Baş Tacım

Baş Tacım 67. Bölüm Özeti (28 Ağustos Cumartesi) Arçana Jaywant ile Evlenmelisin!

Baş Tacım 67. bölüm özeti 28 Ağustos Cumartesi. Dharmesh Arçana ile Jatwant’ı Evlendirmek ister. Peki Bu duruma Arçana ve Manav ne diyecek? Detaylar Baş Tacım 67. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 68. Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.  

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 67. Bölüm Özeti)

  • Dharmesh, Jaywant’a Arçu meselesini açar
  • Jaywant Arçana ile evlenmeyi kabul eder
  • Solu Manav’ın yanına gidip Arçu’ya evlenmesini söylemesini ister
  • Manav Arçana’ya evlenmesini söyleyemez
  • solu Manav’ın evine gelip Manav’a kızar
  • Savita herkeyi öğrenip Solu’nun evine gider
  • Savita Arçana’ya evlenmesini söyler
  • Arçana annesi Solu’nun yaptıklarını öğrenir
  • Arçana asla başkası ile evlenmeyeceğini söyler

Detaylar Baş Tacım 67. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 67 Bölüm Özeti; Dharmesh evde çay içmesi ile başlar. Bu sırada içeri fabrikada çalışan şef Jaywant gelir. Vaşali’nin kocası aynı zamanda Jaywant’ın patronu Dharmesh, Jaywant’a çay koyar. Jaywant iş ilgili bir sıkıntı mı var diye sorar. Dharmesh iş ile ilgili olmadığını söyleyip konuyu şöyle anlatır.

“Jaywant sence Arçana nasıl biri?”

Diye sorunca Jaywant şöyle anlatır.

“Ben daha önce onun gibi bir çalışan göremedim. İş bakımından soruyorsanız işine düşkün ve asla kendisini düşünmeyen biri. Hep başkaları için yaşıyor!”

Dedikten sonra Dharmes Arçana’nın eski eşi Manav yeniden evlenmek üzere olduğunu, Arçana’nın da artık evlenip kendi yoluna bakması gerektiğini, bu sebeple Arçana ile onu en iyi anlayan biri ile evlendirmek istediğini söyleyip Jaywant’a Arçana ile evlenip evlenemeyeceğini sorar.

Jaywant bu teklif karşısında şok olur. Ne diyeceğini bilemez. Dharmesh hemen evet ya da hayır demek zorunda olmadığını, iyice düşünüp öyle karar vermesini ister.

Baş Tacım 67 bölüm özeti Başlıyor!

Jaywant arabada Dharmesh’in dediklerini düşünmeye başlar. Arçana ile evlenirse şirketin en büyük patronu Dharmesh’den sonra gelen isim olacağını, bundan dolayı iş hayatında önemli bir yükselme elde edeceğini, ancak bir kadından istediği ilgi ve alakayı görüp göremeyeceği konusunda kararsız kalır.

Jaywant eve gelip kız kardeşi Suwaty’e durumu anlatır. Suwaty “Eğer Arçana ilişkiyi bir kez kabul ederse asla hayır diyecek bir yapısı yok! O başka insanlar için yaşayan biri” diyerek durumu anlatır

“Suwaty Arçana’nın geçmişte en yakın arkadaşlarında biri. Onun nasıl biri olduğunu çok iyi biliyor.”

Arçana işe taksi ile gelir. Arabandan indikten sonra Arçu dosyaları düşürür. Manav onu fark edip Arçu’ya yardım edip dosyaları toplar. Daha sonra evliliği hakkında önceden bilgi vererek canını sıkmak istemediğini söylerken, Dharmesh’in kendilerine baktığını gören Manav hemen Arçana’nın yanından uzaklaşır.

Baş Tacım 67. Bölüm Özeti (28 Ağustos Cumartesi) Dharmesh Jaywant ile Konuşur

Jaywant, Dharmesh’in ofisine gelir. Arçana ile evlenmeyi bir şartla kabul ettiğini söyler. Dharmesh şartını sorunca, Arçu’nun evliliği hazır olmasını istediğini söyleyince Dharmesh ev, araba yada da şirkette statüsünü yükseltme gibi bir çıkar söylemesini beklerken Jaywant’ın böyle bir şart koşması Dharmesh’in de hoşuna gider.

Daha önce Solu ile konuşan Dharmesh bu defa erkek tarafından evlilik için onay alarak Manohar’ın evine gelir. Jaywant’in evlilik için evet dediğini, Arçana evet dediğinden bu işin olacağını herkese açıklar. Bu habere evdeki herkes sevinirken Manşu sinir olur.

Dharmesh kendi evine gittiğinden orada bulunan Varşa ile Satiş’e meseleyi açar. Satiş meseleyi öğrenince Arçana’nın fikri olması gerektiğini, onun evet demesi her şeyden önemli olduğunu söylese de Dharmesh Arçana’nın bu evliliğe ilk başta asla evet demeyeceğini, aile baskı ile ancak evlenebileceğini söyler.

Solu fabrikaya gelir. Manav ile konuşur. Kızı Arçana hala Manav’ı sevdiğini ama Manav’ın Şiravani ile evleneceğini duyduktan sonra Arçana anılarına gömüldüğünü, Arçana da evlenip yuva kurmasını istediğini, bunda dolayı Arçana’yı evliliğe ikna etmesini ister. Manav çok zoruna gitse de Arçana’yı evliliğe ikna edeceğini açıklar.

Baş Tacım 67. Bölüm Özeti

Manav, Arçana ile konuşmak istese de Arçana’nın iş ile ilgili Jaywant ile görüştüğünü görünce yanına yaklaşamaz. Bu sırada kız kardeşi Vandu elinde yemekle birlikte fabrikaya gelir. Manav fabrikada ne yaptığını sorar. Vandu da yeniden üniversiteye başladığını, geçerken Acit ile birlikte yemek getirdiğini söyler.

İş çıkışı Manav Arçana’yı bekler. Arçu işten çıkınca Manav onun yanına gelince Arçana “Bana bir şey mi diyeceksin Manav” Manav önce hayır dese de sonra evlilik meselesi der. Arçana merakla Manav’ı dinler. Ancak Manav “Sen de kendi yoluna git” demek yerine kendi Şiravani ile olan evliliğinden bahseder. Bu haberi verirken çok ileri gittiğini söyleyip Arçana’dan özür diler. Arçana da bunda özür dilenecek bir şey yok der.

Manav Arçu’nun yanından ayrıldıktan sonra Arçana’ya neden gerçekleri söyleyemediğini düşünür. Solu’ya verdiği sözü yerine getirmesi gerektiğini ama buna rağmen ona gerçeği neden söyleyemediğini düşünür.

Baş Tacım 67. Bölüm Özeti (28 Ağustos Cumartesi) Arçana Jaywant ile Evlenmelisin

Arçana eve gelir. Solu da hemen kızına “Kararın ne” diye sorunca Arçana şaşırır. Solu, Manav ile konuşup konuşmadığını sorar. Arçana da Manav yanına geldiğini bir şeyler söylemek istediğini ama söyleyemediğini açıklayınca Solu içten içe Manav’ın neden hala söyleyemediğini düşünür.

Acit ile Vandu evde konuşur. Üniversiteye gittiği gün ev işleri aksayacağını söylerken, Acit ev işlerini birlikte yapacaklarını söyler. Vandu Acit’in değişmesi onu çok mutlu ettiğini, ona aşık olduğunu söyler. Bu sırada içeri Rasika girer. Vandu hemen Rasika’nın ayaklarına dokunur. Rasika Manşu’nun evine yerleşmelerini, onunla birlikte yaşamalarını ister. Ancak Acit buna karşı çıkar.

Satiş akşam yemeğinden düşünceli gören Varşa neden bu halde olduğunu sorar. Satiş Arçana’nın fikrini almadan onu evliliğe sürüklemek çok yanlış olduğunu söyler. Varşa onu evliliğe zorlamadıkları takdirde asla evlenmeyeceğini söyler.

“Varşa, Arçana ablan yerinden sen olsan ve ailen sana baskı kurup evşendirmeye çalışsa ne hissedersin!”

Diye sorar. Varşa da hiç hoşuna gitmeyeceğini açıklasa da ablası evlilik konusunda birilerinin iteklemesine ihtiyacı olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Solu Manav’ın evine gidip onunla konuşur. Neden Arçana ile konuşmadın der. Manav sessiz kalınca Solu da Arçana’nın Jaywant ile evliliğini düzenlemeye çalıştığını, ancak Arçana bu işe henüz evet demediğini, onun evet demesi için Manav’dan yardım isterken, Manav Arçana’nın Jaywant ile evlenecek olmasını duyunca şok olur. Solu birazda sitemkar konuşup oradan ayrılırken, Savita kapıdan her şeyi duyar.

Solu gittikten sonra Savita oğlunun yanına gider. Her şeyi duyduğunu söyler. Manav da Arçu’ya evlen diyemediğini açıklar. Savita Manav’dan habersiz Solu’nun evine gider. Oğlunu suçlamayı bırakmasını, kızını Jaywant ile evlendirmek istiyorsa bunun cefasını oğlu Manav’ın çekmek zorunda olmadığını herkesin içinde açıklar. Solu meselenin ulu orta her yere saçıldığını görünce şöyle der.

“Manav beni yanlış anladı!”

Manav ile konuştuklarını kelime kelime duyduğunu söyleyen Savita, oğlunun yakasından düşmelerini, Arçana’ya evliliğe ikna etmelerini söyleyip oradan ayrılır. Arçana annesini Solu’nun kendi bilgisi dışında neler yaptığını duyunca şok olur. Kesinlikle evlenmeyeceği annesi Solu’ya açık açık söyler.

28 Ağustos Cumartesi Baş Tacım Özeti

28 Ağustos Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 28 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana ertesi gün iş yerine gidip Manav ile konuşur. Savita’nın tüm gerçeği anlattığını Jaywant ile asla evlenmeyeceğini söyler. Hayatında bir erkek olduğunu “oda Manav” der.  Manav eve gidip annesine neden gerçekleri söyledin diye kızarken, Savita Arçana’nın da hayatına devam etmesinden yanlış olan ne diye çıkışır. Şiravani de Savita’nın doğru söylediğini, hatta gidip Arçana ile konuşup hayatına devam etmesini istemesini söyler.

Arçana iş yerinden çıkmanda önce Jaywant gelir. Ona evlilik hakkında konuşmak istediğini söylese de Arçana evlenmek istemediğini, bir daha bu konuyu açmamasını söyler. Ancak Jaywant aklında bir yolunu bulup onunla evleneceğini düşünür.

28 Ağustos Cumartesi Baş Tacım Özeti - Arçana Jaywant'a Evlenmek İstemediğini Söyler

Akşam Arçana’nın evine Manav gelir. Arçana ile baş başa konuşur. Manav Jaywant ile evlenmesini ister. Arçana kalbinden söylemediğini, yüzüne bakarak bu sözleri söyleyemeyeceğini söylese de Manav Arçana’nın yüzüne bakıp şöyle der.

“Arçana Jaywant ile evlenmelisin!”

Deyince Arçana şok olur. zira Manav’ın kalbindeki sevgi buna izin vermeyeceğini düşünürken, Manav’ın bunu açık açık yaptığını gören Arçana adeta yıkılır. Acit okula Vandu’nun yanına gider. Şımarık zengin çocuğunun herkse sataştığını görünce Acit adama kızar. Adam da okul müdürünün oğlu olduğunu söyleyince Acit “Şımarıklığı babandan mı öğrendin” deyince adamla kavga ederler.

Dharmes Jaywant ile ailesini Solu ile tanıştır. İki aile de birbirlerinden hoşlansa da Arçana bir kez daha evlenmek istemediğini söyler.

Devamı Baş Tacım 68. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 67. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 67 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 67. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 28 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 67 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ağlıycam gerçekten neden böyle yapıyorsun kurban olayım sana abla evde sinir krizi geçiricem🥺Neden baş tacım 4 bölüm arka arkaya özet veriyon ama can yoldaşım hiç vermiyon verincede sadece 1 bölüm .Lütfen abla kırma kalbimizi lütfen lütfen can yoldaşımı daha çok paylaş .Emeğinize sağlık❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu