Baş Tacım

Baş Tacım 62. Bölüm Özeti (23 Ağustos Pazartesi) Şiravani Evi Terk Edecek Mi?

Baş Tacım 62. bölüm özeti 23 Ağustos Pazartesi. Şiravani Arçana ile Manav’ı yan yana görünce evden ayrılmaya karar verir! Detaylar Baş Tacım 62. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 63. Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 62. Bölüm Özeti)

  • Manav Acit ile konuşur
  • Manav Acit’i ikna eder
  • Arçana, Dharmesh’i ikan edip Acit’in tamirhanede çalışılmasını sağlar
  • Solu Manşu’nun evine taşınır
  • Manav tamirhanede “Patronu ile aşk yaşıyor” diyen adamla tartışır
  • Şiravani Manav’ın patronu ile aşk yaşadığını duyar
  • Şiravani Sinema çıkışında Manav ile Arçu’yu görür
  • Şiravani evden ayrılmak istediğini açıklar

Detaylar Baş Tacım 62. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 62 Bölüm Özeti; Bölüm Manav’in Acit ile konuşması ile başlar. Manav tamirhanede Arçu’nun ona iş vereceğini söylese de Acit buna karşı çıkar. Geçmişteki yaptıklarından dolayı Arçu’nun iş yerinde çalışmak istemediğini söyler. Ancak Manav, Acit’in değişmeye çalıştığını, bundan dolayı eski kötü alışkanlıklarını geride bıraktıklarını söyleyip, onu Arçu’nun yeni iş yerine götürür.

Baş Tacım 62 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana Acit’in geldiğini görünce çok mutlu olur. Satilş ile Dharmesh’in henüz gelmediğini söyler. Çok geçmeden Dharmesh gelir. Acit’i eskiden nasıl biri olduğunu bildiği için iş yerinde çalışmasına engel olur. Arçana ile Satiş’in araya girmesi ile Acit Manav’ın ve Arçana’nın yanında yeni bir iş bulur.

İş yerinde Manav ile Arçana’nın geçmişini bilmeyen çalışılanlar bu durum hakkında konuşmaya ve dedi kodu yapmaya başlar. Bu arada Satiş’in babası rahatsızlanır. Varşa annesinin yanına gidip kendi dairelerine gelmesini, orada onlara bakacağını söylese de Bhavna bahane uydurup gelmek istemez.

Baş Tacım 62. Bölüm Özeti

Vinod, Manşu’nun oynadığı oyundan habersiz annesine çocuklarına bakması işçin teklif göndermiş, Solu da tüm ailesi ile görüştükten sonra bir karar varmıştır. Solu kararını Vinod’a açıklar. Belli bir süre onlarla birlikte kalmayı kabul ettiğini söyler. Vinod bu haberi duyunca Manşu’ya söyler Manşu da ilk fırsatta annesi Rasika’ya haber verir. Raski da kızına şöyle der.

“Kızım kaynana misafirperver ol. Sanki oraya misafir gelmiş gibi davran. Daha sonra adım adım ona evin hizmetçisi gibi davranmaya başla. Lakin bu konuda sakın acele etme!”

Rasika telefonu kapattıktan sonra Vandu’ya çatar. Vandu’nun ailesi zengin olsaydı bu duruma düşmeyeceğini söyleyip ona işkence ederken, içeri Acit girer. Arçana’nın yanında işe başladığını ve bundan önceki yaptıklarında dolayı Arçu’dan açıkça özür dilediğini açıklar. Sonrasında annesi Rasika’ya geç olmadan Arçu’dan özür dilemesi gerektiğini söylese de Rasika aynı fikirde değildir.

Baş Tacım 62. Bölüm Özeti (23 Ağustos Pazartesi) Şiravani Evi Terk Edecek Mi

Varşa ile Vaşali, Solu’nun çocuk bakmasına daha doğrusu Vinod ile Manşu’nun evinde çocuk bakmasına karşı çıkarlar. Ancak Solu oğlunu zor durumda bırakmamak için Varşa ile Vaşali’yi dinlemez.

Manav Acit’in sonunda kalcı bir iş bulduğunu, azimli çalışması halinde iyi para da kazanacağını annesine söyler. Annesi de Arçu sayesinde olduğunu anlar. Manav lafı dönüp dolaştırıp Şiravani’ye, Arçana’dan bahsetmek istese de Savita henüz değil deyip onu işe gönderir.

Arçana iş yerinde ayağı kayar. Manav onu tutunca iş yerinde laf çıkar. Manav da laf eden adamla kavga eder. Dharmesh meselenin nedenini sorsa da Manav söylemek istemez. Dharmesh kavgayı ilk ve son defa affettiğini söyler.

Solu torunlarına bakmak için Manşu ile Vinod’un yanına gitmek için hazırlanır. Vinod uzun bir zaman sonra yeniden annesi ile birlikte kalacağı için mutludur. Oysa hem kendisini hem de annesini bekleyen Manşu’nun eziyetlerinden habersizdir. Solu Manşu’nun evine yerleşir. Manşu Rasika’nın dediği gibi Solu’ya hiç iş yaptırmaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dharmesh, Satiş ile Acit meselesini konuşur. Satiş’in zorlaması ile iş verdiğini, Acit’in güvenilmez biri olduğunu söylese de Satiş, Manav’ın bu konu ile ilgileneceğini, merak etmemesini söyler.

Manav ile tartışan adam Şiravani’ye gidip Manav’in patronları ile aşk yaşadığını söyler. Lakin Şiravani Manav’ı tanıdığı için buna inanmaz. Lakin aklında bir şüphe yer eder.

Baş Tacım 62. Bölüm Özeti (23 Ağustos Pazartesi) Manav Arçana'ya Yardım Eder

Şiravani sinirle eve geldiğinde Savita ile Damodar’ın Arçana hakkında konuşmasına sinir olur. Savita ise şöyle tepki verir.

“Arçana ile yaşadıklarımız benim anım. Bunları değiştirmek mümkün değil. O anılar bizimle beraber yaşayacaktır!”

Diyerek Şriavani’ye karşı çıkar. Şiravani ise bir taraftan Arçu meselesinin bir yılın ardından konuşulmaya başlanması, diğer yandan Manav’ın bayan patronu ile çıkan söylentileri Şiravani’yi oldukça rahatsız eder.

23 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti

23 Ağustos Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 23 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav, annesini sinemaya götüreceğini söyler. Damdoar da laf edip “Benim de gelmem gerek” diye konuşurken, Şiravani kardeşinin düğünü nedeniyle onlara katılamayacağını söyler. Manav kararlaştırdıkları filmin biletlerini yarın alacağını söyler. Ertesi gün Şiravani yolda giderken bazı kadınların Manav hakkında konuştuklarını duyar. Manav’ın patronu ile olan ilişkisinden bahsedince Şiravani sinir olur.

Akşam yeni evli çiftler Dharmesh ile Vaşali yemeğe gider. Çevredeki insanların bakışından rahatsız olan Dharmesh, yanında güzel kadın olduğunu ama kendisinin şişman ve biçimsiz olduğundan yakınır. Vaşali de “İnsanların ruh güzelliği hepsinden daha değerli” diyerek eşini onure eder.

23 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti - Solu Vinod'un Evine Yerleşir

Manav annesi ile babasına sinema bileti almak için giderken, Arçana da tiyatro bileti almaya gider. Orada Manav ile karşılaşan Arçu Manav’a yağmurda ıslanmamasını, birlikte bir şemsiyeyi paylaşabileceğini söyler. Tam da bu sırada Şiravani ikisini görür.

Şiravani çıkan laflara inanmadığını ama Manav’ın patronu Arçu olduğunu duyunca sinirle buraya geldiği, Arçana’nın yüzsüz bir kadın olduğunu, Manav’ı ayartmak için aynı iş yerinde patron olarak işe başladığını öne sürer.

Şiravani ağlayarak eve gelir. Kendisini bir odaya kilitler. Hemen peşinden Manav gelir. Şiravani’nin intihar etmesinden çekinir. Açana da Şiravani’nin yolda dediklerini düşünür. Tam da bu sırada Solu arar. Arçana her şeyi Solu’ya anlatınca, Solu da kızına Şiravani ile konuşup, aralarında gönül ilişkisi olmadığını söylemesini ister.

Şiravani bir süre sonra bebeği Saçin’i kucağına alıp odadan çıkar. Elinde valizi ile birlikte ailenin karşısında geçip “Bu evden temelli ayrılıyorum” deyince herkes şok olur.

Devamı Baş Tacım 63. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 62. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 62 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 62. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 23 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 62 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Mereba filizcim can yoldasimda yorumum cikmoyor goz atabilirsen cok memnun kalarim lutfan cnm filizcim yorumum cikmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu