Baş Tacım

Baş Tacım 65. Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) Dharmesh Manav’ı Kovar!

Baş Tacım 65. bölüm özeti 26 Ağustos Perşembe. Dharmesh Manav’ın disiplinsiz davranışlarında dolayı onu işten kovar! Detaylar Baş Tacım 65. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır.

=> Baş Tacım 66. Bölüm Özeti (27 Ağustos Cuma) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.  

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 65. Bölüm Özeti)

  • Şiravani Manav’ın fabrikadan ayrışması için Arçana’dan yardım ister
  • Arçana buna söz vermez
  • Arçana Manav’ı yolda görüp ona yemek ısmarlar
  • Manşu’nun arkadaşları ile konuşmasına kulak misafiri olur
  • Manşu kaynanasına bedava hizmetçi der
  • Arçana akşam Manşu’nun yanına gidip gerçekleri açıklar
  • Solu’yu yanından alır
  • Meseleyi Vinod öğrenir
  • Vinod evi terk eder

Detaylar Baş Tacım 65. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 65 Bölüm Özeti; Manohar ile Arçana’nın konuşması ile başlar. Manohar Arçu’ya bankaya gideceğini söyleyip evden ayrılır. Çok geçemden Şiravani’ni gelince Arçana şaşırır. Manav’ın iyi olup olmadığını sorar. Şiravani Manav’ın iyi olduğunu, özür dilemek ve bir ricada bulunmak için geldiğini söyler.

Arçana hemen Şiravani’yi içeri alır. Şiravani son zamanlar da Manav’a karşı yaptığı iyiliği hep yanlış anladığını, bundan dolayı özür dileyip bir daha iyilik istediğini söyler. Arçu da elinden ne gelirse yapmaya hazır olduğunu söyleyince Şiravani, Manav’ın fabrikada ki işi bırakmasını ister. Bu sözleri duyan Arçu şok olurken, Şiravani ayrılması gerektiğini söyleyip evden ayrılır.

Baş Tacım 65 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana işe gitmeden önce annesi Solu’nun yanına gider. Onun ateşi olduğunu görünce onu alıp doktora götürmek ister. Ancak Solu, Ruchi’ye baktığını, haber vermeden de kendi evine gelemeyeceğini söyler. Bunun üzerine Rasika da aynı evde kaldığını, çocuklara onun bakmasını ister. Ancak Solu Rasika kendine bakması bile büyük bir şans deyip, onun çocuk bakamayacağını söyler. Arçana akşam iş çıkışı hala ateşinin olması halinde onu alıp eve götüreceğini söyler.

Manav kendine yavaş yavaş gelmeye başlar. Ayağa kalkıp biraz yürüse de hala topalladığı için Savita onun dinlemesini, iyileşene kadar da ayağa kalkmamasını söyler. Lakin Manav evin ihtiyaçlar onu beklediğini, bundan dolayı bir an iyileşip işte çalışması gerektiğini söyler.

Dharmesh işe gelir gelmez evrakların hazır olup olmadığını şef Jaywant’a sorar. Jaywant da kendi açısından evrakları hazırladığını ama fabrika müdürü olan Arçana’nın imzasını alamadığını, Arçana iki gündür işe gelmediğini söyleyince Dharmesh şok olur. Arçu gibi çalışkan birinin işe gelmemesinin arkasında kesinlikle bir iş olduğunu düşünür. Jaywant da Arçana ile Manav’ın başına gelenleri tek tek anlatır. Dharmesh, olaya sebep olan Praksh’ı işten kovmasını emreder.

Baş Tacım 65. Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) Dharmesh Manav'ı Kovar

Şiravani babası ile görüştükten sonra bay Grish’in kendisine aldığı lüks mahale de ki daire hakkında Savita’yı bilgilendirir. Babası o dairede oturmalarını istediğini söyler. Savita önce çok mutlu olur. Ancak daha sonra Manav’ın bu evden azla vaz geçmeyeceğini söyler. Şiravani sadece ev değil, hem araba hem de yeni bit tamirhane bile sahibi olabileceklerini, Manav’ın fabrikada çalışmasına bile gerek olmayacağını söyler. Savita Saçin’i bahane edip şanslarını deneyeceklerini açıklar.

Arçana iki gün sonunda işe gider. Dharmesh Arçana’nın yanına gelip iki gündür neden işe gelmediğini öğrendiğini, Manav’ın sağlının nasıl olduğunu sorar. Arçana da iyiye gittiğini söyler. Dharmesh Manav’ın Prakash’ye vurup vurmadığını sormak isterken, Arçana Manav’ın sebepsiz yere kimseye vurmayacağını söyler.

Dharmesh meseleyi tam olarak anlayınca, Prakash’i çağırıp fabrikadan kovulduğunu açıklar. Prakash, olayla alakasının olmadığını söylese de Dharmesh Prakash’ın çıkışının verilmesi talimatını verir. Dharmesh ayrıca manav da düzeni bozduğu için ayrıca cezalandırılması gerektiğini söyler.

Baş Tacım 65. Bölüm Özeti

Arçana iş çıkışı eve gelir. Manohar Vaşali’nin herkesi davet ettiğini, Solu’yu almasını isterken içeri Vandu ile Acit gelir. Vandu Manav’a giderken yol üstünde uğradıklarını söyler. Arçana Vandu ile mutfağa gider .AAcit’in %100 değiştiğini, artık çok iyi biri olduğunu söylerken, Vandu’nun da aklından abisi ile Arçana’nın bir araya gelmesini ister.

Savita oğlunun yanına gelip yeni daire meselesini açar. Mevcut evleri Manav’ın amcası bay Vişvasra’nın üzerine kayıtılı olduğunu, her an Vişvasra’nın oğlu gelip evi ellerinden alabileceğini açıkladıktan sonra Manav gerekirse kiralık daireye çıkabileceklerini açıklar. Savita buna gerek olmadığını kayın babası bay Grsih yeni bir daire aldığını, kendini düşünmüyorsan Saçin’i düşünmesini istese de Manav annesinin sözlerine sinir olur. Şiravani ile birlikte yeni daireye geçebileceklerini ama kendisi gelmeyeceğini açıklar.

Baş Tacım 65. Bölüm Özeti (26 Ağustos Perşembe) - Vinod Manşu'ya Kızar

Vaşali’nin davetine annesi Solu’yu götürmek için Manşu’nun evine gelir. Ancak Solu’nun hata hazırlanmadığını görünce Arçana aşırır. Neden hazırlanmadığını sorar. Solu da Manşu’nun acil ofise gitmesi gerektiğini, Rasika da evden çıktığını söyler.

“Aslında Manşu ile Annesi Rasika Solu’yu eve hizmetçi olarak aldıkları için işim çıktı bahanesi ile Solu’yu evde köle gibi çalıştırırken, Rasika ile Manşu dışarda keyif yapar.”

Arçana tek başına Vaşali ile Dharmesh’in evine gider. Satiş ve Varşa da oradadır. Dharmesh kayın babası ile kaynanasını sorar. Arçana babasının mide problemi yaşadığını, annesi de Manşu’nun evinde çocuk baktığı için gelmediğini açıklar.

Arçana Dharmesh işe iş konusunda iki dakika konuşur. (Şiravani’nin istifa meselesini) Dhrmesh ile Arçana’nın yüzünden düşen bir parça olur. Satiş yemek sırasında hem Arçana hem de Dharmesh’in moralinin bozuk olduğunu fark eder. Yemek sonrasında Arçana eve dönerken Manav’ın sokak ortasında fark eder. Hemen yanına gelip neden dinlemeden dışarı çıktığını sorar. Manav da zamanında tamir ettiği bir arabanın parasını alamadığını, şimdi alamaya gittiğini söyler.

Arçana Manav’a kızar. Daha sonra aç olduğunu fark edince ona yemek ısmarlar. Bu sırada Manşu sokak ortasında arkadaşları ile takılır. Yeni bir hizmetçi tuttuğunu, onun sayesinde gece gündüz gezdiğini söyler. Arçana hemen annesini hizmetçi olarak arkadaşlarına anlattığını farkr eder. Manav hemen gidip Solu’ya gerçeği anlatmasını ister. Arçu önce yemeğini yemesini, gerisini sonra halledeceğini söyler.

Manşu eve döner. Solu bu sırada yemekleri yapmaya devam ederken Rasika da gelir. Rasika adeta emir verir gibi Solu’dan kızı Manşu için yemek getirmesini söyler. Solu da henüz yemek hazırlamadığını söyleyince Manşu sinirlenir. Hep evde olmalarına rağmen yemek yapamadığına kızar. Bu sırada içeri Arçana girer ve söyle der.

“O zaman sen bu tembel hizmetçiyi kov Manşu”

Deyince Manşu şok olur. Hiç bir şeyden haberi yok gibi davranmaya başlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Manşu hemen Arçu’nun yanına gidip annesi Solu hakkında neden böyle konuştuğunu sorar. (Sandi bilmiyor) Arçana da bugün arkadaşları ile yemeğe gittiğinde orada arkadaşlarına bedava hizmetçi bulduğunu söylemedin mi? diye çıkışır. Rasika arya girip kızını kayırmak isterken “Sen sus” diye karşı çıkar.

“Annem buraya torunları ile vakit geçirmeye geldiğini zannederken sen ondan faydalanmak için çağırdın. onu bir hizmetçi gibi çalıştırmak için evinde kaşlması konusudan ısrar ettin”

Manşu yalan söylediğini, böyle bir niyeti olmadığı konusunda Arçana yalan söylüyor dese de Solu Açana’nın bir kez bile yalan söylediğine şahit olmadığı için kızına inanır. Arçana kapıdan çıkmadan “annem senin kapında hizmetçi gibi bunca zaman çalıştı. Ona maaşını ver” deyince Manşu şok olur. Arçana Manşu’ya bağırınca Manşu 1200 rupi parayı verir. Arçana annesinin çantasını da alıp evden ayrılır.

Arçana annesini eve getirir. Manuhar eşinin eve döndüğünü görünce nedenini merak eder. Arçana babasında özür dileyip annesini Manşu’nun evine gitmesi konusunda ısrar ettiğini, ancak Dünya değişse de Manşu’nun değişmeyeceğini bir kez daha gördüğünü söyler. Varşa ve Vişali meseleyi öğrenip eve gelir. Vaşali Vinod’a haber vermek ister. Ancak Solu Vinod’un hiç bir şeyden haberi olmadığını, meseleyi de açıklamamaları konusunda ısrar eder.

Manşu evde yaptıklarının bir gün başına bela olacağını bildiğini kara kara düşünürken, Rasika Vinod’un meseleyi kendi açılarında bakmalarını sağlamak için olayları Vinod’a olayı Rasika anlatmak ister.

Dharmesh Manav’i iş yerine çağırır. Kendisi ile kavga eden çalışanını haksız olduğu için kovduğunu, Manav’ı da disiplini bozmasında dolayı işten kovulduğunu açıklar. Bu zaman kadar çalıştığı parasını teslim ederken, Manav yeni bir iş bulabilmesi için 7 gün zaman ister. Lakin Dharmesh buna izin vermez.

26 Ağustos Perşembe Baş Tacım Özeti

26 Ağustos Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 26 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manav Dharmesh’in ofisinden çıkıp giderken Arçu ile karşılaşır. Arçana ne olduğunu sorar. Manav da Dharmesh’in haklı olarak disiplini bozduğu için kendisini kovduğunu söyleyip ofisten ayrılır. Arçana bu duruma çok üzülür. Manav’ı kendisinden izin almadan işten attığı için Arçana hemen istifa mektubunu yazıp Dharmesh’e getirir. Dharmesh Arçu’nun istifa mektubunu yırtıp atar. Geçerli bir nedeni olmadıkça istifasını kabul etmeyeceğini söyler.

26 Ağustos Perşembe Baş Tacım Özeti - Araçana Dharmesh'i Manav'ın Evine Getirir

Solu evde kocasına çay hazırlar. Bu sırada içeri Vinod elinden valizle gelince Solu çok korkar. Vonod annesini babasının yanında görünce şaşırır. Neden Manşu’nun yanında olmadığını sorar. (Henüz hiç bir şeyden haberi yok) Solu kaçamak cevaplar verir. Vinod bugün burada kalabileceğini, yarın alacağını söyleyip evden ayrılır.

Vinod eve gelir. Manşu’ya annesi Solu’nun nerde olduğunu sorar. Manşu daha sonra açıklamak istese de Rasika “Bunda suçun yok. Söyle gerçekler” der. Ancak Vinod gelmeden meseleyi Vaşali’den öğrendiği için Manşu ile Rasika’nın yalanlarına inanmaz. Vinod evladını da alıp Manşu’nun yanında ayrışmaya karar verir.

Satiş arabadan indiğinden Manav’ı görür. Manav da kovulduğunu söyler. Satiş hemen dururumu Dharmesh’e sorar. Dharmesh de bir işçi için kurallarını esnetemeyeceğini, kararının arkasında olduğunu açıklar.

Vinod çocuklarını da alıp Solu’nun evine gelir. Annesinden Manşu adına özür dileyip artık onlarla yaşamak istediğini söyler. Manav eve gidip işten atıldığını açıklar. Şiravani Arçana’yı suçlarken Savita meseleyi öğrenmek için fabrikaya gider. Dharmesh’e kızıp evladını haksız yere işten attığını söyler.

Dharmes Savita’nın kendisine söz söyleme hakkı olmadığını söyleyip sinir olurken, Arçana Dharmesh’i alıp, Manav’ın bakmakla yükümlü olduğu Vandu ile Manav’ın evine götürür. İnsanların işten atıldığında bir kişi değil onun ailesi de bundan etkilendiğini, şimdi kararını vermesini ister.

Devamı Baş Tacım 65. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 65. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 65 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 65. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 26 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 65 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu