Baş Tacım

Baş Tacım 75. Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Manav Jaywant’ın Gerçek Yüzünü Öğrendi!

Baş Tacım 75. bölüm özeti 5 Eylül Pazar. Manav tefecinde borç para almak için gittiği yerde Jaywant’ın nasıl biri olduğunu kendi gözleri ile görecek! Detaylar Baş Tacım 75. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 76. Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 75. Bölüm Özeti)

 • Arçana Manav’a tokat attığı için kendisine kızar
 • Arçana kendisini cezalandırmak için elini yakar
 • Jaywant’ın annesi Arçu’nun işten çıkmasını ister
 • Arçana işten istifa eder
 • Manav’ın doğum günü kutlanır
 • Arçana telefonda doğum günü kutlamasını dinler
 • Arçana ertesi gün Manav’a gömlek hediye eder
 • Manşu Gömleğin faturasını bulur
 • Arçana Gömleği Manav’a aldığı Jaywant’ın yanında söyler
 • Manav bor almak için gittiği tefecide gerçekleri öğrenir

Detaylar Baş Tacım 75. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 75 Bölüm Özeti; Bölüm Arçu’nun tokat atması ile başlar. Arçana hızla oradan uzaklaşır. Manav ve ailesi de festivali yarıda keser. Jaywant ile ailesi Arçu’nun Manav’a tokat atması hem iyi hem de kötü yanı olduğunu, Arçana Manav’ı sermediğinin delili olduğunu ama başkasına rahatlıkla tokat atabilecek eli maşalı bir kız olması da Jaywant’ın annesini ürkütür. Bunda dolayı düğünün olmayacağını söyler.

Savita, Manav’a tokat atan Arçu’ya sinir olurken, Damodar “Arçu eğer tokat atmasaydı Manav katil olacaktı. Arçana Manav’ı korudu” der. Acit Manav’ı arar. Ancak bulamaz. Vandu abisine bakmaya gider. Vandu sokakta abisini bulur. Neden bu öfken diye sorar. Manav da Jaywant’ın iyi biri olmadığını, öfkesinin asıl sebebinin bu olduğunu söyler. Açru da odasında Manav’a attığı tokadı düşünür.

Baş Tacım 75 bölüm özeti Başlıyor!

Arçana Manav’a vurduğu eli yakmak ister. Hemen mutfağa gidip elini ocakta yakmaya çalışır. Solu bunu fark edip engel olmaya çalışsa da Arçana’nın elini biraz yanar. Arçu’nun eline hemen krem sürerler. Arçana hala kendisini affetmez. Canından çok sevdiği Manav’a nasıl tokat attı bu eller diye düşünür.

Solu da kızı için endişelenir. Zira yakında Manav dışında bir başkası ile evlenecek olan Arçana, ona uyum sağlamayacağı konusunda endişe duyar. Kızının Jaywant ile evlendikten hemen sonra boşanması, aklından geçince iyice kendisini kaybeder. Manohar da evlendikten sonra ikisi arasında (Arçana ile Jaywant) sevginin doğacağını, hiç merak etmemesini ister.

Jaywant’ın annesi Prabha, Solu’nun evine gelir. Evlenmek istiyorsa işi bırakması en doğrusu olacağını söyleyince, Arçu işli bırakacağını açıkça söyler. Bu sırada Vinod da Manav ile tren tolunda karşılaşır. Manav’a açık açık eski eşinden uzak durmasını, zira yakınlaşması Arçu’ya zarar verdiğini söyler.

Baş Tacım 75. Bölüm Özeti

Arçana iş yerine gider. Orada Manav ile karşılaşan Arçu elini Manav’dan saklamaya çalışsa da Manav hemen fark eder. Kendisini cezalandırdığını da hemen anlayan Manav, Arçu’ya kızıp kendisini asla cezalandırmamasını söyler.

Arçana elinde kağıtla Satiş’in odasına gider. Satiş neden geldiğini sorunca Arçana da istifa etmek için dilekçesini teslim etmeye geldiğini söyler. Satiş buna karşı çıkmaya çalışsa da Arçana başka seçeneğinin kalmadığını söyler.

Baş Tacım 75. Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Arçu Manav'a Konuşmak İstemez
Baş Tacım 75. Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Arçu Manav’a Yanan Elini Göstermek İstemez

Jaywant rol yaparak Arçu ile Maav’ı kandırır. Manav’ın yanında Jaywant annesi ile konuşur gibi yapıp Arçu’yu destekler. Manav da Jaywant gerçekten iyi biri olabilir mi? diye düşünmeye başlar. Manşu, Arçu’nun işten çıktığını duyunca evin geçimini kendisi ile Vinod’un üstlendiğini, bu onlara haksızlık olduğunu söylerken, Arçana Manşu’nun konuşmasını duyar. Arçana ile Manşu ayak sütü tartışır.

İş yerinden Manav’a söz geçirmediğini düşünen Dharmesh en ufak meseleden olay çıkartıp Manav’a kızar. Manav’ı herkesin içinde rezil etmeye çalışır. Manav da Dharmesh’in söyledikleri karşısına sinir olsa da bir şey diyemez.

Manav Dharmesh’in sözlerinden sonra istifa etmek ister. Ancak sözleşmesinden istifa etmeden bir ay önce haber vermesi gerektiğini, şimdi giderse para cezası alacağını, hatta polise şikayet etmesi halinde haspe bile girebileceğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Jaywant Arçana’yı kendi evine götürür. Yakın akrabalarına yemek pişirmesini ister. Arçu baharatlı yemek yapınca (aslında baharatlı olmayan yemekler) Jaywant sırf bu meseleden dolayı Arçu’ya kızar.

Savita’nın evinde ise Manav’ın doğum günü. Vandu abisini evin çatısına götürür. Orada Şiravani’den uzakta abi kardeş konuşurlar. Vandu abisine Arçu’yu ile doğum günü kutlamasını hatırlatır. Daha sonra pasta keserken Vandu Arçu’yu arar. Arçana telefonun diğer ucunda kutlamayı dinler.

Baş Tacım 75. Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Manav Jaywant'ın Gerçek Yüzünü Öğrendi
Baş Tacım 75. Bölüm Özeti (5 Eylül Pazar) Manav Jaywant’ın Tefeci ile Konuşmasını Dinler

Vinod ile Manşu’nun evlilik yıl dönümleri gelir. İki gün sonra Punni annesi ile babasının evlilik yıl dönümlerini kutlamak için plan yapar.

Manav Şiravani ile evlenerek Arçu’nun hayatını tehlikeye attığını düşünürken, Şiravani’nin babası Savita’nın evine gelir. Kızının ilk defa evlendiğini, bundan dolayı ufak bir düğün yerine, büyük bir düğünün olmasını istediğini, tüm masrafları da karşılayacağını açıklar.

Manav, Arçana ile telefonda bile konuşamaz olunca onu görebileceği yerde dolaşmaya başlar. Zira Jaywant’ın araya girmesi, ikiliyi birbirlerinden uzaklaştırmıştır. Daha önce doğum günlerinden birlikte geçirmeye söz verdikleri için Manav Arçu’yu arar. Sonunda karşılaşınca Manav eskiden verdiği sözü söyler. Arçu şile Manav yan yana vakit geçirmede hiç bir sakınca görmez. İkisi birlikte trende yolculuk ederken zaman geçirirler.

5 Eylül Pazar Baş Tacım Özeti

5 Eylül Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 5 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Satiş, Dharmehs’in nasıl biri olduğunu yavaş yavaş tanımaya başladığı için hukuksuz işlere karşı durmaya başladı. Ancak dışarıdan görünen mesele ise Dharmesh ile Satiş’in iş konusunda anlaşamadığı ön plana çıkar. Oysa Satiş adaleti savunurken, Dharmesh’in tek istediği şirketi ve kazandığı paradır.

Arçana bir önceki gün Manav’ın doğum günü olduğu için ona gömlek hediye alır. Jaywant da Solu’nun evine gelip Arçu ile görüşmek istese de Solu Arçu’nun eve gelmediğini söyler. Jaywant iş yerinden çıkalı uzun zaman olan Arçana’nın nereye gittiğini merak eder. Bu sırada Arçana ile Manav da keyifli bir gün geçirir. Nehir kenarında oturup anılarını tazelerler. Sonrasında ikisi de ayrı yollara gider.

5 Eylül Pazar Baş Tacım Özeti - Manav Jaywant'ın Gerçek Niyetini Açıklar
5 Eylül Pazar Baş Tacım Özeti – Manav Jaywant’ın Nasıl Biri Olduğunu Açıklar

Manav eve gelir. Şiravani ona tişört hediye eder. Gömlek sevmediği için tişört aldığını söyler. Üzerindeki gömleği çıkartmasını ister. Oysa o gömleği Arçu hediye etmiştir. Manav üzerindeki gömleği çıkartmak istemeyince, Şiravani’nin canı sıkılır.

Arçana eve geç gelince herkes nerede olduğunu sorar. Bu sırada Manşu gömlek faturasını bulunca şöyle der.

“Bu gömlek Manav’a mı? Yoksa Jaywant’a mı? Yoksa abin Vinod’a mı aldın?”

Diyerek aslında Arçu’nun gömleği kime aldığını bildiği için herkesin içinden Arçana’yı rezil etmek ister. Özellikle bunu Jaywant’ın yanında yapması Solu’nun canını sıkar. Arçana da açık açık Manav’ın doğum günü olduğu için ona gömlek aldığını söyleyince Jaywant şöyle der.

“Doğru söylediğin için teşekkür ederim. İnsanlar arkadaşları için elbette hediye alabilirler”

Deyince Solu ve Manşu şaşırır. Zira onun Arçu’yu kıskanması gerekirken, Arçana’nın iyi yaptığını söylemesi oldukça şaşırtır.

Arçana Jaywant’ın peşinden gidip ona teşekkür eder. Zira kıskançlık yapmadığı için onu ailesine karşı savunduğu için açık açık teşekkür eder. Jaywant da geçmişini bırakmak zor olduğunu, zamanla bunun değişmesini umduğunu söyleyip, Arçu’ya iyi biri gibi gözükmeye çalışır. Ancak Jaywant içinden şu düşünceyi geçirir;

“Sana bütün bunların hesabını soracağım. Hele bir evlenelim de”

Solu, Jaywant’ın ağırbaşlı tavırları dikkatini çeker. Hemen Jaywant’ın annesi Prabha’nın evine gidip kısa sürede Arçu ile Jaywant’ı evlendirmek istediğini, en uygun tarihi belirlemek istediğini söyler. İkisi birlikte her iki aile içinde uygun bir tarih belirlerler.

Aolu yolda Manav ile karşılaşır. Arçu’nun evlilik için adım attığını, buna engel olmaması için rica eder. Manav da Solu’ya güvence verir. Bu arada Girish, Savita’nın evine gelir. Manav ile Şiravani’nin evliliği için düğün tarihi belirler.

Manav’ın yakın arkadaşı Manav’ın üzgün olduğunu görünce nedenini sorar. Manav da kendi iş yerini açmak istediğini ama parasının olmadığını söyleyince, ona tefeci tanıdığını ama parayı zamanında vermediğinde başının belaya gireceğini söyler. Manav da adamın adresini ister. Manav gittiği yerde Jaywant’ın adamdan para alırken yakında evleneceğini ve kayın babası zengin bir adam olduğu için parayı da yakında ödeyeceğini söylediğini duyunca oradan hemen kaçar. Artık Manav Jaywant’ın gerçek yüzünü öğrenmiş olur.

Manav duyduklarını önce babasına anlatır. Babası da gidip tüm bunları Solu ve ailesine anlatması gerektiğini söyler. Manav elinde kanıtı olmadan hiç bir şey ifade etmeyeceğini söyler. Damodar “ne olursa olsun bunu Solu ve Arçu bilmesi gerekiyor” der. Arçana ve ailesi Jaywant ve ailesini evde ağırlarken Manav gelir. Herkes buna sinir olur. Manav da Jaywant’ın gerçek yüzünü ortaya döker. Ancak Solu buna inanmadığı gibi Manav’ı da oradan kovar.

Devamı Baş Tacım 76. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 75. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 75 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 75. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 5 Eylül Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 75 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Varsa Arcananin oglu Sohamy almak ister Arcana vermeyincede kacirir ve 2 dagdan düşerler ama 2 yaşiýorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu