Baş Tacım

Baş Tacım 68. Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) Arçana Evlenmeyi Kabul Eder!

Baş Tacım 68. bölüm özeti 29 Ağustos Pazar. Arçana, Jaywant ile evlenmeyi kabul eder. Bu haberi Duyan Manav ne mi yapacak? Detaylar Baş Tacım 68. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 69. Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.  

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 68. Bölüm Özeti)

  • Manav Arçu ile konuştuğunu açıklar
  • Şiravani Arçu’nun yanına gider
  • Arçana, Şiravani ile konuştuktan sonra Jaywant’ın evine gider
  • arçana Jaywant’a evlilik teklifini kabul ettiğini söyler
  • Solu Arçana’nın evlenmeyi kabul ettiğini öğrenince çok mutlu olur
  • Manav ile Şiravani’nin evlilik tarihi belli olur
  • Arçana’nın nişan tarihi belli olur

Detaylar Baş Tacım 68. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 68 Bölüm Özeti; Damohar ile Savita’nın konuşması ile başlar. Bu sırada içeri morali bozuk bir şekilde Manav girer. Savita oğluna nasıl olduğunu, neden üzgün olduğunu sorar. Manav da Arçu’nun evine gittiğini ve ona evlenmesini istediğini söyleyince Şiravani duyar. Arçana’nın evine giderek aşkını yeniden alevlendirmeye mi çalıştığını sorar. Savita sinirlenmemesini söylerken, Şiravani adeta çılgına döner.

Baş Tacım 68 bölüm özeti Başlıyor!

Vandu su almak için sıra bekler. Ancak su birden kesilir. Kadınlar suyun neden gittiğini tartışırken, Vandu tekrar eve gelir. Rasika eli boş dönen Vandu’ya kızarken, Vandu daha önce kadın hakları derneğinde görev yaptığını, buralarda kadınların sorunlarına ses vermesi gerekirken, başka işlerle uğraştığını söyler. Rasika da fakirlerle ilgilenmediğini açıklayınca Vandu zengin kadınların mı hakkı var sadece diyerek tepki gösterir.

Şiravani Arçana’nın yanına gider. Manav ile konuştuğundan haberdar olduğunu, Manav’ın kalbi hep Arçu’yu istediğini ama kendisi de bir kadın ve ihtiyaçları olduğunu, aralarında oyuncak olmaktan bıktığını söyleyip tepki gösterir.

Baş Tacım 68. Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) Şiravani Arçana ile Konuşur

Şiravani’nin tepkisi karşısında şok olan Arçana, o sinirle Jaywant’ın evine gidip onunla evlenmeyi kabul ettiğini açıklar. Jaywant bu haberi duyunca önce inanamaz. “Emin misin Arçana” der. Arçana da evlenme konusunda emin olduğunu söyleyince, Jaywant Arçana’yı içeri davet eder. Ancak Arçana sadece kararını açıklamaya geldiğini söyleyip kapıdan ayrılır.

Arçana yağmurlu yolda giderken Manav arar. Arçana onunla yüz yüze konuşmak ister. Manav yağmurlu havada Arçana’yı bulur. Arçu Manav’a gidip sarılır. Ona dediğini yaptığını ve Jaywant ile evlenmeyi kabul ettiğin ağlaya ağlaya söyler. Manav bunu duyunca şok olur. Arçana oradan ayrılırken Manav Arçu’nun arkasından baka kalır.

Baş Tacım 68. Bölüm Özeti

Solu uzun süredir dışarıda olan ve yoğun sağnak yağış altında bir türlü eve gelmeyen Arçana’nın nerede oldğunu merak eder. Vinod aklı başında biri olduğunu, yakında eve geleceğini, merak etmemesini söyler. Çok geçmeden Arçu eve gelir. Solu hemen kızının yanına gelir. Yağmurdan dolayı sırıl sıklam ıslanan Arçana’ya nerede olduğunu sorar. Arçu da şöyle der.

“Jaywant’ın evine gittim. Ona evlenmeyi kabul ettiğimi söyledim. Ben geçmişte yaşamak istesem de hayat devam ediyor. Bende hayatıma devam edeceğim!”

Deyince Solu bu habere çok sevinir. Arçana odasına giderken, Solu hemen Vaşali ile Varşa’yı telefonla arayıp hemen eve gelmesini ister. Her ikisi de annesinin acil gelmesini isteyince panik olur.

Damatları ile kızlar panik içinde gelir. Solu müjdeli haberi verince herkes derin bir nefes alır. Solu bununla da kalmayıp arkadaşlarında haber verir. Eve geldiğinde nefes nefese kalır. Birden astım nöbeti geçirir. Arçana hemen annesinin ilacını verir.

Baş Tacım 68. Bölüm Özeti (29 Ağustos Pazar) Arçana Evlenmeyi Kabul Eder

Manav ıslanmış bir şekilde eve gelir. Şiravani neden ıslandığını sorsa da ona cevap vermez. Şiravani ısrarla sorunca Manav da “Arçana evliliği kabul etti” deyip çocuklar gibi ağlar. Damodar ile Savita Manav’ın ağladığını görünce oğluna sakin olmasını, Arçana bu halde onu görürse çok üzüleceğini söyleyip sakinleştirmeye çalışırlar. Ancak Manav’ı hiç bir şey sakinleştirmez.

Jaywant’ın ailesi Arçana’nın evine gelir. İki aile tanışır. Jaywant’ın ailesi Arçu’yu çok sever. Yakında nişan yapacaklarını söyleyip ayrılırlar. Ertesi gün Dharmes herkese tatlı dağıtır. Acit tatlıların nedenin öğrenince Arçu’nun yanına gider. Arçana da kendi hür iradesi ile istediğini, Manav’ın gerçeği bildiğini söyler. Acit bunu duyunca çok şaşırır.

Manav ofise geldiğinde Jaywant hemen Arçu ile evleneceğini haber verir. Manav da haberi olduğunu söyleyince, Arçu’nun kapında onları dinlediğini fark eder. Bunun üzerine Manav Arçana ile arkadaş olduklarını, ona mutluluğu veremediğini ama Jaywant’ın verebileceğini söyler. Arçana gözyaşlarını silip Manav’ın yanına gelir. Jaywant’dan Manav ile özel konuşmak istediğini söyler.

Arçana Manav’a bazı şartları olduğunu söyler. aşkında vaz geçip yeni bir hayata başlamanın bedeli olarak

  1. Sen Şiravani ile benim Jaywant ile olan evliliğimden önce evleneceksin
  2. Gelinliğimin kuşağını sen bağlayacaksın

Şartlarımı kabul ediyor musun diye sorar. Manav da mecburen kabul ettiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rasika mahalledeki su sorununu eski tanıdıklarını devreye koyup halleder. Mahallenin kadınları Rasika’ya teşekkür için gelirler. Vandu kadınlara çay koyacağını, gitmemelerini söyler. Lakin kadınlar başka zaman diyerek evden ayrılırlar. Çok geçmeden Acit gelir. Arçana ile Jaywant’ın evleneceğini söyler. Vandu şok olur. Acit bunun olmasına izin vermeyeceğini, Arçu ile Manav’ı evlendireceğini söyler

“Vandu sen oğluma ne yaptın? Başkaları için kendini feda eden biri olmuş!”

Diye tepki gösterirken, Vandu olması gereken benliğine kavuştuğunu açıklar.

Damodar sokata sarhoş bir halde Arçu ile Manav’ın yeniden evlenmesini söyleye söyle giderken Acit ile karşılaşır. Acit her ikisini de bir araya getireceğini, ona yardım etmesini ister. Sarhoş bir halde Damodar Acit’in yapamayacağını söyler.

Bhavna torun istediğini açık açık Varşa’ya söyler. Varşa da aile planlamasını bahane edip bir yada iki yıl zaman geçmesi gerektiğini söyler.

Jaywant akşam Arçana’yı yemeğe çıkartır. Tesadüfe bakın ki aynı restoranda Şiravani ile Manav da oradadır. Arçana ile Manav birbirlerini fark ederler. Şiravani de Manav’ın nereye baktığını merak edip döndüğünde, Arçana’yı görünce şok olur. Manav Şiravani’yi alıp, Arçu’nın masasına getirir. Jaywant ile Şiravani’yi tanıştırır. Şiravani’yi nişanlısı olarak tanıtır.

Ertesi gün Manav ve ailesi kendi evinden evlilik tarihini konuşur. Arçana ile evleneceği Jaywant’ın ailesi bir taraf da düğün tarihlerini kararlaştırırlar. Arçana her şeyin çok hızlı geliştiğini görünce odasına gidip ağlar. Solu kızına cesaret verir.

29 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti

29 Ağustos Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 29 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Acit ile Damodar plan yaparlar. Damodar Arçana ile konuşup evlenmekten vaz geçmesini istese de Arçana akşam nişanı olduğunu söyler. Damodar planlarının başarısız olduğunu görünce canı sıkılır

Solu dükkâna gidip kızının düğünü için kıyafet alırken, Savita da düğün alış verişine gelir. Solu’yu orada görünce Savita Arçu’nun en sevdiği sariyi Arçana’ya hediye eder. Solu Savita’nın bu cömert tavrı karşısında gözyaşlarına hakim olamaz.

29 Ağustos Pazar Baş Tacım Özeti - Arçana Nişanına Manav'ı Davet Eder

Bhavna Varşa’nın doğum kontrol hapı kullandığını öğrenince onunla tartışır. Ancak Varşa şimdi çocuk istemediğini, henüz anneliğe hazır olmadığını söyleyip konuyu kapatır.

Manav yanına gider. Çok geçmeden aynı tapınağa Arçana da gelir. Arçana akşam nişanlandığını, nişan törenine Manav’ın gelmesini ister. Manav nişan törenine geleceğini söyleyince, Arçana da düğüne geleceğini açıklar.

Arçana Manav ve ailesini nişan törenine getirmek için Şiravani’den yardım ister. Şiravani de herkesi nişanına getireceğini söyler

Devamı Baş Tacım 69. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 68. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 68 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 68. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 29 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 68 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu