Baş Tacım

Baş Tacım 69. Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) Varşa Hamile!

Baş Tacım 69. bölüm özeti 30 Ağustos Pazartesi. Varşa hamile olduğunu öğrenecek. Manav ve Acit işten atılacak! Detaylar Baş Tacım 69. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 70. Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.  

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 69. Bölüm Özeti)

  • Arçana’nın nişan törenine Manav ve ailesi gelir
  • Arçana ile Jaywant nişanlanır
  • Acit fabrikada yaralanır
  • Fabrikaya yeni makineler alınınca bazı işçiler içten atılır
  • Manav ve Acit işten atılan işçilerden olduğunu öğrenir
  • Rasika işçilerin temsilcisi olur
  • Varşa hamile kaldığını öğrenir

Detaylar Baş Tacım 69. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 69 Bölüm Özeti;

Bölüm Arçana’nın nişan töreni hazırlıkları yapılması ile başlar. Arçana odasında hazırlanırken, aklında hep Manav var. Manşu Arçana’nın odasına gelir. Arçana annesine bakması için adeta Manşu’ya yalvarır. Manşu da Solu’ya bakacağında dair söz verir.

Baş Tacım 69 bölüm özeti Başlıyor!

Misafirler tek tek gelir. Dharmesh ve ailesi, akabinde Satiş ve ailesi geldikten sonra damat adayı Jaywant ve ailesi gelir. Bhavna ile Rasika damat ve ailesi hakkında konuşur. Arçana’nın iyi bir aileye gelin gittiğini öğrenince canı sıkılır.

Vandu hemen Arçu’nun odasına gider. Arçana ile Manav’ın bu hallere düşeceği aklının ucundan bile geçmediğini, kendi kendilerini neden cezalandırdığını sorsa da artık Arçu için dönüşü olmayan bir yola girdiğini dile getirir.

Nişan töreni başlamadan Savita ve ailesi Solu’nun evine gelir. Herkes “Bunların burada ne işi var” dercesine bakar. Dharmesh Manav’ı görünce ne işi var diye kendince tepki göster.ir. Satiş ise gelip gelmeme konusu Deşmug ailesinin elinde olsalardı asla gelmeyeceklerini, buraya onları Arçana’nın davet ettiğini açıklar.

Din görevlisi Arçana ile Jaywant’ın nişanlar. Manav son ana kadar onları izledikten sonra nişan töreni tam bitmeden Manav oradan ayrılır.

Baş Tacım 69. Bölüm Özeti

Satiş Manav’ın evden ayrıldığını görünce peşinden gider. Manav’ı durdurup onunla konuşur. Neden başkaları için fedakarlık yaptıklarını sorar. Zira sonucunda başkaları rahata ererken, canından çok sevdiğin kişiler daha çok acı çektiğini söyler. Manav ise yapması gerektiğini söylemekle yetinir.

Arçana ile Jaywant nişan töreni sonrasında herkesin hayır duasını alır. Arçana bir ara Manav’ı fark eder. Gidip onun hayır duasını alır. Manav da Arçu’ya anlamlı bir hediye verir. Akşam Arçana balkonda Manav ile geçirdiği güzle anıları hatırlar. Solu da Manav’ı unutmasını, Jaywant’a haksızlık yapmamasını ister. Arçana zor olsa da bunu deneyeceğini açıklar.

Baş Tacım 69. Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) Varşa Hamile

Ajit fabrikada çalışırken kolunu makineye kaptırır. Manav hemen ona yardım eder. Dharmesh, Arçana ve Jaywant gelir. Makine kapatılır. Manav makineni bozuk olduğunu Jaywant’a söylediğini ama hala çalıştırmaya devam ettiğini açıklar. Jaywant da yeni makine sparisi verdiğini ve gelmesini beklediklerini açıklar. Dharmesh de Manav’ın tecrübesiz Acit’i sıkıntılı makine de çalıştırmasının hata olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rasika, Acit’in geçirdiği kazayı öğrenir. Dharmesh ve fabrikasına dava etmek istese de idari amir olan Arçana bu işten zarar göreceğini, dolayısı ile Arçana’ya daha önce çok acı çektirdiğini, şimdi basit bir yalanmadan dolayı acı vermek istemediğini söyler.

Arçana davet üzerine Jaywant ve ailesini ziyaret eder. Jaywant fırsatını bulup evlendikten sonra başka bir iş bulup, oradan ayrılacağını söyler. Arçu ise Jaywant’ın iş bulması zor olduğu için Arçana kendisinin işten ayrılacağını açıklar.

Arçana iş yerine geldiğinde evlendikten sonra şirkette çalışmak istemediğini Satiş’e söyler. Satiş ise profesyonel hayatta böyle bir durum olabileceğini, eşler aynı yerde çalışması çok normal olduğunu söyler.

Baş Tacım 69. Bölüm Özeti (30 Ağustos Pazartesi) Manav İşten Çıkarıldığını Öğrenir

Dini kutlama için Arçana dükkâna gider. Arçu orada bulunan dini sembolü ister. Adam az önce satıldığını söyler. Arçana arkasını döndüğünde onu alan kişinin Manav olduğunu anlar. Manav sembolü Arçu’nun almasını ister. Bu arada kadınlar Arçana ile Manav’ı tanır. Hemen Jaywant’ın annesine Arçana ile Manav’ı yolda birlikte gördüklerini, hatta birlikte taksiye bindiklerini söyler. Jaywant’ın annesi de buna bir çözüm bulmak gerek diye düşünür. Arçana, Manav’a evlendikten sonra işi bırakacağını açıklar.

Varşa rahatsızlanır. Doktora gider. Doktor doğum kontrol hapı kullanan Varşa’nın hamile kaldığını söyler. Varşa bunu duyunca şok olur.

30 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti

30 Ağustos Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 30 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dharmesh yeni makineler geldiği için masrafları azaltmak için işçi çıkartması gerektiğini söyler. Jaywant da bunu destekler. Şirket ortağı olan Satiş, Jaywant’ın bu işe karışmamasını ister. Ancak Satiş işten çıkarılmayı engelleyemez.

Dharmesh işçilerin idari işleri ile ilgilenen Arçana’nın bu kararı bildirmesini ister. Çıkarılan işçiler arasında Manav ve Acit de var. Manav hata etmedikleri halde işten çıkarılmalarının haksızlık olduğunu söyler. Dharmesh hata ile ilgili olmadığını, gider stratejisi olduğunu söyler.

Rasika oğlunun işten atıldığını duyunca ona diğer işçilerden imza almasını ve bu haksızlığa karşı durmalarını ister. Jaywant’ın annesi Solu’nun yanına gelir. Kendi arkadaşları dün Arçana ile Manav’ı yan yana gördüklerini söyler. Bunu Jaywant’a söylemediklerini, bir an evvel Manav ile Arçana arasında mesafenin koyulmasını ister.

30 Ağustos Pazartesi Baş Tacım Özeti - Rasika İşçilerin Temsilcisi Olur

Akşam Solu meseleyi Arçana’ya sorar. Arçu da tesadüf eseri karşılaştıklarını açıklar. Solu kendi gelini böyle bir şey yapsaydı onu affetmeyeceğini, bunda dolayı Manav ile tüm ilişkisini bitirmesini ister. Arçana ısrarla hayır der.

Rasika fabrikaya gidip işçilerin temsilcisi olduğunu, haksız yere işten çıkarılan işçileri geri şe almasını, aksi takdir de fabrikayı temelli kapatabilecek gücü olduğunu söyler. Dharmesh Rasika’yı tanıyamaz. Kim olduğunu sorar. Acit’in annesi ve daha önce kadın hakları derneğinden hukuk bölümünde görev aldığını, orada yöneticilik yaptığını söyler. Dharmesh işin ciddiyetini anlayınca düşüneceğini söyler.

Devamı Baş Tacım 70. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 69. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 69 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 69. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 30 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 69 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu