Baş Tacım

Baş Tacım 66. Bölüm Özeti (27 Ağustos Cuma) İlk Ve Son Aşkım!

Baş Tacım 66. bölüm özeti 27 Ağustos Cuma. Manşu yaptıklarında dolayı özür dileyecek. Dharmesh ise Arçana’yı Jaywant ile evlendirmek isteyecek! Detaylar Baş Tacım 66. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 67. Bölüm Özeti (28 Ağustos Cumartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.  

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 66. Bölüm Özeti)

 • Dharmesh Manav’ı ilk başta işe geri almaz
 • Arçana Vinod’un çocuklarını Manşu’ya teslim eder
 • Manşu yaptıklarında pişman olup Solu’dan özür diler
 • Solu’nun yanında kalmak istediğini söyler
 • Solu gelinine bir şans daha verir
 • Vinod Manşu’nun yüzüne evlilik hayatları bittiğini söyler
 • Dharmesh kutlamada birisi ile tartışır
 • Arçana Manav’ın da aynısını yaptığını söyler
 • Dharmes Manav’ın evine gidip ondan özür diler
 • Dharmesh Manav’ı yenide işe gelmesini ister
 • Bay Grish, Manav ile Şiravani’yi üç gün içinde evlendirmek ister

Detaylar Baş Tacım 66. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 66 Bölüm Özeti;

Bölüm Arçana’nın eve gelmesi ile başlar. Dharmesh’i ikna etmek istese de Dharmesh kararını daha sonra açıklayacağını söyler. Arçana abisi Vinod ve yeğenlerini karşısında görünce şaşırır. Neden geldiklerini sorar. Vinod da Solu’ya yaptıklarında dolayı çocukları da alıp evden ayrıldığını söyler. Arçana çocuklar annesiz yaşayamayacağını söyler. Vinod kendisi gitmeyeceğini ama çocukları Manşu’ya teslim edebileceğini söyler.

Baş Tacım 66 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana iki yeğenini de alıp Manşu’nun lüks evine getirir. Manşu çocuklarını karşısında görünce çok mutlu olurken, Raskia “Sen hangi yüzle geldin bu eve” der. Arçana açık açık annesinin aklına uyup eşi ile arasında ki aşkı öldürmemesini, Vinod’un kafasında ki kötü düşünceleri atacak olan ancak kendisi Manşu olduğunu, bir an evvel davranışlarına çeki düzen vermesini isteyip oradan ayrılır.

Baş Tacım 66. Bölüm Özeti

Dharmesh düzenlediği partiye Arçu da katılır. Orada bulunan adamın biri Dharmesh’in yanında bekar baldızı olduğunu, güzel ve alımlı biri olduğunu söyleyince Dharmesh şok olur. sinirden deliye döner. Adamı partide dövmeye çalışır. Arçana uzaktan izledikten sonra Dharmesh’in yanına gelip şöyle der.

“Manav da aynısını yapmıştı! Ancak o işten atıldı!”

Deyince Dharmesh yaptığı hatanın ne kadar büyük ve adil olmadığını anlar. Dharmes hemen Savita’nın evine gidip Manav’ı işten kovduğu için özür dileyip yeniden şirketinde çalışmasını ister. Savita bu habere çok sevinir.

Baş Tacım 66. Bölüm Özeti (27 Ağustos Cuma) Şiravani2nin Babası Manav ile Şiravani'yi Evlendirmek İster

Varşa geleneksel dini törenden bir gün önce Solu’nun evine gelir. Solu erken gelmesine çok şaşırır. Varşa ile Solu Arçana’nın yeniden evlenebilmesi hakkında konuşur. Çok geçmeden Arçana gelir. Lakin Arçu bu konuşmaları duymaz.

Varşa ile Arçana gece odada konuşurlar. Varşa iki gün burada kalacağını söyler. Laf lafı açar. Varşa Arçana’nın yeni bir hayat arkadaşı bulmasını söyler. Ancak Arçana bu konuyu konuşmak istemediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dini tören için üç kız kardeş bir araya gelir. Çok geçmeden Vinod da gelir. Vinod kendi ev alırken kızlar tüm altınlarını Vinod’a vermişti. Şimdi Vinod borcunu ödeyip hepsine altın kolye alır. Bu sırada içeri Manşu ve çocukları gelir. Herkes öfkeyle bakar

“Tam huzura kavuştuk derken huzurumuzu bozacak biri geliyor”

Deyip karsının gelmesini sinir olur. Manşu herkesten tek tek özür diler. Solu Manşu’yu kabul etse de eskisi gibi olmayacağını açıkça ifade eder.

Baş Tacım 66. Bölüm Özeti (27 Ağustos Cuma) Manav Benim İlk ve Son Aşkım

Acit ile Vandu Manav’ın evine gidip herkese hediye verir. Acit daha sonra Manşu’nun yanına gidip hediyesini vereceğini söyler. Acit meseleden haberdar olmadığı için Manşu’nun evine gider. Kapıyı Rasika açar. Acit Manşu’yu sorar. Rasika Manşu’nun eski evine, kaynanasının yanına gittiğini söyler. Mesele Acit’in Rasika’yı hiç aramamasına gelir. Acit “kendin gittin. İstersen geri de gelebilirsin” deyince Rasika o pislik kokan eve gelmeyeceğini söyler.

27 Ağustos Cuma Baş Tacım Özeti

27 Ağustos Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 27 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Varşa annesi Solu’nun Manşu’ya bu evde yaşaması için bir şans vermesine sinir olurken, Solu kin tutmanın bir anlamı olmadığını, ona bu şansı vermeseydi Manşu’nun kötü yanında bir farkının kalmayacağını açıklar.

Vinod annesini adeta hizmetçi yerine koyan Manşu’yu asla affetmeyeceğini, annesi affetse bile Manşu’yu affetmeyeceğini söyledikten sonra kötü huyları hiç bir zaman düzelmeyeceğini çok iyi bildiğini, bundan dolayı aynı evde kalsalar bile karı koca ilişkisi olmayacağını açıklar.

27 Ağustos Cuma Baş Tacım Özeti - Dharmesh Manav İle Konuşur

Acit, Solu’nun evine gelir. Hayatında ilk defa koluna Rakibandı bağlamasını ister. Manşu annesine yaptıklarında sonra bu konuda yemin ettiğini ama Acit’in değiştiğini söyleyip koluna rakibandı bağlar.

Solu ve kızlar Arçu’nun yeniden evlenmesi hakkında konuşurken Arçana duyar. Arçana evlilik meselesini duyunca herkesin içinde açıkça şöyle der.

“Manav benim ilk ve son aşkım olacak!”

Deyip salonda ayrılır Akşam Solu ile Arçana odada yalnız konuşur. Manav’ın üç gün içinde evleneceğini söylese de Arçana asla başka biri ile evlenmeyeceğini söyler.

Acit sonunda Vandu’ya söylediğini yapar. Vandu eşinin birden bire değişmesi ve kendisini üniversirteye kendi elleri ile kaydettirmesine çok mutlu olur.

Vaşali’nin evinde düzenlenen törene herkes davet edilir. Davetliler arasında fabrikada şef olarak çalışan Jaywant da vardır. Dharmesh Solu’nun yanına gidip Arçana’ya uygun bir eş olduğunu söyler. Solu kızını evlendirmek istediğini ama Arçana hala Manav’ı sevdiğini söyler. Dharmes Manav ile konuşup Arçana’nın hayatında çıkmasını, Arçana da bu sayede evlenebileceğini söyler.

Bay Grish’in baskısı ile Manav’ın yeniden evlenme süreci başlar. Damdoar oğlunun düşünceli halini görünce onun yanına gider.

“Eğer Arçana ile evlenmek istersen seni canı gönülden desteklerim evladım!”

Deyip oğluna destek verir.

Devamı Baş Tacım 67. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 66. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 66 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 66. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 27 Ağustos Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 66 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu