Baş Tacım

Baş Tacım 70. Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) Manav Tutuklanır!

Baş Tacım 70. bölüm özeti 31 Ağustos Salı. Manav iki kişinin ölümüne sebep olma suçundan tutuklanır! Detaylar Baş Tacım 70. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım Final Sahnesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

=> Baş Tacım Oyuncu Bilgileri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 70. Bölüm Özeti)

  • Rasika İnsan hakları başkanı ile gelir
  • Rasika tüm işçileri yeniden işe aldırır
  • Dharmesh tüm işçileri partiye davet eder
  • İşçilerden Prakash gizlice fabrikaya gider
  • Prakash’ın iki adamı elektrik akımına kapılır
  • Praksh tüm suçu Manav’a atar
  • Manav tutuklanır

Detaylar Baş Tacım 70. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

=> Baş Tacım 71. Bölüm Özeti (1 Eylül Çarşamba) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.  

Baş Tacım 70 Bölüm Özeti; Manav ile Acit’in iş yerinden çalışması ile başlar. (Rasika’nın tehdit etmesi ile şimdilik Acit ile Manav işlerine devam ediyor) Manav, Şiravani ile olan evlilik tarihinin kesinleştiğini söyler. Acit ise ilgilenmediğini açıklar. Zira onun açıkça yanlış yaptığını söyler.

Manav, Acit ile konuşurken Arçana oradan geçer. Manav evlilik tarihi hakkında bilgi vermek ister. Lakin Arçana Jaywant’ın kendisine baktığını görüp Manav ile konuşmadan uzaklaşır. Bu durum Manav’ın çok zoruna gider. Bu sırada bir işçi Rasika’nın yanında yetkili biri ile geldiğini haber verir. Acit hemen yukarı çıkar.

Baş Tacım 70 bölüm özeti Başlıyor!

Rasika yanında insan hakları başkanı ile birlikle gelmiştir. İnsanları işinden kovduğu için açıkça insan hakkını ihlal ettiğini, bu durum şirket imajını zedeleyeceğini ima eder. Arçana tüm bu olayları unutup, işçilerin işine devam etmesini sağlayacağını söyler. Dharmesh şaşırır. Arçana Dharmes’i yan odaya alıp şöyle der.

“Festival dolayısı ile elimizde çok fazla sevkiyat var. Biz eğer işçileri çıkarırsak o malları zamanında yetiştiremeyiz. Hem işçileri kovmayıp itibarimizi zedelemeyeceğiz. Hem de malları zamanında yetiştireceğiz.”

Diyerek Dharmesh’i ikna eder. Dharmesh Rasika’nın yanına gelip tüm işçiler eskisi gibi çalışmaya devam edeceğini açıklar. İşçiler Rasika’ya teşekkür ederken, Arçu işle Manav birbirlerine bakıp gülümser. Jaywant bunu görür. Arçana Jaywant’ın yanına gider. Lakin Jaywant işçilerin kovulması gerektiğini, Dharmesh ile aynı düşüncede olmadığını söylerken Manav da konuşmaları duyup, canı sıkılır.

Manav iş çıkışı eve gelir. Savita’ya Rasika sayesinde işe geri döndüğünü, aynı pozisyonda çalışmaya devam edeceğini söyler. Bu sırada düğün davetiyelini organize eden Savita, Solu ve ailesine da davetiye vermesi için Manav’a kart verir. Manav kartı götürdüğünde, Jaywant ve ailesi de Arçana’nın evindedir. Manav’ı gören Jaywant ve ailesi ile Solu bundan rahatsız olur.

Baş Tacım 70. Bölüm Özeti

Jaywant ve ailesi Arçana’nın hala eski eşi ile irtibatını kesmediğini usulüne uygun bir dille söylerken, Manav Arçana ile arasıdan ki mesafeyi korumak için dua eder. Arçana da Manav ile olan mesafesini korumak için dua eder.

Dharmesh işçilerin şefi Jaywant’ı yanına çağırır. Elindeki işleri bugün bitirmesini, bir sonraki güne kalmamasını, gerekiyorsa işçilerin fazla mesai yaptırmasını ister. Jaywant tamam deyip odadan çıkarken Dharmesh Arçana ile evleneceğini, bu konuda mutlu olup olmadığını sorar.

Baş Tacım 70. Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) arçana Prakash'a Tokat Atar

Jaywant önce düşünür. Sonrasında evet der. Bu konuşmalara işçilerden Prakash duyar. Diğer işçilerle laf etmeye başlar. Arçana, iş yerine Manav olduğu sürece onun gözü Manav’ı göreceğini söylediği sırada Arçu duyar. Sinirle Prakash’a tokat atar. Bir kaç saat sonra Dharmesh işçilere şöyle der;

“Elinizdeki işleri bitirseniz hem yarın tatil yapacaksınız. Hem de akşam geleneksel törene katılabileceksiniz. Ancak tek şartım elinizdeki işleri bugün bitirin!”

Deyince herkes sevinir. Dharmes Arçana’yı da kutlamalara davet eder. Arçu geleceğini söyler. Dharmesh Arçana’nın ailesini kendi düzenleyeceği partiye davet eder. Onlardan söz aldıktan sonra Manav’ın evine gidip onları da tek tek davet eder. Savita geleceklerini söyler.

Arçana’nın tokat attığı işçi Prakash fabrikanın tatile girdiğini, fabrikada ki hammaddeleri çalıp satacaklarını, böylelikle hem zengin olacaklarını hem de Arçu’nun itibarını sarsacaklarını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Dharmesh’in partisi başlar. Partiye herkes gelir. Praksh ve adamları da fabbrikadan hammadde çalmak yerine onu işleyip satma fikrini ortaya atar. Prakash ile birlikte üç işçi hammaddeleri işlemeye başlar. Lakin bozuk makineyi de çalıştırırlar.

Dharmesh fabrikadan bazı malzeme ister. Acit ve yanına bir kaç adam alıp fabrikaya gider. Acit kullanılmaması gereken makinenin ortada durması Acit’in dikkatini çeker. Makinenin ayrıca sıcak olması kafasını karıştırsa da Dharmesh’in istediği işerleri yapıp fabrikadan ayrılır.

Baş Tacım 70. Bölüm Özeti (31 Ağustos Salı) Manav Tutuklanır

Prakash ve adamları yeniden makineleri çalıştırlar. Bir işçi elektrik akımına kapılır. Diğeri de bundan etkilenir. İki işçi orada ölür Prakash hemen elektrikleri keser. Olay yerine polis gelir. Dharmesh ve Acit olayı haber alır almaz fabrikaya giderler.

Polis Acit ile Dharmesh’i ayak üstü sorgularken Prakash, ölen adamların Manav ile konuştuğunu söyler. Polis sokakta eğlenen Manav’ın yanına gidip iki kişiyi ölümüne sebep olmaktan dolayı tutuklandığını söyler.

31 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti

31 Ağustos Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 31 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dharmehs ile Jaywant karakola gidip, olayı Manav’dan dinlemek ister. Jaywant tüm işlerin arkasında Manav’ın olduğunu, suçunu kabul etmesini söylese de Manav asla böyle bir şey yapmadığını söyler. Dharmesh Manav’ı kefaletle karakoldan çıkartmak ister. Ancak başaramaz.

Polis müfettişi fabrikada hatalı makinenin kullanımından sadece işçi başı Manav değil, fabrika sahibi Dharmesh’in de sorumlu olduğunu, ilerleyen zaman diliminde Dharmesh’in de hapse girebileceğini ima eder.

31 Ağustos Salı Baş Tacım Özeti - Jaywant ile Dharmesh Plan Yapar

Yolda Jaywant polis müfettişi fabrikada inceleme yapmaya kalkarsa hem fabrikanın mühürleneceğini hem de hapse Manav’ın yanına gideceklerini söyler. Jaywant bütün işi Manav’a yıkıp, işin içinden kurtulmaları gerektiğini söyler.

Jaywant ve Dharmesh meseleyi avukata anlatır. Avukat da tüm suçu Manav’ın üzerine atarlarsa kendileri hapisten kurtulacaklarını söyler. Dharmesh bu fikri istemese de benimser. Avukat yapmaları gereken iki adımdan bahseder.

  1.  Yönetim üyeleri makineleri izinsiz çalıştırdığına dair Manav’ı suçlayan tutanak
  2. Manav da makineler de sorun çıkması halinde tüm sorumluluğun kendisinde olduğuna dair sorumluğu üstlenecek tutanak

Hazırlamaları halinde, hem fabrikalarının mühürlenmeyeceğini, hem de Dharmesh’in hapse düşmeyeceğini açıklar.

Jaywant, hem Satiş’i hem de Arçu’yu ikna edemeyeceklerini, Satiş’i ikna etseler bile Arçana’yı Manav’dan dolayı ikna edemeyeceklerini söyler. Dharmesh bunu bir şekilde yapmak zorunda olduklarını söyler.

Jaywant’ın annesi de Arçu’nun olay sonrasıdan Manav’ın evine gitmesine sinir olur. Hala bağlarını koparmadığını, Arçana Manav ile olan ilişkisin bitirmediği sürece düğünün olmayacağını söyler.

Devamı Baş Tacım 71. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 70. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 70 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 70. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 31 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 70 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu