Baş Tacım

Baş Tacım 77. Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Varşa Bebeği Aldırdı!

Baş Tacım 77. bölüm özeti 7 Eylül Salı. Varşa, Satiş ile Bhavna’ya kızıp acele aldığı bir kararla kürtaj yaptırır. Sonra ne mi oldu? Detaylar Baş Tacım 77. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Baş Tacım 77. Bölüm Özeti)

 • Vaşali evi erk eder
 • Dharmesh Vaşali’yi almaya gitmeyeceğini söyler
 • Savita Arçu’nun aldığı 10.000 Rupi’yi ister
 • Varşa kaynanası ile tartışır
 • Varşa Satiş’in de kendisini anlamadığını düşünür
 • Varşa kürtajla bebeğini aldırır
 • Solu Varşa’ya tokat atar
 • Satiş Varşa’yı evden kovar
 • Solu Varşa’ya evine gelmemesini söyler
 • Manav Varşa’yı evine götürür
 • Arçana Varşa’yı alıp eve getirir
 • Manav Jaywant’ın borçlarını öğrenir

Detaylar Baş Tacım 77. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor...

Baş Tacım 77 Bölüm Özeti; bölüm Vaşali’nin baba evine gelmesi ile başlar. Manohar kızına ne olduğunu ve neden geldiğini sorar. O da evde kavga ettiğini ve burada kalacağını söyler. Manşu evde tek çalışan kendisi ve Vinod olduğu için Vaşali’ye ne kadar kalacağını sorunca, Vaşali hemen ne demek istediğini anlar. “Eğer size yük olacaksam giderim buradan” deyince Arçu nereye gideceksin diye karşı çıkar. Vaşali ablasına sarılıp ağlar.

Solu ablasının evinden gelir. Konuşmaları duyunca ne olduğunu bir kez daha sorar. Varşa da “Dharmesh işini benden daha çok seviyor. Ben bir daha o evde kalmayacağım” der. Solu yakında Dharmesh gerçeği anlayacağını ve kızı Vaşali’yi almaya geleceğini söyleyince, Vaşali “Eğer beni almaya gelirse giderim. Aksi halde burada sizinle yaşayacağım” diyerek tepki verince, Solu ile Arçana gülümser.

Baş Tacım 77 bölüm özeti Başlıyor!

Dharmesh de odasında bilgisayar da çalışmak ister. Lakin kafasını bir türlü toparlayamaz. Dharmesh’in babası oğlunun yanına gelir. Ona yanlış yaptığını, hayat arkadaşı her şeyden daha önce gelmesi gerektiğini söyler. Lakin Dharmehs, Vaşali kendi isteği ile gittiğini, yeniden kendi isteği ile gelirse bir şey demeyeceğini, ancak onu almaya asla gitmeyeceğini söyler.

Savita, Jaywant’ın annesinden intikam almak için onun evine gider. Ondan borcunu ödemesini isteyince Jaywant’ın annesi Prabha şaşırır. Ne parası der. Savita da “Yakında gelininiz olacak Arçana oğlumdan 10.000 Rupi para aldı. Onu geri ödemesini istiyorum” der.

Baş Tacım 77. Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Varşa Bebeği Aldırdı

Prabha durumu öğrenmek için Savita ile birlikte Solu’nun evine gider. Savita da orada açık açık Arçana, Manav’dan 10.000 Rupi borç aldığını ve bu borcu ödemesini ister. Herkes bunun doğru olup olmadığını sormak için Arçu’ya bakar. Arçana da suç işlemiş gibi başını öne eğince gerçekler ortaya çıkar. Savita ile Prabha evden çıkarken, Solu da kızı Arçu’ya kızar.

Varşa Satiş’in işten ayrılması gerektiği sözlerini hatırlar. Eve geldiğinde işinden ayrılmayı kafasına koymuştur. Ancak bunu Bhavna oğlu Satiş’den istediğini düşünüp inat eder. Varşa açık açık Bhavna’ya kendi düşüncelerini oğluna söylediğini, Satiş de kendisine baskı kurduğunu bildiğini söyler. Sonrasıda işinden ayrılmak istediğini ama artık ayrılmamaya karar verdiğini söyleyip evden çıkar.

Baş Tacım 77. Bölüm Özeti

Varşa kaynanasının kendisine karşı baskı kurmasına sinir olur. Satiş’in ofisine gidip olanları anlatır. Satiş de annesini destekler nitelikte konuşup, gelin kaynana kavgasından artık bıktığını söyler. Varşa olup biteni bir kez daha anlatır. Bhavna kendisin gelini olarak değil, doğacak torunun annesi olarak sadece aracı gibi gördüğünü ve kendisine bu konuda kızdığını söyler. Satiş de annesini destekleyince, Varşa bebeği aldırmakla Satiş’i tehdit eder. Satiş ise bu tehditleri dikkate almayıp eve gitmesini ister.

Manav her zaman ki saatte Arçu’yu evden alıp ders verdiği Zulehas’ın evine getirir. Arçana arabadan inerken Manav’ın elini kapıya sıkıştırır. Manav acı içinde kıvranırken, Arçu ona yardım etmek ister. Manav da şöyle der.

“Sen bana ne zaman inanırsan, o zaman benim tüm acılarım dinecek”

Diyerek içinden kopan fırtınalardan haber verir. Bu arada Bhavna oğlu Satiş’i arar. Varşa’nın hala eve gelmediğini söyler. Satiş de Varşa’ya kızdığını, bebeğe zarar gelmesini istemediğini söyler. Satiş ofisten çıkıp Varşa’yı arayacağını söyler.

Baş Tacım 77. Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Satiş Varşa'yı Evden Kovar

Manav çalıştığı ailenin hastane raporlarını almak için hastaneye gittiğinde Varşa’yı kadın doğum bölümünden çıkarken görür. Manav ona ne olduğunu sorar. Varşa önce onu ilgilendirmediğini söyler. Daha sonra Manav ısrar edince bebeği aldırdığını söyleyince Manav şok olur.

Bhavna hastaneye gelir. Varşa’nın bebeği aldırmakla tehdit ettiğini düşündüğü için böyle bir hata yapmış olabileceği aklına gelir. Varşa’yı kadın doğum bölümünün önünde Manav ile birlikte görünce ona “Bebeği aldırdın mı” der. Varşa sadece ağlayarak cevap verir. Bhavna Varşa’yı hastaneden alıp eve götürür. Bhavna eve gelince, Solu ve ailesini evine davet edip önemli bir konuda acil olarak konuşmaları gerektiğini söyler. Manohar geleceklerini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Baş Tacım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bhavna’nın evinden büyük bir sessizlik sonrasında Manohar ve Solu gelir. Ona Varşa bebeğini kürtajla aldırdığını söyleyince Solu şok olur. Sinirle gidip kızı Varşa’ya tokat artar. Bütün suçun kendisinde olduğunu, kızına özür bir hayat verdiğini, şimdi o özgürlükle bebeği aldırdığını söyler.

Satiş çok üzgün. Bhavna Varşa ile aynı evde kalmak istemez. Satiş’in kararına saygı duyduğunu söyler. Satiş de Varşa hakkında Bhavna’nın alacağı karar saygı duyacağını söyler. Kısaca “Anne ben kovamıyorum. Sen Varşa’yı evden kov” demeye getirir.

Baş Tacım 77 Bölüm Özeti (7 Eylül Salı) Arçana Varşa'yı Eve Getirir

Varşa eşyalarını toplar evden ayrılır. Varşa annesine kendisini beklemesini ister. Ancak Solu kızının yanına gidip şöyle der.

“Sen özür olmak için çocuğunu kimseye sormadan aldırdın. Şimdi özgürsün. İstediğin yere gidebilirsin. Ancak bizimle gelmiyorsun”

Varşa annesinden bunu duyunca şok olur. Gidecek yer de olmadığı için ne yapacağını bilemez. Solu ile Manohar eve gelir. Olup biteni anlatınca, Arçana Varşa’yı eve getirmeleri gerektiğini söyler. Lakin Solu buna izin vermeyeceğini açıklar. Vinod da Varşa’nın yanlış yaptığını söyleyince Arçu tek başına kalır.

Manav tren garında Şiravani’nin gelmesini beklerken Varşa’yı görür. Varşa evde yaşadıklarını anlatınca onu alıp eve getirir. Savita, Varşa’yı evinde istemediğini söyler. Manav ise ısrar eder. Lakin Varşa çantasını alıp gitmek zorunda kalır. (Arçu gelip alır)

7 Eylül Salı Baş Tacım Özeti

7 Eylül Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Baş Tacım 7 Eylül özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Şiravani’nin babası bay Grish Manav’a yanlış yaptığını söyler. Manav da nerede yardıma ihtiyacı olan olursa onlara yardım etmekten geri durmayacağını söyler. Arçana Manav’ın evinden Varşa’yı alıp kendi evine getirir. Solu açıkça onu istemediğini söylese de Arçana annesini ikna eder.

Bhavna hastanede Manav ile Varşa’nın yan yana olduğunu kendi gözleri ile gördüğünü, Varşa’nın bebeği aldırmasında Manav’ın etkisi olduğunu Solu’ya söylemiştir. Solu da kendi kızı böyle cahillik yapmayacağını, Manav’ın dolduruşuna geldiğini düşünmeye başlar.

“İş yine Manav’ın üstüne kaldı!”

Jaywant patronlarının her ikisinin de kendilerince başlarında iş olduğu için şirketten gizlice para çalıp hesabına geçirir. Lakin bunu ustalıkla yaptığı için Dharmesh’in fark etmeyeceğini çok iyi bilir.

7 Eylül Salı Baş Tacım Özeti - Manav Jaywant'ı Takip Eder

Dharmesh de evde ve iş yerinde Vaşali’yi özlese de inadından bir adım atmaz. Vaşali de evde kocasını ve onunla yaşadıklarını düşünüp onu özlese de inatçı yapısından dolayı Dharmesh’i aramaz.

Evde kalmaya başlayan Varşa, annesi ile konuşmak istese de Solu sanki Varşa’nın öldüğünü düşünüp öyle davranır. Eskiden kimsenin kendisine saygı duymadığını düşünüp bebeğini aldırmaya kalkan Varşa, şimdi herkes onu görmezden gelmesi ile ne kadar kötü bir şey yaptığını anlar.

Manav Arçana’yı ders verdiği adrese götürürken, Arçu kardeşini trene binmeden yakaladığı için teşekkür eder. Her konuda ona güvendiğini söylerken, Manav da Jaywant konusunda neden güvenmediğini sorar. Arçu geç kaldğını söyler.

Bay Giriş artık kızının Manav ile evlenmesi için kesenin ağzını açar. Erkek tarafının alacaklarının da parasını bay Grish öder. Savita paraları alınca mutlu olur.

Varşa’nın yeniden hayata tutunmasının tek yolu Satiş ile görüşüp aradaki anlaşmazlığı sonlandırması gerektiğini söyler. Varşa Satiş’in kendisi ile görüşmeyeceğini söylese de Arçu onu yapması gerektiğini açıklar. Manav da Satiş’e aynı telkinler de bulunur. Eşinin hata yaptığını ama onu kapı dışarı ederek Satiş’in de hata yaptığını söyler.

Manav Arçu’ya Jaywant meselesinden gerçekleri göstermek ve elinde kanıt bulmak için bir gün Jaywant’ı adım adım takip eder. Gittiği yerlerde neler yaptığını ve kime ne kadar borcu olduğunu öğrenir. Jaywant’ın bir çok kişiye büyük borçları olduğunu öğrenir.

Acit de Jaywant’ın foyasını ortaya çıkartmak için arayış içerisindedir. Manav ona öğrendiği bilgileri paylaşır. Acit de artık ellerinden olduğunu, ilk fırsatta Jaywant’ı tuzağa düşüreceklerini söyler.

Savita kızı Arçu’nun Manav’dan aldığı 10.000 Rupi’yi de alıp Arçana’nın düğün davetiyesini Savita’nın evine götürür. Savita hem 10.000 Rupi’yi görünce, hemde Arçu’nun evlendiğini görünce mutlu olur. Savitra, Arçu ne zaman evlenecek diye bakınca Şiravani ile Manav’ın evleneceği gün, Arçana ile Jaywant’ın da eveleneceğini görünce şok olur.

Devamı Baş Tacım 78. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Baş Tacım 77. bölüm özeti burada son buldu.

Baş Tacım 77 Bölüm Fragmanı

Yukarıda verilen Baş Tacım 77. Bölüm Özeti ile alakalı olan ve 7 Eylül Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Baş Tacım 77 Bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Ablajim ozetler Ucn tešekkur ederim yeni bolumleri yazsaniz çok sevinirdim çoçuklarim minika çojuk kanali izleyorlar bana diziyi izletmeyorlar o zaman sizin ozetlerinizi okumak Ucn sabyrsyzlykla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu