Baş Tacım

Baş Tacım 6. Bölüm Özeti (28 Haziran Pazartesi) Manav Arçana’yı İstemeye Gelir!

Baş Tacım 6. bölüm özeti 28 Haziran Pazartesi. Vinod Manşu’nun kardeşini tutuklattıracak. Manav Arçana’yı istemeye gelecek! Detaylar Baş Tacım 6. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 7. Bölüm Özeti (29 Haziran Salı) için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 6. Bölüm Özeti)

  • Vinod Manşu’nun yalan söylediğini anlayacak
  • Manşu’nun kardeşi Arçana’ya yapılan olayların arkasında olduğunu anlayacak
  • Vinod Manşu ile boşanmak isteyecek
  • Polisler Manşu’nun kardeşini götürecek
  • Manav’ın ailesi Arçana’yı istemeye gelecek

Detaylar Baş Tacım 6. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Baş Tacım 6 Bölüm Özeti; Arçana yediği iftira sonrası her ne kadar intihar etse de ailesinin desteği ile ölmemiştir. Lakin evden cenaza çıkmış gibi ev halkının morali çok bozuktur. Arçana genel eve gittiğinde kendisini bir adamın kurtardığını, yoksa polislerin kendisini göz altına alacağını söyler. Sulochana “iyi insanlarda var bu dünyada” dediği sırada Arçana “babam onu tanıyor. cüzdanını düşürmüştü. Geçen gün getiren çocuk beni oradan kurtardı.” der.

Baş Tacım 6 bölüm özeti Başlıyor!

Ertesi gün Rasika kendi oğlunun düğünün iptal ettiren Arçana’dan intikam almanın verdiği sevinçle oğlunun yanına gider. Yakında oğluna kısmet bulacağını söyler. Arçu ve ailesi de eski düzenlerine geri dönse de hepsinin aklında aynı düşünce vardır. Arçu’ya atılan kanıtlı iftiranın altından nasıl kalkacaklarını düşünmektedir.

Varşa ablasına yapılan iftira sonrasında iş yerinden ve arkadaş ortamında çok utanır. Ailesine karşı taraf almaya başlar. Arkadaşı da Varşa’ya akıl verip, büyük şirketlerde çok daha kolay para kazanıldığından bahseder. Kaynak: dizicenter.net

Baş Tacım 6. Bölüm Özeti - Manav Arçana'yı İstemeye Gelir

Tarun Manav’ın yanına gidip, kızla görüşüp görüşmediğini sorar. Manav da görüşmediğini söyleyince zorla Manav’ı Arçu’nun evine götürür. Manav da Manuhar’ı kurtaran kişi olarak içeri girer. Sulochana Manav’a çok teşekkür eder. Özellikle Arçu’yu kötü yerden kurtardığını bildiğini söyler. Manav insaniyet namına kurtardığını söyler.

Baş Tacım 6. Bölüm Özeti

Manşu kardeşi Acit’in doğum gününe gitse de, onun Arça’ya karşı yaptığı iftira sonrasında kardeşi ile arasında soğukluk girer. Manşu kardeşine yanlış yaptığını söylediği için Manşu ilk başta doğum gününe gitmek istemese de Rasika oğlunun doğum günü için çağırır.

İki kardeş soğuk rüzgarın altında doğum gününü kutlar. Vinod da hanımın arkasında kaynanasının evine gider. Manşu ile kardeşinin sıkı fıkı olduğunu görünce şaşırır. Sinirle içeri girer. Manşu karşısında kocasını görünce ne yapacağını bilemez. Zira Manşu evden başka yalan söyleyerek ayrılmıştır.

Vinod yakında yaşadıkları karşısında Rasika ve aileini keyif yaptığını görünce tepki gösterir. Manşu’ya yalan söylediği için “Artık bu evde kal. Bana yalan söyleyen bir eş lazım değil” deyip sinirle çıkar.

Rasika zaten fakir aileye gelin gittiği için hiç istemiyordu. Şimdi kızı Manşu’nın aklına girip Vinod’un kendisini istemediğini, aslında Vinod iyi biri olmadığını ve boşanması gerektiğini söyler. Manşu ise Vinod ile geçirdiği güzel anıları düşünür. Tıpkı Vinod gibi.

Vinod uzun uzun düşündükten sonra eve gelir. Perişan bir halde eve gelince herkes “bu ne hal Vinod” der. Sulochana Manşu’yu sorar. Vinod ise “Manşu artık gelmeyecek” deyince, Sulochana nasıl yani der. Vinod da yaşadıklarını bir bir anlatıp, evliliğini bitirdiğini açıklar.

Baş Tacım 6. Bölüm Özeti - Arçana Babası ile Konuşur

Vinod aslında Acit’e kızmasının en büyük nedeni, Arçana’ya yapılan tuzağın arkasında Manşu’nun kardeşinin olduğuna dair delillerin olması. Bunu yüzüne sorsa da Vinod Manşu’nun kardeşinden istediği cevabı alamamıştır. Vinod’un açıklamalarında sonra Sulochana sinirle evden çıkar. Kaynak: dizicenter.net

Vinod kaynanasının evine polislerle gider. Sulochana da kızına neden düşmanlık ettiğini öğrenmeye çalışsa da Rasika kimseye düşmanlık etmediğini söyler. Oysa Vinod o gün telefonu Arçu’ye verdiğini ve Arçu’yu tuza çeken o numaranın kime ait olduğunu ortaya çıkarınca, iş bir anda Manşu’nun kardeşi ortaya çıkar.

Bu bölümde hiç görmediğimiz Vinod’un kardeşi, daha sonra da dayısı ve yeğeni kadroya dahil oldu.

Huni okula gitmeden önce annesinin nerede olduğunu sorar. Bunu duyan Arçana annesi Sulochana’ya Manşu’nun kötü biri olmadığını, annesi ile evladını birbirinden ayırmanın günah olduğunu söyler. Bunun üzerine Sulochana Rasika’nın evine gidip gelinin ister. Baş Tacım 6. Bölüm Özeti devam ediyor.

Rasika vermek istemez. Sulochana Manşuı gelinin değil kızı olduğunu, bu evliliği sonlandırmak istemediğini, şimdi kendisi ile gelmesini ister. Rasika’nın engellemelerine rağmen Manşu, Sulochana ile birlikte evden ayrılır. Manşu’nun kardeşi delil yetersizliğinden eve döner.

Baş Tacım 6. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Baş Tacım 28 Haziran Pazartesi Özeti

28 Haziran Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 28 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav bir önceki gün aldığı şemsiyeyi getirir. Manuhar da damat olacak adam diyerek Sulochana’nın aklına girip, Manav’ı damadı olmasını dillendirir. Eve devamlı araba ile geldiği için yetkili ve makam sahibi biri olarak düşünürler. Oysa Manav başkalarının aracı ile gelmiştir.

Manşu bir sonraki gün Manav ve ailesini araştırmaya gider. Manuhar, Manav’ın iş yeri olduğunu duymuştur. Lakin mühendislik işi yaptığını düşünür. Manşu ise gerçeği kendi gözleri ile görür. Manşu hemen annesini arayıp Manav’ın zengin değil, fakir bir tamirci olduğunu söyleyince Rasika’nın keyfi yerine gelir.

Rasika ve Manşu’nun ayarladığı kadın, Manav’ın mühendis olduğu yalanını söyler. Manuhar ve Sulochana Manav’ın mühendis olduğunu düşünüp kızı Arçana’ya durumu söyler. İyi bir delikanlı olduğunu, damadı olabileceğini söyler. Arça “siz ne derseniz ben onu tutarım” der.

Baş Tacım 28 Haziran Pazartesi Özeti - (Baş Tacım 6. Bölüm Özeti) Manşu Manav'ın evine Gider

Manuhar iyice Manav’ı araştırmak için Manav’ın dükkanına gider. Orada çalışan geç çocuğa Manav’ı sorar. Çocuk da buranın sahibi ve yönetici olduğunu söyleyince, Manuhar Manav’ın yönetici olduğunu, tamir eden usta olduğunu düşünmez.

Manşu ve Vinod Manav’ın ailesini ziyarete giderler. Manşu Manav’ın ailesinin fakir olduğunu görmemesi için yolda giderken motosikletin lastiğini patlatır. Vinod motosikletin tekerini tamir ettirmeye giderken Manşu da Manav’ın ailesine tek başına gider.

Varşa iş yerinden çıkarken arkadaşlarına denk gelir. Birlikte bir kahve içeceklerini söyler. Varşa da onlarla birlikte gider. Mahalledeki bir kadın Varşa’nın bir erkekle karşılıklı kafede oturduğunu görünce, aklına kötü düşünceler gelir. Bunu da ilk fırsatta Varşa’nın annesi Sulochana’ya anlatır. Sulochana ilk fırsata kızına gelip kızsa da Varşa mecbur kaldığını oraya gittiğini ama orada durmadan geri çıktığını, cebinde oranın masrafını ödeyecek bir kuruşu bile olmadığını söyler. Kaynak: dizicenter.net

Manav ve ailesi Arçana’yı istemeye gelir. Manşu daha önce Manav’ın annesi ile anlaşmış, Arçana’nın zengin bir aile olduğu yönünden yalan söylemiştir. Manav’ın annesi gelmeden Manşu kendi kaynanası Sulochana’ya en pahalı takılarını verip takmasını ister. Manav’ın annesi geldiğinden herkes boynunda altınları görünce Manşu’nun dediği gibi zengin bir aile olduğunu düşünür.

Devamı Baş Tacım 6. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Baş Tacım 6. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 6 Bölüm Fragmanı

28 Haziran Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 6 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu