Baş Tacım

Baş Tacım 64. Bölüm Özeti (25 Ağustos Çarşamba) Arçana Manav’ı Kurtarır!

Baş Tacım 64. bölüm özeti 25 Ağustos Çarşamba. Arçana Manav’ı hastane getirecek. Manav Arçu Sayesinde kurtulacak! Detaylar Baş Tacım 64. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 65. Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 64. Bölüm Özeti)

  • Manav hastaneye kaldırılır
  • Arçana Manav’ın başında bekler
  • Şiravani Manav ile Arçu’yu yan yana görür
  • Şiravani Manav’ın işi bırakması için baskı kurmasını ister
  • Şiravani’nin babası Manav’a yeni Garaj ve ev verir
  • Manav’ı döven kişileri Dharmesh işten atar
  • Dharmesh Manav’ın da cezalandırılmasını ister. 

Detaylar Baş Tacım 64. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 64 Bölüm Özeti;

Manav sokakta yürümesi ile başlar. Fabrikada ki iş arkadaşı Prakash para karşılığında tuttuğu adamlarında Manav’ı dövmesi talimatını verir. Hatta imkan bulabilirse onu öldürmesini bile ister. Prakash’ın adamları Manav’ı gördükleri yerde öldüresiye dövdükten sonra kaçarlar. Çevredeki kalabalık Manav’ın başına toplanır.

Baş Tacım 64 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana kalabalığı merak edip gittiğinden Manav’ın yerde kanlar içinde kaldığını görür. Hemen ona yardım edip hastaneye getirir. Doktor neyi olup olmadığını sorar. Arçu eski eşi olduğunu söyleyemez.

Baş Tacım 64. Bölüm Özeti

Damodar evde içki içerken Arçu arar. Manav’ın darp edildiğini, hemen tedavi altına alındığını haber verince Damodar da şok olur. Arçana Manav’ın yanına gidip onun iyileşmesi için dua eder.

Doktor gerekli tedavileri yaptıktan sonra Manav’ı servise alır. Arçana Manav’ın başında ağlarken Damodar gelir. Doktor Manav’ın sağlığı hakkında bilgi verir. Arçana gece başında kalacağını, ertesi gün Damodar’ın gelmesini söyler.

Baş Tacım 64. Bölüm Özeti (25 Ağustos Çarşamba) Arçana Manav'ı Kurtarır

Manav bir an önce yataktan kalkmak istese de Arçıu buna izin vermez. İkili romantik anlar yaşarken Acit ile Vandu’nun arasında düzelmeye başladı. Acit açık açık Vnadu’nun yeniden üniversiteye kaydolmasını ve eğitimine devam etmesini ister. Vandu bu habere çok sevinir. Hemen yarın kabul formunu dolduracağını söyler.

Dharmesh Vaşali ile gece sohbet eder. Arçana’nın Maanv ile aynı yerde çalışması şirkette ki dengeleri bozduğuna kanaat getirir. Vaşali’ye Arçana için başka şubede yeni bir pozisyonda görev vermeyi düşündüğünü söyler. Vaşali de bunu Arçu’ya sorması gerektiğini söyleyince Dharmesh sinirlenir. Patron ben miyim yoksa Arçana mı der.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manavile aynı odada yatan kadın hasta Manav için daha iyi yemekler verilmesi için hemşireye rüşvet verir. Gece kadın hasta öksürmeye başlayınca Arçu ona su verir. Kadın da merak edip Arçana’nın neden evlilik kolyesi takmadığını ve neden sindur kullanmadığını sorar. Arçana da gerçeği en baştan itibaren anlatınca, kadın hasta başkalarına kendilerini asla kullandırmamasını, insanlar iyilikten anlamadığını söyler. Ertesi gün Manav hastaneden taburcu olur.

Solu Punni’yi okula getirir. Geçerken de kendi evine uğradığında Manohar’ın erkek hali ile yemek yapmaya çalıştığını görünce şaşırır. Manohar Manav’ın başına gelenlerden sonra Arçu onun başında kaldığını söyler.

Damodar Manav’ın başına gelen darp meselesini Acit’e anlatır. Acit Manav’ı darp edenleri bilmediğini, lakin arkasında kimin olduğunu çok iyi bildiğini söyler. Damdoar sakın bir şey yapmamasını, orada ki yöneticilere Manav’ın işe gelemeyeceğini haber etmesini ister.

25 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti

25 Ağustos Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 25 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Solu kendi evine giderken Rasika’ya okul çıkışında Punni’yi almasını söyler. Lakin Rasika, Solu’yu Manşu’nun yanından kovdurmak için bilerek bunu yapmaz. Manşu da Punni’yi almadığı için Solu’ya kızar. Solu da Rasika’ya haber verdiğini, Punni’yi Rasika’nın almasını istediğini söylese de Rasika yaşan söyler. “Solu bana böyle bir şey demedi” der.

Acit Manav’in başına gelenleri şefe anlatır. Bu işin arkasında fabrikada Manav ile tartışan Prakash olduğunu söyler. Şef konu ile ilgileneceğini söyledikten sonra Manav ile Arçana arasında duygusal olarak ne var diye sorar. Acit de tüm meseleyi anlatır.

25 Ağustos Çarşamba Baş Tacım Özeti - Arçana Manav'ı Hastaneye Getirir

Savita ile Şiravani eve döner. Bu sırada Arçana Manav’ın yanında beklediğini görünce Şiravani kıyameti koparır. Arçana her şeyi anlatır. Savita Arçu’ya teşekkür eder. Arçu evden ayrıldıktan sonra Şiravani Manav’ın yanına gidip elini tutar. Manav “Arçana sen misin” diye sayıklayınca Şiravani sinir olur. Arçu’nun gittiğini söyler.

Ertesi gün Şiravani Arçana’nın evine gelir. Manav’i ikna edemediğini, fabrikada ki tartıştığı adamla yine tartışacağını, bundan dolayı Manav’a işi bırakması konusunda baskı yapmasını ister.

Dharmesh Manav’ın başına gelenleri öğrenir. Bu işin arkasında kim olduğunu anlayınca Praksh’ı işten kovar. Daha sonra Manav’ın da cezasız kalmayacağını, onunda kovulmasını ister.

Şiravani’nin babası Manav’a hem yeni bir tamirhane hem de yeni bir daire verir. Şiravani meseleyi Savita’ya anlatır. Savita bu habere çok sevinse de Manav’ı ikna edemeyeceğini düşünür.

Devamı Baş Tacım 64. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 64. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 64 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 64. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 25 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 64 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu