Baş Tacım

Baş Tacım 51. Bölüm Özeti (12 Ağustos Perşembe) Varşa’nın Geçmişi!

Baş Tacım 51. bölüm özeti 12 Ağustos Perşembe. Rasika Varşa’nın geçmişini Bhavna’ya söyleyecek. Bhavna ne mi yapacak? Detaylar Baş Tacım 51. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 52. Bölüm Özeti (13 Ağustos Cuma) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 51. Bölüm Özeti)

  • Arçana Manav’ın hasta hal de dışarı çıkmasını istemez
  • Manav Şiravani’nin bebeğinin merasim giderleri için mecburen dışarı çalışmaya çıkar
  • Manav Acit’in aracını tamir eder
  • Savita Varşa’ya Rasika’ın planında bahseder
  • Rasika Bhavna’nın evine gidip Varşa’nın geçmişini açıklar
  • Bhavna Varşa’dan önce durumu Aşfin’e sorar
  • Aşfin kendisini haklı çıkartacak şekilde olayları anlatır
  • Bhavna Varşa’ya geçmişini çaık açık sorar
  • Varşa tüm geçmişini anlatsa da Bhavna damadı Aşfin’e inanır.

Detaylar Baş Tacım 51. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 51 Bölüm Özeti;

Bölüm Manav’ın üzerini gitmesi ile başlar. Arçana henüz iyileşmediği halde neden ayağa kalktığını, yatması gerektiğini söyler. Lakin Manav bir kaç gün içinde Şirvani’nin bebeğinin merasim töreni olacağını, bu törene kadar para bulması gerektiğini söyler. Bu sırada içeri Şirvani girere. Manav’a dışarıda basit işler de çalışmamasını, dilerse babasının tamirhanelerinden birisini devredeceğini söyler.

Manav, Şiravani’nin tamirci olmasını küçük işler ve utanılacak işler gibi değerlendirmesi hakkında konuşur. Arçana da tamirci olmak utanılacak bir iş olmadığını söyleyince, Şiravani sinir olup odadan ayrılır. Manav da yarı zamanlı bulduğu iş yerine gider. Yolda Acit’in arabasını görür. Onun aracını tamir eder. Acit dalga geçercesine para vermek ister. Paraya gerçekten ihtiyacı olan Manav Acit’in alaycı laflarına ses etmez.

Baş Tacım 51 bölüm özeti Başlıyor!

Şiravani’nin babası Bay Grish kızı Şiravani’yi ziyarete  gelir. Kızı ile uzun uzun konuşur. Şiravani “Manav ya benimle evlenmezse” diye içinde korku olduğunu açıklar. Lakin Bay Grish “Manav sözünde duran mert bir delikanlı. Kesinlikle sözünde duraktır” der. Bunun üzerine Şiravani babasına aslında Manav’dan yana korkusu olmadığını ama evdeki herkes Arçana’yı çok sevdiğini ve gitmekten vaz geçerse o zaman hayatının mahvolacağını söyler. Bay Grish yakında Arçana evden ayrılacağını, bu konunda merak etmemesini ister.

Bay Girsh kızının yanında ayrılırken kapıda Arçu ile karşılaşır. Grish, Arçana ile konuşmak ister. Arçana da elbette der. Bay Grish kızının geleceği hakkında çok endişe duyduğunu, evdeki herkes Seni (Arçana) çok sevdiğini, kızı da bu konunda endişelendiğini açıklayınca, Arçu yakında evden ayrılacağını, Şiravani de evdeki her şeye sahip olacağını söyleyince Şiravani’nin babası şöyle der.

“Manav ile evlenirken ilk defa seni orada gördüm. O gün Manav ile ömür boyu mutluluk diledim. Lakin bugün kader bu sözümü adeta bana yedirtti. Ancak bundan sonraki hayatında mutluluklar senin olsun”

Diye Arçana’ya dua eder. Arçanada Bay Grish’e saygıdsa kusur etmez.

Baş Tacım 51. Bölüm Özeti

Varşa ablası Arçana’nın yanına gelir. Savita Varşa’yı görünce çok sevinir. Abla kız rahat rahat konuşmasını, onlara çay getireceğini söyleyince Arçana olur mu öyle şey. Sen otur ben sana hizmet ederim der. Bu sözlerin üzerine Savita şöyle der

“Varşa kızım senin bu deli ablan biraz da kendisini düşünsün”

Varşa ile Arçana odaya geçip konulurlar. Varşa Aşfin’in yaptıklarını hala kendisini sevdiğini söylediğini, evliliğini tehlikeye attığını, bu konuda çok korktuğunu söyler. Bu sırada içeri Savita girer. Savita Vandu ile kendisine gelen mesajı açıklar.

“Varşa senin geçmişin hakkında her şeyi biliyorum. Rasika bana Vandu ile mesaj gönderdi. Senin geçmişini Bhavna’ya söylememi eğer söylemezsem Vandu’ya işkence edeceğini bildirdi. Ancak hem ben hem de Vandu buna karşı çıktık”

Diye açıklayınca Varşa panik olur. Zira Rasika bu işin peşine düştüğü için artık Aşfin ile olan geçmişini saklamayacağını düşünür. Arçana bir kaç gün içinde her şeyi Satiş’e açıklamasını, aksi halde çok daha büyük sıkıntı yaşayacağını söyler. Varşa hemen evden ayrılır.

Baş Tacım 51. Bölüm Özeti (12 Ağustos Perşembe) Varşa'nın Geçmişi

Rasika gerçekleri açıklamak için Bhavna’nın evine morali bozuk bir şekilde gider. Bhavna neden böyle olduğunu sorunca Rasika, Varşa hakkında ki bildiklerini biraz da yanlı şekilde açıklar. Bhavna bunları duyunca şok olur. Lakin gerçek olup olmadığını öğrenmek için Aşfin ya da Varşa ile görüşmenden inanmayacağını düşünür.

Baş Tacım 51. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Ağustos Perşembe Baş Tacım Özeti

12 Ağustos Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 12 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Bhavna meseleyi önce Aşfin’e sormaya gider. Durumu Aşfin’e anlatınca Aşfin şöyle söyler.

“Demek öğrendiniz. Aslında ben bu meseleyi saklamak için çok uğraştım. Evet Varşa burada benim personelim olarak çalıştı. Çok başarılı olduğu için bende bir patron olarak onu destekledim. Lakin o bu desteği yanlış anladı. Bana aşık oldu. Bene hemen evli olduğumu söylememe rağmen Varşa, evliliğimi umursamadı bile.”

Deyince Bhavna şok olur. Zira gelini Varşa’yı Aşfin ucuz bir kadın gibi aksettirmiştir. Bhavna eve giderken aracı bozulur. Yoldaki tamirhaneye gider. Orada Manav’ı görür. Manav’a Varşa’nın iyi biri olmadığını söyleyince Manav da şaşırır.

12 Ağustos Perşembe Baş Tacım Özeti - Varşa Gerçekleri Söyler

Bhavna eve gelince Varşa’nın evde tek olduğu bir zaman da Aşfin ile arasında ne olduğunu sorar. Varşa bunu kaynanasından duyunca şok olur. Varşa tüm hikayeyi baştan sona anlatsa da Bhavna buna inanmaz.

Rasika, Bhavna’nın meseleyi Satiş’e ya da Varşa’ya açıp açmadığını öğrenmek için telefonla Bhavna’yı arar. Bhavna da Aşfin’e sorduğunu, daha önce Aşfin’i hiç yalan söylemediğini ama Varşa’nın yalan söylediğini, Varşa olayı başka türlü anlattığını söyleyince Rasika “Çok geç olmadan Satiş ile Varşa’yı ayırmalısın” der.

Devamı Baş Tacım 52. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 51. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 51 Bölüm Fragmanı

12 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 51 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu