsa sevdiği yemeği yapacağını söyleyip Arçu’yu kandırmaya çalışsa da başaramaz. Arçana “Anne” diye Savita’ya sarılır. Savita da ilk kez Arçana’ya kızı gibi sarılır.

Solu ve ailesi Varşa’nın düğün sorasında Satiş ve ailesine verilecek olan hediyeler hakkında konuşurken, Solu’nun tek düşündüğü Aşfin’in hala Varşa’ın çevresinde olması. Zira Solu, kızı Varşa’nın evliliğine Aşfin’in bir zarar vereceğini düşünür. Manohar, Solu’nun yanına gelir. Solu o kadar çok stresi kaldıramaz ve astım krizine girer.

Baş Tacım 49. Bölüm Özeti

Manohar, Solu’nun Varşa evlendikten sonra hal ve tavırlarına dikkat çekip neden böyle olduğunu sorgular. Solu Aşfin meselesini açıp açmamak arasında kalsa da meseleyi açmaz. Manohar, Solu’nun sakin olduğunu görünce düğün sırasında çalınan 300.000 Rupi olayı anlatır. Solu, Aşfin meselesini açmamaya karar verir. Zira Manohar para meselesinden ciddi anlamda üzüldüğü için konuyu şimdilik saklamaya karar verir.

Urmila, Rasika’nın evine ziyaret gider. Varşa’nın düğün kokteyline davet eder. Rasika gelini Vandu’ya ayak üstü fırça atınca, Urmila, gelinine kötü davrandığı için Rasika’yı eleştirir. Sonrasında Rasika, Varşa’nın geçmişinden bahsedip, Varşa’nın kötü biri olduğunu söylemeye çalışırken, Urmila Rasika’nın lafını ağzına tıkayıp şöyle der.

“Satiş ve ben Varşa’nın geçmişi ile değil, geleceği ile ilgileniyoruz!”

Diyerek evden ayrılır. Rasika da şimdilik büyük laflar edip Urmila kendisini sinir etse de Aşfin ile Varşa’nın aşk yaşadığını duyunca Urmila’nın da delireceğini düşünür.

Satiş, Arçu’yu arayıp tamirhane meselesinde avukat arkadaşını aradığını ve kısa süre içinden tamirhaneyi açabileceğini haber verir. Arçu bu müjdeli haberi Manav’a söylerken, Savita da gizlice dinler.

Baş Tacım 49. Bölüm Özeti (10 Ağustos Salı) Aşfin Belası

Arçana tamirhane açılırsa Manav’ın hayatının artık düzene gireceğini söyler. Manav da Varşa’nın düğün kokteyline Satiş’in davet ettiğini ama davete görecekleri hediyeleri olmadığını, hediye alacak bir parasının da olmadığını söyler.

Arçana da düğün sonrası davete gitmeyeceklerini söyler. Savita, Arçu’nun bile hala Manav’ı düşündüğünü görünce son altın kolyesini alıp onu Manav’a verip bozdurmasını ister. Manav önce hayır dese de Savita sert çıkıp kolyeyi bozdurup, Varşa için hediye almasını ister.

Manohar düğün sırasında çaldırdığı parayı Manav’a ödemek için aklına gelen her şeyi düşündüğünü ama Manav’a ödeyecek bir şey bulamadığını, riskli bir yolun olduğunu açıklar. Bu sırada Manohar ile Solu’nun konuşmasını Manşu dinler. Manohar evi ipotek ettirip bankadan borç almaları gerektiğini söyler. Solu bu meseleyi Vinod ile görüşmesi gerektiğini, birden verilecek bir karar olmadığını söyler.

Baş Tacım 49. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti

10 Ağustos Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 10 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav, Varşa için hediyeler alıp eve gelir. Paranın üstünü de annesine teslim eder. Savita da parayı kendisine değil, Arçana’ya vermesini ister. Zira evin tüm idaresi ona ait olduğunu söylese de Manav, Arçu’nun daha önce tembih ettiği için Manav, parayı Şiravani’ye verince Şiravani çok mutlu olur.

Savita oğlunu başka bir odaya alıp meseleyi sorar. Neden Şiravani’ye parayı verdin der. Manav da Şiravani sorumluluk alması gerektiğini söyledikten sonra Manav, annesi Savita’ya Arçu hayatında yer ettiğini dünya gözü ile gördüğünü, gözyaşları içinde dile getirir.

10 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti - Manav Parayı Şiravani'ye Verir

Varşa’nın düğün kokteyli başlar. Misafirler tek tek gelir. Solu ve kızı Arçana Varşa’nın odasına gider. Hayatında bir sorun olup olmadığını sorar. Varşa sessiz kalınca Arçana, Aşfin meselesi mi? der. Varşa da doğrudan bir şey yapmadığını ama bakmasından bile rahatsız olduğunu söyler. Arçu meseleyi Satiş’e söyleyip söylemediğini sorar. Varşa da Satiş’in söylediği şu sözlerini açıklar.

“Varşa istemeden dahi olsa Urmila’nın kalbini asla kırma. O benim en zor zamanımda yanımda oldu!”

Dediği o sözleri söyleyince Solu kızı Varşa’nın Satiş’e meseleyi söylememesi yönündeki düşüncesine katılırken, Arçana gerçekleri Varşa’nın ağzından duyması daha doğru olduğunu söyler.

Manav, Aşfin’i tek başına yakalayınca Varşa’dan uzak durmasını söyler. Lakin Aşfin son zamanlarda Varşa’yı çok özlediğini söyleyip, açık açık hala Varşa’da gözü olduğunu söyler.

Aşfin eski hikaye yeniden alevleniyor deyince Satiş duyar. Hangi eski hikaye diye sorar. Aşfin de hemen konuyu değiştirip, Manav’ın çok iyi biri olduğunu, dünyada iyi insanlarında hala varlığını sürdüğünü görünce iyi insanların hikayesinin bitmediğini söyleyip hemen oradan uzaklaşır.

Misafir kadınlar Şiravani’ye dil uzatır. Evli olan adamın evinde kaldığını, evlenmeden de hamile kaldığını söyler. Hemen Arçu gelip kadınların aile meselelerine karıştığı için kızar. Bhavna ile Varşa da konuşmaları duyar. Bhavna Arçu’nun misafirlere karşı kaba konuştuğunu Varşa ile paylaşır. Varşa ise ablasının doğru yaptığını söyler.

Kokteyl sırasında Varşa üst kata gider. Aşfin peşinden gidip ona hediye verir. Varşa almak istemese de Aşfin’in eşi Urmila’nın geldiğini görünce mecbur hediyeyi kabul etmek zorunda kalır. Kısaca Aşfin belası hala Varşa için devam eder.

Devamı Baş Tacım 50. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 49. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 49 Bölüm Fragmanı

10 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 49 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu