Baş Tacım

Baş Tacım 63. Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) Bir Daha Olsa Bir Daha Yaparım!

Baş Tacım 63. bölüm özeti 24 Ağustos Salı. Manav Arçana hakkında ahlaksız sözler sarf eden iş arkadaşını darp eder. Mesleyi Şiravani öğrenip kızınca Manav bir kez daha olsa yine aynısını yapacağını açıklar! Detaylar Baş Tacım 63. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 64. Bölüm Özeti (25 Ağustos Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 63. Bölüm Özeti)

  • Arçana Şiravin ile konuşur
  • Şiravani Arçu’nun açıklamasına inanır
  • Şiravani Manav’ın işten çıkmasını ister
  • Manav yeni bir ş bulduğunda çıkacağını söyler
  • Manav, Arçana hakkında ahlaksız sözler söyleyen adamla kavga eder
  • Şiravani Manav’ın Arçu için kavga ettiğini öğrenir

Detaylar Baş Tacım 63. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 63 Bölüm Özeti; Bölüm Şiravani’nin elinden çantası ile çıkması ile başlar. Manav Şiravani’nin elinden çanta ile birlikte çıktığını görünce şok olur. Şiravani evden ayrılmak istediğini, Manav’ın hayatında çıkacağını söyleyince Manav da Şiravani istediği zaman işden ayrılacağını açıklar. Damdoar ile Savita araya girip Şiravani’yi ikna etmeye çalışırken eve Arçana gelir.

Baş Tacım 63 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana’nın geldiğini gören Şiravani şok olur. Arçana Manav ile hiç bir ilişkisini olmadığını, sadece bir tesadüf eseri tiyatro çıkışında karşılaştıklarını, olayın tamamen tesadüf eseri geliştiğini, Manav ile olan ilişkisini bir yıl önce bitirdiğini açıklar.

Baş Tacım 63. Bölüm Özeti

Arçana’nın sözleri Şiravani’nin kararından döndürür. Şiravani kucağında ki Saçin’i Arçu’ya verir. Arçu Saçin’i sevdikten sonra oradan ayrılır. Dışarıda Arçu’yu komşuları karşılar. Onlarla hasret giderdikten sonra Damodar Arçana’nın yanına gelir. Yakında Manav ile bir araya geleceklerini hayal ettiğini söyler.

Bhavna Varşa’yı arayıp kayın babasının kimseyi tanımadığını, ateşlendiğini ve hastaneye kaldırıldığını söyler. Varşa ile Satiş hemen yanlarına gider. Satiş’in babası felç geçirdiği anlaşılınca Satiş resmen yıkılırken, Varşa’nın teklifini kabul etmeyen Bhavna bu vicdan azabı ile ne yapacağını bilemez.

Baş Tacım 63. Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) Bir Daha Olsa Bir Daha Yaparım

Arçana annesini arayıp Şiravani’yi ikna ettiğini söyler. Solu da akşam yanına geleceğini söyler. Manşu bunu duyunca hasta olduğunu yemek yapacak canı kalmadığını söyleyince solu Arçu’nun yanına gitmekten vaz geçer. Manşu da yalan söyleyerek Solu’yu hizmetçi gibi kullanmaya başlamıştır.

Arçana’nın gelmesi ile panik olan Şiravani, Savita’nın karşısında geçip şöyle der.

“Anne amcam bay Vişvasra’nın kalp krizi geçirmesi nedeniyle düğümüz yarıda kesildi. Şimdi o düğünü yeniden yapın. Benimle Manav’ı evlendirin!”

Deyince Savita da şaşırır. Akşam Arçana düğün resimlerine bakarken uyuya kalır. Rüyasında Manav ile trende olduğunu görür. Arçana ve Manav romantik anlar yaşarken, bir anda trendeki insanlar kaybolur. Yerine Şiravani’yi kendisine baktığını görünce korkmuş bir şekilde uyanır.  Vaşali ile Dharmesh de Arçana’nın yeni bir hayat arkadaşı bulması gerektiğini, geçmişte yaşamaması konusunda konuşurlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Savita sabah çayı koyar. Manav’ın çay içmesini ister. Bu sırada Şiravani gelip şöyle der.

“Manav ne zaman işten ayrılıyorsun!”

Manav bunu duyunca şok olur. Manav hemen Şiravani’ye yeni bir iş bulduğunda işten çıkacağını açıklar. Bu arada Bhavna’nın eşi taburcu olur. Varşa kayın babasını bırakmaz. Satiş ile daha önce kaldığı eve getirir. Kaynanası Bhavna da istemese de Varşa ile yanı eve dönmüş olur.

Vinod evde annesinin yemek yaptığını görünce sinirlenir. Manşu’ya ne olduğunu sorar. Solu da hasta olduğu için yemek yaptığını söylese de Vinod, Manşu’nun odasına gidip kontrol eder. Hasta olmadığını anlayınca gidip yemek yapmasını ister. Manşu sinir olur.

Baş Tacım 63. Bölüm Özeti (24 Ağustos Salı) Manav Acit'e İşi Öğretir

Vandu ile Rasika yemek sofrasında tartışmaya girer. Rasika önce Manav’a daha sonra Savita’ya hakaret edince, Vandu çileden çıkar. Rasika’ya bağırıp çağırır. Rasika, Vandu’nun elini yakmaya çalışırken, Savita yetişir. Lakin Vandu’nun eli biraz yanar. Savita kızını da alıp evden gider.

Manav iş yerinde yapması gerekenleri Acit’e gösterirken, diğer işçiler de buranın iş yeri değil eğitim yuvası olduğunu söyleyip dalga geçer. Şef hemen olaya müdahale edip kavga çıkmadan olayı çözer.

Dharmesh Arçana’nın yanın gelir. Varşa’dan tüm geçmişini öğrendiğini, Manav’dan neden ayrıldığını öğrendikten sonra ona karşı saygısı bir kat daha arttığını, ancak iş yerinde bu tarz konular hoş karşılanmayacağını söylerken, Arçu Manav’ın yakında Şiravani ile eleneceğini söyler.

24 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti

24 Ağustos Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 24 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Acit iş çıkışı eve gelir. Vandu’nun evde olmadığını öğrenince, hemen Savita’nın evine gider. Acit orada Rasika’nın Vandu’yu yaktığını öğrenincee şok olur. Acit herkesten özür dileyip bir daha bunun yaşanmasına izin vermeyeceğini söyleyip, Vandu’yu alıp Rasika’nın yanına getirir.

“Bir daha Vandu’ya karşı en ufak hamle yaparsan seni polise ihbar ederim. Seni hapislerde çürütürüm!”

Deyince Rasika şok olur. Zira bunca zaman tüm kötülükleri birlikte yaptığı Acit %100 değişmiştir.

Şiravi evde Arçu ile Manav’ın sinema çıkışında yan yana olduğu anı düşünüp sinir olur. O sinirle Arçu’yu arayıp onunla sakin bir yerde konuşmak istediğini söyler. Arçu telefonda söylemesini istese de Şiravini özellikle buluşmak istediğini söylemesi üzerine Arçu geleceğini bildirir.

24 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti - Arçu ile Şiravani Konuşur

Şiravani le Arçu buluşurlar. Şiravani Manav’ın işi bırakmasını bekleyemediğini, bu sebeple Arçu’nun işi bırakmasını ister. Lakin Arçana kabul etmez.

Dharmesh işçilere ikramiye dağıtmak için hepsini toplar. Lakin Acit yeni geldiği için ikramiye almayınca Arçana üzülür. İşçiler gittikten sonra Dharmesh, Manav’ı yanına çağırır. Diğer işçi ile neden kavga ettiğini anladığını, iş yerinde tartışmaya müsade etmediğini açıklar.

Arçu, Dharmesh ile konuşup Acit’e de ikramiye vermesini ister. Ancak Dharmesh iş disiplini yıllardır devam ettirdiğini, tecrübelilere sadece ikramiye verdiğini söyler. Bu sırada Manav ile iş yerinde tartıştığı diğer işçi tartışmaya başlar. Arçana’nın namusuna laf atınca Manav dayanamaz ve kavga eder. Dharmesh mevzuyu öğrenince şeften tüm olayı anlamasını, sonrasında karar vereceğini söyler.

Arçana tüm işleri toplayıp Manav ile geçmişini anlatır. Kendisi hakkında yapılan kötü sözlerin bundan sonra karşılığı olacağını söyler. Dharmesh de iş yerinde çıkan kavgadan oldukça rahatsız olduğunu söyler.

Rasika, Acit’in ağır konuşmasında sonra Manşu’nun evine taşınır. Rasika Vandu’ya atıp tutunca Solu Vandu’nun haklı olduğunu söyler. Manav akşam eve geldiğinde iş yerindeki kavgadan bahseder. Şiravani Arçu için kavga ettiğini duyunca sinir olur. Manav’a kızar. Manav ise sinirle “Bir daha olsa bir daha yaparım” diye tepki verir.

Devamı Baş Tacım 64. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 63. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 63 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 63. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 24 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 63 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu