Baş Tacım

Baş Tacım 50. Bölüm Özeti (11 Ağustos Çarşamba) Manav Zor Durumda

Baş Tacım 50. bölüm özeti 11 Ağustos Çarşamba. Şiravani’nin babası Manav’a Arçu ile aralarında ki ilişkiyi artık bitirmesini ister! Detaylar Baş Tacım 50. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım Manav Ölecek Mi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 50. Bölüm Özeti)

  • Arçana evden ayrılmak isteyecek
  • Savita Arça’nın gitmesini izin vermeyecek
  • Şiravani Arça ile kavga edecek
  • Şiravani’nin ayağı kayacak
  • Bay Grish, Şiravani düşmeden tutacak
  • Şiravani’nini babası Bay Grish kızını evden götürmek isteyecek
  • Manav Bay Grish’in borcunu ödemek için motosikletini satacak
  • Aşfin yine sapıklıklarına devam edecek

=> Baş Tacım 51. Bölüm Özeti (12 Ağustos Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Detaylar Baş Tacım 50. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 50 Bölüm Özeti;

Bölüm Arçana’nın valizini alıp salona gelmesi ile başlar. Herkes Arçu’nun elindeki valizi görünce ne olduğunu sorar. Arçana da son zamanlar da hiç olmadığı kadar yakınlaştıklarını, 13 gün sonra bitecek olan bu macerada daha fazla üzülmemek adına şimdiden ayrılmaya karar verdiğini söyler. Şiravani “Yine duygu sömürüsü yapıyor” diye bakarken, Manav’ın o anlar da sanki kalbi yerinden çıkacak gibi olur.

Baş Tacım 50 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana, Şiravani’nin yanına gelir. “Bu zamana kadar ona karşı bir hata ettiysem özür dilerim Affet beni. Manav’a ve ailesine çok iyi bak” dedikten sonra Manav’ın yanına gelir. Gözleri ile Manav’a uzun uzun baktıktan sonra hiç bir şey demez. Aslında Arçana gözleri ile Manav’a çok şey anlatmıştır. Arçana valizini alıp kapıdan giderken Manav “Arçana dur orada!” dediği anda Manav uykudan uyanır. Tüm bunların bir rüya olduğu ortaya çıkar.

Manav hemen Arçu’nun mutfaktaki yatağının yanına gelir. Ona uzun uzun bakar. Orada duran suyu içmek için bardağı aldığı sırada Arçu uyanır. Arçana bir sıkıntı olup olmadığını sorar. Manav biraz ateşi olduğunu söyleyince, Arçu Manav’ın ateşine bakar. Onun biraz ateşi olduğunu fark edince hemen Manav’ı yatağına götürüp ateşini ölçer. Ateşi yüksek çıkınca hemen ona ilaç verip soğuk kompres yapar. Sabah kadar başında bekler.

Baş Tacım 50. Bölüm Özeti

Manşu, Vinod’a 300.000 rupi meselesini açıklar. Lakin biraz yanlı anlatır. Solu evi satıp Manav’a verecek der. Vinod sinir olsa da buna itimat etmediğini söyler.

Savita, Manav’ın hasta olduğunu, başında da Arçana’nın sabaha kadar beklediğini görünce duygulanır. Onun dinlenmesi için gönderir. Savita kocası Damodar’ın yanına gelir. Damodar sonunda Arçu’yu sevdin ama elinden kaybetmek üzeresin der.

Damodar ile Savita’nın konuşmasını kapıdan dinleyen Şiravani duyunca şok olur. Sinirini Arçu’dan almak için balkonda yıkanmış kıyafetleri asmaya çalışan Arçu’ya iki yüzlü olduğunu, bir taraftan kendisini iyi gösterip, diğer taraftan Manav’ı ayartmaya çalıştığını söyler.

Baş Tacım 50. Bölüm Özeti (11 Ağustos Çarşamba) Manav Zor Durumda

Arçu öyle olmadığını söylese de sinirli Şiravani’yi ikna edemez. O sinirle babasının evine gitmek için merdivenlere yöneldiğinde ayağı kayar. Tam merdivenlerden düşecekken Şiravani’nin babası bay Grish Şiravani’yi tutar.

Manav ve ailesi hemen Şiravani’yi eve çıkarır. Şiravani yara almadan ve bebeğine zarar gelmeden kurtulmuştur. Lakin Şiravani’nin babası bay Grish çok öfkelidir. Kızını emanet ettiğini ama emanete hıyanetlik ettiklerini söyler. Savita ise hiç bir şey göründüğü gibi olmadığını, Şiravani’nin etrafında dört döndüklerini söylese de bu Bay Grish’i ikna etmez.

“Hadi kızım eve gidelim!”

Deyince hem Şiravani, hem de Manav şok olur. Şiravani babası ile konuşup Manav’ın yanında mutlu olduğunu, onun yanında kalacağını söyler.

Bay Grish kızı ile görüştükten sonra Manav’ın yanına gider. Kızını müşkül duruma düşüreni kendisi de müşkül duruma düşüreceğini söyler. (Dolaylı olarka borcunu ister.) Aslında kızını götürmek istediğini ama Şiravani’yi ikna edemediğini açıklar. Sonrasında asıl meseleye gelip şöyle der.

“Kızım ile aranızdaki asıl mesele Arçana. Bir an evvel Arçana ile ilişkini sonlandır ve onu evden gönder!”

Manav bu sözleri, duyunca şok olsa da maalesef bir şey diyemez. Bay Grish sözlerini söyledikten sonra Manav’ın evinden ayrılır.

Aşfin Satiş’i arayıp davet eder. Satiş gittikten sonra Aşfin, Varşa’yı arayıp yeni numarası olduğunu, onu hala unutamadığını, Satiş’ de bahane ile yanına çağırdığını, asıl Varşa’yı çok özlediğini açıklar. Varşa göz yaşları içinde durumu Solu ile paylaşır. Solu buna bir çözüm bulması gerektiğini, aksi halde kızının evliliği sıkıntıya gireceğini düşünür.

Baş Tacım 50. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti

11 Ağustos Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 11 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana kaynanası Savita ile görüşüp bay Grish’in söylediklerini tekrar hatırlatıp evden ayrılmasının doğru olduğunu söylese de Savita Bay Grish yalan söylediğini, Şiravani’yi çok iyi baktıklarını söyler.

Manşu evin satılacağını, daha doğrusu bankaya ipotek dileceğini duyduğu için meseleyi Solu ya da Manohar’ın açmasını istese de Manav araya girip “O borç benim borcum. Sakin borcu kapatmaya çalışma” dediği için Manohar evi ipotek ettirmekten şimdilik vaz geçse de bu mevzudan haber olmayan Manşu meseleyi kendisi açar.

Solu meselenin aslını, çalınan paraları ve Manav’ın bu paraları almak için borç aldığını anlatır. Vinod kendileri ev almak için biriktirdikleri parayı vermek isteyince, Manşu’nun gözleri fal taşı gibi açılır. Solu kabul etmez. Ancak Vinod “Zor zamanlar da yardım etmeyeceksen ne zaman edeceğiz” der.

11 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti - Şiravani Düşüncelere Dalar

Satiş işten gelir. Aşfin ile Urmila’nın davetine gideceklerini ama mutsuz olduğunu görünce nedenin sorar. Lakin Varşa açıklayamaz. Vandu, Acit’in tehdidi ile Savita’nın evine gelir. Aşfin ile Varşa’nın geçmişi hakkında bilgi toplamasını ister. Vandu meseleyi annesine anlatınca, Savita hiç bir şey yapmamasını söyler. Vandu Acit’e bilgi vermeyeceğini söyletince Acit, Vandu’yu dövmeye çalışır. Bu sırada Manşu içeri girer. Acit’in elinden Vandu’yu kurtarıp, kardeşi Acit’e kızar.

Satiş ile Varşa, Aşfin’in evine yemeğe giderler. Bir ara Satiş ile Urmila masadan ayrılınca Aşfin yine Varşa’ya karşı sapıklık eder. Varşa’yı tedirgin eder. Varşa ise geçmişte kaldığını, eski günleri unutup hayatına temiz bir sayfa açtığını söyler.

Manav, Şiravani’nin babasına olan borcu ödemek için ilk iş motosikletini satar. Arçu ile o motosikletle geçirdiği zamanları hatırlar. Yolda Grish’in söylediği sözler kulaklarında çınlarken, Manav yolda kalan Acit ve ailesini görür. Hemen onların aracını tamir eder. Acit alay edercesine Manav’a para verir. Manşu akraba olduklarını, alay edercesine para vermemesini söyler. Manav paraya ihtiyacı olduğu için Acit’in alay edercesine para vermesine sesini çıkartamaz.

Devamı Baş Tacım 51. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 50. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 50 Bölüm Fragmanı

11 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 50 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu