Baş Tacım

Baş Tacım 56. Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) Aşfin’in Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar

Baş Tacım 56. bölüm özeti 17 Ağustos Salı. Rasşi sayesinde Aşfin’in gerçek yüzünü herkes görür. Varşa ile Bhavna arasında ki mesele ise halka kapanmış değil. Detaylar Baş Tacım 56. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 57. Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 56. Bölüm Özeti)

 • Aşfin Raşmi ile buluşur
 • Aşfin ne peşinden olduğunu sorar.
 • Raşmi Varşa’ya yaptıklarında dolayı geçen ay para verdiğini söyler
 • Aşfin tüm parayı yarın hesabına yatıracağını söyler
 • Aşfin ile konuşmasını kaydeden Raşmi, bu kaydı Satiş’e verir
 • Satiş tüm gerçeği Urmila’ya anlatır
 • Urmila Aşfin’i terk eder
 • Bhavna Varşa’dan özür diler
 • Vişali’ye yeni bir kısmet çıkar

Detaylar Baş Tacım 56. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 56 Bölüm Özeti;

Aşfin’in Raşmi ile buluşması ile başlar. Aşfin ona ne istediğini sorar. Raşmi de kendisini kandırdığını, başka insanları da kandırdığını, gerçek yüzünü herkese kanıtlayacağını söyler. Aşfin, Varşa ile arasını yapması için zamanında anlaştıkları gibi bu zamana kadar parasını verdiğini, şimdi o paranın iki kanıtını vermeye hazır olduğunu söyler.

Raşmi ise geçen ay parayı ödemediğini ve ona güvenmediğini söyleyince Aşfin, anlaştıkları parayı tek sefer de yarın hesabına yatıracağını söyleyip giderken, Raşmi Aşfin’in arkasından pis pis sırıtır.

Baş Tacım 56 bölüm özeti Başlıyor!

Damodar yine öksürürken ağzından kan gelir. Bu defa kanı Manav görür. Babasına içki içip içmediğini sorar. Damodar içmek istediğini, zira kendine geldiğinde başından geçenler aklına geldiğini, Saçin’i kaybettiğini, Manav ile Arçu’nun boşanmasına engel olmadığını, Vandu’nun ahmak biri ile evlendiğini düşündüğünde daha çok acı çektiğini, yaşamak istemediğini söyler.

Damodar bu kan meselesini Savita’ya söylememesini, zira boşanma konusunda çok ciddi etkilendiğini söyler. Manav da söylemeyeceğini dile getirdiği sırada içeri Savita girer. Ne hakkında konuştuklarını sorar. Damodar acıktığını ama hala evde yemek olmadığı konusunda yalan söyler.Baş Tacım 56. Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) Aşfin'in Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar

Aşfin Raşmi ile görüştükten sonra ofise gider. Urmila Raşmi meselesini çözüp çözmediğini sorar. Aşfin de “Raşmi benden zorla terfi istiyor. Eğer terfi vermezsem Varşa meselesinde uyduruk hikayeler ortaya atacak” deyince Urmila sinirlenir ve “bunu bana nasıl yaptın” der. Aşfin şok olur. Zira kendisini gene işin içinden çıkardığını düşünürken, Urmila her şeyi bildiğini, Aşfin, Raşmi ile konulurken tüm konuşmayı kaydedip Satiş’e verdiğini, Satiş de tüm konuşmayı kendisine getirip dinlettiğini söyledikten sonra ses kaydını açar. Aşfin şok olur.

“Bende ne eksikti de başka kadınlarla gönül eğlendirdin? Senden tiksiniyorum Aşfin!”

Deyip oradan ayrılırken, Aşfin ilk defa foyası ortaya çıktığı için sinir olur.

Satiş eve gelir. Satiş’in babası gerçeklerin ortaya çıkmasında mutlu olduğunu söyler. Çok geçmeden Urmila gelir. Aşfin ile tüm bağlarını kopardığını, bu evde kalıp kalamayacağını sorar. Hem Satiş hem de Satiş’in babası istediği kadar kalabileceğini söyler. Urmila herkesten tek tek özür diler.

Baş Tacım 56. Bölüm Özeti

Vaşali arkadaşları ile dışarı çıkar. Adamın biri, bir rupi için dondurmacı ile tartıştığını görünce Vaşali “Şu insana bank. Bir Rupi için tartışıyor” diyerek onu kınar. Vaşali’nin arkadaşları yakınlar da araba için test sürüşü yapabilecekleri bir yer oldğunu, test sürüşü yaptıktan sonra arabayı beğenmediklerini söyleyip gidebileceklerini dile getirir. Vaşali istemese de diğer arkadaşı ısrar edince onu kıramaz.

Arçana, Manşu’ya süt getirir. Manşu da Arçana’ya sinir olduğu için yakında yeni evlerine gideceğini, Vinod artık kendi evine para harcayacağını, Vinod para vermediğinde Solu ve ailesi açlıkla baş başa kalacaklarını dile getirir.

Vaşali arabayı kullanıp daha sonra pek hoşuna gitmediğini söyler. Arkadaşları da aynı bahane ile arabaları beğenmediklerini söyleyip, tam ayrılacağı sırada dondurmacı da bir Rupi için tartışan adam kızları durdurur. Araçların sahibi olduğunu, onların araba alacak parası olmadığı halde gelip arabalara bindiğini, polisi arayıp tutuklattıracağını söyler. Ancak bu defalık affettiğini açıklayınca Vaşali ve arkadaşları oradan ayrılır.

Varşa, Arçana’yı arayıp Aşfin’in gerçek yüzünün ortaya çıktığını, evde herkes gerçeği öğrendiğini, Bhavna da yolda eve doğru geldiğini, eve geldiğinde gerçeği açıklayacaklarını söyleyince, Arçana ve Solu çok mutlu olur.

Baş Tacım 56. Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) - Bhavna Özür Diler

Satiş evde annesini beklerken içeri Bhavna girer. Nende kendisini çağırdığını sorar. Satiş annesini kanepeye oturtup tüm hikayeyi baştan sona anlatınca, Bhavna’nın aklına Varşa değil, Urmila gelir. Gidip onunla konuşmak ister. Lakin Bhavna’nın kocası “Öncelikle Varşa’dan özür dilemelisin. O masum olduğunu kanıtladı.”der.

Bhavna Varşa’nın yanına gider. Varşa annesinin ayaklarına dokunur.

“Kızım beni affet. Satiş bana her şeyi anlattı. Ben sana değil, Aşfin’e güvenerek büyük bir hata yaptım!”

Deyip özür diler. Varşa da çok kırıldığını, aralarında ki ilişkinin düzelmesinin zaman alacağını açıklar. Bnavna daha sonra Urmila’nın yanına gider. Urmila ağladığını gören Bhavna ona sarılır.

Aşfin, Satiş’in evine gelir. Urmila ile konuşmak ister. Satiş’in babası kimse onunla konuşmak istemediğini söylediği sırada Bhavna ile Urmila dışarı çıkar. Urmila onu görmek istemediğin, defolup gitmesini ister. Satiş özür diler. Lakin nafile olduğunu anlayınca Aşfin kapıya yönelir. Bu sırada Bhavna Aşfin’i durdurur ve şöyle der.

“Sana tokat atmak istiyorum. Ancak sen buna bile değmezmişsin. Senin yüzünden hem oğlumla, hem de gelinimle kavga ettim. Hatta suçsuz günahsız olan Manav ve ailesine kaba davrandım. Seni bir dakika bir görmek istemiyorum. Defol bu evden!”

Sözleri ile Aşfin’i kovar. Aşfin, Varşa’ya bakar. Varşa ise sonunda gerçekler ortaya çıktığı için alaycı bir bakış atar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manav trene biner. Bu sırada trende olan ve ağlayan Arçu’yu fark edip yanına gider. Nenen ağladığını sorar. Arçana da Manşu’nun Vinod’u evden ayrılmaya zorladığını, yakında başka bir eve taşındıklarında Vinod’un eve para göndermesine engel olacağı konusunu anlatır. Manav da yardım etmeyi teklif eder. Ancak Arçana olmaz der. Manav da eğitimini tamamlayıp iyi bir iş bulabileceği konusunda Arçu’ya fikir verir.

Vişvasra ile Damodar konuşur. Vişvasra köye gitmek ister. Damodar hala bir umut olduğunu, Manav ile Şiravani’nin evlenemeyeceğini düşündüğü söyler.

Bu konuşmaları Şiravani duyar. Şiravani Arçana ile Manav’i birleştirmeye çaçlıştığını defalarca gördüğünü ama bugün Arçu olmamasına rağmen söyledikleri hoşuna gitmediğini söyler..

“Ben seni her zaman gelinim olarak gördüm. Ancak Manav’ın karısı olarak değil, Saçin’in eşi olarak gördüm. Manav Arçana ile bir bütündür!”

Damodar düşüncesini Şiravani ile açık açık paylaşınca, Şiravani bu düğünü kimsenin durdurmayacağını söyler.

Baş Tacım 56 Bölüm Özeti (17 Ağustos Salı) - Şiravani Arçu ile Manav'ı Görür

Satiş’in evinde Varşa kaynanası ile hiç konuşmaz. Bunu fark eden Bhavna neden konuşmadığını sorgular. Varşa da açık açık kendisini suçlama şeklini hiç bir zaman unutmadığını, aradaki ilişkilerin zamanla düzeleceğini, bir anda düzelme beklemesini açık açık ifade edip oradan ayrılırken, Bhavna Varşa’nın kibirli bir yapısı olduğunu fark eder.

Şiravani Manav’ın odasına gidip evlilik düzenlemeleri hakkında fikir ister. Manav da bay Grish nasıl isterse o şekilde yapılmasını söyler. Şiravani meseleyi iş konusuna getirir. Babasına söyleyeceğini ve onun iş yerlerinden birinde patron olarak çalışmasını isteyeceğini açıklar. Ancak Manav böyle bir şey yapmamasını, kimseden iyilik istemediğini söyler. Sinirle odanda çıkar. Arçana Manav’ı arar. Şiravani Arçu’nun aradığını görünce telefonu meşgule atıp, Manav’a bu konudan bahsetmez.

17 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti

17 Ağustos Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 17 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav ertesi gün tapınağa gider. Orada Arçu ile karşılaşır. Arçana dün aradığını ama meşgule attığını söyler. Manav haberinin olmadığını söyledikten sonra gece okula başlamaya karar verdiğini açıklar. Manav bu habere çok sevinir.

Manav ile Arçu dua ettikten sonra Tapınak merdivenlerinden inerken, biri Arçu’ya çarpar. Manav da hemen Arçu’yu tutar. Bu sırada merdivenlerin bittiği yerde Şriavani onları beklemektedir. Manav hemen Arçu’nun üzerindeki ellerini çeker. Şiravani hiç bir şey demenden dua etmeye gider.

17 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti - Bhavna Varşa'nın Tavırlarına Sinir Olur

Arçana Şiravani’nin gelip kendisine bağırması gerekirken, dua etmesini anlayamaz. Gidip durumu açıklamaya çalışır. Şiravani de “Eğer gerçekten aranızda bir şey yoksa benimle Manav’ın düğümünü sen bağla” der. Arçu elleri titreye titreye Şiravani’nin dediğini yapar. Şiravani daha fazla stresi kaldıramaz ve oraya bayılır. Manav ve Arçu Şiravani’yi eve getirir.

Manav başından geçen olayı bir bir anlatır. Savita sinirle Arçu’nun kolundan tutup kovar. Ona bağırır. Arçu, Savita’nın kendisine karşı bağırdığını görünce ağlar. Savita’nın hemen gönlü yumuşar. Ona sakin sakin konuşup, Manav ile görüşmemesini ister.

Arçana eve ağlayarak gelir. Hemen akabinde Manav gelir. Manav Arçu ile görüşmek istediğini söyler. Arçana dışarı çıkar. Manav’a boşandıklarını, bunun sonuçlarına göre hareket etmeleri gerektiğini açık açık söyler. Manav da üzgün bir şekilde oradan ayrılır.

Solu’nun arkadaşı Vişali için bir kısmet bulduğunu söyler. Lakin bulduğu kısmet hem çok zengin hem de zengin fakir ayrımına dikkat etmediğini, sadece ahlaklı bir gelin istediklerini, uzun süredir oğullarına kız aradıklarını söyler. Vaşali birden atılıp, görücü ile görüşeceğini söyler. Solu’nun arkadaşı önce damat adayı ile Vaşali’nin dışarıda bir yemek yemesini, ondan sonra ailelerin tanışması konusunda bir şartları olduğunu söyler. Solu bunu kabul eder.

Satiş’in evinden Varşa’nın Bhavna’ya karşı surat yapması mesele olur. Bhavna, Varşa’nın bir an evvel affedip eskisi gibi olmasını beklerken, herkes kırılan camın hemen tamiri mümkün olmadığını, bunun zaman alacağı konusundan hemfikir olurlar.

Devamı Baş Tacım 57. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 56. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 56 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 56. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 17 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 56 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. BURAYA GELİP SAÇMA SAPAN YORUM YAPMAYIN. BU YAZDIĞIM BÖLÜM 17 AĞUSTOS SALI GÜNÜ AKŞAM SAAT 19:00 DA YAYINLANACAK! “Bu bölüm dünkü değil mi” diye yorum yapıp kendinizi rezil etmeyin!

 2. selam arkadashlar FILIZCIIM ellerinize saglik arkadashlar FILIZCIIMI lutfen uzmeyiniz
  Diziyi cok seviyorum………

 3. Filizcim iki özete çok güzel olmuş ellerine emegine saglik ýeni özetleri bekliýorum janym iýi günler

 4. Ablajim bu yorumjular ucn bašinizi agyrmayin olar ona degmez ozet Ucn çok tešekkur ederim yeni bolumi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu