Baş Tacım

Baş Tacım 57. Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Tek Dileğim!

Baş Tacım 57. bölüm özeti 18 Ağustos Çarşamba. Damodar hastaneye kaldırılır. Tek dileğini açıklar. Peki Damodar’ın dileği ne? Detaylar Baş Tacım 57. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 58. Bölüm Özeti (19 Ağustos Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 57. Bölüm Özeti)

  • Varşa ile Bhavna yeniden tartışır
  • Vaşali damat adayını görünce şok olur
  • Manşu’nun töreni yapılır
  • Törene herkes davet edilir 
  • Damodar kan kusar
  • Damodar hastaneye kaldırılır
  • Damdoar tek dileğini Manav ile Arçu’nun birleşmesi olduğunu açıklar

Detaylar Baş Tacım 57. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 57 Bölüm Özeti;

Bölüm Manav’ın evden çıkması ile başlar. Savita oğlunu durdurup nereye gittiğini sorar. Manav da dışarıda işi oldğunu söyler. Savita oğluna dikkat etmesini söyler.

Varşa eşli Satiş’in işe gitmesi için hazırlar. İkili oldukça romantiktir. Satiş eşine açıkça rica eder. Artık aradaki küslüğü bitirmesini ister. Varşa da denediğini ama bir türlü yapamadığını, henüz olay çok sıcak olduğunu söylerken Bhavna konuşmaları duyar. Bhavna ile Varşa tartışmaya başlar. Varşa’nın egosu tavan yaptığını, ondan defalarca özür dilediğini söylediği sırada her ikisi de birbirlerine bağırır. Satiş sinirle her ikisini de susturup evden öfkeyle çıkar.

Baş Tacım 57 bölüm özeti Başlıyor!

Manav yolda duran arabanın yanına gider. Ona “Sen Dharmesh misin” diye sorar. Adam da evet deyince Manav arabaya biner.

“Bu adam dün Vaşali’nin arabayı test ederken onlara kızan ve arabaların sahibi olduğunu ileri süren kişidir.”

Dharmesh, Manav’a iki ay önce borç aldığını ama hala ödeyemediğini, parayı hemen vermesini ister. Manav da başından geçenleri anlatır. Dharmesh bay Grish’i yakında tanıdığını, ona saygısından borcunu ödemek için vakit vereceğini söyler. Manav teşekkür edip aradan iner. (Adam resmen tefeci)

Vaşali görücü usulü ile eve gelmeden damat adayı ile restorana görüşmeye gider. Vaşali içeri girdiğinde damat adayını göremez. Telefonla arar. Dharmesh içeri de yemek yediğini, soldaki masaya gelmesini ister. Vaşali soldaki masaya gidip ona baktığında şok olur. Zira o bir önceki gün araba almak bahanesi ile test sürüşü yapıp ayrılırken, kendisine ve arkadaşlarına kızan cimri ve ahlaksız bir adam olduğunu hemen anlar.

Baş Tacım 57. Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Tek Dileğim

Vaşali hemen gitmek istese de Dharmesh oturup konuşmasını, en azından kendisi ile sohbet etmesini ister. Bunun üzerine Vaşali neden ailesi fakir kız aradığını ve neden ailesi görücü olarak gelmeden restoranda görüşmek istediğini sorar. Dharmesh da hepsine kendince cevap verir.

“Bütün kızlar ben şişmanım diye reddediyor. Bu sebeple daha fakir ada dürüst insanları arıyorum. Evlenmeden önce görüşme isteğim de beni ilk başta görsün. Nasıl biri olduğumu bilsin ki ileri de gerek işimden, gerekse fiziğimi bahane edip ayrılmasın. Ben uzun soluklu bir evlilik istiyorum!”

Sözleri ile Dharmesh kendisini ve düşüncelerini bahsettikten sonra telefon gelir. Hemen çıkması gerektiğini düşünüp oradan ayrılır. Vaşali ise sırf kilolu olduğu için evlenmediğini düşünüp adamın arkasından bakıp, suçluluk hisseder. Zira kendisi de kilolu olduğu için reddettiğini bir şekilde hissettirdiğini düşünür.

Baş Tacım 57. Bölüm Özeti

Vaşali eve öfkeli bir şekilde girer. Solu damat adayını sorar. Vaşali de kendi sınıfından hiç bir kız onunla evlenemeyecek kadar kötü birisi olduğunu, tefecilik yaptığını açık açık söylediğini ailesi ile paylaşır. Damodar damat adayının dürüstçe yaptığı işi söylemesi hoşuna gider. Arçana da damadı nasıl bulduğunu bir kez daha Vaşali’ye sorar.

Manav sıkıntıya düştüğüne Arçana ile konuşup derdini dökmesi onu rahatlattığını fark eder. Telefonu eline alır. Lakin Arçana’nın aralarında ki arkadaşlığını da bitirmeleri gerektiği konusunda ki sözlerini hatırlayıp vaz geçer. Ancak Manav kalbine söz geçiremez ve Arçu’yu arar. Arçu Manav’ın aradığını görünce çok ama çok mutlu olsa da maalesef Savita’nın “Manav ile tüm ilişkini bitir.” dediğini hatırlayıp Manav’ın telefonunu meşgule atar.

Solu’nun evinde dini kutlama için davet edilecekler gündeme gelir. Manşu dini töreni kendisi için yaptığını, o zaman Rasika ve Acit’i de çağırmasını ister. Solu da Rasika’nın uzun zamandır ailesine kötü davrandığını, iki kızının hayatı ile oynadığını ama arada gelinleri olarak Manşu’nun bulunduğundan dolayı aradaki bağı koparmadıklarını sert bir dille söyler.

Savita ile Damodar Solu ile karşılaşır. Solu evdeki törene davet eder. Savita, Arçu’yu görmek istemediğini, onu görünce mahkemedeki boşanmak istediği o anı hatırladığını söyler. Solu da açık açık kızı Arçu’dan nefret edip etmediğini sorunca Savita şöyle der.

“Arçu o kadar iyi biri ki ondan nefret dahi edemiyorum!”

Sözleri ile hala Arçu’ya düşkünlüğünü anlatır. Ancak Savita Manav ile Şiravani’nin düğünleri yakında olacağını ve Şiravani yakında gelini olacağı için ona karşı haksızlık yapmak istemdiğini söyleyince, Solu kutlama sırasına Arçu olmaz ise gelir misin diye sorar. Savita da o zaman geleceğini söyler.

Baş Tacım 57. Bölüm Özeti (18 Ağustos Çarşamba) Vaşali Damat Adayı İle Görüşür

Solu Manav ve ailesinin evinden çıkarken Şirabvani ile karşılaşır. Şiravani Solu’yu bulmuşken onunla konuşur. Hala gözlerinden Manav’ı kaybetmenin korkusu olduğunu, sebebi de Arçana’dan başkası olmadığını açıklar. Soluda kızı artık boşandığını söyleyip konuyu daha falza uzatmaz.

Solu Savita’nın evinden ayrılıp, Varşa ile Satiş’in evine, Bhavna’nın yanına gider. Varşa annesini görünce çok sevinir. Solu, Manşu’nun törenine davet eder. Bhavna konuyu Varşa’nın inadına getirir. Ancak Varşa da ondan geri kalmayıp çaktırmadan birbirlerine laf sokarlar. Solu, gelin kaynana arasında ki gerilimi fark edince yakında bir sıkıntı daha çıkmasında endişelenir.

Rasika kızı Manşu’yu arar. Solu’nun geldiğini ve törene davet ettiğini, açıkça törene Savita’nın da geleceğini haber ettiğini sitem dolu sözlerle söyler. Manşu meseleden haberdar olduğunu, kaynanasına Savita ve ailesini çağırmamasını söylediğini ama inat edip çağırdığını açıklar. Rasika da törene gelmeyeceğini açıklar. Manşu annesine gelmesi konusunda ısrar edince, Rasika geleceğini ve harika bir hediye vereceğini açıklar.

Acit devamlı annesinden para koparıp, o paraları sağda solda yiyor. Tüm parasını kaybettiğini annesine duyurmak için yalandan bir hikaye uydurur. Girdiği işin battığını telefonda söyler. Rasika da sinirlenir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manşu için düzenlenecek olan törene herkes gelmeye başlar. En son da Savita ve ailesi gelir. Arçu hemen onları karşılamak isterken, Solu araya girip Savita’nın yanına dahi yaklaşmamasını, bu konuda Savita’ya söz verdiğini söyler. Arçu diğer odaya gider. Orada Varşa ile konuşur.

Arçu Varşa’ya neden hala küslüğü sürdüğünü sorar. Varşa da unutmadığını, Satiş de kendisini desteklediğini söyler. Lakin Arçana Satiş’in şimdilik kendisini desteklediğini, bu konuda hala küs kalmaya devam edersen bir süre sonra Satiş annesini tutmaya bnaşlayaağını açıklayınca Varşa sinir olup odadan çıkar.

Savita ile Rasika Solu’nun evinden tartışmaya başlar. her ikisi de birbirlerine kötü olduklarını söyler. Bu sırada Damdor kutlamaya gelmediği için evde öksüre öksüre kan kusar. Manav onu görünce panik olur. Hemen hastaneye götürü.

Yolda Arçu’yu arayıp annesine haber vermesini ister. Arçana durumu hemen Savita’ya anlatır. Savita kocasının kan kustuğunu duyunca şok olur. Savita hemen evden hastaneye gitmek için çıkarken Vandu da babasını merak edip, Savita ile gitmek ister.

Rasika onu durdurup, kalmasını emreder. Lakin Vandu onu dinlemez. Savita ile hastaneye gider. Arçana da onlarla hastaneye gitmek istese de Solu buna izin vermez. Zira o evle hiç bir bağının kalmadığını, gitmesi halinde yine yanlış anlaşılacağını söyleyince Arçu gitmekten vaz geçer.

18 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti

18 Ağustos Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 18 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Savita ve Vandu hastaneye gider. Arçu ise evde duramaz ve Vinod ile birlikte hastaneye gider. Savita Arçu’nun geldiğini görünce ona teşekkür eder. Ancak Damodar’a gözükmemesini, zira gittikten sona yine aynı acıları yaşayacağını söyler.

Rasik bu sırada Manşu’nun törenin de evin tapusunu verip gösteriş yapar. Vinod bunu duyunca sinir olur.

18 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti - Arçu Manav ile Konuşmaz

Varşa hastanede Damdoar’ı görebilmek için Savita’ya yalvarır. Sonunda Savita ikna olur. Damodar’a içki içmemesini, sağlığına dikkat etmesini ister.

Damodar son arzusunu açıklar.

“Bundan sonra bir ayağım çukurda. Tek dileğim, Arçana ile Manav’ın bir araya gelmesidir.”

Bu sözleri duyan herkes ağlar. Vaşali’ye yeni bir kısmet çıkar. Vaşali en baştan ablasının boşandığını söyler. Karşu taraf da bunun sorun olmadığını dile getirir.

Ertesi gün Arçana pazarda gezerken Manav’ı uzaktan görür. Arçana, Manav ile karşılaşmamak için yolunu değiştirse de Manav onu fark edip konuşmaya çalışır. Arçana da açık açık konuşmak istemediğini söyler. Manav üzülerek ayrılır. Lakin Arçana sözlerinden pişman olup, tekrar Manav’ın peşine düşse de onu bulamaz.

Devamı Baş Tacım 58. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 57. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 57 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 57. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 18 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 57 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Merhaba filizcim nasilsin iýimisin özet çok güzel olmuş ellerine saglik ýeni özetleri bekliýorum janym hoşçakal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu