Baş Tacım

Baş Tacım 76. Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Önceliğim Sen Değilsin Vaşali!

Baş Tacım 76. bölüm özeti 6 Eylül Pazartesi. Vaşali ile Dharmesh kavga eder. Dharmesh açık açık Vaşali’ye önceliği olmadığını ve hiçbir zaman olmayacağını söyler! Detaylar Baş Tacım 76. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

=> Baş Tacım 77. Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 76. Bölüm Özeti)

 • Arçana Manav’ı evinden kovar
 • Damodar Arçu’nun Manav’a inanmadığını öğrenir
 • Jaywant Dharmesh’in yanına gidip istifa eder
 • Dharmesh ona güvendiğini söyleyip istif etmesine engel olur
 • Jaywant Manav’ın evine gider
 • Jaywant Manav’a Arçu için neler yapacağını söyler
 • Manav Arçu ile buluşup gerçekleri söylemek ister
 • Arçana Manav’ı dinlemez
 • Manav Dharmesh’in işinden istifa eder
 • Acit’in arkadaşının yanında şoför olarak işe başlar
 • Arçana Manav’ın çalışmaya başladığı ailenin çocuğuna ders vermeye başlar
 • Dharmesh ile Vaşali kavga eder
 • Dharmesh açık açık önceli işi olduğunu söyler

Detaylar Baş Tacım 76. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 76 Bölüm Özeti; bölüm Arçana’nın evinde Manav’ın konuşması ile başlar. Jaywant’ın güvenilmez bir adam olduğunu, asıl amacı evlendikten sonra şirkete ortak olmak istediğini tek tek açıklar. Hatta tefeci adamla konuşmasını kendi kulakları ile duyduğunu açıklar.

Ev halkı tek tek Manav’ın Arçana’yı kıskandığını, tüm bunları da kafasından uydurduğunu söyler. Özellikle Vaşali ile Dharmesh Manav’ın kıskançlık krizi ile bunu yaptığını söyler. Jaywant da hapse girmesine nenden olan olayda şirketi için evrak imzalatmaya gittiğini, Dharmesh kendisinin adeta babası gibi hep yanında olduğunu, ona asla ihanet etmeyeceğini söyler.

Varşa diğerleri aynı fikirde olur. Daha sonra Arçana Manav’a evinden gitmesini ister. Manav gerçekleri açıklamak istese de Arçana Manav’ı itekler. Jaywant Arçana’nın yanına gelip omuzuna kolunu koyar. Manav ise gerçekleri söylemesine rağmen evden kovulan isim olur.

Baş Tacım 76 bölüm özeti Başlıyor!

Manav, Solu’nun evinden kovulması ve Arçana’nın bile kendisine inanmamasına çok üzülür. Gelen ilk trene biner. Tren de yaşadıklarını düşünürken küçük bir dilenci çocuk gelir. Karnı aç olduğunu, kendisine yemek parası vermesini ister. Manav da artık kimseye yardım etmeyeceğini söyleyip çocuğa bağırır. Çocuk morali bozuk bir şekilde Manav’ın yanından giderken, Manav yaptıklarından pişman olur. Hemen çocuğa gidip para verir.

Solu’nun evinden Manav’ın söylediklerine bir tek inanan Satiş var. Satiş, Jaywant’a gerçek yüzünü er yada geç ortaya çıkacağını söylerken, Jaywant son olaylar kafasını karıştırdığını söyleyip, Satiş’i ikna etmeye çalışır.

Baş Tacım 76. Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Savita Falcı ile Konuşur

Vandu mutfakta Açu’ya hayatında hiç bir zaman Manav’ın yalan söylemediğini, bu konuda iyi düşünmesini isterken, Arçana da artık Manav ile ayrıldığını ve bir karar verdiğini, Manav’ın söylediklerini bir an evvel unutmasını ister. Vandu da meseleyi abisine tekrar soracağını söyler.

Vaşali ile Dharmesh de Arçana’nın Manav’a karşı koyduğu tepkiden çok memnun. Ancak Vaşali laf arasında mesele Arçana olduğunda Manav’ın asla yalan söylemediğini dile getirir.

Manav eve gelir. Kapıda Şiravani ile Saçin onları karşılar. Damodar onları görmezlikten gelip içeri geçer. Damodar oğluna “oğlum söylediklerine inandılar mı” diye sorar. Ancak Manav cevap vermeyince Damodar oğluna Solu ve ailesinin inanmadığını anlar. Tüm bunlardan habersiz olan Savita da neler olduğunu anlamaya çalışır.

Damodar Manav’ın odasına gidip neler olduğunu anlatmasını ister. Manav da orada kendisine kimse inanmadığını, Arçana da hayatına karışmaya hakkı olmadığını yüzüne söylediğini açıklayınca, Damodar gerçekleri kabullenmesi zaman alacağını, bu süreçte onlara gerçekleri görmesi için yardımcı olmasını, asla pes etmemesini söyler.

Baş Tacım 76. Bölüm Özeti

Savita hiç bir şeyden habersiz oradan geçen falcının yanına gidip fal baktırır. Falcı da Savita’ya çay ve biraz par verirse onun el falına bakacağını söyler. Savita Falcıya dediklerini verir. Falcı da şöyle der.

“Yakında çok zengin olacaksın. Ancak bu zenginlik için önünde çok büyük bir engel var. Yapacağın bir poja da bunu aşabilirsin. Altınlar ve mücevherlere bir adım yakınsın”

Deyince Savita hem çok mutlu olur. Hem de çok endişelenir. Falcı biraz daha para ister. Savita da “Zengin olacağım ya. O zaman gel de paranı al” der.

Jaywant öncelikle Dharmesh’i ayarlamak için onun evine gider. Akşam olanlardan sonra kendisine atılan iftiralardan nasıl aklayacağını bilmediğini, bundan dolayı istifa etmek istediğini söyler. Ancak Dharmesh ona güvendiğini, istifasını da kabul etmediğini söyler.

Baş Tacım 76. Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Arçana Manav'a İnanmaz

Yolda Satiş ile Varşa doktordan gelirken Manav’ı görürüler. Satiş arabadan inip Manav’a inandığını söyler. Bu sırada Varşa bayılır. Manav onu yere düşmeden tutar. Manav “Bir hastalığı var mıydı” diye sorunca Satiş de Varşa’nın hamişle olduğunu açıklar. Manav ayak üstü Satiş’i tebrik ederken, bir taraftan da Varşa’yı arabaya bindirir.

Jaywant Dharmesh’in güvenin kazandıktan sonra Manav’ın yanına gider. Ona kimsenin inanmadığını, herkes kendisine inandığını söyledikten sonra Arçu’dan faydalandıktan sonra ahlaksız bir kız olduğunu söyleyip evinden atacağını söyler. Manav bunu duyunca şok olur.

Jaywant gittikten sonra hemen Arçu’nun telefonunu arar. Ancak gece olan olaylardan dolayı Arçu telefonu kapatır. Manav bir kez daha arayınca telefonu açar. Ona “Aşkımızın hatıran bir kere istediğim yere gel” der.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arçana Manav’ın dediği adrese gelir. Lakin Arçu, Manav’ın istediği gibi düşünmez. Açıkça kıskançlıktan mı bunları yapıyorsun der. Manav da asla öyle olmadığını, onun mutluluğu kendi mutlu olduğunu söyler. Arçana Manav’ı dinlemeden oradan uzaklaşır.

Arçana Vandu ile konuşur. Gerçekleri Manav’ın söylediğine emin olduğunu ama Manav ile ayrıldıktan sonra dünya onun için durduğunu, bu saatten sonra yaşamak ile ölmek arasında bir fark olmadığı için bundan sonra başına gelecekleri de umursamadığını açıkladıktan sonra ailesine karşı gelmek istemediğini, bu konuştuklarını da kimseye söylememesi konusunda yemin ettirir.

Manav Arçu’nun yaptıklarından sonra Dharmesh’in yanına gidip istifa dilekçesini verir. Bir ay çalışmak zorunda olduğunu bildiğini ama vereceği cezaya razı olup işten kendi isteği ile ayrıldığını söyler.

Baş Tacım 76. Bölüm Özeti (6 Eylül Pazartesi) Önceliğim Sen Değilsin Vaşali

Manav fabrikada Jaywant’ı dövmek ister. Ancak Acit karşısında çıkınca onunla konuşur. Döverek bir şey elde edemeyeceğini, Jaywant’ın foyalarını bir bir ortaya çıkardıklarında inkar edemeyecek pozisyona düşürmeleri için plan yapmaları gerektiğini söyler. Manav da Acit’e tama dedikten sonra Acit çocukluk arkadaşı kendisine şoför aradığını, onun yanında şoför olarak çalışabileceğini söyler. Manav da kabul eder.

Dharmesh Vaşali’ye Manav’ın işten ayrılırken kendisien hakaret eder gibi konuştuğunu söyleyince Vaşali artık sorun ortadan kalktığını ve artık Manav meselesi temelli kapandığını, bir ay önce işten çıktığı için işlem yapmamasını ister. Arçana ile kaynanası Prabha alış verişe gider. Savita ile Prabha orada tartışır. Savita Manav’ın defalarca Arçu’nun evine geldiğin ve tartışma yaşandığını orada öğrenir.

Savita evine gidip Manav’ın gelmesini bekler. Manav geldiğinde Savita oğluna hesap sorar. Damdoar da Arçu’nun hayati tehlikede olduğunu, gerçekleri söyleyerek onlara yardımcı olduklarını açıklasa da bu Savita’yı ikna etmez.

6 Eylül Pazartesi Baş Tacım Özeti

6 Eylül Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 6 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Manşu arkadaşında aldığı borç parayı ödeme zamanı gelse de ödeyemez. Arakdaşı da Manşu’dan aldığı parayı çocuğu için özel öğretmen tutacağını söyleyince, Manşu akrabası öğretmen olduğunu ve yakında işten ayrıldığını söyler. Arkadaşı ile anlaşır.

Satiş yolda baygınlık geçiren Varşa’ya artık çalışmamasını, bebeğin sağlığı daha önemli olduğunu söylese de Varşa kariyerini riske atamayacağını söyler.

Arçana ile Manav tesadüf eseri tapınak da denk gelirler. Arçu merdivenlerden inerken ayağı kayar. Manav onu tutar. Lakin Arçana ondan yardım almak istemez. Yine de Manav Arçu’ya yardım edip düşmende aşağıya indirir.

6 Eylül Pazartesi Baş Tacım Özeti - Manav Yeni İşinde Çalışmaya Başlar

Manşu planın ikinci adımını uygulamaya koyar. Arkadaşının çocuğu için ücretsiz ders vermesini konusunda ısrar eder. Arçu da kabul eder. Oysa Manşu arkadaşının çocuğuna Arçu ders verirken ona olan borcunu da bu sayede sildirmeyi planlar.

Varşa’nın patronu kendi pozisyonunda ki iş nedeniyle ABD’ye gitmesini ve en az 6 ay orada kalması gerektiğini söyler. Bhavna bunu duyunca çılgına döner. Varşa’yı göndermek istemez.

Arçana ile yaşadığı sıkıntılardan dolayı Dharmesh’in canı çok sıkılır. Üstüne bir de Manav’ın tepki göstermesi Dharmesh’i sinir eder. Bundan dolayı Vaşali ile ilgilenmeyince, Vaşali bundan canı çok sıkılır. Manav Acit’in dediği yerde şoförlük yapmaya başlar.

Manav yeni iş yerinden ilk işi olarak çalıştığı evin çocuğunun öğretmenini almaya gider. Manav, Arçu’nun evine gelir. Patronu gönderdiğini, Arçana öğretmenlik yapacağı adrese götüreceğini söyleyince, Manşu şok olur. Arkadaşıınn yeni şoförü olup olmadığını sorar. Manav da evet der. Manav Arçu’yu ders vereceği eve götürür.

Vaşali ile Dhrmesh’in kavgasını ev halkı duyar. Dharmesh’in nanesi kavgayı ayırmak isterken, Vaşali şöyle der.

“İşin benden daha mı önemli”

Diye sorar. Dharmesh de önceliği her zaman işi olduğunu, hiç bir zaman Vaşali önceliği olmayacağını açıkça yüzüne söyler. Manav akşam eve gelir. Bu ay fabrikadan aldığı parayı Arçu’nun babasının borcuna verdiğini söyler. Damodar da iyi yaptığını söylerken Savita bunu duyar. Alış verişte Arçu ve yeni kaynanasının kendisine karşı sözlerini yutturacağını söyler.

Devamı Baş Tacım 77. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 76. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 76 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 76. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 6 Eylül Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 76 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Ablajim çok tešekkur ederim çok sevindim ellerinize salik kazadan son iyilesdinizmi kendinize saliginiza iyi bakin ablajim yeni bolumleri bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu