Baş Tacım

Baş Tacım 74. Bölüm Özeti (4 Eylül Cumartesi) Arçana Manav’a Tokat Atar!

Baş Tacım 74. bölüm özeti 4 Eylül Cumartesi. Manav Arçu’ya laf atan adamları döver. Arçana da ileri gittiği için Manav’a tokat atar! Detaylar Baş Tacım 74. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 75. Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 74. Bölüm Özeti)

  • Dharmes Satiş’e kızar
  • Satiş Manav’ı işe alır
  • Satiş Manav’a zam verdiğini açıklar
  • Dharmesh kendi şirketinde sözünün geçmediğini düşünür
  • Arçana işi bırakmayı düşünür
  • Bankada Manav ile Arçana karşılaşır
  • Acit Manav’a Jaywant’ın iyi biri olmadığını söyler
  • Satiş Manav’a Jaywant’ın güvenilmez biri olduğunu söyler
  • Etkinlik alanında Manav Aröçu’ya laf atan adamları döver
  • Arçana Manav’a tıkat atar

Detaylar Baş Tacım 74. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

“Arkadaşlar bu bölümün geçtiğini biliyorum. Sizleri kandırmak için yazmıyorum. Arşiv olarak bölümlerin eksik olmasını istemediğim için yazdım. birazdan 75 ve 76 bölümleri yazacağım”

Baş Tacım 74 Bölüm Özeti; Bölüm Satiş ile Dharmesh’in konuşması ile başlar. Dharmesh Manav’ı işe almasının hesabını sorar. Satiş de Manav’ın hiç bir suçu yokken kendisine karşı şirketin arka çıkmadığını, bugün Manav suçsuzluğunu ispat ettiğini söyler. Satiş şirketin %50 ortağı olduğunu, bunu da kullanıp Manav’ın işte kalmasını sağlar.

Baş Tacım 74 bölüm özeti Başlıyor!

Solu, kızını da alıp Jaywant ve ailesine gider. Solu özür diler. Arçu’nun da özür dilediğini, onu da yanında getirdiğini söyler. Jaywant’ın annesi özür dilemesi iyi bir şey olduğunu ama aradaki nişan meselesini reddetmeye bile gerek kalmadığını söylerken Jaywant “Arçana bu evin gelini olacak” der.

Jaywant arkadaşı ile plan yapar. Arçana ile evlenip, onu boşayacağını dile getirir. Arkadaşı neden bunu yaptığını sorunca, Jaywant Arçana’nın ailesine yaptıklarının hesabını vereceğini söyler.

Satiş iş çıkışında Dharmesh ile Manav’ın konuştuğunun görür. Dharmesh açık açık tehdit etmesi ve ilk fırsatta işten çıkartacağını söylemesi Manv’ın moralini bozar. Dharmesh sinirlenip giderken Satiş gelir. Manav’a Dharmesh’in ne dediğini sorar. Lakin Manav yalan söylemeye çalışır. Ancak Satiş gerçeği bildiğini, Dharmeesh’in kendisini işe aldığı için sinirli olduğunu söyler.

Baş Tacım 74. Bölüm Özeti

Arçana iş yerinde yaşanan son olaydan sonra işi bırakacağını açıklar. Solu ise işten kaçmamasını, işinin başında devam etmesini ister. Arçana da annesinin sözünü tutacağını söyler.

Savita komşuların baskı ve alaya alması ile oğlu Manav ile Şiravani’nin düğünün yapmak ister. Manav ise her defasında sonra deyip erteler.

Baş Tacım 74. Bölüm Özeti (4 Eylül Cumartesi) Arçana Manav'a Tokat Atar

Manhar banka da ki parasını çekmesi için Manşu’dan yardım ister. Ancak Manşu işi olduğunu söyleyip gidince, Arçana yardım edeceğini söyler. Arçana bankaya gidince orada Manav ile karşılaşır. Manav İngilizce formu dolduramadığını gören Arçu ona yardım eder. Arçana Manav’ın medeni halini evli olarak işaretler. sonra hata yaptığını fark eder. Manav ona yeni bir form verir.

Banka da Arçana babasının hesabında borca yetecek kadar para bulayınca Manav ona borç para verir. Banka çıkışında Jaywant Manav ile Arçu’yu yan yana görünce sinirlenir. Arçana kendisini iyi hissetmediğini söyleyince, Jaywant Manav’ın yanında Arçu’nun koluna girip onu eve götürür. Solu ile Manohar’a yalakalık yapıp iyi biri gibi gösterir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Acit iş yerine gelen Manav ile konuşur. Acit onun için çok uğraştığını, onu işe aldırmak için tüm işçilerin grev yaptığını açıkladıktan sonra Acit Jaywant’ın iyi biri olmadığını, Arçu ile evlenmesinin arkasında başka bir plan olduğunu ama bu planı bilmediğini söyler.

Rasika kaldığı küçük evinde Vandu ile kalmak hiç istemez. Evin küçük ve çekilmez olduğunu, eskiden zengin biriyken, Vandu ile Acit evlendikten sonra tüm malını kaybettiğini söyler. Oysa Vandu bu olanlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir.

4 Eylül Cumartesi Baş Tacım Özeti

4 Eylül Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 4 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Arçana ile Solu Vaşali’nin evine daha doğrusu Dharmesh’in evine gider. Dharmesh orada Arçana’ya karşı surat yapar. Dharmesh Solu ile ilgilenirken, Arçana ile ilgilenmez. Arçu da yaptığı her şeyden özür diler. Ancak Dharmesh kendisine tokat attığını hiç bir zaman unutmayacağını, bununla da kalmayıp polise şikayet ettiğini, asla affetmeyeceğini söyler.

“Sen başkaları için yaşadığını düşünsen de aslında çok bencilsin!”

Sözleri ile Dharmesh de herkesin içinde Arçu hakkında hissettiklerini söyler. Manav da iş yerinde Arçu’nun bayıldığı anları düşünür. Sonra onu merak edip telefonla arayınca, Dharmesh de “Kesin arayan Manav’dır” diyerek dalga geçer.

4 Eylül Cumartesi Baş Tacım Özeti - Jaywant ile Manav Tartışır

Satriş Acit’in yanına gider. Manav’ın hapse girmesine neden olan kazanın gerçek faili hala aralarında olduğunu, kazayı neden olan kişiyi bulmasında ona yardım etmesini ister. Acit de ona yardım edeceğini söyler.

Manav Jaywant’ın kapısının önünden geçerken arkadaşı ile şu konuşmasını duyar.

“Tek amacım zengin olmak. Para için her şeyi yaparım. Bir gün ahlaki değerlerimle para arasında kalırsam parayı seçerim!”

Bu sözleri kulakları ile duyan Manav, Satiş’in zam meselesini konuşmak için içeri girer. Jaywant belgelerin hazır olmadığını söyleyip odasında kovar. Bu sırada Manv’ın aklına Acit’in şu sözleri gelir. “Jaywant iyi biri değil” Bu sözleri yol boyu düşünen Manav’ın yanına gelip Acit’in söylediği sözlerin bir benzerini açıklar. Arçana ile uyumlu bir eş olmadığını Manav’a söyler.

Satiş, emirini yerine getirmeyen Jaywant’a haddini bildirince Jaywant da Manav’ı telefonla arayıp kendisini şikayet ettiği için kızar. Bela istiyorsa en büyük bela olacağını söyler. Manav ne diyeceğini bilemez.

Dini bayram da Savita ve ailesi yemek satışı yapar. Arçana vew ailesi de dini bayrama katılır. Damodar, Arçana’nın ailesine yemek ısmarlar. Lakin arlarından sadece Satiş yemek alır. Manav etkinlik alanında içerisinde Arçu’ya laf adam adamlarla kavga eder. Arçana eline cam alıp adamları öldürmek isteyen Manav’a herkesin içinde tokat atar.

Devamı Baş Tacım 75. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 74. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 74 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 74. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 4 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 74 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu